PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در مراحل msi Recovery System

subuntu
12-01-2012, 18:24
سلام
من هنگام خرید لپ تاپ msi CR640 با نرم افزار MSI Burn Recovery از پارتیشن C ایمیج تهیه کرده بودم .
image حدود 11 گیگابایت و در سه DVD ذخیره شد .
الان میخوام ایمیج را restore کنم .
وارد MSI Burn Recoveryشدم . DVD اول در مدت 38 دقیقه restore شد ، پس از restore شدن DVD اول پیغامی برای قرار دادن دی وی دی های دوم و سوم نداد ، و بعد از نیم ساعت تنها پیغامی که در قسمت Time left ظاهر شده است please wait می باشد .

برای ادامه restoring باید چه اقدامی بکنم ؟

pcsoft
12-01-2012, 18:55
فقط پیشنهاد می کنم برای دفعات بعد از نرم افزارهایی مثل Acronis True Image 2010 استفاده کنید تا اینطوری نشه.

subuntu
12-01-2012, 19:23
یعنی بیخیال ویندوز اوریجینال بشم و ویندوز دیگه ای نصب کنم ؟ :sad:

pcsoft
12-01-2012, 22:24
یعنی بیخیال ویندوز اوریجینال بشم و ویندوز دیگه ای نصب کنم ؟ :sad:

دوست عزیز من هم یکسال پیش که لپ تاپ خریدم و ویندوز اورجینال روش بود همون اولین روزهای خرید، چون ویندوزش سون Home Premium بود و کلی برنامه روش بود که سنگین هم شده بود پاکش کردم.
شما مشکلتون با ویندوزتون چی بوده که مجبور به ریستور شدین؟

subuntu
14-01-2012, 16:21
دوست عزیز من هم یکسال پیش که لپ تاپ خریدم و ویندوز اورجینال روش بود همون اولین روزهای خرید، چون ویندوزش سون Home Premium بود و کلی برنامه روش بود که سنگین هم شده بود پاکش کردم.
شما مشکلتون با ویندوزتون چی بوده که مجبور به ریستور شدین؟
عرض معذرت بابت تاخیرم در پاسخ دادن

راستش لپ تاپ متعلق به یکی از نزدیکانم هست و خیلی از کاربرانِ کامپیوتر هر تغییر یا اشکالی را به ویروسی شدن سیستم ربط می دهند .
صاحب لپ تاپ تنها به دلیل اینکه فایل های gif متحرک نمایش داده نمی شوند ، معتقد بود سیستم ویروسی شده و بهتره restore بشه ، منم دیدم restore کردن راحت تر از اینه که توضیح بدم نمیشه گفت حتما ویروسه.
البته الان نظرم تغییر کرده و میدونم که توضیح دادن راحت تر از ریستور کردن بود : دی

pcsoft
14-01-2012, 23:23
خب اینکه فایل های gif در Windows Photo Viewer محترک نباشه که مربوط به ویروسی بودن نیست. در اصل این سیاست مایکروسافت هستش که این فایل ها متحرک دیده نشن. البته می تونید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید که در این حالت متحرک هستند.
این مشکل نیست. تغییر ویندوز 7 نسبت به ویندوز های قبلی هستش.