PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاور فوق العاده قدرتمند

fanoostalaei
11-01-2012, 16:26
سلام دوستان امروز اشتباهی باعث شدم که هارد 500 گیگیم فرمت بشه
یه نرم افزار فوق العده قوی میخوام که هم پارتیشنامو برگردونه و یکی برای بازگردانی داکیومنت
این داکیومنت ها خیلی خیلی برام مهم هستن
لطفا کمک کنید ممنون میشم:41::41::41::41::40::40::40::40:

saeed_136915
11-01-2012, 16:32
فرمت سریع کردین ؟؟

fanoostalaei
11-01-2012, 18:23
نه خير داشتم اوبونتو رو نصب ميكردم و عجله هم داشتم ميخواستم برم بيرون
موقع نصب اشتباهي زدم هارد رو كليه پارتيشنهاشو پاك كردم

jafarian
11-01-2012, 23:11
برنامه های تاپیک پایین تست بزنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fanoostalaei
12-01-2012, 01:05
با استفاده از دو تا نرم افزار زير كه داشتم ولي پاك شده بود و دوباره دانلود كردم بالاي 99 درصد فايلهامو برگردوندم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PrinceEmir
15-01-2012, 18:34
دوستان، چون سوال مشابه این تاپیک داشتم دیگه تاپیک جدید نزدم، میخواستم بدونم قویترین نرم افزار برای ریکاوری فایلهای دلت شده چی پیشنهاد میکنید؟ لطفا لینکشو بذارید.
یه سوالم داشتم، درایوی که ازش ایمیج برداشته شده و به زمانی که ازش ایمیج برداشتیم برمیگردونیم آیا فایلهایی که قبل از برگشت درایو به حالت اول، تو درایو بودن رو میشه به یه روشی برگردوند یا این کار امکان نداره و با بازگشت درایو به حالت اولیه، دیگه فایلها قابل ریکاوری نیستن؟
(راستی در مورد نرم افزار ریکاوری بیشتر فرمت ویدیویی فایلها مد نظرمه، قدرتمندترین نرم افزار در این زمینه رو لطفا معرفی کنید)
با تشکر

fanoostalaei
15-01-2012, 22:17
من با اولین نرم افزاری که تو پست بالا معرفی کردم تونستم بالای 99 درصد فایلهای خودمو که چیزی حدود 200 گیگ بود ریکاوری کنم
البته 500 گیگ بودن که فایلهی اضافی رو دیگه برنگردوندم
فقط 100 گیگش خیلی خیلی برام مهم بود که اونها هم همشون سالم برگشتن

fanoostalaei
15-01-2012, 22:17
البته نرم افزار های زیادی تو این زمینه هستن
ولی اگه روی فایلهای پاک شدتون چیزی رو دوباره رایت نکرده باشید این نرم افزار اولی عالیه

jafarian
15-01-2012, 22:58
دوستان، چون سوال مشابه این تاپیک داشتم دیگه تاپیک جدید نزدم، میخواستم بدونم قویترین نرم افزار برای ریکاوری فایلهای دلت شده چی پیشنهاد میکنید؟ لطفا لینکشو بذارید.
یه سوالم داشتم، درایوی که ازش ایمیج برداشته شده و به زمانی که ازش ایمیج برداشتیم برمیگردونیم آیا فایلهایی که قبل از برگشت درایو به حالت اول، تو درایو بودن رو میشه به یه روشی برگردوند یا این کار امکان نداره و با بازگشت درایو به حالت اولیه، دیگه فایلها قابل ریکاوری نیستن؟
(راستی در مورد نرم افزار ریکاوری بیشتر فرمت ویدیویی فایلها مد نظرمه، قدرتمندترین نرم افزار در این زمینه رو لطفا معرفی کنید)
با تشکر

بهترین برنامه های ریکاوری رو داخل سایت پایین مشخص کرده واسه شما سومی خوبه :20:

hessam_sz
15-01-2012, 23:10
البته نرم افزار های زیادی تو این زمینه هستن
ولی اگه روی فایلهای پاک شدتون چیزی رو دوباره رایت نکرده باشید این نرم افزار اولی عالیه

میشه لینک دانلودشو بدید

fanoostalaei
15-01-2012, 23:33
میشه لینک دانلودشو بدید

توضیح اینکه چون سایت اسم سایت سافت 98 رو نشون نمیده واسه همین مجبور شدم که یه فاصله برای لینک دانلود بدم و یکی هم برای رمز
لطفا به بزرگی خودتون ببخشید و موقع استفاده درست کنید خودتون:31: