PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر ظرفیت درایو ها بدون نصب ویندوز جدید؟

golabi2
11-01-2012, 23:51
سلام
یه لپ تاپ گرفتم ویندوزش ارجیناله ولی ...مغزها 400گیگ واسه درایو C گذاشتن 27 گیگ رو گذاشته درایو D!!!
راهی هست که حجم درایو رو بی نصب ویندوز تغییر بدم؟
ازش backup هم دارم میشه فرمت کنم و بعدش با اون برگردونم؟!

jafarian
12-01-2012, 01:06
برنامه MiniTool Partition Wizard Pro دان کنید بعدش اونمقدارفضایی که میخواین ازدرایو c به وسیله گزینه move\resize بگیرین بعدکه ساخته شد این مقدارفضا رو فرمت کنید ازآخرم میتونید به درایو d اینو فضایی که از c جدا کردین mearge کنید یا که به یک درایو جدا درست کنیدمشکلی بود راهنمایی کنم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golabi2
12-01-2012, 01:16
میگم اگه کلا ویندوز رو پاک کنم و از نو پارتیشن بندی کنم میشه از سریال ویندوز که زیر دستگاه هست استفاده کنم و این ویندوزایی که کپی هستند رو ارجینال کنم!؟

jafarian
12-01-2012, 01:28
روویندوزهای تو بازار که کار نمیده این سریال زیردستگاه شما با همون روشی که گفتم میتوند اونکار برای درایو خودتون انجام بدین درضمن فرقی هم بین ویندوز اورجینال با غیر اورجینال نیست فقط تو یک سریال که شمااگر ویندوزی رو از بیرون تهیه کنید با برنامه Windows 7 Loader DAZ که معتبرترین کرک میتونید رجیستر کنید کل تفاوتش تو همینه که اون سریال داره این یکی کرک .

golabi2
12-01-2012, 01:36
اون روشی که شما گفتین اگه ریکاوری کنم که باز همین وضع میشه!
با ویندوز کرک شده رو میشه آپدیت کرد؟

jafarian
12-01-2012, 14:41
اون روشی که شما گفتین اگه ریکاوری کنم که باز همین وضع میشه!
با ویندوز کرک شده رو میشه آپدیت کرد؟

اگراز فایل ایمیج قبلی استفاده کنید با پارتیشن بندی نمیتونید از ایمیج قبلی که داشتین استفاده کنید چون در ساختار پارتیشن بندی تغییر ایجاد کردین برای کرکم آپدیت به شماره KB971033 از تو قسمت لیست آپدیتهای ویندوز باید غیر فعال کنیدکلش همین تا ویندوز از حالت جنیون خارج نشه .

golabi2
12-01-2012, 19:47
دیشب زدم ویندوز لپتاپ رو پروندم!البته HomeBasic بود.یه Ultimate نصب کردم با همون کرکی که شما
گفتین جنیون کردم الانم دارم آپدیت میکنم مشکلی نداره!
ممنون از راهنمایی تون.