PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا یکی منو کمک نمیکنه اخه

fokahi110
13-01-2012, 16:32
سلام من یه لپ تاپ از سری F سونی میخوام تا 1900 حداقل 4 گیگ رم 500 هارد سی پی یو Core i7 2670QM وفول اچ دی با بلوری منتها با گارانتی رهجو میخوام ممنون میشم اگه بگید رهجو چه مدلها و کانفیگایی وارد میکنه و موجود داره.مرسی.:41::41::41:

zanyar.sew
14-01-2012, 03:18
سلام من یه لپ تاپ از سری F سونی میخوام تا 1900 حداقل 4 گیگ رم 500 هارد سی پی یو Core i7 2670QM وفول اچ دی با بلوری منتها با گارانتی رهجو میخوام ممنون میشم اگه بگید رهجو چه مدلها و کانفیگایی وارد میکنه و موجود داره.مرسی.:41::41::41:

داداش این سونی بدجور بی در و پیکره. من که یه سایت بدون واسطه پیدا نکردم. مسیر کارت خیلی واضحه. فردا برو نزدیکترین فروشگاه ممکن یه F235FG بگیر و قال قضیه رو بکن!
F215FD
F22CFX
F224FX
1و750 تا نهایتا F215FD که دو تومنه و فکر کنم تری دیه.

Xilevens
14-01-2012, 15:40

دوست عزيز واسه چه كاري ميخواي؟
چرا حتما با گارانتي رهجو؟
وزن و اندازش واست مشكلي نيست؟
مدلهاي خاص خود رهجو رو فقط نمايندگي هاش دارن و تو اينترنت هم نميزنن
اما معادلهاشون هست كه كانفيگ معادل هست ولي با يك گارانتي ديگه
كه تو رهجو همونو با يه مدل نامبر ديگه و قيمت بالاتر ميتوني پيدا كني

fokahi110
14-01-2012, 17:10
سلام ممنون از شما یعنی موردی نداره با گارانتی دیگه ای بخرم؟؟؟؟؟چون گفتن سونی فقط با گارانتی رهچو ارزش خرید داره بقیشون یا از جوانرود میاد یا از بانه یا از مرزای دیگه.جوانرود از استان کرمانشاه و بانه از کردستانه.منخودمم کرمانشاه زندگی میکنم..

من برای کمی بازی فیلم دیدن گشت و گذار تو اینترنت موزیک گوش دادن کلا مولتی مدیا.وزنشم نه مهم نیست چون قصد زیاد جابه جا کردنشو ندارم.خوب شما بگو چه مدلی خوبه؟من بگیرم؟

در ضمن تو کرمانشاه یه نمایندگی رهجو هست 10 تا لپ تاپ نداره بقیه هر چی بخوای میگه باید از تهران بدیم برات بیارم.فقط هم 2 هفته پیش گفت با گارانتی رهجو F226 موجود هست با قیمت 2 میلیونو 90 منم فوقش بتونم تا 1900 بدم بعدشم اخه 8 گیگ رم نیازم نیست.من فقط برند سونی میخوام چون موبایلم سونیه ازش راضیم و گرافیک جیفورس به نظر خودم سری F کامله حالا بازم منتظر نظر شما هم هستم مرسی.:11:

Xilevens
14-01-2012, 19:25
ببين دوست عزيز غير از ايران رهجي گارانتي ها ديگه اي هم هستن كه سوني وارد ميكنن ولي اسم مدلهاشون با اونايي كه ايران رهجو مياره متفاوته
و اصلا هم از بانه و اينجور جاها نيست
سوني رو كساني انتخاب ميكنن كه صفحه نمايش خوب بخوان
همين وگرنه هيچ مورد دلنشين خاصي نسبت به بقيه نداره
تازه گرونتر هم هست
شما انتخابت ميتونه از بين برندهايي مثل اچ پي اسوس لنوو باشه
اينجوري كه شما ميگي يه لپ تاپ 1.4 هم جوابگوي كار شما هست و هم كانفيگ همين مدلهاي سوني و با سايز 15 كه واسه حمل هم راحت تره
سايز 17 هم هست با اينحال بهتره بيشتر ريز بشيد
چون حتي با اين بودجه ميتونيد N55sf هم خريد كنيد

larantas
14-01-2012, 23:29
میتونی با گارانتی امرتات هم بگیری ها. مدل هاش رو با قیمت توی سایتش گذاشته. گارانتیش هم خوبه.

fokahi110
15-01-2012, 15:15
سلام مرسی ازتون سایت امرتات چیه؟هر چی ار زدم و دات کام نیومد؟:20:

larantas
15-01-2012, 19:10
سلام مرسی ازتون سایت امرتات چیه؟هر چی ار زدم و دات کام نیومد؟:20:

براتون پ.خ کردم.

fokahi110
19-01-2012, 20:16
سلام من الان دارم از بازار بر میگردم سونی وایو با گارانتی ایران رهجو یه دونه بود اکبند F236 گفت 2 میلیون و 600 هزار تومن 1 سال گارانتی رهجو 8 گیگ رم 750 هارد گرافیک 540 و 3D بود فقط یکی من حداکثر تا 2 میلیون پول دارم میگفت رهجو فقط همین مدل رو داره وجدانن چه بی قانونی و قیمت بالا و کلا بازار افتضاح شده در یک کلام. دست از پا درازتر برگشتم خونه همین

hadi_gamer
19-01-2012, 20:27
کلا با این وضع قیمت دلار دیگه بعید میدونم قیمتها پایین بیاد.گوشی و لپتاپ و این چیزا رو دیگه باید خوابشو ببینیم.

Farshid72
19-01-2012, 20:52
قیمت که پایین نمیاد مگه اینکه یه تکنولوژی جدید بیاد و قدیمی ها از رده خارج شن و قیمتاشون بیاد پایین

fokahi110
19-01-2012, 20:57
به درک مجبورم بخرم منتها ایران رهجو نداره چیکار کنم؟کلا دست از کار کشیده اصلا سری f موجود نداره ولی بقیه گارانتی ها هست موجود چیکار کنم شما بگو؟؟؟؟ گارانتی خود فروشنده بگیرم؟گارانتی درستی نیست کرمانشاه همراه دوم هم هست خبری از الماس و امرتات و اینا نیست رهجو لعنتی هم که فقط 236 داره با اون قیمتی که گفتم.

Farshid72
20-01-2012, 10:08
به درک مجبورم بخرم منتها ایران رهجو نداره چیکار کنم؟کلا دست از کار کشیده اصلا سری f موجود نداره ولی بقیه گارانتی ها هست موجود چیکار کنم شما بگو؟؟؟؟ گارانتی خود فروشنده بگیرم؟گارانتی درستی نیست کرمانشاه همراه دوم هم هست خبری از الماس و امرتات و اینا نیست رهجو لعنتی هم که فقط 236 داره با اون قیمتی که گفتم.
بودجت 1600 بود صبر کردی شد 2 میلیون..خب یکم بیشتر صبر کن هم پولت بیشتر میشه هم اینکه کارت راه میفته دیگه...
چرا سری SE نمیگیری ؟

fokahi110
20-01-2012, 12:34
سری SE کلا نمیدونم چی هست چی داره 2 سال خودم کامپیوتر فروش بودم 1700 ساعت IT فنی حرفه ای گذروندم منتها الان کلا گیج شدم یه توضیحی بفرما راجب سری SE گرافیکش چنده؟فول اچ دیه؟بلوری لازمم ها.مرسی.:41::41::13:

Farshid72
20-01-2012, 12:45
میتونید وارد همون سایتی که گفتم بشید و اطلاعاتی در مورد این سری بدست بیارد البته اینم بگم که از نظر سخت افزار تفاوت چندانی با سری f نداره تنها در طراحی بدنه و همینطور اندازه صفحه نمایش متفاوت هست ولی کلا لپ تاپ های مناسب و ایدا آلی برای کارهای مهندسی هست ( از نظر طراحی گفتم نه از نظر سخت افزاری )

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

در مورد بلوری هم باید بگم که شما میتونید خودتون یه blue-ray external خریداری کنید
این سری لپ تاپ ها مجهز به سیستم Wi/Di هستند که اصلا نیازی به وصل کردن مستقیم بلوری به لپ تاپ نیست و حتی شما میتونید اونو به سیستم خونگیتون وصل کنید و از طریق این سیستم اطلاعات رو هم روی pc داشته باشید و هم روی لپ تاپ بدون اینکه هیچ گونه ارتباطی بین سیستم لپ تاپ شما و دستگاه بلوری وجود داشته باشه
در مورد بعضی فلش ها و هارد ها و دوربین های فیلم برداری هم همین موضوع صدق میکنه

larantas
20-01-2012, 19:09
سری SE کلا نمیدونم چی هست چی داره 2 سال خودم کامپیوتر فروش بودم 1700 ساعت IT فنی حرفه ای گذروندم منتها الان کلا گیج شدم یه توضیحی بفرما راجب سری SE گرافیکش چنده؟فول اچ دیه؟بلوری لازمم ها.مرسی.:41::41::13:

سری se فول اچ دیه 15.6 اینچ هستن. گرافیکشون هم 512 داره یک گیگ هم داره. ولی یک گیگیش از 540 ضعیفتره. بستگی به کانفیگ های مختلف داره .هم با بلوری هست هم بدون بلو ری.

fokahi110
20-01-2012, 19:46
ممنون همون سری F گیر بیارم عالیه بدون گارانتی بخرم چه طوره خوبه؟موردی نداره؟چرا ایران رهجو تمامی مدلهای سری اف رو گارانتی نمیکنه؟:41:

Farshid72
20-01-2012, 20:08
ممنون همون سری F گیر بیارم عالیه بدون گارانتی بخرم چه طوره خوبه؟موردی نداره؟چرا ایران رهجو تمامی مدلهای سری اف رو گارانتی نمیکنه؟:41:
هر جور خودتون میدونید دیگه...نیازی نیست حتما حالا گارانتی باشه
بابا من لپ تاپم 3 4 ساله دارمش آخم نگفته پ|البته ماله من made in usa بود و شمام مگه نمیگی واسه کیفیت سونی رو میخوای ؟؟؟ پس نگران نباش و بدون کیفیتشم توپه

desimoos
21-01-2012, 00:16
میتونید وارد همون سایتی که گفتم بشید و اطلاعاتی در مورد این سری بدست بیارد البته اینم بگم که از نظر سخت افزار تفاوت چندانی با سری f نداره تنها در طراحی بدنه و همینطور اندازه صفحه نمایش متفاوت هست ولی کلا لپ تاپ های مناسب و ایدا آلی برای کارهای مهندسی هست ( از نظر طراحی گفتم نه از نظر سخت افزاری )[COLOR="Silver"]

می شه آدرس این سایته رو برای من هم بفرستید؟!

Farshid72
21-01-2012, 09:47
اگه تبلیغات نباشه و صرفا جهت آموزشی داشته باشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعی کنید نسخه های \یدی اف که اطلاعات کامل رو از سایت خود شرکت سونی داره دانلود کنید و مطالعه بفرمایید

fokahi110
27-01-2012, 20:27
اقا فرشید سلام اقا من اخرش یه لپ تاپ سونی خریدم با گارانتی رسمی ایران رهجو به قیمت 2 میلیون و 600 مدل F236 با این کانفیگ
cpu core i7 2760QM
H.D.D 640
Ram 8GIG
Full HD HDMI 3D Suport
3 سال گارانتی رهجو
Graphic 540M 1 GIG
Blu Ray
نظر شما چیه این مدل رو تازه وارد کرده تا حالا هم تو هیچ سایتی ازش تدیدم جز رهجو چی فکر میکردم و در سر داشتم چی شد گفتم تا 1900 هزینه کنم فوقش کشید برای 2 میلیون و 600 مرسی اگه نظرتون رو بدین هم شما و هم همه دوستان عزیزم ممنون.:20::11:

Farshid72
27-01-2012, 22:48
اقا فرشید سلام اقا من اخرش یه لپ تاپ سونی خریدم با گارانتی رسمی ایران رهجو به قیمت 2 میلیون و 600 مدل F236 با این کانفیگ
cpu core i7 2760QM
H.D.D 640
Ram 8GIG
Full HD HDMI 3D Suport
3 سال گارانتی رهجو
Graphic 540M 1 GIG
Blu Ray
نظر شما چیه این مدل رو تازه وارد کرده تا حالا هم تو هیچ سایتی ازش تدیدم جز رهجو چی فکر میکردم و در سر داشتم چی شد گفتم تا 1900 هزینه کنم فوقش کشید برای 2 میلیون و 600 مرسی اگه نظرتون رو بدین هم شما و هم همه دوستان عزیزم ممنون.:20::11:
لپ تاپ خوبی بنظرمیاد
چند تا عکس ازش بزار
مشکلی توش نمیبینم جز گرافیکش که شما هم گفتید برای بازی نمیخواد
باب فیلم دیدنه ها!!!
جات بودم یه اینترنت پر سرعت میگرفتم تمام فیلم های تبلیغاتی تمام شرکت ها رو دانلود میکردم
پسر محرکس! 1080p اونم با صدای دالبی سینما خانگی تازه اونم surrounding
دوسته عزیز بهت تبریک میگم..خوشم میاد تعصب داری رو سونی
واقع چیز محرکه ای هستش شاید پول زیاد بایتش داده باشی ولی چیز توپی خریدی
3d رو حتما باید با عینکش ببینی ؟؟؟ چند تا عکس از همش بزار ببینیم
نوشته 3 سال گارانتی وی نگران نباش تا 7 8 10 سال بدون هیچ مشکلی برات کار میده
باتری شو بزار خوب شارژ بشه...تا یکی دوماه اصلا فشار بهش نیار(منظورم این نیست زیاد باهاش کار نکن)منظورم اینه performance سنگین روش اجرا نکن تا خمیر سیلیکون پردازنده و همینطور قطعات خوب آب بندی بشن که به مشکل بر نخوری
در ضمن دیسک خش دارم نزار توش
چیز خاص دیگه ای نیست
سوالی بود در خدمتیم
موفق باشید

fokahi110
28-01-2012, 07:06
سلام داداش مرسی ممنون والا امروز شنبه باید برم تحویلش بگشرم الانم ساعت 6 صبحه دارم برات پسان میزارم تشکر فراوان ازت چشم عکس میگیرم میزارم براتون من تو لپ تاپ کلا وارد نیستم رو کمک شماها حساب کردم اره خودمم اعتقاد خاصی رو اب بندی دارم من فکر کردم فقط کرمانشاهیا میگن اب بندی و اینا مامانم میگه تا 1 ماه روزی نیم ساعت باش کار کن تا اب بندی بشه 10 سال برات کار میکنه. در مورد دیسک خش دار هم چشم اصلا نمیزارم.بازم ممنون ازت بابت همه کمکهات بعدا کلی سوال ازت دارم.:20::11::11::11:

Farshid72
28-01-2012, 11:30
سلام داداش مرسی ممنون والا امروز شنبه باید برم تحویلش بگشرم الانم ساعت 6 صبحه دارم برات پسان میزارم تشکر فراوان ازت چشم عکس میگیرم میزارم براتون من تو لپ تاپ کلا وارد نیستم رو کمک شماها حساب کردم اره خودمم اعتقاد خاصی رو اب بندی دارم من فکر کردم فقط کرمانشاهیا میگن اب بندی و اینا مامانم میگه تا 1 ماه روزی نیم ساعت باش کار کن تا اب بندی بشه 10 سال برات کار میکنه. در مورد دیسک خش دار هم چشم اصلا نمیزارم.بازم ممنون ازت بابت همه کمکهات بعدا کلی سوال ازت دارم.:20::11::11::11:
من که گفتم کم کار کردن نه
اتفاقا باید اولاش زیاد باهاش کار کنی یا همینجوری یه فیلمی یه چیزی بزار زیرشم خنک کننده بزار تا گرما خارج بشه وسینک و خمیر سیلیکون خوب انعطاف پذیری خودشو بدست بیاره

fokahi110
28-01-2012, 15:02
سلام کمک سریع و فوری میخوام من چه طور میتونم یه بکاپ از ویندوزش بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟چون خواست خیر سرش یارو یه ادم نفهمی بود درایو برام درست کنه کل درایوام فقط شد یکی اونم درایو C نوشته 640 گیگ فضای خالی ویندوزم رو همون درایو لعنتیه من چه غلطی کنم الان دارم دیوونه میشم ایا میشه پارتیشن بندی کنم ویندوز ا.رجینال لعنتیش نپره چیکار کنم کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککک رووااااااانی شدم.فقط طرز بکاپ گرفتن تو رو خدا زوددددددددددد مرسی از همتون.:41::41::19::19:

Pami
28-01-2012, 16:58
سلام کمک سریع و فوری میخوام من چه طور میتونم یه بکاپ از ویندوزش بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟چون خواست خیر سرش یارو یه ادم نفهمی بود درایو برام درست کنه کل درایوام فقط شد یکی اونم درایو C نوشته 640 گیگ فضای خالی ویندوزم رو همون درایو لعنتیه من چه غلطی کنم الان دارم دیوونه میشم ایا میشه پارتیشن بندی کنم ویندوز ا.رجینال لعنتیش نپره چیکار کنم کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککک رووااااااانی شدم.فقط طرز بکاپ گرفتن تو رو خدا زوددددددددددد مرسی از همتون.:41::41::19::19:

جای این سوال اینجا نیست عزیز
اینجا تالار مشاوره هست وشما جوابتون رو از تاپیک برای مشاوره گرفتید

بسته شد