PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه مرگبار

nod33
13-01-2012, 01:46
سلام دوستان

من یک سالی میشه که سیستم گرفتم در طول این یکسال بطور دائم هر 3 یا 4 روز یکبار این صحفه ابی رو میدیدم بعد میرفت تا 20 روز بعد ! هر ماه همین داستان رو دارم !!!

یه کارت tv داشتم که هیچ استفاده ای هم ازش نمی کردم و در divice maneger هم ارور داشت که کارت رو در اوردم اما هنوز ویندوز رو عوض نکردم .

رم ها رو با برنامه ی ویندوز که خودش پیغام داد ریست کن که اسکن بشه این کار رو کردم و هیچ اروری هم نداد.

هارد رو هم با برنامه HDD Regenerator چک کردم و هیچ مشکلی نداشت .

از نرم افزار TuneUp Utilities هم استفاده می کنم (چهت اطلاع گفتم)

با برنامه ی bluescreenview هر چی ارور داده تا به حال این 2 تا پیغامی که ذکر می کنم وجود داره

NT Kernel & system

Platform Specific Hardware Error Driver

از برنامه who crashed هم که استفاده کردم این پیغام رو میده :

crash dump file: C:\Windows\Minidump\102611-12246-01.dmp
This was probably caused by the following module: ntoskrnl.exe (nt+0x80640)
Bugcheck code: 0x4E (0x99, 0xA7446, 0x2, 0xA7435)
Error: PFN_LIST_CORRUPT
file path: C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: NT Kernel & System
Bug check description: This indicates that the page frame number (PFN) list is corrupted.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem. This might be a case of memory corruption. More often memory corruption happens because of software errors in buggy drivers, not because of faulty RAM modules.
The crash took place in the Windows kernel. Possibly this problem is caused by another driver which cannot be identified at this time.

ebicross
13-01-2012, 08:15
طبق پست اول عمل کنید
بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

internet
13-01-2012, 09:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](v=vs.85).aspx
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]