PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت گرافیک ATI Radeon HD5450

nprince
12-01-2012, 17:26
سلام دوستان،من به تازگی یک کارت MSi ATI Radeon HD5450, PCI-E 2.0, 1GB DDR3, Direct X 11 گرفتم ،این کارت دارا ی پورتهای HDMI-Output وDVI Output و D-SUB Output می باشد.من دوتا مشکل با این کارت دارم.

1-موقع روشن کردن سیستم ویا ریست کردن سیستم چند ثانیه سیستم گیر میکنه وصداهای بیپ مانندی از سیستم شنیده میشه،این صداها تقریبا چند ثانیه ای طول میکشه وبعد سیستم بالا میاد وبعد از بالا اومدن ویندوز دیگه هیچ صدایی نمیاد وکارت گرافیک مشکلی نداره،میخاستم ببینم مشکل از کجاست.

2-این کارت پورت Hdmi داره ،من یک تلویزیون 32 ال جی دارم که hdmi داره من هر کاری کردم که با استفاده از کابل hdmi سیستم رو به تلویزیون وصل کنم نمیشه وفقط no signal میده،کابل وتلویزیون من مشکلی نداره وبه راحتی ایکس باکسم رو به اون وصل میکنم ولی این کارت وصل نمیشه وسیگنال نمیده.

دوستان لطفا کمک کنید.

EXTREME
12-01-2012, 17:30
خوب در مورد مشکل دیر خاموش شدن شما بایوس رو یکدور دیفالت و آپدیت کنید
این مشکل از ویندوز هم میتونه باشه و سنگین شدن ویندوز
اگه سخت افزاری باشه مربوط به پاور و مین هست و فکر نکنم به گرافیک مربوط باشه
در مورد مکل بعدی شما وقتی با hdmi وصل میکنید به تلویزیون بعدش باید از تلویزیون سوئیچ کنید رو hdmi و از pc هم باید سوئیچ کنید رو تلویزیون
درایورگرافیکتون رو هم آپدیت کنید

nprince
12-01-2012, 17:36
خوب در مورد مشکل دیر خاموش شدن شما بایوس رو یکدور دیفالت و آپدیت کنید
این مشکل از ویندوز هم میتونه باشه و سنگین شدن ویندوز
اگه سخت افزاری باشه مربوط به پاور و مین هست و فکر نکنم به گرافیک مربوط باشه
در مورد مکل بعدی شما وقتی با hdmi وصل میکنید به تلویزیون بعدش باید از تلویزیون سوئیچ کنید رو hdmi و از pc هم باید سوئیچ کنید رو تلویزیون
درایورگرافیکتون رو هم آپدیت کنید

مشکلی که هست اصلا تو تنظیمات کارت گرافیک تو pc تلویزیون وجود نداره وفقط یک مانیتور وجود داره و تلویزیون یا مونیتور دیگه ای نیست.:13:

nprince
13-01-2012, 15:09
آقا یه نفر نبود به ما کمک کنه

Hamed DC
13-01-2012, 15:09
سلام دوستان،من به تازگی یک کارت MSi ATI Radeon HD5450, PCI-E 2.0, 1GB DDR3, Direct X 11 گرفتم ،این کارت دارا ی پورتهای HDMI-Output وDVI Output و D-SUB Output می باشد.من دوتا مشکل با این کارت دارم.

1-موقع روشن کردن سیستم ویا ریست کردن سیستم چند ثانیه سیستم گیر میکنه وصداهای بیپ مانندی از سیستم شنیده میشه،این صداها تقریبا چند ثانیه ای طول میکشه وبعد سیستم بالا میاد وبعد از بالا اومدن ویندوز دیگه هیچ صدایی نمیاد وکارت گرافیک مشکلی نداره،میخاستم ببینم مشکل از کجاست.

2-این کارت پورت Hdmi داره ،من یک تلویزیون 32 ال جی دارم که hdmi داره من هر کاری کردم که با استفاده از کابل hdmi سیستم رو به تلویزیون وصل کنم نمیشه وفقط no signal میده،کابل وتلویزیون من مشکلی نداره وبه راحتی ایکس باکسم رو به اون وصل میکنم ولی این کارت وصل نمیشه وسیگنال نمیده.

دوستان لطفا کمک کنید.
سلام.
در مورد مشکل اول: بایوس مین رو آپ کنید. اگر بوقهایی ممتد در با فواصل کوتاه شنیده بشه و کارت سالم باشه،
شکاف کارت میتونه مشکلی داشته باشه!حتما در هنگام بالا امدن ویندوز دمای کارت و مین رو چک کنید.
در مورد مشکل دوم هم باید بگک که در ابتدا باید تلویزوینو رو روی HDMIتغییر وضعیت بدین. این نکته رو مد نظر
داشته باشین که خروجی کارت شما نسخهHDMI 1.3 هست و باید کابل و وردی تلویزیون هم از این نسخــــــــه
پشتیبانی کنه.