PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : nokia701 یا samsung wave 3 یاsonyericsson ARC S

GTB 599
14-01-2012, 04:22
سلام دوستان

از بین این مدلها به نظر شما کدومش قابلیتهای کلی بهتری داره؟

دوستانی که تجربه ی کار با این 3 مدل رو دارن لطفا معایب و مزایای هر کدوم رو بگن.
ps (خودم اطلاعات تئوری در مورد هر کدوم دارم.میخوام تجربه ی دوستان رو بدونم.)

با سپاس.

P I R A N H A
14-01-2012, 12:22
ارک اس
سخت افزار قوی
ساپورت خوب
دوربین عالی
یه دنیا بازی و نرم افزار
و...

GTB 599
14-01-2012, 14:51
ممنون از دوست عزیز P I R A N H A

دوستان کسی نبود در مورد اون 2 مدل دیگه تجربه شو بگه...؟

سپاس...

Punisher_2008
15-01-2012, 23:13
سلام...
من 701 داشتم.. پسر خالم ارک داره خودم neo...
امروز هم neo رو فروختم به خاطر بدنه بسیار ضعیفش و همینطور به شدت مستعد به خط و خش بودن بدنش. میخوام فردا نوکیا 700 بگیرم....

اما در مورد 701....
ال سی دی فوق العاده IPS با نور 1000 نیتی .. زیر نور خورشید SUPERAMOLED و ایفون در مقابل این گوشی کم میارند.
بدنه استیل و بسیار خوش دست.
سی پی یو 1GHZ رم 512MB چیپ گرافیکی BMC2763 .. مقدار رم این گوشی مثل ارک و نئو 512 هست اما برای 701 مقدار ازادش 2 برابر ارک و نئو هست...
سیستم عامل NOKIA Belle . رابطه کاربریش عالیه..
ویدیو پلیر قوی. ساپورت فرمت های mkv. avi. flv. mp4.3gp وهمینطور ساپورت زیرنویس فارسی تماما به صورت پیشفرض و بدون استفاده از هیچگونه نرم افزار. تا رزولیشن HD هم پخش میکنه..
باطری قوی.. با استفاده زیاد هم به راحتی تا 2روز دوام میاره.
و.....ش

در کل اگه سیستم عامل و نرم افزار برات خیلی اهمیت داره در خرید اندروید شک نکن..
اگه امکانات جانبی و رابطه کاربری راحت و زیبا برات مهمه و نرم افزار و برنامه در درجه دوم برات اهمین داره 701 رو بگیر. چون سیمبین هم نرم افزار و بازی زیاد داره ولی اصلا از نظر تعداد و تنوع به اندروید نمیرسه...

موفق باشید...

mous3030
16-01-2012, 13:52
ویدیو پلیر قوی. ساپورت فرمت های mkv. avi. flv. mp4.3gp وهمینطور ساپورت زیرنویس فارسی تماما به صورت
موفق باشید...
ارک چی با نصب نرم افزار ار زیر نویس فارسی ساپورت میکنه ؟

GTB 599
16-01-2012, 15:57
سلام...
من 701 داشتم.. پسر خالم ارک داره خودم neo...
امروز هم neo رو فروختم به خاطر بدنه بسیار ضعیفش و همینطور به شدت مستعد به خط و خش بودن بدنش. میخوام فردا نوکیا 700 بگیرم....

اما در مورد 701....
ال سی دی فوق العاده IPS با نور 1000 نیتی .. زیر نور خورشید SUPERAMOLED و ایفون در مقابل این گوشی کم میارند.
بدنه استیل و بسیار خوش دست.
سی پی یو 1GHZ رم 512MB چیپ گرافیکی BMC2763 .. مقدار رم این گوشی مثل ارک و نئو 512 هست اما برای 701 مقدار ازادش 2 برابر ارک و نئو هست...
سیستم عامل NOKIA Belle . رابطه کاربریش عالیه..
ویدیو پلیر قوی. ساپورت فرمت های mkv. avi. flv. mp4.3gp وهمینطور ساپورت زیرنویس فارسی تماما به صورت پیشفرض و بدون استفاده از هیچگونه نرم افزار. تا رزولیشن HD هم پخش میکنه..
باطری قوی.. با استفاده زیاد هم به راحتی تا 2روز دوام میاره.
و.....ش

در کل اگه سیستم عامل و نرم افزار برات خیلی اهمیت داره در خرید اندروید شک نکن..
اگه امکانات جانبی و رابطه کاربری راحت و زیبا برات مهمه و نرم افزار و برنامه در درجه دوم برات اهمین داره 701 رو بگیر. چون سیمبین هم نرم افزار و بازی زیاد داره ولی اصلا از نظر تعداد و تنوع به اندروید نمیرسه...

موفق باشید...

تشکر از دوست عزیزم...

اتفاقا دیروز تصمیم من مبنی بر خرید 701 قطعی شد.
فقط تصمیم دارم یه هدست عالی براش تهیه کنم...

دوستان در مورد wave3 هم تجربیات و کارکردش رو بگن لطفا.شاید نظرم عوض شد:46:

hasanmotori
16-01-2012, 16:14
تشکر از دوست عزیزم...

اتفاقا دیروز تصمیم من مبنی بر خرید 701 قطعی شد.
فقط تصمیم دارم یه هدست عالی براش تهیه کنم...

دوستان در مورد wave3 هم تجربیات و کارکردش رو بگن لطفا.شاید نظرم عوض شد:46:

سیمبین تعطیل شده و نرم افزاراش نسبت به اندروید خیلی کمه و اینده ای نداره ... رابط کاربری خسته کننده ای هم داره ... در کل ارزش خرید نداره
wave 3 هم از نظر نرم افزاری ضعیفه و آینده نداره
بهترین انتخاب اندروید یا همون آرک هست و خرید سیمبین و بادا و ویندوز فون با این قیمت اشتباهه

GTB 599
19-01-2012, 19:02
ممنون از شما...

اما قبول دارید که باتری 701 خیلی وسوسه کننده است؟

حالا اگه کلا سیستم عامل رو در نظر نگیریم نظرتون چیه ؟

با سپاس...

h!tman
19-01-2012, 20:08
به اندازه ای که سیستم عامل در نظر نگیرید نه! باطری اهمیتش کمتر از سیستم عامل منسوخ سیمبینه

ziziqolo
19-01-2012, 20:39
ممنون از شما...

اما قبول دارید که باتری 701 خیلی وسوسه کننده است؟

حالا اگه کلا سیستم عامل رو در نظر نگیریم نظرتون چیه ؟

با سپاس...
حاجي هر وقت شارژت تموم شد مي توني گوشيتو شارژ كني اما زماني كه احساس كني در مورد سيستم عامل اشتباه كردي نميشه كاريش كرد:31:

Punisher_2008
20-01-2012, 12:10
سلام..
واقعا متاسفم که بعضی ها روی اندروید تعصب دارند.. یک نگاهی به امضام بندازید.. فکر میکنم به اندازه کافی اندروید و سیمبین داشتم که نظرم تعصبی نباشه..
میدونید مشکلتون چی؟ همگی هامون تصور قبلی از سیمبین رو دارین... یعنی اندروید ورژن 1.5 همینطور بود؟ الان سیمبنی Belle رو با anna و 3 نمیشه مقایسه کرد بعضی ها سیمبین رو هنوز فکر میکنند s60v5 هست..
میدونی برتریش نسبت به سیمبین چی بود؟ بازی و برنامه هاش خیلی زیادتر بود و اینکه قابلیت شخصی سازیش بالاتر بود.
در ضمن دوستانی که میگن منسوخه یک چیزی رو باید ذکر کنم در مورد نسل جدید گوشی های سمیبین با Belle
یعنی 603 700 701... اپدیت بعدی که براشون میاد Carla هست که اواخر امسال میاد و همراهشم Dona میاد که روی گوشی های دو هسته ای عرضه میشه . یک سری به موبایلستان بزنید بدک نیست.. داخل ماه Feb هم Belle به طور رسمی برای گوشی های سیمبین 3 و anna عرضه میشه gameloft هم قول داده که بازی های جدید HD رو برای سیمبین Belle پورت کنه.
همین چند روز پیش تن تن پورت شد فقط روی Belle کار میکنه گرافیکش از نسخه اندروید که داخل neo دیدم گرافیکش بهتر بود..
متاسفانه p30world الان اصلا هیچ بخشی برای سیمبین 3 ویا anna و اصلا Belle نداره... داخل موبایلستان انجمن نرم افزار های اختصاصی Belle حداقل 19 صفحه برنامه داره..
دیگه برنامه های مشترک با anna و سیمبین 3 و s60v5 به کنار..
70% برنامه های جدید و بازی های جدید و... که داخل موبایلستان میبنیم اصلا داخل p30world نیست.. واسه همین همه فکر میکنند سیمبین برنامه کم داره..
یکسری به اونجا بزنید همهچی دستتون میاد .
البته باید یک نکته رو متذکر بشم بازم از نظر تعداد بازی و نرم افزار سیمبین به اندروید نمیرسه..
اما اصلا تعداد برنامه هاش کم نیست و نیاز کاربران رو برطرف میکنه.

این چندتا عکس از Belle و یک ویدیو 3 دقیقه ای رو حتما ببنید :
حتی یکبار دیدم یکی از دوستان اصلا نمیدونست به سیمبین بازی HD داره!!
این ویدیو برای اشنایی با Belle و همینطور قابلیت nfc هست. حتما تماشا کنید از اپارات هست حدود 3دقیقه هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F21c789095ff4e48a0a6c869b74f1e00548121)
اینم تصاویری از Belle:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Punisher_2008
20-01-2012, 12:18
سیمبین تعطیل شده و نرم افزاراش نسبت به اندروید خیلی کمه و اینده ای نداره ... رابط کاربری خسته کننده ای هم داره ... در کل ارزش خرید نداره
wave 3 هم از نظر نرم افزاری ضعیفه و آینده نداره
بهترین انتخاب اندروید یا همون آرک هست و خرید سیمبین و بادا و ویندوز فون با این قیمت اشتباهه
سلام...
اینم نمونه ای از هامون دسته از دوستانی که سیمبین رو هنوز هامون سیمبین 3 و s60v5 میبینند.
الان Belle چند ماهه امده..
ویدیو زیر رو ببین .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F21c789095ff4e48a0a6c869b74f1e00548121)
اینم تصاویری از Belle:

adel.alizadeh1994
20-01-2012, 12:30
سلام دوست من بهترین گوشی برای شما arc s هست واقعا گوشی فوق العاده ایه سیستم عاملش هم اندرویده مطمئن باش از خریدنش پشیمون نمیشی

Punisher_2008
20-01-2012, 14:07
سلام دوست من بهترین گوشی برای شما arc s هست واقعا گوشی فوق العاده ایه سیستم عاملش هم اندرویده مطمئن باش از خریدنش پشیمون نمیشی
سلام..
تایید میشه..
بین اون 3 گزینه که گفتی به طور کلی اگه حساب کنیم arc s بهتر هست..
هم سیستم عامل قوی داره برنامه و بازی زیاد داره. و هم ظاهرش خیلی شیکه
باطریشم قوی هست. سخت افزارش قوی هست. دوربین قوی. صدای بلند و....
این گوشی رو اون موقع که واسه خودم neo خریدم واسه پسرخالم arc s خریدم. ازش خیلی راضیه.
:40::40::40:

9515663
06-04-2013, 20:19
اگه نرم افزار برات مهم نیست تو خرید 701 شک نکن که سخت افزار فوق العاده داره خروجی تلوزیون و فرستنده رادیویی و دوربین عالی و باطری خوب و...

clau
06-04-2013, 20:33
بین این 3تا گوشی که برای خرید انتخاب کردین ARC Sاز همشون بهتره