PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فایرفاکس و کروم با گوگل

ashkan 261
15-01-2012, 13:00
سلام

چند وقت هست که فایر فاکس گوگل رو باز نمیکنه یا با مشکل باز میکنه ، فیلد سرچ بالای اون هم اصلا گوگل رو اجرا نمیکنه اما با سایر موتور ها سازگار هست ، وقتی کروم نصب میکنم کلا انگار پر از باگ شده و هیچی رو باز نمیکنه ...

اما اکسپلورر یا اوپرا مثل شاه فنر گوگل رو اجرا میکنن و فکر میکنم که ماکروسافت توی آپدیت ویندوز یه خراب کاری ای کرده که فایرفاکس و کروم دچار مشکل بشه چون من هر روز ویندوز اپدیت میکنم

مشکل از isp و اینترنت نیست ، با وی پی ان هم همینجور هست ، مشکل از ویروس هم نیست چون با آنتی ویروس اصل اسکن کردم ، مطمئن هستم که یک سری باگ وجود داره ، فایرفاکس 10 بتا و نسخه اخر خود سایت که فعلا 9.1 هست هم تست کردم ، کروم هم مستقیم از گوگل اینستال کردم ...

قابل توجه باشه که من آرشیو فایرفاکسم مال 4 سال پیشه و با برنامه mozbackup همیشه ازش بک اپ میگیرم و ریستور میکنم ، میدونم که این وسط ممکنه ایرادی بوجود اومده باشه ؛ اما با لپ تاپ و پی سی مشکل مشابه رو دارم ، چون توی پی سی از بک اپ استفاده نکردم ....

اگر راه حلی دارید ارائه کنید ، اگر نه یک برنامه برای دیفراگ کردن مرورگر یا دیباگ کردن یا و یا repair کردن اون با حفظ ارشیو و کوکی ها معرفی کنید( با ری اینستال کردن ریپیر نمیشه ) تا شاید این مشکل حل بشه .

jafarian
15-01-2012, 14:43
برنامه Internet Cleaner Portable از لینک پایین دان کنید بعدشم اجراش به وسیله این برنامه تمامی قسمتهای سیستم فیکس کنید درضمن تیک هیچ قسمتی از برنامه رو حذف نکنید قبلشم از فایر فاکس بک آپ بگیرین ببینید مشکلتون رفه میشه ضمن اگر اکانت جیمیل دارین فعال هست اکانت جیمیل خودتونم غیر فعال کنید یعنی sing out کنید اکانت :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MJHamed
17-01-2012, 19:38
سلام
منم اتفاقاً همین مشکل رو چند روزه دارم
بعضی وقتا باز میشه ولی خیلی وقتا باز نمیشه

mali.sh
17-01-2012, 19:57
قابل توجه دوستان عزیزم
مشکل فایرفاکس و کروم نیست.
مشکل از اینترنت کشور عزیزمون هست.
لطفا حساب جیمیل خودتون رواز Gmail.com باز کنید سپس اون رو ساین اوت کنید مشکل شما حل میشه.
یعنی صفحه گوگل درحالت ساین این بودن در حساب شما به دلیل استفاده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باز نمیشه.

ashkan 261
17-01-2012, 22:47
با ساین اوت شدن مشکلش حل شد اما فکر نکنم مشکل از ایران باشه با آی پی امریکا هم همین مشکل بود برای من

mali.sh
17-01-2012, 22:57
متاسفانه مشکل از همین وطن عزیز هست.
شما که ماشاا... متخصصی. بدلیل امنیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه نتون وارد حساب منو تو بشن بهتره اصلا حسابمون بازنشه.
به قول اون آدم بی آدب "دیگی که برا من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه"

s_karimi
06-04-2013, 09:04
مثل اینکه این مشکل دوباره ایجاد شده!!! وقتی ساین اوت میشی و بدون پورت اس وارد گوگل می شی مثل جت برات باز می کنه!

اما من با چیز پی ان Kerio که تست کردم به راحتی باز می کنه و مشکلی نداره! .... البته شاید مراحل آماده سازی رو طی می کنیم! ... آماده سازی برای استفاده از اینترنت ملی!!!!!!!