PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت Bump از تکسچر

Vahidking.75
11-01-2012, 18:06
سلام دوستان

داشتم گانگستر های دیوانه بازی میکردم که افتادم زندان و گفتم یه آموزش ساخت bump از تکسچر درست کنم
این آموزش رو واسه سطح مبتدی و خیلی روان درست کرد تا راحت بتونید ازش استفاده کنید

من دقیقا نمیدونسم این آموزش رو کجا باید بزارم تو فتوشاپ یا همین جا آخه مربوط به بخشی از هر دو میشه پس اگر مدیران تشخیص دادن جاش تو بخش فتوشاپ هست لطفا انتقال بدن و اگر آموزش تکراری بود ببخشین

دیگه حرفین نیست و بریم سر اصل کار :

این آموزش برای اکثر تکسچر ها ( آجر ، پلاستیک ، آهن ، نون خشکی :31: ) کاربرد داره .

نرم افزار : فتوشاپ

سطح : مبتدی

اول تکسچر مورد نظرتون رو وارد فتوشاپ کنید و بعد مراحل رو طبق تصاویر انجام بدید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم نهایت استفاده رو برده باشن .

Amir-Rainman
14-01-2012, 10:50
ممنون از آموزشت
از کدوم ورژن فتوشاپ استفاده کردی؟

YAHYA-PRO
22-01-2012, 23:52
ممنون از آموزشت
از کدوم ورژن فتوشاپ استفاده کردی؟

از ورژن CS4 استفاده کردن:10:
چطور ؟

b.zemiri
27-01-2012, 00:31
:18: بازم عکسی نیست که :41:

Vahidking.75
28-01-2012, 19:52
بنده چک کردم مشکلی نبود ، صفحه رو دوباره ریلود کنین یا اگه با اپرا وارد میشین توجه کنین مد no images فعال نباشه

pclord
29-01-2012, 13:18
سایتی که عکس ها رو توش آپلود کردی فیلتر شده یه جای دیگه آپ کن مثل up.--------.com

تو سیستم خودت به دلیل این که عکس ها تو کش مرورگرت دخیره شده میتونی عکس ها رو ببینی.

موفق باشید.

Lord-Voldemort
29-01-2012, 14:32
عکس ها باز میشه
خیلی ممنون

ولی به نظر من این کار مناسب نیست شما می تونی از نرم افزار هایی مثل :xnormal و shader map pro استفاده کنید که خیلی امکانات هم داره

بازم از اموزشی که دادین تشکر می کنم

salo.1
20-11-2012, 13:22
سلام عزیز من با فایر اومدم ولی منم هیچ عکسی نمیبینم خیلی احتیاج داشتم که از شماها یاد بگیرم اما نشد به هر حال با تموم وجود ازت ممنونم ....

Lord-Voldemort
20-11-2012, 15:39
عکس ها باز نمیشه چون سایتش کلا عوض شده . ولی شما می تونید از نرم افزار shader map pro استفاده کنید که خیلی راحت این کار رو انجام میده .