PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي تپلت ViewSonic

mrmostafa
16-01-2012, 11:32
با عرض سلام و خسته نباشيد
تپلت ViewSonic ViewPad 10Pi با 2 سيستم عامل ويندوز 7 و اندرويد هستش. ميخواستم بدونم اين برند تپلت برند خوبي هستش؟؟ ارزش خريدن داره؟؟؟ مشخصاتش هم خوبه و به جاي لپ تاپ بگيرم بهتره. يا يه گوشي سامسونگ گالكسي نوت بگيرم با يه لپ تاپ.
با سپاس

adj200635
31-01-2012, 23:10
با سلام وتشکرخدمت دوستان من هم دقیقا دنبال جواب همین سوئال بودم لطفا کسانی که این مدل رو داشتند راهنمایی کنند ممنون

mrmostafa
01-02-2012, 08:59
من به اين نتيجه رسيدم گالاكسي تب بگيرم كه اصل و نسب دار هست و ارزش داره ولي ويوسونيك جنس خوبي نداره و صفحه نمايش خراب بشه بايد بندازي بيرون.

khashayar7206
04-02-2012, 20:16
به نظر من که این تبلت ویوسونیک نمیتونه برند مطمئنی باشه
ولی با این وجود میبینم که خیلی ها به خاطر قیمت پایینش می خرن
از کسی که این مدل تبلت رو داره پرسیده بشه بهتره

ولی من به شخصه خوشم نمیاد ازش
مارک آرکوس رو بیشتر میپسندم تا ویو سونیک

اگه با مارک آرکوس آشنا نیستی یه در موردش تحقیق کن
ساخت کشور فرانسه هم هست.

ولی حالا من یه سوال از شما دارم
این Galaxy Note مگه چی داره که خیلی ها قصد خریدشو دارن؟

mrmostafa
04-02-2012, 23:54
به نظر من که این تبلت ویوسونیک نمیتونه برند مطمئنی باشه
ولی با این وجود میبینم که خیلی ها به خاطر قیمت پایینش می خرن
از کسی که این مدل تبلت رو داره پرسیده بشه بهتره

ولی من به شخصه خوشم نمیاد ازش
مارک آرکوس رو بیشتر میپسندم تا ویو سونیک

اگه با مارک آرکوس آشنا نیستی یه در موردش تحقیق کن
ساخت کشور فرانسه هم هست.

ولی حالا من یه سوال از شما دارم
این Galaxy Note مگه چی داره که خیلی ها قصد خریدشو دارن؟

دوست عزیز در مورد آرکوس هم تحقیق کردم زیاد برند با کیفیتی نیستش از قیمت هاش هم معلومه که در چه دی هست. چیزی که ارزان هست به نظر من خریدنش استباه هست. من گلاکسی نوت رو نگفتم. البته نوت هم بین گوشی و تبلت هستش و سخت افزار قوی داره با پردازنده 1.5 گیگاهرتزی
من گلاکسی تب 8.9 رو گفتم پسرخاله ام داره و خیلی هم که اطرافیان دارن استفاده میکنن عالیه خودمم هم کار کردم بسیار عالیه و با کیفیت برند معتبر جهان و فوق العاده سبک و باریک و امکاناتش هم خوبه از آی پد خیلی امکاناتش بیشتره و وبکمش هم 2 مگاپیکسل هست.

adj200635
10-02-2012, 22:29
باتشکر از دوستان خوبم من تبلتتی کوچکتراز ده اینچ با سیستم عامل ویندوز میخوام کارکرد تمیز هم باشه قبوله

emadpumad
30-05-2012, 22:59
با عرض سلام و خسته نباشيد
تپلت ViewSonic ViewPad 10Pi با 2 سيستم عامل ويندوز 7 و اندرويد هستش. ميخواستم بدونم اين برند تپلت برند خوبي هستش؟؟ ارزش خريدن داره؟؟؟ مشخصاتش هم خوبه و به جاي لپ تاپ بگيرم بهتره. يا يه گوشي سامسونگ گالكسي نوت بگيرم با يه لپ تاپ.
با سپاس
درود
تبلت ViewSonic ViewPad 10P بسیار تبلت خسته از نظر سخت افزار
سرعت پایین و عدم ساپورت آپدیت سیستم عامل اندروید و همچنین سیستم عامل اندروید 2.2 هست که برای مبایل طراحی شده مدل های گالکسی تب قابل مقایسه با ViewSonic ViewPad 10P نیست و از اون گذینه مناسب تر هستند