PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن در قسمتی خاص

djhamed2003
13-01-2012, 10:52
سلام.ویندوز من،هنگام ورود به قسمت وفولدر خاص( پوشه ویدیو ها )هنگ میکنه !مشکل چی میتونه باشه؟

Amir Varasteh
13-01-2012, 12:34
سلام.

مشکل به احتمال زیاد Thumbnail ها هستن. باید از قسمت Folder Options غیرفعالشون کنی.

Black Band
13-01-2012, 13:00
اگه سیستم یا سخت افزار شما قدیمی است، این مشکل به این دلیل است که سیستم نمیتونه سریع ویدیو ها را Analyze کند. مخصوصا وقتی کیفیت ویدیو ها HD باشد.

jafarian
13-01-2012, 13:43
طبق شکل اول به قسمت فلدرآپشن ویندوز خودتون برین به ترتیب کارهایی که گفته شده رو انجام بدین یا که طبق دوم باز به قسمت فلدرآپشن ویندوز خودتون برین دو تا تیک مورد نظر بردارین اگر بازم رفع نشد به پوشه فایلهای ویدوئی خودتون برین گزینه list انتخاب کنید بازم اگر رفع مشکل نشد تو منوی سرچ دستور cmd روتایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو پنجره ای که باز میشه دستور bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff ازاینجا باموس کپی بگیرین داخل اون پنجره باموس paste کنید اینتر بزنید بعدم سیستم ریست کنید ازآخرم ازتاپیک پایین استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebicross
13-01-2012, 14:59
اگر راهنمایی های دوستان کمک نکرد مشکل میتونه از فایلهای FLV باشه که در اون پوشه دارید.
باید یک Codec Pack نصب کنید.
پیشنهاد من اینه:
K-Lite Mega Codec Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

djhamed2003
13-01-2012, 15:25
ممنون از همگی مشگلم حل شد

djhamed2003
13-01-2012, 17:11
دلیل این مشکل چی میتونه باشه؟!سیستم من جدیده و قبلا هم مشکلی نداشتم! یدفه ای اینجوری شد! سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

ebicross
13-01-2012, 19:25
دلیل این مشکل چی میتونه باشه؟!سیستم من جدیده و قبلا هم مشکلی نداشتم! یدفه ای اینجوری شد! سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

دلیلش یک نقص در ویندوز برای نمایش Thumbnailها هستش.
با روش دوستان صورت مسئله پاک میشه. یعنی دیگه ویندوز Thumbnail نمایش نمیده که بخواد اون نقص اثر کنه.
با نصب Codec نقص برطرف میشه.

jafarian
13-01-2012, 22:35
دلیلش یک نقص در ویندوز برای نمایش Thumbnailها هستش.
با روش دوستان صورت مسئله پاک میشه. یعنی دیگه ویندوز Thumbnail نمایش نمیده که بخواد اون نقص اثر کنه.
با نصب Codec نقص برطرف میشه.

منم تو همون تاپیکی که گذاشتم همین روش ذکرکرده بودم.