PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Sleep و Hibernate نشدن win7 به صورت اتوماتیک

strciv
14-01-2012, 13:59
با سلام.

با توجه به اینکه کلیه تنظیمات مربوط به Sleep , Hibernate در win7 صحیح می باشد. ولی در هر حالتی کامپیوتر به صورت اتوماتیک به حالت sleep یا Hibernate منتقل نمیشود و در صورتیکه دستی به این حالت کامپیوتر را خاموش ننمایم ، کامپیوتر تا هر زمانی روشن خواهد ماند. لطفا راهنمایی نمایید که مشکل از کجاست و چگونه آنرا رفع نمایم؟

با تشکر.

jafarian
14-01-2012, 14:11
داخل فروم پایین درمورد این مشکل شما صحبت کرده که گفته درایورگرافیک بروز کنید به غیرازاون پست 3 با 4 بخونید درضمن تو منوی سرچ استارت دستور power options saving settings بزنید تو صفحه ای که بازمیشه گزینه مورد نظرطبق شکل اول و دوم انتخاب کنیدازآخرم پیشنهاد repair ویندوز میدم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed774
14-01-2012, 16:17
البته مشکلات مربوط به Sleep و ... میتونه از بایوس مادربرد هم باشه که با آپدیت به آخرین ورژن بایوس عموما حل میشه .
مادربرد شما چیه ؟ مشحصات دقیقش رو بگو تا ببینم چنین مشکلی در آپدیت های بایوس اعمال شده .

camel_60
16-01-2012, 18:48
سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ...
البته یهو دچار این مشکل شد ... گفتم ویندوز ایراد پیدا کرد رفتم ورژن jan 2012 رو دانلود کردم نصب کردم باز این مشکل حل نشد ...
درایور کارت گرافیک هم همین الان آپدیت کردم اما مشکل حل نشدش ...
درایوری که گرفتم : 285.62-desktop-win7-winvista-32bit-english-whql
مدلش هم : gforce 7300 gt

بایوس هم آخرین ورژن هستش و چیز جدیدی پیدا نکردم ... آخرین ورژن مربوط به 09/2010 هستش ...
مدل مادربرد : ASUS M2N-E-SLI

چیزی که عجیبه یهو این اتفاق افتاده !!!!!

camel_60
19-01-2012, 03:39
در Device Manager به Properties درایور های Mouse - Keyboard - Local area network رفتم وPower Option Enable device to wake up computer رو غیر فعال کردم.
مشکل حل شد ...