PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوري ميتونم با ياهو مسنجرSMS بزنم؟ كسي بلده ياهو هك كردن يادم بده؟ هركي بگه يه Gmailجايزه داره..

sanaz
30-03-2005, 03:43
سلام بچه ها.

چون نميدونستم سوالمو كجا مطرح كنمو همه جا نوشتم.....

چطور ميشه اي دي ياهو رو هك كرد........

خوااااااااااااااااااااههه ههههشششششششش ميكنم يادم بدين.......... ممنون...

اها يه سواله ديگه .
چتور ميشه با مسنجر ياهو SMS زد.... ايا ژوليه؟
sanazsafarigf@yahoo.com

راستي اگه GMAIL خواستين به خودم بگين...... تارف هم نكنين.. مجانيه... ان ادرس جيميلمه ولي به اين ادرس ميل نزنين چون ديردير چكش مي كنم.... به ياهوم به زنين

+WarriorKing
30-03-2005, 03:51
از ياهو بخواي smsبفرستيرو رو بي خيال شو ...
ولي يه سايت بهت معرفي ميكنم از اونجا SMS بفرستي ...
نميدونم IRANSMS.com بود يا IRANSMS.net ...
تو همين مايه ها ...
اونجا بري 5 تا SMS مجاني ميتوني بفرستي ...

راستي Gmail هم نميخوام ... دارم ... BaBaMohsen@GMail.com :lol:

هك يه آي دي ياهو هم 1000 تا دنگو فنگ داره ...
تنها كاري كه ميتونم برات بكنم اينه كه اي دي رو بدي به من برات شايد پسشو در بيارم ... اگه كه شد ... :wink:

Ehsani
30-03-2005, 04:29
اي بابا babamohsen, جان شمام بله؟؟؟ هك نكني مارووو :shock:
sanaz, ساناز جان به قوله babamohsen, اي دي هك كردن خداييش هزار درده سر داره با هر كي مشكل داري رو در رو مطرح كني باهاش بهتره !!! تازه ممكنه در حين هك خودت هم هك بشي!!!‌ :mrgreen: ( چون خودتم بايد انتي ويروس .انتي تروجان و ... رو از كار بندازي ..معمولا برنامه هاي هك 2 طرف رو هك ميكنن )

وعدهgmail دادن تو انجمن هاي اين سايت زياد اثري نداره چون هر كي چيزي رو بلد باشه صادقانه به بقيه ياد ميده ( الا هك كه هم ياد دادنش هم ياد گرفتنش همه جوره مشكل داره!!! :wink: )

Ehsani
30-03-2005, 04:38
sanaz, راستي اگه از كارت اينتر نت هاي فرا رايانه استفاده كني ميتوني بري تو سايتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و با وارد كردن يوزر و پاسورد و لوگين شدن sms هم بزني كه هزينش ناچيزه و از accountet كم ميشه :roll:

+WarriorKing
30-03-2005, 21:32
babamohsen, جان اون كاري رو كه گفتي كردم ولي نشد بعده 0160 بايد ...! رو بنويسيم يا ! هردوش رو هم امتحان كردم نشد :?

آقا خيلي سادست ... اول مثلا تايپ ميكنيد asd <بعد> Alt رو بگيريد و بزنيد 0160 (از چپ به راست) <بعد> Alt رو ول كنيد كه يدونه "ى" كوچيك تايپ ميشه <بعد> علامت ! رو تايپ كنيد .
حالا enter كنيد درست ميشه ... يعني يه آيكون وب كم نشون ميده بقلشم مينويسه asd

نكته : رو بعضي سيستم ها وقتي ALT+0160 ميزني هيچچي تايپ نميشه ... در اين صورت شما نميتونيد آيكون مجازي Webcam رو داشته باشيد !!!

Ehsani جان ميخواي خودم شخصا آن بشم تست كنم برات ؟ يعني خودت ببيني كه ميشه .

sanaz
01-04-2005, 03:13
مرسي... يه سوال هم دارم كه تو اين انجمن موسيقي جوابمو ندادن.... شما ميتونين كمكم كنين؟ عاشق يه اهنگم كه هيچ جا مجاني نميشه دونلود كرد.... اگه شما ادرسي بلدين لطفا بمن بگين...

راستي اگه جوابمو ميدوونين به من ژي ام بزارين... چون اين سيستمي كه اينجا داره.. نامرو ميفرسته به بولك و من نميفهمم كه نامه دارم...

john rzeznik - I'm still here ( treasure planet original soundtrack )
اين موزك فيلم سياره گنجه.

راستي اهنگاي مجانيه Faith hill رو اكجا ميشه خريد؟ ( منظورم يه فروشگاه تو تهرانه ) . اگه يه كارت عتباري خارجي داشتم ديگه غمي نداشتم...

sanazsafarigf@yahoo.com

+WarriorKing
01-04-2005, 03:21
sanaz, خانم :
1. باز كردن باك ميلت يعني اينقدر سخته ؟
2. فكر كنم ميخواي يه جاي اختصاصي تو p30 world برا خودت رديف كني ... چون هر چي ميخواي تو اين تاپيك خودت مطرح ميكني ...
ميتوني تو بخش درخواست موسيقي اينو مطرح كني ...
كار بچه هاي اون قسمت هم خوبه سريع جوابتو ميدن ...

soccer_18
01-04-2005, 03:47
چه خبره كه همه دخترا ميخوان آيدي هك كنند؟؟؟
هك آيدي به اين سادگي نيست و اصلا ارزش نداره يه بدبخت به خاطر يه جيميل بخواد خودش رو نفله كنه و آيدي براي شما هك كنه. همه عزيزاني هم كه ادعاي هك ميكنند(ايرونيا) فقط با فرستادن برنامه هاي مبتدي جاسوسي و اكثرا نيز در پيت اقدام به هك ميكنند كه هيچكدوم هم فايده نداره. 5/99٪ از كساني كه هك ميشن 100٪ خودشون مقصرن و گرنه نميشه

+WarriorKing
01-04-2005, 11:21
soccer_18, جان شما هم اينكاره اي ها به ما نگفته بودي ...

sanaz
03-04-2005, 15:30
به جان خودم.....

جواب نميدن... من هرچي اين درخواست موسيقي رو مينويسم اينا ژاكش ميكنن... روم به ديوار.. گلاب به روتونننن وووووووو.... انگار درخواست <......> كرپم...

sanaz
03-04-2005, 15:35
Man eshtebah type nemikonamaa, moshkel az farsi nevise p30world e, masalan man vaghti minevisam "P" in ja minevise J

sanaz
03-04-2005, 15:37
HALAA KHOB CHI MISHE SHOMA LINKE IN AHAN GARO BE MAN BEGIN, KHODARO KHOSH MIAD? be ye mohtaje javab injori javab midin? :( khob ye linke ahange dige

Mohammad
03-04-2005, 15:50
ساناز خانوم
مشکل از p30world نیست.
مشکل از تایپ فارسیه خودتونه.
برایه نوشتن "پ" باید از کلید "ژ" استفاده کنید. :)

dj remix
03-04-2005, 17:06
سلام من هم یاد میدم چگونه هک کنید و هم من یک سایت موسیقی دارم و ایم موسیقی را در سایتم درخواست کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
05-04-2005, 09:40
ساناز خانم سلام
اول اينكه ديگه لطفا انگليسي تايپ نكنيد چون اينجا فارسي نوشتن يك قانونه.
دوم اين كه مشكل حتما از ويندوز شماست وگرنه چرا من و ساير دوستان مشكل نداريم؟
در مورد موسيقي هم اگه تو قسمت مربوطه جواب ندن پس مطمئن باش كه اينجا عمرا جواب ندن.
چون اونجا كساني هستن كه تو بحث موسيقي حرفه اي هستن اگه لينكي باشه كه بخوان بدن حتما اونا مي دونن.
در مورد هك هم به اين راحتي ها نيست. هر چند نمي شه هر چيزي كه راحت نيست رو از بغلش رد شد و به جاي حل مساله صورت مساله رو پاك كرد!

Mehdi_Best
05-04-2005, 09:41
راستي يه چيز ديگه
جي ميل اينقدر زياد شده كه الان هر كي كه دوست داشته داره. من خودم به جاي يكي چند تا دارم كه همه دعوتنامه هاش رو دستم باد كرده!

ehsan_rx1
05-04-2005, 13:15
اگه داري جي ميل براي من هم بفرست من هم جي ميل ميخوام هم ياهو 360

Mehdi_Best
08-04-2005, 16:13
احسان جان آدرس ایمیلتو در یاهو بده هر 2 تا رو برات می فرستم

ehsan_rx1
08-04-2005, 17:26
ببخشيد فراموش كردم بزارم
ehsan_rx1@yahoo.com
ممنونم؟

sanaz
18-04-2005, 19:55
لطفا به من هم 360 ياهو بدين... ممنون

sanazsafarigf@yahoo.com

mojtaba-p30
24-04-2005, 14:02
دراين سايت ميتونيد sms بفرستيد. :P
ادرس اين سايت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش. :wink:

reza jaky
21-05-2005, 00:59
مطلب هاي جالبي اشاره ميشن اما كاش كمي بيشتر و ساده تر و راحت تر بيان بشن

منظورم همان حرفه بيان و......است :mrgreen:

rootnt
25-05-2005, 05:54
سلام.
دمت گرم مهدي جان ديگه حرف آخر رو زدي منم بهش اينو اضافه كنم كه ساناز خانم بابا دست از اين چت و هك پسورد ياهو بردار بابا ما ديگه اين كارارو قديمي كرديم الان فقط توي ياهو مسنجر لوگين مي كنم ببينم كسي پيغامي داده يا نه

ميدوني چند وقته كه چت نكردم؟

+WarriorKing
25-05-2005, 08:52
mamad_tnt جان شما كه حرفه اي هستي !!!
حالا دليل نميشه اگه شما احيانا كاري رو بلد بودي و انجام ميدادي , حالا گذاشته باشي كنار ديگران هم بزارند كنار ...

در ضمن كسي كار نداره شما چي كار ميكني ... اگه دوست داشتي كمك كني يه راه ياد بده (به ساناز) ...

rootnt
25-05-2005, 13:35
سلام.
بابا محسن من ميخوام ايشون رو راهنمايي كنم كه دست از اين كارهاي بيهوده برداره.
منم اين حرفارو زدم كه گفته باشم من اين چيزها تجربه كردم و ميدونم كه هيچ فايده اي به جز هدر كردن وقت.انرژي و كارت اينترنت نداره.
اگرم خيلي اصرار داري بهت بگم كه تا حدود بسيار زيادي(80-90درصد) كارتو فقط majic ps راه ميندازه و بس.
كه به اين هم نميشه گفت هك كردن و من خيلي ازش بدم مياد و فقط شايد كارتو راه بندازه ساناز خانم.
بابا محسن جان شما هم زياد جوش نخور. :lol:

Blue Rose
26-05-2005, 04:31
اين برنامه شايد بتونه كار شما رو راه بندازه

ادد کردن آیدی افراد بدون اجازه
اگاهي از آنلاین یا اینویسیبل
بوت كردن
ديدن وبكم بدون اجازه
از امكانات اين برنامه است

Nesta
26-05-2005, 05:35
سلام خانم اگه میخی‌ sms بزنی‌ برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و عضو شو و بدن یک شماره موبایل بعده یک user and password به موبایل شما میاد برو در سایت و این 2 تا رو اون بالا بزن و هر روز مجانی‌ sms بزن
آقای mamad_tnt شما هم یک کمی‌ بهتر صحبت کنین که منجر به قفل شدن این قسمت نشه این خانم به هر حال تازه عضو شده اگه دیده باشین اگه میخواین راهنمائی‌ هم بکنین اینطوری که راهش نیست دست بردار بابا این به نظر شما راهش هست؟
من خودم 2 سال هک کار کردم ولی‌ کسانی‌ که نمیدنن خیلی‌ دوست دارن که سری چت و یاهو یاد بگیرن چرا چون که نمی‌تونن برن اپدیت بایس یاد بگیرن که .اینطوری هر کی‌ تا یک تاپیک بزنه در میره شما در هر سایتی‌ که برید تعداد خانم ها مثل اینجا کم نیست .چون p30 اصولا می‌زنه تو ذوق طرف .
در مورد آهنگ که گفت بودین سهم اگه آهنگ خاصی‌ پیدا نکردین در برنامه های اشتراکی‌ مثل kazza or imesh or bearshare اونجا جستجو کنین اگه خارجی‌ باشه من کلی‌ میگم پیدا می‌کنین اگه ایرانی‌ هم باشه که بچها استادند البته قسمت موسیقی‌ بیشتر .
آقای mamad_tnt در هر صورت ببخشید من رک حرف زدم.
متشکر.

double_n
26-05-2005, 12:47
Pinkyyyyy Hat :mrgreen:
for Yahoo Hackers

البته دور از جان داش کارلوس و اساتید :wink:

Nesta
26-05-2005, 23:27
سلام چوب کاری مون نفرمائین دوست من.

arkadas
27-05-2005, 00:27
راستي اهنگاي مجانيه Faith hill رو اكجا ميشه خريد؟
يك سر به سايت زير بزن شايد گيرت اومد :mrgreen:

scream
27-05-2005, 11:08
عزیزان این جوری که نمیشه این خانوم اومده هر چی عمل غیر قانونی توی سایت هست
مثل نوشتن فینگلیش مثل درخواست مواردی که مربوط به اون قسمت نیست و...
رو یکجا انجام داده یه چیزی بهش بگید دیگه بابا هر کی تازه کار میاد هر کاری دلش میخواد میکنه اگر شما چند نفر رو تنبیه کنید دیگه از این مشکلات پیش نمیاد :?

rootnt
27-05-2005, 11:41
سلام.
كارلوس جان درسته من كمي تند صحبت كردم/معذرت ميخوام.
ولي قصد من بد نبوده من ميخوام بگم كه دست از اين كارها برداره من خودم از اين كارا زياد كردم و ميدونم فايده اي نداره و مي خواستم ايشون رو راهنمايي كنم (درسته لياقتشو ندارم) و بگم وقتتو صرف كارهاي بهتري بكن.

Nesta
27-05-2005, 16:55
سلام ممد جان کار شما خوبه دستت هم درد نکنه ولی‌ لحنت یک جوری بود که طرف نه تنها گوش نمیکرد بلکه عصبانی‌ هم شاید می‌ شد. میدونی‌ که بشین با بتمرگ با بفرما .معنی‌ یکی‌ داره ولی‌ کاملا فرق می‌کنه.و گر نه حرف شما سند هست و کاملا درست و منطقی‌.این کار ها وقت تلف کنی‌ هستش.

Unix
13-09-2005, 15:24
جيميلاتو قايم كن تموم نشه

من خودم 100 تا دعوتنامه دارم