PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دیر لود شدن!!!!

gen2zsr
14-01-2012, 16:34
سلام.
دوستان من یه مشکلی دارم تو اکثر بازی کا اونم اینه که خیلی دیر لود میشه.
مثلا بازی MW2 رو که میخوام بازی کنم تا وقتی که که مپ بخواد لود شه 1/30 اینا طول میکشه و بعضی وقتا هم هنگ میکنه و باید واستم تا از نات رسپند در بیاد.
سیستمم اینه:

CPU: AMD 1090T X6
MainBoard: MSI 870A Fuzion
Ram: 2GB PNY DDR3 1333
VGA: Sapphire 5570 1GB DDR3
H.D.D: 200GB Samsung
Power: CoolerMaster 750W GX

کسایی هم هستن که همین سیستم با یه چند تا چیز جزیی که تغییر کرده مثل رم مشکلی ندارن.
مشکل من چیه؟؟؟
میشه راهنمایی کنید؟

EXTREME
14-01-2012, 17:04
اولا این حجم رم برای بازی های الان کمه و حجم و تایمینگ رم تو سرعت لود بازی تاثیر داره همچنین سرعت هارد هم مهمه
شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید اسکن ویروس بکنید سیستم رو درایور گرافیک رو آپدیت کنید و تنظمیات گرافیک بازی رو هم بیارید
پایین فکر کنم با افرایش حجم رم و کارهایی که گفتم مشکلتون حل بشه و مشکلتون سخت افزاری نیست

gen2zsr
14-01-2012, 17:17
اولا این حجم رم برای بازی های الان کمه و حجم و تایمینگ رم تو سرعت لود بازی تاثیر داره همچنین سرعت هارد هم مهمه
شما اول از همه ویندوز رو عوض کنید اسکن ویروس بکنید سیستم رو درایور گرافیک رو آپدیت کنید و تنظمیات گرافیک بازی رو هم بیارید
پایین فکر کنم با افرایش حجم رم و کارهایی که گفتم مشکلتون حل بشه و مشکلتون سخت افزاری نیست

واسه MW2 دو گیگ کمه؟؟؟؟
اون کارای دیگه هم کردم.
دوستای دیگمم با رم 2 همین بازیو بدون مشکل بازی میکنن.

Black Band
14-01-2012, 18:16
واسه MW2 دو گیگ کمه؟؟؟؟
اون کارای دیگه هم کردم.
فکر کنم همونطور که Mehrdad هم گفت با عوض کردن ویندوز مشکل حل بشه، اگه سیستم ویروس داره ممکنه پس از ویروس یابی مشکل حل بشه، شاید Slot های Ram مشکل دارن، با بازی های دیگه که رم بالایی نیاز دارن دوباره امتحان بکن، ببین مشکلی پیش میاد یا نه...

EXTREME
15-01-2012, 00:16
واسه MW2 دو گیگ کمه؟؟؟؟
اون کارای دیگه هم کردم.
من علاوه بر حجم رم کارهای دیکری هم گفتم که انجام بدین اگه با انحام دادن اینکارها بازم سرعت لود پایینه و تو لود گیر میکنه به شرطی که تمام کارهای بالا کامل انجام شده باشه مشکل از طرف رم و هارد میتونه باشه