PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سفید شدن مانیتور

persian_test
11-01-2012, 22:58
سلام
من یک مانیتور Samsung 2032GW دارم که با ورودی RGB به کارت گرافیک متصل هست. 4-5 سال هست عالی کار میکنه اما دو سه روزه یه مشکل عجیب پیدا کرده:
روند معمولی کار به این صورت هست: زمانی که سیستم روشن میشه 1-برای چند ثانیه جزئیات کارت گرافیک (برند و مموری) نمایش داده می شه و 2-بعد اطلاعات بایوس سیستم و 3-بعدش سیستم عامل از روی هارد روی رم قرار می گیره و الی آخر...
مانیتور من در حالت های 1 و بین 2 و 3 در بالا سفید می شه و کم کم تار میشه...! و در مرحله سوم یعنی لود سیستم عامل درست میشه! مطمئنم از مانیتور هستش چون با مانیتور دیگری تست کردم و درست بود. حتی کابل رو هم چک کردم. بایوس رو هم آپدیت کردم... کسی می تونه راهنمایی کنه؟!

EXTREME
11-01-2012, 23:15
این مشکل میتونه از یا ترانس های افزاینده روی برد مانیتور باشه یا لامپ های فلورسنتش

persian_test
11-01-2012, 23:50
راهی نیست gpu این مانیتورها رو بشه ریست کرد یا فریم ورش رو آپدیت کنم؟! شاید درست شد؟!

EXTREME
12-01-2012, 00:20
اگه مشکل با نصب سی دی مانیتور حل نشه مشکلش سخت افزاری هست و مشکلش احتمالا همون چیزی هست که گفتم

urumchi
12-01-2012, 02:44
مانیتور من از سه تا پین که پشتش هست و کابل برق بهش وصل میشه یکی از اون پینها کمی رفته تو و وقتی یه ضربه ای به میز کامپیوترم میزنم یا به مانیتور صفحه یه لحظه سفید میشه و دوباره درست میشه.

احتمالا مشکل مانیتور شما هم یه چیزی مثل قضیه مانیتور منه

EXTREME
12-01-2012, 09:22
مانیتور من از سه تا پین که پشتش هست و کابل برق بهش وصل میشه یکی از اون پینها کمی رفته تو و وقتی یه ضربه ای به میز کامپیوترم میزنم یا به مانیتور صفحه یه لحظه سفید میشه و دوباره درست میشه.

احتمالا مشکل مانیتور شما هم یه چیزی مثل قضیه مانیتور منه
ایشون در پستشون گفتند که کابل ها و اتصالات رو چک کردند و مشکلی نداشته
فکر کنم مشکل از خود مانیتورباشه