PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین رفتن قابلیت بوت فلش

omid-p30
16-01-2012, 16:17
سلام

من فلشم رو چند ساله دارم و با انواع و اقسام برنامه ها، انواع برنامه ها مثل وبندور یا دیسک های نجات و غیره رو روش بوت میکردم.

اما اخیرا دیگه بوت نمیشه. نمیدونم چرا.

مثلا با برنامه Ultra Iso که یکی از روش های معمولم بود وقتی میخوام چیزی روش رایت کنم، این ارور رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این هم صفحه بالا اومدن ویندوز :

jafarian
19-01-2012, 14:23
برنامه hp usb format tool رو ازلینک اول دان کنید بعدش فلش با این برنامه فرمت کنید بعد به سیله برنامه لینک دوم به اسم WinSetupFromUSB فلش خودتون بوت کنید آخرسرم برای تستش ازبرنامه MobaLiveCD استفاده کنید که تو همون لینک هستش مشکلی بود بگین راهنمایی کنم برای برنامه لینک دوم :20:

omid-p30
19-01-2012, 15:17
ممنون. با همون برنامه فرمتش کردم و درست شد.

اون برنامه تست هم به نظر جالب اومد. نحوه و مورد استفادش رو ممکنه بگید ؟

jafarian
19-01-2012, 15:42
طرزکارش خیلی ساده شما برنامه رو دان میکنید بعدشم روش کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش میکنید بعدم طبق شکل یک اگر با فلش بخواین تست کنید گزینه مربوط به فلش انتخاب میکنید که با رنگ سبز مشخص کردم تو شکل دو هم که نتیجه کار نشون داده که من سه تا برنامه رو روی فلش بوت کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

omid-p30
19-01-2012, 16:08
ممنون. جالبه.