PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : |?| ارتقا دادن Search در سون؟

masoud8
13-01-2012, 17:57
سلام دوستان!
نمیدونم هدف از این سرچ ویندوز سون چیه واقعا؟!
کلی وقت میبیره تا ایندکس کنه، بعدشم کلی حجم ایندکسش میشه، از آخر هم یه سرچ حرفه ای نمیتونه بکنه!
اگه بخوام داخل سون مثل xp سرچ کنم راهی هست؟؟
(اگه سوالم واضح نیست بگید تا بیشتر توضیح بدم)
با تشکر...

Mohammad King
13-01-2012, 18:13
نه عزیز فکر نکنم راهی باشه

سرچ 7 که قویه

masoud8
13-01-2012, 22:17
نه عزیز فکر نکنم راهی باشه

سرچ 7 که قویه

ممنون بابت پاسختون
اما نه بابا کجاش قویه؟!!
نمیدونم مایروسافت این کارارو به چه امیدی انجام میده
سرچ xp گزینه هاش خوب بود، فقط یه بدی داشت اونم این که خیلی کند بود، تو سون اومده و ایندکس میکنه، به همین خاطر سرعتش بسیار بالاست اما اصلا نمیشه سرچ کاستوم داشت، مثلا من میخوام فایلهایی که فقط به نام test هستش رو پیدا کنه، اما سون گاگول میاد و هرچی فایل و حتی پوشه و حتی "فرمت" که داخلش test هست رو ردیف میکنه، یا مثلا اگه بخوایید یه فایل با نام(نه پسوند!) mp3 رو سرچ کنید، سون منگل میاد و چندین هزار سرچ که خیلیاش هم تکراری هستن رو برات ردیف میکنه!!
منم فکر نمیکنم خود سون همچین شعوری رو داشته باشه:puke:، دوستان نرم افزار سرچ با قابلیت ایندکس کردن که آپشن های مختلفی داشته باشه و راحت هم باشه چی پیشنهاد میدن؟!

jafarian
13-01-2012, 22:19
پیشنهاد من اینه که بجای سرچ ویندوز 7 از برنامه Everything یا که Search My Files که خیلی کاراتر هستن از تو لینک اول و دوم هم جفت میتونید دان کنید آموزش سرچ ویندوز 7 هم تو لینک سوم هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fwindows-tips%2Ffast-portable-windows-7-desktop-search-engine-tool%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FPORTABLE-SOFTWARE%2FSystem%2FFile-management%2FSearch-My-Files.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ftutorials%2F36599-search-windows-7-a.html)