PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت این زالمن

N-1373
16-01-2012, 20:40
بچه ها خسته نباشید

میخواستم بدونم این پارت از واتر کولر هست ؟

قیمتش ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N-1373
17-01-2012, 00:58
بچه ها وضعیت اینو فوری لازم دارم (موجود بودن / قیمت )

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Hamed DC
17-01-2012, 12:03
بچه ها خسته نباشید

میخواستم بدونم این پارت از واتر کولر هست ؟

قیمتش ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این مدل توی بازار خیلی کم پیدا میشه.
معمولا بلاک تکی رو نمیشه راحت پیدا کرد.
کاملشRESERATOR 1 V2 هست که 220.000تومن قیمت داره.

PC_Expert
18-01-2012, 11:00
سلام

این بلاک مدل ZM-WB5 Plus هست که به صورت جداگانه فروخته میشه، نمیدونم بتونید توی بازار پیدا کنید یا نه، اگه پیدا کنه باید حول و حوش 90 تا 100 تومن قیمت داشته باشه.
تنها جایی که شاید داشته باشه شرکت عقیق رایانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست.

Hamed DC
18-01-2012, 15:51
سلام

این بلاک مدل ZM-WB5 Plus هست که به صورت جداگانه فروخته میشه، نمیدونم بتونید توی بازار پیدا کنید یا نه، اگه پیدا کنه باید حول و حوش 90 تا 100 تومن قیمت داشته باشه.
تنها جایی که شاید داشته باشه شرکت عقیق رایانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2FINDEX.html) هست.
علی جان بیششتر از 80.000تومن ارزش خرید نداره. البته توی این گرونی دلار!!!

PC_Expert
18-01-2012, 18:40
علی جان بیششتر از 80.000تومن ارزش خرید نداره. البته توی این گرونی دلار!!!

صحبت از ارزش خرید نیست، وگرنه اصلا" واترکولینگ ارزش خرید نداره :31:
محصولات زالمن معمولا" 1.5 برابر قطعات دیگه در ایران گرونتر فروخته میشن، از این رو گفتم باید 90-100 قیمت داشته باشه.

Hamed DC
18-01-2012, 21:22
صحبت از ارزش خرید نیست، وگرنه اصلا" واترکولینگ ارزش خرید نداره :31:
محصولات زالمن معمولا" 1.5 برابر قطعات دیگه در ایران گرونتر فروخته میشن، از این رو گفتم باید 90-100 قیمت داشته باشه.
نمیدونم رو چه حسابی میگی واتر کولینگ ارزش خرید نداره!!!
چون این حرف رو اگه کلیت بهش بدی کاملا اشتباهه!!!
بنا به نیاز و سطح اورکلاکینگ کاربر، باید موضوع روسنجید.
قیمت زالمن رو هم بیشترش تقریبا به بازار جهانی نزدیکه. البته اگه منظورت قیمت بالای قطعاته که باید از دولار
گلگیش رو بگیری نه از برند زالمن و ارزش خرید!!!!

PC_Expert
18-01-2012, 23:56
نمیدونم رو چه حسابی میگی واتر کولینگ ارزش خرید نداره!!!
چون این حرف رو اگه کلیت بهش بدی کاملا اشتباهه!!!
بنا به نیاز و سطح اورکلاکینگ کاربر، باید موضوع روسنجید.

ببین حامد جان، واترکولینگ خوب بالای 180 تومن قیمت داره، و قطعا" برای رکورد هم که استفاده نمیشه، استفاده اش برای 24/7 هست، معمولا" هم حداکثر 300-400 مگاهرتز فرکانس بالاتر از ایر کولینگ رو میتونه کنترل کنه، در حالی که 120 تومنی گرونتره، شما بگو کدوم پردازنده 300-400 مگاهرتزش 120 تومن ارزش داره؟ از نظر من خریدش چندان منطقی نیست.

قیمت زالمن رو هم بیشترش تقریبا به بازار جهانی نزدیکه. البته اگه منظورت قیمت بالای قطعاته که باید از دولار
گلگیش رو بگیری نه از برند زالمن و ارزش خرید!!!!

قیمت Zalman CNPS 10X Performa قبل از گرونی دلار، زمانی که دلار 1100 تومن بود، هیچ گاه از 60 تومن کمتر نشد، در حالی که 35 دلار قیمت مصرف کننده بین المللی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این خنک کننده هست. من به این میگم گرون، شاید شما تعریف دیگه ای از گرون دارید.