PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تبلت به جای موبایل

juyandeh
13-01-2012, 11:37
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو درباره ی خرید تبلت view sonic viewpad 7-3g به جای موبایلی مثل galaxy ace یا موبایلی هایی مشابه این گوشی که تو رده 400 تومان هستند رو بدونم؟

مثلا میخوام بدونم چه کارهایی با ace میشه انجام داد که با viewpad نمیشه یا بالعکس؟

اصلا انجام دادن همچین کاری از لحاظ منطقی درست هست یا نه(حالا نه حتما viewpad،مثلا استفاده از تبلت samsung galaxy p6800 به جای گوشیهای سامسونگ،یعنی از تبلت به عنوان یه تلفن همراه صفحه بزرگ استفاده کنیم،هر چند که از لحاظ قیمتی قابل قیاس نیستند)؟

تبلت view sonic viewpad 7-3g از لحاظ کارایی چطوره،قابل اعتماد هست،با خریدش به مشکل خاصی بر نمیخورم(مثل گارانتی در صورت خرابی یا هنگ کردن یا کارایی کم و...)؟

من به گوشیهای صفحه بزرگ خیلی علاقه دارم.اما با این بودجه نمیشه رفت s2 یا note خرید که.
معذرت میخوام که طولانی شد،مفصل پرسیدم تا شاید راهنمایی شما به درد کس دیگه ای هم بخوره.:46:

پیشایش تشکر

Abolfazl_Real
19-01-2012, 20:04
من هم گوشي صفحه بزرگ داشتم فروختم حالا ميخام تبلت بردارم
تبلت ها از نظر کيفيت دروربين و نگه داري شارژ يکم با گوشي هاي توي رنج قيمت خودشون فرق دارند ولي امکانات بي نظير ديگه اي دارند که گوشي ها اونا رو ندارن مثل درگاه يو اس بي و hdmi ، صفحه بسيار برگترو...(البته بعضي گوشي هاي گران قيمت اينا رو هم دارند)

ata.royalfalcon
19-01-2012, 20:18
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو درباره ی خرید تبلت view sonic viewpad 7-3g به جای موبایلی مثل galaxy ace یا موبایلی هایی مشابه این گوشی که تو رده 400 تومان هستند رو بدونم؟

مثلا میخوام بدونم چه کارهایی با ace میشه انجام داد که با viewpad نمیشه یا بالعکس؟

اصلا انجام دادن همچین کاری از لحاظ منطقی درست هست یا نه(حالا نه حتما viewpad،مثلا استفاده از تبلت samsung galaxy p6800 به جای گوشیهای سامسونگ،یعنی از تبلت به عنوان یه تلفن همراه صفحه بزرگ استفاده کنیم،هر چند که از لحاظ قیمتی قابل قیاس نیستند)؟

تبلت view sonic viewpad 7-3g از لحاظ کارایی چطوره،قابل اعتماد هست،با خریدش به مشکل خاصی بر نمیخورم(مثل گارانتی در صورت خرابی یا هنگ کردن یا کارایی کم و...)؟

من به گوشیهای صفحه بزرگ خیلی علاقه دارم.اما با این بودجه نمیشه رفت s2 یا note خرید که.
معذرت میخوام که طولانی شد،مفصل پرسیدم تا شاید راهنمایی شما به درد کس دیگه ای هم بخوره.:46:

پیشایش تشکر

سلام
من قبلا قصد خرید مدل مورد نظر شما رو داشتم که به دلایل زیز از خریدش منصرف شدم :
1. cpu ضعیف 600 مگاهرتزی .
2. آندروید 2.2 که بعید میدونم آپدیت هم بشه .
3. رزولوشن پایین .
4. فکر نمیکنم LCD آن مثل انواع مدلهای galexy ضد خش باشه .

EngineeR EhsaN
19-01-2012, 20:30
سلام دوستان

پیشایش تشکر
من خودمم قبلا میخواستم ازینا بگیرم ولی بعدا که به عواقبش فکر کردم دیدم خریدش زیادم جالب نیست ، من بجاش یه i9003 گرفتم الانم کاملا راضیم!!

h!tman
19-01-2012, 20:35
این تبلت خیلی مزخرفه!:دی
اصلا ارزش خرید نداره
Ace هم ارزش خرید نداره
کلا انتخاب هاتون اشتباهه