PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه لپ تاپ فوق العاده ولی ارزون . مشکل خاصی داره ؟

m71gh
13-01-2012, 16:50
یه لپ تاپ خوب میخواستم . وزنش و باتریش برام خیلی مهمه . هم سبک و هم عمر باتری زیاد . سرعت هم نسبتا . یا 14 اینچ و یا 13 . تا 1300000 .

خودم یه مورد گیر آوردم ولی هنوز کامل بررسیش نکردم.
acer travelmate 8441
وزنش فوق العادست . یک و نیم کیلو وزن داره و ده ساعت باتری . core i 7 هم هست با 6 گیگ رم . با usb3
قیمت هم 1200000
بی زحمت یه چک کنید ببینید مشکل خاصی نداره ؟ فکر کنم سی پی یوش یه کم تفاوت داشته باشه با corei7 های دیگه :
پردازنده - CPU : Intel Core i7-2637M (2x1.7GHz + HTT, Turbo to 2.8GHz, 32nm, 4MB L3, 17W)

خبرش رو به من هم بدید
فکر کنم مورد فوق العاده ای باش
کلا اینکه acer هست مشکل خاصی داره ؟ چون بعضا مخالفشن .

zanyar.sew
13-01-2012, 17:03
یه لپ تاپ خوب میخواستم . وزنش و باتریش برام خیلی مهمه . هم سبک و هم عمر باتری زیاد . سرعت هم نسبتا . یا 14 اینچ و یا 13 . تا 1300000 .

خودم یه مورد گیر آوردم ولی هنوز کامل بررسیش نکردم.
acer travelmate 8441
وزنش فوق العادست . یک و نیم کیلو وزن داره و ده ساعت باتری . core i 7 هم هست با 6 گیگ رم . با usb3
قیمت هم 1200000
بی زحمت یه چک کنید ببینید مشکل خاصی نداره ؟ فکر کنم سی پی یوش یه کم تفاوت داشته باشه با corei7 های دیگه :
پردازنده - CPU : Intel Core i7-2637M (2x1.7GHz + HTT, Turbo to 2.8GHz, 32nm, 4MB L3, 17W)

خبرش رو به من هم بدید
فکر کنم مورد فوق العاده ای باش
کلا اینکه acer هست مشکل خاصی داره ؟ چون بعضا مخالفشن .

فکر کنم منظورتون 8481 باشه. ببین دوست عزیز مشکل اصلی ایسر بدنه هاشه که خیلی ها تحملش نمیکنن. و گرنه timeline های جدیدی که میزنه لپتاپها بسیار خوبی هستند.
در ضمن این لپتاپیه که از 1.7 توربو بوست میشه به 2.8 یعنی یک پردازنده کم مصرف و عالیه.
منتها در نظر بگیر بدنه های ایسر بی کیفیت باشن اینم تو ایسرا بدترینشون باشه! من از نزدیک دیدمش تو دست گرفتمش میدونم چیه. احساس کردم 20 دقیقه باهاش کار کنی گرما آبش میکنه.
در ضمن نمیدونم چه تفکری پشتشه لپتاپ نازک(بدون باتری یه اولترابوکه!) ساختن ولی یه باتری ماشین انداختن پشتش! من نمیتونم درکش کنم.
نه دوست عزیز یک دقیقه هم بهش فکر نکن. به این مدل منظورمه.
این مدل تو همون زایش انگیزه ساختش شکست خوردس.

m71gh
13-01-2012, 17:24
من هم دیدمش . ولی طرف از بدنش خیلی تعریف می کرد . می گفت تو برندهای دیگه ایسر هم این خاصه
به هر حال حتما سازنده های این مدل فکر اینجاش رو کردن که تو 20 دقیقه آب نشه ! یعنی به هر حال این سی پی یو رو با این بدنه تطبیق دادن
شما کسی رو ندیدید یه مدت طولانی استفاده کرده باشه ؟

zanyar.sew
13-01-2012, 17:54
من هم دیدمش . ولی طرف از بدنش خیلی تعریف می کرد . می گفت تو برندهای دیگه ایسر هم این خاصه
به هر حال حتما سازنده های این مدل فکر اینجاش رو کردن که تو 20 دقیقه آب نشه ! یعنی به هر حال این سی پی یو رو با این بدنه تطبیق دادن
شما کسی رو ندیدید یه مدت طولانی استفاده کرده باشه ؟
اصلا دوست عزیز این لپتاپیه که کمترین تفکر توش به کار رفته. آخه تا حالا دیدی یه اولترابوک یه باتری ضخیم و کت کلفت بندازن پشتش؟ اگه فکر کردنه دل هم رو اینسپایرن فکر میکنه روی xps هم فکر میکنه ولی این کجا و آن کجا!
اینجا هم اینطوریه بزرگوار.
بعد جالبه این مدل اینقدر کم فروش بوده که به زور میتونی یه نشون ازش پیدا کنی.
در کل اختیار با خودته. از همون ایسر مدلهای خیلی بهتری پیدا میکنی. اگه باریک و سبک هم مدنظرته اسوس چه با odd چه بدون odd مدلهای خوبی داره.
لپتاپ باریکیه؟ نه با این باتری!
رزولوشن بالا داره؟ نه
بدنه خوبی داره ؟ نه
خیلی قویه؟ نه من چندتا تست الان دیدم ازش اصلا جالب نبود.
خر کاره؟ مسلما نه.
هیچ دلیلی برای انتخابش وجود نداره الا یه باتری. که همون باتری خودش ماجراها دارد!

m71gh
13-01-2012, 17:54
یکی جواب بده
میخوام برم بخرم .....

zanyar.sew
13-01-2012, 17:55
اصلا دوست عزیز این لپتاپیه که کمترین تفکر توش به کار رفته. آخه تا حالا دیدی یه اولترابوک یه باتری ضخیم و کت کلفت بندازن پشتش؟ اگه فکر کردنه دل هم رو اینسپایرن فکر میکنه روی xps هم فکر میکنه ولی این کجا و آن کجا!
در کل اختیار با خودته. از همون ایسر مدلهای خیلی بهتری پیدا میکنی. اگه باریک و سبک هم مدنظرته اسوس چه با odd چه بدون odd مدلهای خوبی داره.
رزولوشن بالا داره؟ نه
بدنه خوبی داره ؟ نه
خر کاره؟ مسلما نه.
هیچ دلیلی برای انتخابش وجود نداره الا یه باتری. که همون باتری خودش ماجراها دارد!

zanyar.sew
13-01-2012, 17:57
نخرش.
جدی میگم.
حداقل صبر کن.
از رو تعصب بهت نمیگم. از ایسر بدم نمیاد. تا حالا 3 بار ایسر با انتخاب خودم واسه دوست و آشنا گرفتم.

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

رزولوشن بالا داره؟ نه
بدنه خوبی داره ؟ نه
خر کاره؟ مسلما نه.

zanyar.sew
13-01-2012, 17:59
نگیر
نگیر
نگیر
نگیر
نگیر!

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

صبر کن تا یکی از ما واردتر بیاد راهنماییت کنه.
مطمئن باش کسی تاییدش نمیکنه.

zanyar.sew
13-01-2012, 18:09
Acer Aspire Timeline X 4830TG
رو اینم فکر کن.

m71gh
14-01-2012, 00:02
دیدمش . ولی من با باتری زیاد و وزن سبک میخوام
تو مایه های قبلی . لزومی هم نداره ایسر باشه
ترجیحا corei7
موردی سراغ دارید ؟

Highbury
14-01-2012, 00:54
دوست عزیز دوتا تاپیک زدین.
ایسوز u36 هم خوبه.

zanyar.sew
14-01-2012, 02:54
ترجیحا corei7
موردی سراغ دارید ؟

asus u36sd
asus u41sv البته اگه گیر بیاد.
و k43sj
اولی odd نداره و سبکتره دومی داره 300 گرم سنگینتره.
دوتاشونم باتریهای خوبی دارن.

mzc1993
14-01-2012, 11:42
بهتر است بدانید که "همیشه گرانترین جنس بهترین جنس نیست و هر ارزانی بی دلیل نیست"

mansur_iran
14-01-2012, 13:48
کسی میدونه asus u36sd تو ایران گیر میاد و قیمتش چنده؟
اگه تو ایران گیر نمیاد قیمت جهانیش چنده؟
تو یه سایت دیدم زده بود 799 یورو
به نظرتون ارزشش رو داره؟؟؟؟
آیا عیب خاصی داره؟؟؟؟
کسی باهاش کار کرده تا حالا؟؟؟؟

V.Valizadeh9
14-01-2012, 14:23
ترجیحا corei7
موردی سراغ دارید ؟

سلام دوست عزیز
قیمت ها الآن فوق العاده بالا رفته
و پیش بینی میشه که خیلی بیشتر از این هم بشه
لپ تاپ ها همه وارداتی هستن، تو خارج از کشور گرون نمیشن اما چون پول ایران روز به روز بی ارزش تر میشه به همین خاطر روز به روز اجناس گرون میشن
پیشنهاد میکنم به سری U از لپ تاپ های ASUS هم یه نگاهی بندازید
چون مشخصه اصلی این سری اینهاست : 1.باریک و کم وزن بودن 1.طول عمر بالای باتری
موفق باشیـــد

m71gh
14-01-2012, 17:01
ولی واقعا سوال جالبیه تو همون لپتاپ acer 8481

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این عکس لپ تاپ از پشته . چطور تو این لپتاپ به این باریکی و سبکی باتری 8cell گذاشتن . این کار سابقه داشته ؟
البته فکر کنم یکی از مدلهای همین u36 هم همینطوریه . یعنی corei7 رو با باترین 8cell داده بیرون با صفحه باریک و ...

m71gh
14-01-2012, 18:06
آیا عیب خاصی داره؟؟؟؟

u36 corei7 چنده ؟
شما دیدید تو ایران ؟

=========
دوستان راستی نسبت به اون لپ تاپ ایسر هم نظر بدن .
8481
همون که اول بحث اومده .
نظرتون درباره باتری 8cell رو این سیستم بدنه ضعیف چیه ؟

amirkhan_0o0
14-01-2012, 19:42
اگه i7 براتون مهم نیست، این مورد رو نگاه کنین:
یه پورت یو اس بی 3 آپشنال هم داره

U36JC

شارژش هم عالیه

mansur_iran
14-01-2012, 22:32
آیا عیب خاصی داره؟؟؟؟

کسی اطلاعی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m71gh
15-01-2012, 08:01
من هم همین سوال رو دارم

zanyar.sew
15-01-2012, 15:18
اگه i7 براتون مهم نیست، این مورد رو نگاه کنین:
یه پورت یو اس بی 3 آپشنال هم داره

U36JC

شارژش هم عالیه

این مدل آپ شده به u36sd.
u36jc پردازنده قدیمی اینتل روشه و خریدنش بزرگترین اشتباه ممکنه.

mansur_iran
15-01-2012, 19:39
u36sd تو ایران موجوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمتش ؟؟؟؟؟؟؟/

amirkhan_0o0
15-01-2012, 22:33
این مدل آپ شده به u36sd.
u36jc پردازنده قدیمی اینتل روشه و خریدنش بزرگترین اشتباه ممکنه.
تفاوت سی پی یو هاش چیه؟؟
هر دوش i5 هست که!

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

سایت رایانه شاپ می فروشه 1250000 تومن

zanyar.sew
16-01-2012, 02:25
تفاوت سی پی یو هاش چیه؟؟
هر دوش i5 هست که!

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

سایت رایانه شاپ می فروشه 1250000 تومن

ببین 480m قدیمه. پرمصرفتر با کارایی کمتر.
2410m سندی بریج و به مراتب بهتر.
3 رقمی.
سندی بریج 4 رقمی.
ساده ترین راه ممکن برا تشخیص.
تو همین سندی بریجها باز 0000qm از 0000m بهترن.

seido
16-01-2012, 23:26
سلام
شرمنده پا برهنه میام وسط حرف مهندسان عزیز!!
این 8481g رو من امروز دیدم تصادفی.راستش دارم میرم مالزی داشتم یه تحقیق میکردم ببینم از اینجا جنس بگیرم یا اون طرف که اینو دیدم کلا یادم رفت واسه چی اومدم !! بسیار نزدیک بود بخرمش!! خیلی سبک و کوچولو بود دقیقا همونی که من میخوام.اگه پول داشتم یه سونی زد میگرفتم ولی وقتی ندارم یه چیزی مثل این ایسره باید خوب باشه.انقدر فکرم مشغولشه که با سرچ تو گوگل رسیدم اینجا!!! حالا بگیرم یا نگیرم! بد نیست این اطلاعات و کوپه ی ایندکسهایی که از بازار رضا و ایران و پایتخت رو جمع کردم به اشتراک بزارم! کسی قیمتی خواست بگه بدم بهش.این 8481 رو یک میلیون چهارصد قیمت دادن بهم. ایسوز هم یکی داره با i5 u36jc قیمت 1.200 ..کلا ذهنم رفته طرف نوت بوک بدن درایو نوری.فوقش ادم 60 تومن میده یه اکسترنال میگیره.سونی سری اس هم این مدل لپ تاپ زیاد داره. نظر شماها چیه؟

LLEILY
16-01-2012, 23:32
سلاام. من يك سوال داشتم .اگر باتري لب تاب را دربياريم و فقط با برق كار كنه اونوقت اگه چند روز هم براي انجام محاسبات روشن باشه اصلا مشكلي براش پيش نمياد؟ ايا واقعا اينطوره و من ميتونم براي انجام محاسبات سنگين كه ممكنه بيشتر از يك هفته هم طول بكشه از لب تاب استفاده كنم؟

zanyar.sew
17-01-2012, 10:54
سلاام. من يك سوال داشتم .اگر باتري لب تاب را دربياريم و فقط با برق كار كنه اونوقت اگه چند روز هم براي انجام محاسبات روشن باشه اصلا مشكلي براش پيش نمياد؟ ايا واقعا اينطوره و من ميتونم براي انجام محاسبات سنگين كه ممكنه بيشتر از يك هفته هم طول بكشه از لب تاب استفاده كنم؟

نه لپتاپ داغ نکنه هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد. منظورم اینه که فنش کار کنه و جلوشو چیزی نگیره.

seido
17-01-2012, 15:52
بچه ها چی شد؟ چه کنیم؟ کلا بدون درایو نوری پیشنهاد میشه یا نه؟

amirkhan_0o0
17-01-2012, 17:03
دوست عزيز اگر در تهان زندگي مي كنين پيشنهاد مي كنم اين كار رو نكنيد!
برخي مناطق تهران به دليل عدم بهره از برق مناسب برق دچار قطعي ها و نوسانات مكرر شده و منجر به آسيب به دستگاه مي شود. اين مسأله بارها براي افراد مختلف اتفاق افتاده است.
گرچه در آوردن باتري باعث افزايش طول عمر آن مي شود!
هم چنين حتي الا مكان از يك محافظ نوسانات براي لپتاپ استفاده كنيد
فيوز كوچك موجود در شارژر آن پاسخگوي همه اتفاقاتي كه براي جريان برق ميفتد نيست!!

zanyar.sew
17-01-2012, 23:52
دوست عزيز اگر در تهان زندگي مي كنين پيشنهاد مي كنم اين كار رو نكنيد!
برخي مناطق تهران به دليل عدم بهره از برق مناسب برق دچار قطعي ها و نوسانات مكرر شده و منجر به آسيب به دستگاه مي شود. اين مسأله بارها براي افراد مختلف اتفاق افتاده است.
گرچه در آوردن باتري باعث افزايش طول عمر آن مي شود!
هم چنين حتي الا مكان از يك محافظ نوسانات براي لپتاپ استفاده كنيد
فيوز كوچك موجود در شارژر آن پاسخگوي همه اتفاقاتي كه براي جريان برق ميفتد نيست!!

دوست عزیز والا تهران رو نمیدونم ولی برقش از ابن جایی که من هستم بدتر نیست. شاید شانس آوردم چون فیوز شارژرش سه ساله سالمه. شب و روز خاموشش نمیکنم و حتی شبا سلیپش میکنم و چیزیش نشده. در واقع حرفه شما درسته و من باتریشو در نمیارم. کلا لپتاپ وقتی لپتاپه که باتریش همیشه روش باشه. مسخرس هی باتریو در بیاری دوباره بندازی روش!
در بهترین حالت هم عمر باتری به دوسال نمیرسه و در بدترینشم کمتر از یه سال نیست. منظورم ساعت کار اولیه باتریست.

seido
18-01-2012, 08:43
بحث یه چیز دیگه بودا!!! یه تاپیک جدا بزنیم یعنی؟!

zanyar.sew
18-01-2012, 14:47
بحث یه چیز دیگه بودا!!! یه تاپیک جدا بزنیم یعنی؟!
حق با شماست من عذر میخوام.
دوست عزیز این ایسر رو بیخیال شو.
اگه بدون درایو و قیمت خوب میخوای به asus u36sd فکر کن. asus u36jc قدیمیه وسندی بریج نیست.
اگر با درایو قیمت خوب میخوای به asus u41sv فکر کن. این دوتا فوق العادن. البته نسبت به قیمت.
اگر میتونی بیشتر هزینه کنی بله تو سری اس میتونی انتخاب کنی. مثلا VAIO SC1AFD و VAIO SA 20GD که تو ایران هم موجودن.
و در آخر اگه مالزی میرید u300 , u300s , u400 لپتاهای فوق العاده ایی هستن. خیلی وقته عرضه شدن ولی ایران نیومدن( متاسفم واقعا). و من باهاشون کار نکردم. ولی لنوو هستن و نیازی نیست کیفیتشون تایید بشه!
u400 درایو داره. 300 و 300s ندارن. اپشنات زیاده هرطور که دوست داری میتونی بگیریش. البته از لحاظ زیبایی هم بینظیرن.
ویژگیهای جالبی دارن از جمله اینکه با 30 دقیقه 80 درصد شارژ میشن و شارژ فولشون یک ساعت.
و سکرین و کیبورد ضد آب دارن. کلا لنوو محکم و بادوامه. اینا دیگه شاهکارن.
باتریهای خوبی هم دارن.

seido
18-01-2012, 18:27
مرسی دوست گلم از راهنماییت.اره ایسر یه ذره ترسناکه متاسفانه .یه بار ادم میخواد هزینه کنه یه چیز خوب میگیره.سایتشم زیاد جالب نیست.امروز پایتخت بودم. asus u36jc رو 1.200 قیمت دارمولی ضعیفه و اینکه داس هست سیستم عاملش.
u36sd هم ندیدم اصلا.یه مدل پیشنهاد شد هم از سری n43 که 14 اینچ بود و میداد 1600 تقریبا.
ولی امان از سونی سری اس....وای دستم گرفتم نمی خواستم پس بدم به یارو!!! با این کانفیگ
core i 5 sandy bridge 2410
4gig ram
13.3 inch 1600*900
128gig ssd
vga radeon 6630
می داد 1.930
عجب جانوری بود ولی لپ تاپه. نظرت در مورد این سری چیه؟ با 40 تومن تقریبا میشه رم رو کرد 8گیگ
البته یه مدل دیگه هم یافتم اونم جالب بود از سری eh
core i 5 sandy bridge2430m
4gig ram
15inch
320gig hdd
grorce 410
وزن این 2.5 بود ولی سری اس 1.7 !!
گیج شدم!!
حالا جالبه که من دارم دسکتاپم رو هم برای بازی و نرمافزار های طراحی و اینا می برم با خودم! برای نت و اینور اون ور میخوام لپتاپ رو البته خب اگه بشه باش کار هم کرد که چه بهتر! اون سری لنوو هم که شما فرمودین از 3 میلیون اینا شروع میشه!! راستی میشه من چون عاشق ssd ستم یه لپتاپ ارزونتر بگیرم خودم بدم روش ببندن ؟ کرده کسی اینکارو؟

zanyar.sew
19-01-2012, 11:57
مرسی دوست گلم از راهنماییت.اره ایسر یه ذره ترسناکه متاسفانه .یه بار ادم میخواد هزینه کنه یه چیز خوب میگیره.سایتشم زیاد جالب نیست.امروز پایتخت بودم. asus u36jc رو 1.200 قیمت دارمولی ضعیفه و اینکه داس هست سیستم عاملش.
u36sd هم ندیدم اصلا.یه مدل پیشنهاد شد هم از سری n43 که 14 اینچ بود و میداد 1600 تقریبا.
ولی امان از سونی سری اس....وای دستم گرفتم نمی خواستم پس بدم به یارو!!! با این کانفیگ
4gig ram
13.3 inch 1600*900
128gig ssd
vga radeon 6630
می داد 1.930
عجب جانوری بود ولی لپ تاپه. نظرت در مورد این سری چیه؟ با 40 تومن تقریبا میشه رم رو کرد 8گیگ
4gig ram
15inch
320gig hdd
grorce 410
گیج شدم!!
حالا جالبه که من دارم دسکتاپم رو هم برای بازی و نرمافزار های طراحی و اینا می برم با خودم! برای نت و اینور اون ور میخوام لپتاپ رو البته خب اگه بشه باش کار هم کرد که چه بهتر! اون سری لنوو هم که شما فرمودین از 3 میلیون اینا شروع میشه!! راستی میشه من چون عاشق ssd ستم یه لپتاپ ارزونتر بگیرم خودم بدم روش ببندن ؟ کرده کسی اینکارو؟
بله سری اس رو دیدم ولی جدا از گرون شدن دلار و تغییر قیمتها این سونی رو گرون میده.
قیمتش هر جا رفتم و دیدم این روزها 1700 بوده ولی با رزولوشون معمولی. این مدلی که شما میگید اچ دی پلاسه.
asus u36jc رو اصلا بهش فکر نکن.
ایسر هم اونقدرا بد نیست این مدل اینطوریه!
منم با سری اس این 13 اینچا کار کردم نمیخواستم پسش بدم. چیزه نازین!
نه این لنوو ها رو میتونی با اس اس دی بگیری قیمتهاشونم از 649 دلار شروع میشه چطور اینقدر گرون مگه وارد شدن اصلا؟
در کل مالزی اگه میرید همونجا بگیرید بهتر نیست؟ یا اینکه الان لازمش دارید؟
راجع به اس اس دی دوست گرامی بله میشه. منم میخوام لپتاپ بگیرم ولی چه عجله ایی دارید؟ میشه بعدا هم این کارو کرد. چون پیشبینی میشه در آینده قیمتش بیاد پایین. میتونی نهایتا یه 128 هم بندازی.
ولی اصلا جالب نیست لپتاپ رو ارزونتر بگیری به خاطر اس اس دی. چون میتونی بعدا اس اس دی بندازی.
آها؟ ویندوز؟ نداره چه بهتر! 120 تومن پول ویندوزه. با 2 تومن حل میشه!

amirkhan_0o0
19-01-2012, 15:05
4gig ram
13.3 inch 1600*900
128gig ssd
vga radeon 6630
می داد 1.930
4gig ram
15inch
320gig hdd
grorce 410
گیج شدم!!
من هميشه قبل از خريد قيمتش رو چك مي كنم.
سايت digionline قيمت هاي فروشنده هاي مختلف رو مي زنه مثلا آذر تحليل u36jc رو 1130000 مي ده!

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

علاوه بر اين به نظر من داس بودن سيستم عامل براي كسي كه سفر خارجي نداره اصلا بد نيست!
چون كه الان كه وين 7هست و تا يه سال ديگه هم 8
ويندوز 7 ارجينال از نظر من تفاوت چنداني با ويندوز هاي بازار نداره تازه لپتاپ هاي با وين ارجينال معمولا گرون تره!
مگه اين كه شما روي داشتن وين ارجينال روي لپتاپ تعصب داشته باشين!

seido
19-01-2012, 17:21
در مورد ویندوز غیر اصل من مخالف شما داداشایه گلمم!! یه ایسوس 6 ماه پیش گرفتیم برای پدر زیدی!! با تخفیف و بدون ویندوز که مثلا ارزونتر در بیاد.دوستمم که از انگلیس اومده بود و مهندس کامپیوتره قرار شد ویندوز رو بریزه.لپ تاپ رو اوردیم خونه و خواستیم روش ویستا بریزیم که پشت سر هم ارور صفحه ی ابی میداد!! نوی نو جلو خودمون باز کرده بود از جعبه در اورده بود فروشنده.چشام سیاهی داشت میرفت که نکنه ایرادی داره. خلاصه بعد از یکی دو ساعت دردناک با استرس دیدیم بابا رو کاتالوگش نوشته که ویستا نمیشه ریخت روی این دیوایس!! بعد رفتیم سراغ 7..اونو ریختیم ولی افسوس که دستگاه تا حالا 3 بار وین 7 توسط افراد مختلف روش ریخته شده ولی هنوزم در بهترین وضعیت بعضی از دکمه هاش کار نمیکنن.دیگه بعد از این دستگاه من توبه کردم سمت داس برم.در ضمن من می خوام با خودم ببرم مالزی دستگاه رو..چرا از اونجا نمی برم؟ با اختلاف ارزی که به وجود اومد و اینکه برای انتقال پول به مالزی به صراف ها باید اطمینان کرد و درصدی هم بهشون داد دیگه نمی صرفه از اونجا بگیرم.فرقش 150 اینا بود که الان اینجا ارزونتر هم شاید باشه.همین سری اس تو سایت های اونجا زیر دو میلیون دویست ندیدم.
الانم از پاساژ ایران اومدم. قیمت ها بر طبق دلار تغییر ترسناکی نکردن خدا رو شکر در حد نهایت 30 تومن گرون شدن.البته اکثرا بی تغییر موندن.الان یه کوه ایندکس جلومه که میخوام از توش چند تا گزینه در بیارم بزارم اینجا روش نظر بدین.مرسی عزیزان من

zanyar.sew
19-01-2012, 18:17
u300s یعنی مدل گرونتره رو با بالاترین کانفیگ وارد کردن سه تومن!
آخه این کاره؟ سازگار ارقام چه تصمیم افتضاحی گرفته!
حق با شماست seido این لپتاپ وارد شده. کاش 300 و 400 رو وارد میکردن که هم ارزونترن هم کارت گرافیک داری.

zanyar.sew
19-01-2012, 20:48
در مورد ویندوز غیر اصل من مخالف شما داداشایه گلمم!! یه ایسوس 6 ماه پیش گرفتیم برای پدر زیدی!! با تخفیف و بدون ویندوز که مثلا ارزونتر در بیاد.دوستمم که از انگلیس اومده بود و مهندس کامپیوتره قرار شد ویندوز رو بریزه.لپ تاپ رو اوردیم خونه و خواستیم روش ویستا بریزیم که پشت سر هم ارور صفحه ی ابی میداد!! نوی نو جلو خودمون باز کرده بود از جعبه در اورده بود فروشنده.چشام سیاهی داشت میرفت که نکنه ایرادی داره. خلاصه بعد از یکی دو ساعت دردناک با استرس دیدیم بابا رو کاتالوگش نوشته که ویستا نمیشه ریخت روی این دیوایس!! بعد رفتیم سراغ 7..اونو ریختیم ولی افسوس که دستگاه تا حالا 3 بار وین 7 توسط افراد مختلف روش ریخته شده ولی هنوزم در بهترین وضعیت بعضی از دکمه هاش کار نمیکنن.دیگه بعد از این دستگاه من توبه کردم سمت داس برم.در ضمن من می خوام با خودم ببرم مالزی دستگاه رو..چرا از اونجا نمی برم؟ با اختلاف ارزی که به وجود اومد و اینکه برای انتقال پول به مالزی به صراف ها باید اطمینان کرد و درصدی هم بهشون داد دیگه نمی صرفه از اونجا بگیرم.فرقش 150 اینا بود که الان اینجا ارزونتر هم شاید باشه.همین سری اس تو سایت های اونجا زیر دو میلیون دویست ندیدم.
الانم از پاساژ ایران اومدم. قیمت ها بر طبق دلار تغییر ترسناکی نکردن خدا رو شکر در حد نهایت 30 تومن گرون شدن.البته اکثرا بی تغییر موندن.الان یه کوه ایندکس جلومه که میخوام از توش چند تا گزینه در بیارم بزارم اینجا روش نظر بدین.مرسی عزیزان من

شما درایور ها رو نداشتید. خوب معلومه آخر سر دکمه های خاص کار نمیکنن و تو دردسر میوفتید. هیچ اذیت شدنی نداره. وین اوریجینال کلاه برداریه! منظورم اینه که پول مفت دادنه. 7 8 ماه دیگه ویندوز ایت میاد انتظار نداری که از سون اصلیم لذت ببرم! داری؟ نه!
بازم همون آش و همون کاسه! یه روز وقت میزارم درایورهاشو به طور دقیق دانلود میکنم و آخرش یه ویندوز هشت کپی میندازم روش حالشو میبرم. حتی دی وی دیشم نمیگیرم اونم کپی میزنم خودم شخصا!

amirkhan_0o0
19-01-2012, 21:48
شما درایور ها رو نداشتید. خوب معلومه آخر سر دکمه های خاص کار نمیکنن و تو دردسر میوفتید. هیچ اذیت شدنی نداره. وین اوریجینال کلاه برداریه! منظورم اینه که پول مفت دادنه. 7 8 ماه دیگه ویندوز ایت میاد انتظار نداری که از سون اصلیم لذت ببرم! داری؟ نه!
بازم همون آش و همون کاسه! یه روز وقت میزارم درایورهاشو به طور دقیق دانلود میکنم و آخرش یه ویندوز هشت کپی میندازم روش حالشو میبرم. حتی دی وی دیشم نمیگیرم اونم کپی میزنم خودم شخصا!
دقيقا همين طوره و نظر شما كاملا درسته!

seido
21-01-2012, 09:28
u300s یعنی مدل گرونتره رو با بالاترین کانفیگ وارد کردن سه تومن!
آخه این کاره؟ سازگار ارقام چه تصمیم افتضاحی گرفته!
حق با شماست seido این لپتاپ وارد شده. کاش 300 و 400 رو وارد میکردن که هم ارزونترن هم کارت گرافیک داری.

دقيقا همين طوره و نظر شما كاملا درسته!
نه به این راحتی ها هم نیست.م€الشم دیشب برای من اتفاق افتاد با همین دسکتاپ و وین 7 قلابی خودم.دقیقا 2 بار حدودا 10 خط نوشته بودم که یهو خودش پاک کرد بعد از زدن دکمه ی بالا.ویروسم ندارم چون انتی ویروس دارمهمینجوری بی دلیل!! امروزم خوب شد خودش.اپ دیت هم که از ترس نمیشه کردش..یرای من و تو یی که بلدیم هی وین عوض کنیم مشکلی نیست چون یه جوری راهشو پیدا می کنیم و یا دوباره وین میریزیم ولی برای کسی که بلد نیست و یه پولی گذاشته می خواد درد سر نداشته باشه این کار به درد نمی خوره چون اذیت میشه بعد میره میگه وین بده اشغاله اپل خوبه هیچ کدوم از این مسایل رو نداره! اون لپ تاپم که عرض کردم مشکل داره هنوز منم میدونم درایورا رو از کجا بگیرم و اون 3 نفر دیگه هم بلد بودن ولی فقط برای کارت صدا 8 تا گزینه مختلف داره که همه کد هستند و همه به روز..کدوم ماله ماست؟!! با همه اش هم کار میکنه ولی یکیش یهو تویه اسکایپ میبینی میک نداری یکیش میبینی توی فلان جا اسپیکر کار نمیکنه..برای تاچ پد و قابلیت هاییه اضافه ای که داره هیچ درایوری نیست! برای یه دسکتاپ به خصوص برای ما ایرانیا وین قلابی بهترین گزینه است ولی برای یه لپ تاپ من اصلا همچین ریسکی نمیکنم و به کسی هم که از لپ تاپ می خواد به عنوان لپ تاپ استفاده کنه و ببرتش این ور اون ور اصلا کپی پیشنهاد نمیشه چون یه جا گیر میکنه ادم که دسترسی به هیچی نداره .م€لا قرار ه تو یه کنفرانس شما ارایه داشته باشی رفتی اون بالا یهو صدا قطع میشه!!

seido
21-01-2012, 10:49
مشاوران عزیز بشتابید به سوی کمک !!!
1 2.5kg i5 8gig ram 640gig 14inch1366.768 gforce 555 1gig asus n45sf
2 2kg i5 4gig ram 640gig 14inch gforce550 1gig asus u41sv
3 2.2kg i7 2670 8gig ram 750++ 14 inch1366.768 gforce550 1gig asus n43sn
4 1.8kg i5 2410 4gig ram 128ssd 13.3 inch 1600.900 amd6630 1gig sony sa23 gx

شماره ی 2 هیجا موجود نیست ولی شاید با گشتن بشه پیدا کرد.شماره ی 4 رو میدم رم رو 8 کنن. الان یه جورایی بین شماره ی 3 و 4 موندم چون شماره ی 1 هم اذیت کرده کاربرا رو برای همین نمی خوامش. قیمت 3 1.6 هست و قیمت 4 با رمش میشه 2 تومن.
بگین زود تر رفقا که امروز برم بزنم تو گوشش

Farshid72
21-01-2012, 13:12
مشاوران عزیز بشتابید به سوی کمک !!!
1 2.5kg i5 8gig ram 640gig 14inch1366.768 gforce 555 1gig asus n45sf
2 2kg i5 4gig ram 640gig 14inch gforce550 1gig asus u41sv
3 2.2kg i7 2670 8gig ram 750++ 14 inch1366.768 gforce550 1gig asus n43sn
4 1.8kg i5 2410 4gig ram 128ssd 13.3 inch 1600.900 amd6630 1gig sony sa23 gx

شماره ی 2 هیجا موجود نیست ولی شاید با گشتن بشه پیدا کرد.شماره ی 4 رو میدم رم رو 8 کنن. الان یه جورایی بین شماره ی 3 و 4 موندم چون شماره ی 1 هم اذیت کرده کاربرا رو برای همین نمی خوامش. قیمت 3 1.6 هست و قیمت 4 با رمش میشه 2 تومن.
بگین زود تر رفقا که امروز برم بزنم تو گوشش
ببین دوسته عزیز این اصلا درست نیست که شما اطلاعات رو اینجوری نوشتی و اصلا نمیتونم کمکی بهت کنم
بهتره شما مدل :
cpu رو کامل بنویسید
دور هارد (rpm) رو بنویسید و اینکه ssd هست یا مغناطیسی
نوع صفحه نمایش اینکه lcd یا led نوشته بشه
واینکه cpu ها از سری های M یا QM یا XM باشند خیلی با هم فرق میکنند
در کل قدرت پردازش I7 بیشتر از I5 هستش

seido
21-01-2012, 17:20
مرسی از پیگیریت
این دو تا گزینه فقط هست به این شرح
1 sony s i5 2410M 8 gig dd3 128ssd dvdrw 13.3 inch 1600.900 ati6630/1gig d3

asus n43sn i7 2670qm 8gig d3 750++ bluray 14inch 1366.768 gforce 550/1gig d3 2 هردو هم ال سی دی با بک لایت ال ای دی هستند.تا یک ساعت دیگه هم میرم خرید ...دلار انقدر رفته بالا که مسلما تا اخر هفته قیمت ها بالاتر میره.مرسی راهنمایی کنین لطفا

Farshid72
21-01-2012, 17:30
مرسی از پیگیریت
این دو تا گزینه فقط هست به این شرح
1 sony s i5 2410M 8 gig dd3 128ssd dvdrw 13.3 inch 1600.900 ati6630/1gig d3

asus n43sn i7 2670qm 8gig d3 750++ bluray 14inch 1366.768 gforce 550/1gig d3 2 هردو هم ال سی دی با بک لایت ال ای دی هستند.تا یک ساعت دیگه هم میرم خرید ...دلار انقدر رفته بالا که مسلما تا اخر هفته قیمت ها بالاتر میره.مرسی راهنمایی کنین لطفا
دوسته عزیز توصیه من اینه شما الان خرید نکنید ولی اگه قصد خرید دارید دومی رو انتخاب کنید
CPU بهتر
BLUE-RAY
و همینطور VGA بهتر این سیستم اونو از بالایی متمایز میکنه

seido
21-01-2012, 17:48
دوست گلم عجله ای ندارم به اون صورت یعنی تا هفته ی دیگه هم میتونم خرید کنم.ولی شما چرا فرمودین الان خرید نکنم؟ در ضمن سونی 1.8 کیلو بود و ایسوس 2.4..تا حالا لپ تاپ نداشتم به نظرت سنگین نیست ایسوس؟

Farshid72
21-01-2012, 19:17
اون سری QM هست ولی اونیکی M و QM قدرتش بیشتره

soheil.m
22-01-2012, 18:36
دوست گلم عجله ای ندارم به اون صورت یعنی تا هفته ی دیگه هم میتونم خرید کنم.ولی شما چرا فرمودین الان خرید نکنم؟ در ضمن سونی 1.8 کیلو بود و ایسوس 2.4..تا حالا لپ تاپ نداشتم به نظرت سنگین نیست ایسوس؟

سلام

دوستان من هم یک لپ تاب برای کارهای مهندسی میخوام (و به همین خاطر فکر میکنم باید i7 بگیرم) و 14 اینچ تا 2.2 کیلو. دیروز هم رفتم پایتخت که این مدلها بود asus n43، asus k43, dell n4110, sony s13ggx/b. سونیه 13 اینچ هستش و سی پی یو نسل اول داره ولی سه مورد دیگه i7 2670qm دارند ولی به نظرم asus n43 قشنگتره ولی ایسوس ها 300 تومان از dell گرونتره و کانفیگشون هم یکی هستش.

یک مشکلی که من دارم این هستش که وزن سه مدل آخر یک مقدار برام مبهم هستش! دو مدل ایسوس را در سایت خودش زده 2.4 کیلو ولی همه فروشنده ها میگن 2.2؟؟؟ و dell هم گفته که وزنش از 2.24 کیلو شروع میشه که این را هم میگن 2.2 کیلو؟! دوستان کلا نمیدونین ماجرای وزن ایم مدلها چیه؟ بیشتر از 2.2 بنظرم زیاده!

آیا دوستان فرقی بین این مدل دل و ایسوس میدونند که اینقدر اختلاف قیمت دارند؟

و سوال آخر که شاید باید اول میگفتم: من واقعیتش الان هیچ نیازی به لپ تاب ندارم. یک پی سی و یک نت بوک دارم ولی حدود 8 ماه دیگه بهش نیاز خواهم داشت ولی با این وضعیت بازار و ارز و بی ارزش شدن پول و با توجه به بوجه محدودم فکر میکنم که بهتره زودتر بخرم؟! اگه اوضاع این طوری نبود میذاشتم همون موقع هم مدلهای جدید میومد و هم مدلهای کنونی ارزون میشد ولی با این وضع باید این مدلها را چند ماه دیگه 3 تا 4 میلیون بگیریم. حالا بنظرتون الان بگیرم یا نه؟

larantas
22-01-2012, 19:36
سلام

دوستان من هم یک لپ تاب برای کارهای مهندسی میخوام (و به همین خاطر فکر میکنم باید i7 بگیرم) و 14 اینچ تا 2.2 کیلو. دیروز هم رفتم پایتخت که این مدلها بود asus n43، asus k43, dell n4110, sony s13ggx/b. سونیه 13 اینچ هستش و سی پی یو نسل اول داره ولی سه مورد دیگه i7 2670qm دارند ولی به نظرم asus n43 قشنگتره ولی ایسوس ها 300 تومان از dell گرونتره و کانفیگشون هم یکی هستش.

یک مشکلی که من دارم این هستش که وزن سه مدل آخر یک مقدار برام مبهم هستش! دو مدل ایسوس را در سایت خودش زده 2.4 کیلو ولی همه فروشنده ها میگن 2.2؟؟؟ و dell هم گفته که وزنش از 2.24 کیلو شروع میشه که این را هم میگن 2.2 کیلو؟! دوستان کلا نمیدونین ماجرای وزن ایم مدلها چیه؟ بیشتر از 2.2 بنظرم زیاده!

و سوال آخر که شاید باید اول میگفتم: من واقعیتش الان هیچ نیازی به لپ تاب ندارم. یک پی سی و یک نت بوک دارم ولی حدود 8 ماه دیگه بهش نیاز خواهم داشت ولی با این وضعیت بازار و ارز و بی ارزش شدن پول و با توجه به بوجه محدودم فکر میکنم که بهتره زودتر بخرم؟! اگه اوضاع این طوری نبود میذاشتم همون موقع هم مدلهای جدید میومد و هم مدلهای کنونی ارزون میشد ولی با این وضع باید این مدلها را چند ماه دیگه 3 تا 4 میلیون بگیریم. حالا بنظرتون الان بگیرم یا نه؟

چون لپ تاپ لازم نیستی به نظرم یه مدت صبر کن ببین چی میشه.فعلا اوضاع جالب نیست.

soheil.m
22-01-2012, 20:32
چون لپ تاپ لازم نیستی به نظرم یه مدت صبر کن ببین چی میشه.فعلا اوضاع جالب نیست.

منم خودم همین فکر را میکنم ولی اوضاع همش داره بدتر میشه و بنظرم باید بخرم؟!

سوالات دیگرم را هم در مورد لپ تابهایی که گفتم اگه بگید ممنون میشم

Farshid72
22-01-2012, 21:26
سلام

دوسته عزیز من نمیتونم در مورد فردا نظر بدم چه برسه چند ماهه دیگه
باید بگم asus چون کیفیتش بهتره از dell گرونتره و توصیه من همون asus هستش
در مورد وزن هم زیاد حساس نباش 2.2 یا 2.4 زیاد تاثیری رو شونه هاتون ندارند

larantas
22-01-2012, 22:26
منم خودم همین فکر را میکنم ولی اوضاع همش داره بدتر میشه و بنظرم باید بخرم؟!

سوالات دیگرم را هم در مورد لپ تابهایی که گفتم اگه بگید ممنون میشم

خوب گرونتر بودنش به خاطر اینه که asus ها کیفیتشون از اون مدل دل که معرفی کردید بهتره.

seido
23-01-2012, 19:37
من پشیمون شدم از خرید...شنبه رفتم اینو بگیرم
n43sl
i7
8gig ram
750 7200rpm
gforce540 1 gig

قیمت داد 1.580 امروز رفتم با اینکه اصلا از قیافش خوشم نمیومد بگیرمش دقیقا ارزونترین جا 100 تومن گرونتر از قیمت شنبه میدادن.بیخیال شدم اصلا دلم رو زد.قراره انقدر پول بدم میرم عین ادم از نمایندگی تو مالزی میگیرم پول به جیب این دزدا نمیریزم.جالبه که تو پاساژ ایران بامبو 1.400 بود و پایتخت با وقاحت تمام 1.800 !!! باورم نمیشد..

Farshid72
23-01-2012, 21:01
با همین پول تو ایران چیز های بهتری هم گیرتون میاد...یه سری به لپ تاپ های MSI بزنید

amirkhan_0o0
23-01-2012, 21:30
من پشیمون شدم از خرید...شنبه رفتم اینو بگیرم
n43sl
i7
8gig ram
750 7200rpm
gforce540 1 gig

قیمت داد 1.580 امروز رفتم با اینکه اصلا از قیافش خوشم نمیومد بگیرمش دقیقا ارزونترین جا 100 تومن گرونتر از قیمت شنبه میدادن.بیخیال شدم اصلا دلم رو زد.قراره انقدر پول بدم میرم عین ادم از نمایندگی تو مالزی میگیرم پول به جیب این دزدا نمیریزم.جالبه که تو پاساژ ایران بامبو 1.400 بود و پایتخت با وقاحت تمام 1.800 !!! باورم نمیشد..
n43sl سايت آذرتحليل مي داد 1270 كه البته تو اين گروني حالا داره مي ده 1520 اليته با رم 4 گيگ
متأسفانه گذاشتن لينك فروش ممنوعه وگرنه لينك فروشش توي سايت digionline موجوده!

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

راستي n43sl تا جايي كه من ديدم OS داس داره!
حالا شما اگه مي ري مالزي يه گزينه ويندوز دار برات بهتره!!

amirkhan_0o0
23-01-2012, 21:41
دوستان لپتاپ n53sv
Core i7-2630QM-6mb-4GB RAM DDRIII
با قيمت 1120000 مي ارزه رفيقم مي خواد بخره يا نه؟؟
هاردش هم 500 گيگه با ولي دورش رو نمي دونم!
گرافيكش هم 1گيگ
nVIDIA-GT 540M
به نظرتون با اين قيمت چي ديگه مي تونه بخره؟؟ همين مدل خوبه؟؟

larantas
23-01-2012, 23:17
دوستان لپتاپ n53sv
گرافيكش هم 1گيگ
nVIDIA-GT 540M

مطمئنی این قیمت درسته؟:18:
این لپتاپ با این کانفیگی که شما میگی حدود 1500 الان رفیق.

amirkhan_0o0
23-01-2012, 23:48
مطمئنی این قیمت درسته؟:18:
این لپتاپ با این کانفیگی که شما میگی حدود 1500 الان رفیق.
آذرتحليل اين قيمت رو 4 ساعت پيش توي سايت digionline گذاشته!
گذاشتن لينك فروش ممنوعه وگرنه براتون لينك رو مي گذاشتم!
مي تونيد با يه سرچ خيلي كوچولو پيداش كنيد!

larantas
24-01-2012, 00:02

دوست خوبم همین آذر تحلیل سایت داره برو ببین چند زده قیمتشو من الان نگاه کردم زده 1450. اون لینکو برام پ خ کن.

soheil.m
24-01-2012, 00:50
سلام

دوستان دو مدل دیگه هم من پیدا کردم:

Lenovo ideapad y470: i7-2630qm , 8GB 1333, GT525m 2GB, 750GB 5400rpm, 14", 2.3kg به قیمت 1800 تقریبا
و
samsung 300v5a: i7-2670qm, 6GB, GT520mx 1GB, 640GB 5400, 15.6", 2.45kg به قیمت 1600

نظرتون در مورد این مدلها چیه؟ سامسونگ لپ تابهاش چطوره؟ طراحی ظاهری خوبی داره

larantas
24-01-2012, 01:46

Lenovo ideapad y470: i7-2630qm , 8GB 1333, GT525m 2GB, 750GB 5400rpm, 14", 2.3kg به قیمت 1800 تقریبا
و
samsung 300v5a: i7-2670qm, 6GB, GT520mx 1GB, 640GB 5400, 15.6", 2.45kg به قیمت 1600

اون y470 گرافیکشو درست نوشتی؟

Mr.Mazmamfi
24-01-2012, 01:54
دوستان لپتاپ n53sv
گرافيكش هم 1گيگ
nVIDIA-GT 540M

قیمت های سایتشون آپدیت نیست .
زنگ بزن قیمتشونو 2باره بپرس .

Mr.Mazmamfi
24-01-2012, 01:59

یادش بخیر ، یه زمانی میخواستم N55 SF بخرم ، اومدم تو همین دیجی آنلاین دیدم ، آذر تحلیل زده 1580 تومن و این در صورتی بود که همه جا 1650 و یا 1700 میدادن ، آقایی که شما باشی ، تو یه جرکت جهادی پاشدم تلفونو برداشتیم ،به آذر تحلیل زنگیدم .

الو (حال ندارم داستانو براتون تعریف کنم ، قبلا به یکی از کاربرا گفته بودم )

نتیجه ی آخرش این شد که ، الکی قیمت داده بودن ، و منم براشون قاطی کردم ، گفتم "برای چی بازارو خراب میکنید و .. . . . " آذر تحلیل گفت " آقا من از طرف خودمو ، مادرمو ، پدرمو ، پدر بزرگو . . . . از شما عذر میخوام "
گفتم چه فایده ای داره ؟ تلفو قطع کردم .

دیگه خودت بگیر ، تو این بازاری که الان پیش اومده ، خیلی ها سوء استفاده میکنن .

seido
24-01-2012, 03:48
با همین پول تو ایران چیز های بهتری هم گیرتون میاد...یه سری به لپ تاپ های MSI بزنید
از msi متنفرم.الکی عین الف هرز همه جا استند میزنه که چی مثلا؟! 10 سال پیش هیشکی نمی شناختش من احمقم رفتم یه کارت گرافیک ازشون خریدم هنوز که هنوزه دارم میسوزم!! هیچ وقت ندیدم تو سایتش یه اپدیت خشک و خالی بزاره! فنشم هفته ی اول سوخت با دوندگی درستش کردم..دوستم همون موقع ایسوس خریده بود و همین چند وقت پیش هم کارت رو فروخت به یکی برای یه سیستم توی رستوران!! یه بازار تشنه با سطح سواد پایین ( منظورم عامه ی مردمه کسی به خودش نگیره) مثل ایران گیر اورده و بزور تبلیغ های رنگارنگ و دخترهای پشت استند نشین میخواد جنس بفروشه .جسارت به شما نشه دوست عزیز شما بزگوارید که منو راهنمایی میکنید .

به این سایت ها اصلا نمیشه اعتماد کرد بس که اوضاع زود داره عوض میشه.یه سر به سایت چار* ( مثلا نگفتم منظورم چیه!!) بزنید و اعلامیه صفحه ی اول رو ببینید متوجه میشید چی شده.بعد هم در نظر داشته باشین که هزار و یک ایتم ممکنه فرق کنه.از داس یا ویندوز تا حتی نوع ویندوز یا باس رم یا نوع درایو و ... همه چی.
من که پولمو رفتم سکه خریدم!!!

soheil.m
24-01-2012, 10:35

و

تصحیح میکنم گرافیک اولی GT555m 2GB است

دوستان نظری در مورد این مدلها ندارند

seido
24-01-2012, 10:56
منم رو اولین اپشن شما نظر داشتم.قیمت هم همینیه که می فرمایین البته تا عصر روز دوشنبه و خدا میدونه فردا چی میشه قیمت.دستگاه کاملیه نمیشه روش عیب فنی گذاشت ولی وقتی thinkpad edge S رو دیدم ( با مشخصات فنی کاملا پایین تر ولی وزن کمتر و باتری پلیمری و طراحی زیبا) یه ذره دودل شدم.قیمتش 1.700 بود .تاکید میکنم جفتشون به این قیمت نمیارزن ولی اگه کسی مجبور به خرید باشه خب چاره ی نیست.در کل اگه شما هم 14 اینچ خوب میخوای این لیست برترین هایه منه...البته ترتیب نداره:
1 thinkpad edge e420 s
2 asus N43sl
3 sony sa23 gx/b
4 samsung sf 411
5 asus u series bamboo

seido
24-01-2012, 10:56
منم رو اولین اپشن شما نظر داشتم.قیمت هم همینیه که می فرمایین البته تا عصر روز دوشنبه و خدا میدونه فردا چی میشه قیمت.دستگاه کاملیه نمیشه روش عیب فنی گذاشت ولی وقتی thinkpad edge S رو دیدم ( با مشخصات فنی کاملا پایین تر ولی وزن کمتر و باتری پلیمری و طراحی زیبا) یه ذره دودل شدم.قیمتش 1.700 بود .تاکید میکنم جفتشون به این قیمت نمیارزن ولی اگه کسی مجبور به خرید باشه خب چاره ی نیست.در کل اگه شما هم 14 اینچ خوب میخوای این لیست برترین هایه منه...البته ترتیب نداره:
1 thinkpad edge e420 s
2 asus N43sl
3 sony sa23 gx/b
4 samsung sf 411
5 asus u series bamboo

soheil.m
24-01-2012, 11:44
1 thinkpad edge e420 s
2 asus N43sl
3 sony sa23 gx/b
4 samsung sf 411
5 asus u series bamboo

مدلی (y470) که شما دیدید با cpu مدل 2670 بود یا 2630 و از کجا قیمت گرفتید و قیمت دقیقش چند بود؟ من این مدل را از نزدیک ندیدم، ظاهرا صفحه نمایشش براق است؟! اگر اینطور باشه که نمیگیرمش

asus u43 صفحه نمایشش براق بود یا مات؟

نظرتون در مورد k43 asus چیه؟

قیمت مدلهای دیگری هم که گرفتید اگر ذکر کنید ممنون میشم

seido
24-01-2012, 11:51
1 thinkpad edge e420 s
2 asus N43sl
3 sony sa23 gx/b
4 samsung sf 411
5 asus u series bamboo

Farshid72
24-01-2012, 12:00
از msi متنفرم.الکی عین الف هرز همه جا استند میزنه که چی مثلا؟! 10 سال پیش هیشکی نمی شناختش من احمقم رفتم یه کارت گرافیک ازشون خریدم هنوز که هنوزه دارم میسوزم!! هیچ وقت ندیدم تو سایتش یه اپدیت خشک و خالی بزاره! فنشم هفته ی اول سوخت با دوندگی درستش کردم..دوستم همون موقع ایسوس خریده بود و همین چند وقت پیش هم کارت رو فروخت به یکی برای یه سیستم توی رستوران!! یه بازار تشنه با سطح سواد پایین ( منظورم عامه ی مردمه کسی به خودش نگیره) مثل ایران گیر اورده و بزور تبلیغ های رنگارنگ و دخترهای پشت استند نشین میخواد جنس بفروشه .جسارت به شما نشه دوست عزیز شما بزگوارید که منو راهنمایی میکنید .!
دوسته عزیز شاید قبلا اینجوری بوده ولی الان تو مسابقات FURTURMARK بیس مسابقه روی کارت های برند MSI هستش

seido
24-01-2012, 14:09
مدلی (y470) که شما دیدید با cpu مدل 2670 بود یا 2630 و از کجا قیمت گرفتید و قیمت دقیقش چند بود؟ من این مدل را از نزدیک ندیدم، ظاهرا صفحه نمایشش براق است؟! اگر اینطور باشه که نمیگیرمش

asus u43 صفحه نمایشش براق بود یا مات؟

نظرتون در مورد k43 asus چیه؟

قیمت مدلهای دیگری هم که گرفتید اگر ذکر کنید ممنون میشم
مدلی که از y470 دیدم این بود
i7 2670qm--8gig ddr3 --750gig 5400rpm--gforce 555 2gig ddr5--win 7 home--price 1.800
صفحه نمایش هم براقه بله.میشه منم یه راهنمایی بکنی در موردش که براق چرا بده؟
بامبو صفحه اش براق نبود.
در مورد k43 هم کلا از سری k خوشم نمیاد من چون برام سنگینن ولی قیمتاش خوب بود در مقایسه با سایر سری ها.یه مغازه رو هم میشناسم k زیاد داشت منصف هم بود اگر خواستی بهت بگم کجاست چون نمیدونم مجازه اینجا بگم یا نه؟

دوسته عزیز شاید قبلا اینجوری بوده ولی الان تو مسابقات FURTURMARK بیس مسابقه روی کارت های برند MSI هستش

بعد این یعنی لپ تاپاشم خوبه؟ دوست گلم میشه لطفا ثابت کنی این حرفی که زدی رو ؟ یعنی دیگه تو کل دنیا هیچ کارتی به این برند نمیرسه؟ یه ذره سخته قبول کنم مثلا xfx هیچ حرفی برای گفتن در مقابل این برند نداره. در ضمن اگر هم اینجور باشه که خوب اوور کلاک بشه این اصلا فاکتور مهمی برای من نیست چون با یه فن افتر مارکت میشه هر کارتی رو اوور کرد..مهم اینه که چند سال سالم میمونه.

Farshid72
24-01-2012, 14:38
بعد این یعنی لپ تاپاشم خوبه؟ دوست گلم میشه لطفا ثابت کنی این حرفی که زدی رو ؟ یعنی دیگه تو کل دنیا هیچ کارتی به این برند نمیرسه؟ یه ذره سخته قبول کنم مثلا xfx هیچ حرفی برای گفتن در مقابل این برند نداره. در ضمن اگر هم اینجور باشه که خوب اوور کلاک بشه این اصلا فاکتور مهمی برای من نیست چون با یه فن افتر مارکت میشه هر کارتی رو اوور کرد..مهم اینه که چند سال سالم میمونه.
دوسته عزیز یه overclocker هیچوقت کولینگ نمیخره بلکه کولینگشو خودش میساه تازه اونم واتر کولینگ نه فن دار

در مورد لپ تاپاش هم باید بگم که کیفیت های خیلی خوبی دارن و خودم هم دارم و کاملا از نظر سرعت و کارایی ازش راضیم
در ضمن الان مدل های شاخش رو حتی میتونم بگم بهتر از ایسوس هستن چون تقریبا با همون سیستم یا یخورده بالاتر وزن کمتری رو ارائه میدن
مطمئنان ملاک انتخاب یه لپ تاپ صرفا اعداد و ارقام نیست چرا که اگه همچین چیزی بود الان دل باید خدایی میکرد تو بازار ولی میبینید که همه دارن پسش میزنن..شاید در نگاه اول مناسب بیان ولی در دراز مدت مهمه نه یکباره
بهرحال توصیه من اینه شما به مدل های MSI هم یه سر بزنید مطمئنان اگه حق رو در نظر بگیرید میتونید ازشون انتخاب کنید ولی اگه بخواید تعصبی برخورد کنید یا به حرف افراد ناشی که قبلا یه چیزی (حالا هر چی حتی یه کابل hdmi ) از msi خریدن و ناراضی بودن اگه شما بخواین به حرف اینا گوش بدید توصیه من اینه شما همون دور و حوالی سونی و ایسوس سری n55 برید بهتره چون اینا بقدر کافی بزرگ هستن که کسی نتونه جلوشون در بیاد

seido
24-01-2012, 15:31
دوسته عزیز یه overclocker هیچوقت کولینگ نمیخره بلکه کولینگشو خودش میساه تازه اونم واتر کولینگ نه فن دار

در مورد لپ تاپاش هم باید بگم که کیفیت های خیلی خوبی دارن و خودم هم دارم و کاملا از نظر سرعت و کارایی ازش راضیم
در ضمن الان مدل های شاخش رو حتی میتونم بگم بهتر از ایسوس هستن چون تقریبا با همون سیستم یا یخورده بالاتر وزن کمتری رو ارائه میدن
مطمئنان ملاک انتخاب یه لپ تاپ صرفا اعداد و ارقام نیست چرا که اگه همچین چیزی بود الان دل باید خدایی میکرد تو بازار ولی میبینید که همه دارن پسش میزنن..شاید در نگاه اول مناسب بیان ولی در دراز مدت مهمه نه یکباره
بهرحال توصیه من اینه شما به مدل های MSI هم یه سر بزنید مطمئنان اگه حق رو در نظر بگیرید میتونید ازشون انتخاب کنید ولی اگه بخواید تعصبی برخورد کنید یا به حرف افراد ناشی که قبلا یه چیزی (حالا هر چی حتی یه کابل hdmi ) از msi خریدن و ناراضی بودن اگه شما بخواین به حرف اینا گوش بدید توصیه من اینه شما همون دور و حوالی سونی و ایسوس سری n55 برید بهتره چون اینا بقدر کافی بزرگ هستن که کسی نتونه جلوشون در بیاد
در مورد اوور کلاک با اینکه کاملا امادگی مخالفت رو دارم اینجا جاش نیست و دیگه ادامه نمیدم چون بحث از موضوع خارج میشه در مورد لپ تاپ داریم حرف میزنیم.
شما فرمودین در مسابقات از msi فقط استفاده میشه منم عرض کردم منبعتون کجاست که جوابی ندادین. خلاصه ایشالا که فنش براتون بچرخه اگر دارین...من به شخصه نمی خرم! ترجیح میدم از مارکی بخرم که خودش بزرگ هست به اندازه ی کافی نه اینکه یه مارکی که پاشو میزاره روشونه ی مردم و با ازمون خطا خودشو میکشه بالا. اینجا شده ازمایشگاه برندهای دنیا و جالبه که با تجربه و بزرگ که میشن یادشون میره ازمایشگاهشون رو.

soheil.m
24-01-2012, 16:15
مدلی که از y470 دیدم این بود
i7 2670qm--8gig ddr3 --750gig 5400rpm--gforce 555 2gig ddr5--win 7 home--price 1.800
صفحه نمایش هم براقه بله.میشه منم یه راهنمایی بکنی در موردش که براق چرا بده؟
بامبو صفحه اش براق نبود.
در مورد k43 هم کلا از سری k خوشم نمیاد من چون برام سنگینن ولی قیمتاش خوب بود در مقایسه با سایر سری ها.یه مغازه رو هم میشناسم k زیاد داشت منصف هم بود اگر خواستی بهت بگم کجاست چون نمیدونم مجازه اینجا بگم یا نه؟

اگه ممکن است آدرس یا شماره تلفنی از مغازه ای که y470 را با این مشخصات قیمت کردید و مغازه ای که برای سری k گفتید را برای من پیغام خصوصی کنید.

مشکل صفحه براق اینکه وقتی نور محیط زیاد باشه مخصوصا در محیط باز، بازتاب نور به چشم بسیار زیاد میشه و عملا نمیشه با لپ تاب کار کرد.

از سری بامبو چه مدلی مد نظر شما است؟

Farshid72
24-01-2012, 16:57
اگه ممکن است آدرس یا شماره تلفنی از مغازه ای که y470 را با این مشخصات قیمت کردید و مغازه ای که برای سری k گفتید را برای من پیغام خصوصی کنید.

مشکل صفحه براق اینکه وقتی نور محیط زیاد باشه مخصوصا در محیط باز، بازتاب نور به چشم بسیار زیاد میشه و عملا نمیشه با لپ تاب کار کرد.

از سری بامبو چه مدلی مد نظر شما است؟
بنظر من شما سری n55 ایسوس بخرید بهتر باشه!!!!!1

soheil.m
24-01-2012, 17:40
بنظر من شما سری n55 ایسوس بخرید بهتر باشه!!!!!1

با تشکر از شما ولی اگر اشتباه نکنم این سری حدود 2/7 کیلو وزن دارند که بسیار برای من زیاد است. راستش روی 2/4 کیلو هم شک دارم

Farshid72
24-01-2012, 19:43
در مورد اوور کلاک با اینکه کاملا امادگی مخالفت رو دارم اینجا جاش نیست و دیگه ادامه نمیدم چون بحث از موضوع خارج میشه در مورد لپ تاپ داریم حرف میزنیم.
شما فرمودین در مسابقات از msi فقط استفاده میشه منم عرض کردم منبعتون کجاست که جوابی ندادین. خلاصه ایشالا که فنش براتون بچرخه اگر دارین...من به شخصه نمی خرم! ترجیح میدم از مارکی بخرم که خودش بزرگ هست به اندازه ی کافی نه اینکه یه مارکی که پاشو میزاره روشونه ی مردم و با ازمون خطا خودشو میکشه بالا. اینجا شده ازمایشگاه برندهای دنیا و جالبه که با تجربه و بزرگ که میشن یادشون میره ازمایشگاهشون رو.
منبع میخوای ؟؟؟
مجله اورکلاکر البته تو ایران نمیاد و باید فایل pdf اونو از نت دانلود کنید البته به زبون انگلیسی هستش
در ضمن من خودم یه غول بی شاخ و دم از asus دارم و انقدی که ایوسو قبول دارم خودمم قبول ندارم و اجازه نمیدم کسی راجبش بد بگه ولی در مورد MSI هم شما باید اینو بدونید که تمام تجهیزات نظامی USA رو خودش میزنه پس لپ تاپ در برابر سیستم های قدرتمندی که باهاش تجهیزات نظامی میسازن چیزی نیست
در ضمن لپ تاپو که msi نمیسازه
cpu inetl
vga nVIDIA
hard و ram هم شرکت های دیگه
مهم مچ بودن و درست اسمبل کردن هستش که با توجه به مدل هایی که من دیدن بنظرم خیلی خوب میومد و بعضی هاش از g53 یا n55 ایسوس هم بهتره و سبک تره
توصیه من اینه دوسته عزیز شما یه سر به سایت
noteboockcheck.net
بزنی و اگه شده چند تا از review های اونجا رو هم بخونی

seido
24-01-2012, 21:36
منبع میخوای ؟؟؟
مجله اورکلاکر البته تو ایران نمیاد و باید فایل pdf اونو از نت دانلود کنید البته به زبون انگلیسی هستش
در ضمن من خودم یه غول بی شاخ و دم از asus دارم و انقدی که ایوسو قبول دارم خودمم قبول ندارم و اجازه نمیدم کسی راجبش بد بگه ولی در مورد MSI هم شما باید اینو بدونید که تمام تجهیزات نظامی USA رو خودش میزنه پس لپ تاپ در برابر سیستم های قدرتمندی که باهاش تجهیزات نظامی میسازن چیزی نیست
در ضمن لپ تاپو که msi نمیسازه
cpu inetl
vga nVIDIA
hard و ram هم شرکت های دیگه
مهم مچ بودن و درست اسمبل کردن هستش که با توجه به مدل هایی که من دیدن بنظرم خیلی خوب میومد و بعضی هاش از g53 یا n55 ایسوس هم بهتره و سبک تره
توصیه من اینه دوسته عزیز شما یه سر به سایت
noteboockcheck.net
بزنی و اگه شده چند تا از review های اونجا رو هم بخونی
داداشه گلم هیچ کدوم از حرفایی که زدی رو من پیدا نکردم.هیجا ننوشته که کامپیوتر های نظامی میزنه برای امریکا ولی به وضوح میدونم که لپ تاپ رسمی ارتش امریکا مارکش پاناسونیک هست .در ضمن در سایت فیوچر مارک هم کارت هارو بر اساس چیپ رده بندی کرده نه مارک سازنده ی برد. حرفی نیست داداشم شما یه نظر داری منم یه نظر دیگه. حالا بیخیال این حرفا بشینیم یه قهوه بخوریم :10:گپ بزنیم ببینیم کدوم خوبه برای من
1 lenovo edge 420 s 1.700
2 asus n43sl 1680

Farshid72
25-01-2012, 14:43
داداشه گلم هیچ کدوم از حرفایی که زدی رو من پیدا نکردم.هیجا ننوشته که کامپیوتر های نظامی میزنه برای امریکا ولی به وضوح میدونم که لپ تاپ رسمی ارتش امریکا مارکش پاناسونیک هست .در ضمن در سایت فیوچر مارک هم کارت هارو بر اساس چیپ رده بندی کرده نه مارک سازنده ی برد. حرفی نیست داداشم شما یه نظر داری منم یه نظر دیگه. حالا بیخیال این حرفا بشینیم یه قهوه بخوریم :10:گپ بزنیم ببینیم کدوم خوبه برای من
1 lenovo edge 420 s 1.700
2 asus n43sl 1680
والا دوسته عزیزم asus رو تو سایت خود ایسوس دیدم گرافیکش 540 بود...گرافیک خوبی هست ولی برای بازی و کارای گرافیکی یخورده بگی نگی ریپ میزنه...دیگه خودت بهتر میفهمی چی میگم چون میبینم خودتم واردی
بنظر من دنبال سری هایی باش که گرافیک 550 یا 555 به بالا دارند
بنظر من با این پولی که داری میدی برو یه n55 از ایسوس بگیر...لپ تاپ خوبی هست پردازنده قویتری هم داره 2670
اولی لنوو رو تو سایتش پیدا نکردم اگه پیدا کردی لینکشو بده یه نگاه بندازم
بازم ممنون دوسته عزیز البته شما میتونید به Y570 لنوو هم فک کنید
موفق باشید:40:

seido
26-01-2012, 09:31
دوست گلم دیروز چهارشنبه خریدم.سونی گرفتم
ca36fg
i7---6630 1 gig---500gig 7200 rpm---dvd rw---4gig ram---1600*900 14 inch
بچه ها اگر کسی قصد و اجباری برای خرید نداره اصلا الان وقت خرید نیست چون مدل هل همه ی مارک ها تموم شده اینم من شانسی گیر اووردم. الان عجله دارم میام براتون تعریف میکنم فقط تا من بیام لطفا هیشکی از پایتخت نره خرید کنه.دستگاهه من رو زیر 2 میلیون نمیدادن تازه با یه برخورد بد و منت ..رفتم از ایران 1900 برداشتم!! کلی عجایب دیدم میام میگم براتون

Xilevens
26-01-2012, 12:36
جاي U41 خيلي خاليه يه مدتي
جديدا خيلي ها دنبال همچين سيستمي هستن

soheil.m
26-01-2012, 19:02
جاي U41 خيلي خاليه يه مدتي
جديدا خيلي ها دنبال همچين سيستمي هستن

من چشمم دنبال u44 با core i7 است که اصلا وارد نشده. بنظرم این لپ تاب هیچ نقصی نداره و یک core i7 جم جور و سبک است. همون چیزی که من میخوام. من که از هیچ برند دیگه ای چنین لپ تابی ندیدم(وزن زیر 2 کیلو، 14 اینچ، core i7، باطری 10 ساعته و صفحه نمایش مات). دوستان اگه میشناسند، معرفی کنند.

seido
26-01-2012, 19:47
بچه ها اگر کسی قصد خرید نداره همونطور که گفتم فعلا نخره .این حرف چند تا دلیل داره .یکیش اینکه یه بازار کاذب خرابی درست کردن فروشنده ها بخصوص توی پایتخت از همه جا بیشتر . بعد هم مدل های جدید و درست حسابی رو دیگه بیرون نمیدن .حالا یا شرکت بهشون نمیده یا خودشون قایم کردن بعدا گرونتر بفروشن.ایسوس که کلا هیچی نمونده.به زور یه n43 مونده که با کانفیگ کاملش در میاد 1850000 هزار تومن که مسخرست یه لپ تاپی که خودم دیدم 1400 بوده رو این قیمت بفروشن.لنوو هم بد تر از این.باز ایسوس از اول یه ذره رنج محصولاتش کامل بود دیگه لنوو که گند زدن واقعا با این جنس وارد کردنشون.رفتن تینک پد بی کارت گرافیک اوردن 1900 !! کسی خواست لنوو بگیره بهترین جا اینه که بره مغازه ی فن اوران توی پایتخت که روشن گذاشته اکثر مدل هارو برای کار کردن..نتیجه این بود که من فهمیدم کلا این مارک من نیست.شمام برید ببینید واضح تر تصمیم بگیرید. hp و dell هم که از اول بدم میومد ازشون.من نمیدونم این همه میگن فروش داره تو دنیا این دل یعنی واقعایه طرح دیگه نداره بده بیرون؟ انقدر یعنی یه جعبه پلاستیکی برای برد و اینا ساختنش سخته که همه ی مدلاشو توی یه طرح میزنه؟ بله میدونم چند تا سری داره ولی همتون از 30 کیلومتری میتونید بگید کدوم دل هست!! هر چند اپل هم همینطوره ولی این کجا و اون کجا. یه لپ تاپ داریم پارسال خریدیم با core 2dou دقیقا همون لپتاپ با i7 و فول کانفیگ اومده بیرون!! خلاصه من بعد از اینکه دیگه همه میشناختنم تو پایتخت و ایران و رضا انقدر گشته بودم رفتم سونی گرفتم.امتحانشو پس داده و امروز هم متاسفانه از دستم افتاد ولی چیزیش نشد بر خلاف ظاهر ظریفش.یه زمانی خودم هرکی رو میدیدم رفته داره از سونی خرید میکنه میگفتم یارو ناشیه و گول ظاهرشو خورده.ولی بعد از کار کردن با این همه مارک من رفتم اینو گرفتم.در پست بعدی بیشتر توضیح میدم..

soheil.m
27-01-2012, 13:58
بچه ها اگر کسی قصد خرید نداره همونطور که گفتم فعلا نخره .این حرف چند تا دلیل داره .یکیش اینکه یه بازار کاذب خرابی درست کردن فروشنده ها بخصوص توی پایتخت از همه جا بیشتر . بعد هم مدل های جدید و درست حسابی رو دیگه بیرون نمیدن .حالا یا شرکت بهشون نمیده یا خودشون قایم کردن بعدا گرونتر بفروشن.ایسوس که کلا هیچی نمونده.به زور یه n43 مونده که با کانفیگ کاملش در میاد 1850000 هزار تومن که مسخرست یه لپ تاپی که خودم دیدم 1400 بوده رو این قیمت بفروشن.لنوو هم بد تر از این.باز ایسوس از اول یه ذره رنج محصولاتش کامل بود دیگه لنوو که گند زدن واقعا با این جنس وارد کردنشون.رفتن تینک پد بی کارت گرافیک اوردن 1900 !! کسی خواست لنوو بگیره بهترین جا اینه که بره مغازه ی فن اوران توی پایتخت که روشن گذاشته اکثر مدل هارو برای کار کردن..نتیجه این بود که من فهمیدم کلا این مارک من نیست.شمام برید ببینید واضح تر تصمیم بگیرید. hp و dell هم که از اول بدم میومد ازشون.من نمیدونم این همه میگن فروش داره تو دنیا این دل یعنی واقعایه طرح دیگه نداره بده بیرون؟ انقدر یعنی یه جعبه پلاستیکی برای برد و اینا ساختنش سخته که همه ی مدلاشو توی یه طرح میزنه؟ بله میدونم چند تا سری داره ولی همتون از 30 کیلومتری میتونید بگید کدوم دل هست!! هر چند اپل هم همینطوره ولی این کجا و اون کجا. یه لپ تاپ داریم پارسال خریدیم با core 2dou دقیقا همون لپتاپ با i7 و فول کانفیگ اومده بیرون!! خلاصه من بعد از اینکه دیگه همه میشناختنم تو پایتخت و ایران و رضا انقدر گشته بودم رفتم سونی گرفتم.امتحانشو پس داده و امروز هم متاسفانه از دستم افتاد ولی چیزیش نشد بر خلاف ظاهر ظریفش.یه زمانی خودم هرکی رو میدیدم رفته داره از سونی خرید میکنه میگفتم یارو ناشیه و گول ظاهرشو خورده.ولی بعد از کار کردن با این همه مارک من رفتم اینو گرفتم.در پست بعدی بیشتر توضیح میدم..

من هم فعلا بیخیال شدم هیچ مدل بدربخوری نیست تو بازار. من که منتظر میشم که لپ تاب سری u از asus با core i7 بیاد. من هم یک مدل sony دیدم که خوب است ولی باطریش5 ساعته که بنظرم کمه و البته گران هم است: se17gg/b چیز خوبیه و به قیمت 2300

seido
27-01-2012, 16:15
اره منم دنبال همین مدلی که گفتی بودم قیمتشم 1900 بود!! خیلی سبکه ولی من خوندم برای کار گرافیکی حتی با وجود گرافیک قویش به خاطر کوچیکی و تهویه متوسطش نباید بهش فشار اورد .ولی مدل شاخی هست. u دستگا های خوبی داره اگر درست حسابی بیارن تو بازار.الان اصلا وقت خرید نیست..قیمتها میاد پایین

soheil.m
31-01-2012, 18:02
اره منم دنبال همین مدلی که گفتی بودم قیمتشم 1900 بود!! خیلی سبکه ولی من خوندم برای کار گرافیکی حتی با وجود گرافیک قویش به خاطر کوچیکی و تهویه متوسطش نباید بهش فشار اورد .ولی مدل شاخی هست. u دستگا های خوبی داره اگر درست حسابی بیارن تو بازار.الان اصلا وقت خرید نیست..قیمتها میاد پایین

فکر کنم اشتباه میکنید. این مدلی که من گفتم 15.6 اینچ است و با وزن 2 کیلو و از چند جا هم که قیمت گرفتم قیمتش 2300 است

seido
01-02-2012, 09:54
فکر کنم اشتباه میکنید. این مدلی که من گفتم 15.6 اینچ است و با وزن 2 کیلو و از چند جا هم که قیمت گرفتم قیمتش 2300 است
درسته دوست عزیز من با مدل ا13.3 اینچی اشتباه گرفتم.ولی اخرین قیمتی که از 13.3 اینچی با هارد اس اس دی دارم دو میلیون و دویست بود که بسته به انصاف فروشنده زیاد و کم میشه.مدل 15 اینچیش که دیگه فکر کنم رو دست صفحه نمایشش نباشه! یه اطلاع رسانی هم بکنم خدمت مسافران خارج از کشور.من لپ تاپم رو خریدم 1.900 ولی توی اینترنت جاهای مختلف که گشتم قیمت بود 1600 دلار .اگر دلار 1000 خرده ای بود خارج خیلی بهتر بود ولی با این قیمت دلار ......

soheil.m
01-02-2012, 19:18
درسته دوست عزیز من با مدل ا13.3 اینچی اشتباه گرفتم.ولی اخرین قیمتی که از 13.3 اینچی با هارد اس اس دی دارم دو میلیون و دویست بود که بسته به انصاف فروشنده زیاد و کم میشه.مدل 15 اینچیش که دیگه فکر کنم رو دست صفحه نمایشش نباشه! یه اطلاع رسانی هم بکنم خدمت مسافران خارج از کشور.من لپ تاپم رو خریدم 1.900 ولی توی اینترنت جاهای مختلف که گشتم قیمت بود 1600 دلار .اگر دلار 1000 خرده ای بود خارج خیلی بهتر بود ولی با این قیمت دلار ......

آره صفحش که full hd است و جالب وزنش است. ولی بعضی ها میگن وقتی از گرافیک intel به ati اش سوئیچ میکنن یک مدت هنگ میکنه (اتوماتیک نیست و باید دستی این کار را کرد)

دوست عزیز میشه بگید شما کدام مدل را گرفتید و کلا یک توصیفی ازش و محاسن و احیانا معایبش بدید. باطریش چطوره؟

با تشکر

seido
02-02-2012, 11:11
سلام سهیل جان
من اول در نظرم s بود که با هارد ssd و i5 2410 سایز 13 در میومد 1.900 که خیلی دوست داشتم بخرم ولی خورد به اون تعطیلا ت و من رفتم فکر کنم برگشتم دیدم زیره 2.200 بدونه گارانتی نمی دن! خلاصه اخرش من ca36 خریدم با سایز 14.
i7
500gig 7200rpm
8gig ram
ati6630 1gig
1600*900 tft
2.3 kg
dvd rw
قیمت هم 1.900 خریدم از پاساژ ایران.
از همه چیش راضیم.قیافش یه ذره ظریف میخوره ولی روز اول توی کوله بود که بند کوله پاره شد افتاد از دستم و من بعد از 5 دقیقه شک بازش که کردم خدا رو شکر هیچی نشد و الانم که دارم با همون بهت پیام میدم. برای من مهم یکی وزن بود که خب ونی که میخواستم نشد ولی اینم تو دست خیلی به نظر نمیاد وزنش .بعد هم صفحه نمایش مهم بود چون کتاب زیاد میخونم و این صفحه نمایشش عالیه.در اصل صفحه نمایش بود که منو به سمت این مدل کشید .پیشنهاد میکنم هم به شما هم به دوستانی که قصد خرید دارن برن پایتخت دستگاههایه روشن رو خوب بررسی کنن ببینن چشمشون اذیت نمیشه بعد برن از یه جا دیگه خرید کنن چون پایتخت اصلا جایه درستی برای خرید نیست.بارها گفتم

amirkhan_0o0
06-02-2012, 22:20
دوستان لپ تاپ HP ProBook 4530s-C رو دی جی کالا می ده 1135000 با گارانتی 1 ساله
مشخصاتش:

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.36 کیلوگرم

پردازنده: Intel 2430M 2.4GHz Core i5 3.0 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 640 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6490M 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

یه دونه پورت یو اس بی 3 هم داره!!
به نظرتون خیلی ارزون نیست؟؟
مشکلی نداره؟؟

m71gh
09-02-2012, 08:02
LIFEBOOK SH531

نظرتون رو این مدل فوجیستو چیه ؟
کلا در رابطه با فوجیستو زیاد تحقیق نکردم . ولی فکر کنم گزینه بدی نباشه .
مخصوصا این مدل
Core™ i7-2620M processor (2.7 GHz,4MB)
NVIDIA® GeForce® GT 410M 1GB Dedicated
up to 6 h 30min
1.9 kg
13 inch
قیمت هم یک و نیم میدن

moslem-visual
20-04-2012, 22:02
دوستان لپ تاپ HP ProBook 4530s-C رو دی جی کالا می ده 1135000 با گارانتی 1 ساله
مشخصاتش:

مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.36 کیلوگرم

پردازنده: Intel 2430M 2.4GHz Core i5 3.0 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 640 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: ATI Radeon HD 6490M 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 15.6" LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

یه دونه پورت یو اس بی 3 هم داره!!
به نظرتون خیلی ارزون نیست؟؟
مشکلی نداره؟؟

نه دوست جون،
چه مشکلی؟!

خودم قبل عید میخواستم این مدل رو بگیرم، حول و حوش 900 بود! الان قیمت hp نسبت به asus ئ lenovo هنوز بهتره چون بیشتر دست مغازه ها بود از نظر تعداد. در کلش که عیب خاصی نداره فقط کمی میگفتم توی سفارش اروپاش وایرلسش ایراد داشته... من پولمو جای دیگه خرج کردم وگرنه به کله میرفتم میخریدم :31:

moslem-visual
25-04-2012, 13:16
در مورد Acer 8481 فکر میکنم اشتباهی شده. این لپ تاپ تا جایی که من ازش رویو خوندم اولا بدنه اش جزو مقاوم ترین لپ تاپهای جهانه - از فیبر کربن ساخته شده که توی یوتیوب ویدئوهاش هست، یه ماشین از روش رد میشه و حتی با تایرش پرتش میکنه اما فقط پشت بدنه اش کمی رنگش میره! بعدش روشنش میکنن و خیلی خوب کار میکنه. هارد قابلیت ضد شوک داره و خلاصه نمیدونم دوستان از کجا میگن بدنه اش آب میشه؟! چون اگه رویو notenookcheck رو هم بخونید میبینید جزو خنک ترین لپ تاپها هم هست.

در ضمن دو جور باطری داره، اینی که پشتش قلمپی میزنه بیرون 6 سله گمونم، اما اون یکی کاملا با صطح بدنه تراز میشه منتها عمرش از 9 ساعت به 4 ساعت کاهش پیدا میکنه شارژ.

behnamy01
11-01-2013, 10:39
اینکه لپ تا ارزونه ربطی به تفاوت قطعات داخلش با بقیه شرکت ها نداره! همه قطعات یک جورن