PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : های لایت شدن آیکون های دسکتاپ

subuntu
14-01-2012, 16:34
سلام
تصویری را از یک فایل Microsoft Word کپی کردم و در دسکتاپ paste کردم . هنگام paste کردن سوالی پرسید و من yes زدم و همراه با paste شدن تصویر در دسکتاپ نوشته های زیر آیکون ها در دسکتاپ به شکل زیر های لایت شد .
چطور می تونم دسکتاپ رو به حالت پیش فرض ویندوز برگردونم و این های لایت رو حذف کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Black Band
14-01-2012, 18:11
بر روی My Computer کلیک راست بزن و Properties رو انتخاب کن، بعد روی شاخه Advanced کلیک کن. در صفحه جدید در قسمت Performance روی Setting کلیک کن. در صفحه جدید تیک گزینه Use drop shadows for icon labels on the desktop رو بردار ( تیک گزینه یکی مونده به آخر رو بردار ).
مشکل حل شد، موفق باشید

subuntu
14-01-2012, 20:16
سلام
مراحل رو طبق شکل زیر انجام دادم و ریستارت هم کردم ، اما همچنان مشکل پابرجاست :(

jafarian
14-01-2012, 20:22
فروم پایین چند تا روش گذاشته اثرم کرده تست کنید احتمالا کارتون راه بندازه :20:

subuntu
14-01-2012, 21:32
فروم پایین چند تا روش گذاشته اثرم کرده تست کنید احتمالا کارتون راه بندازه :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwindows-xp%2F503481-solved-icons-highlighted-desktop.html)

ممنون

مشکل من با این روش حل شد :

Check this.
Right click on the Desktop and select Arrange Icons By> make sure that a check mark is not by
Lock Web Items on Desktop.
Then right click on the Desktop and select Properties. Then click Desktop tab> Customize Desktop button> Web tab> make sure that nothing is checked in the Web pages: windows and that Lock web items is not checked.