PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز نشدن کادر بالای موزیلا (ضروری)...

FamoIr
16-01-2012, 10:50
با سلام و خسته نباشید

چرا تو موزیلا کادر بالای موزیلا که وقتی Pass سیو میکنه کار نمی کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی راهنمایی کنه من هر کاری میکنم کار نمیکنه ویندوز هم عوض میکنم اول کار میکنه بعد دیگه اصلا کار نمی کنه

منتظرم...

jafarian
16-01-2012, 14:12
طبق سایت اول برین یا که سایت دوم برای فیکس کردن این گزینه:20:

FamoIr
16-01-2012, 14:40
والا من که نفهمیدم چی شد مشکل موزیلا من فقط کادر که نشون دادم تو آدرس بار هست نشون نمیده دوستان گفتن از Java و Flash هم میتونه باشه لطفا راهنمایی کنید ؟

jafarian
16-01-2012, 14:44
والا من که نفهمیدم چی شد مشکل موزیلا من فقط کادر که نشون دادم تو آدرس بار هست نشون نمیده دوستان گفتن از Java و Flash هم میتونه باشه لطفا راهنمایی کنید ؟

الان منظور شما اینه که پسوردی که میخواین سیو کنید بطور اتومات اون گزینه نمیاد که سیو بشه درسته ؟ اگراینطوریه که داخل سایت اول و دوم روش فعلا کردنش گفته ربطی به جاوا یا که فلاش پلایر هم نباید داشته باشه یکدورم کش و هیستوری temp ویندوز خودتون با برنامه Internet Cleaner Portable که لینکش پایین هست پاکسازی کنید ببینید فیکس میشه .

FamoIr
16-01-2012, 15:36
آره اون بالا آیکن سایت ها که میاد وقتی روش کلیک میکنی یه کادر باز میشه

درسته ؟

سیو پسورد هم یه کادر باز میشه

وقتی میخوام یه پلاگین برای مثال پلاگین آمار الکسا رو نصب کنم یه کادری باز میشه

درسته تا الان ؟

ان کادر هایی که من میگم برای من اصلا باز نمیشه فک کنم فهمیده باشید چی گقتم :s

jafarian
16-01-2012, 15:52
پس منظورتون اینه که کادر نصب تم هم برای شما باز نمیشه اگر اینطوریه که از اون برنامه که گذاشتم استفاده کنید با همین برنامه کش و هیستوری و temp ونیدوز که گفتم پاک کنید ببینید فیکس میشه بعد جوابش بدین در ضمن شما اگر افزونه ای چیزی هم نصب هست روی مرورگرکلا آنیستال کنید .

FamoIr
16-01-2012, 21:10
والا همه کارایی که گفتید انجام دادم ولی باز کادر نمیاد :18:

jafarian
16-01-2012, 23:02
اون برنامه ای که من گذاشتم دان کردین که به وسیله اون کش و هیستوری مرورگر خودتون پاک کنید ؟ سایت پایین ببینیدکه گفته ازطریق safe mode بالا بیاین بعدش اون فرمان داخل منوی run ران وارد کنید همراه باشکل توضیح داده که چطوری مرورگر به حالت پیشفرض بازگردانی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] featured%2Frestore-firefox-default-settings-without-uninstalling-it%2F)