PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد چند تا برنامه ساده ....

S E V E N
11-01-2012, 15:45
سلام

من دانشجوی کامپیوتر نیستم ولی درس برنامه نویس کامپیوتر به زبان c داریم و باید به امید خدا پاسش کنیم.

این استاد ما 4 تا سوال گفته که احتمال داره از اینا امتحان ترم رو بگیره و این سوالا که شاید هرکدوم چند تا خط

بیشتر نباشه ایناست :

1- برنامه ای بنویسید که دو عدد از ورودی گرفته و مجموع اعداد زوج بین آن ها را چاپ کند.

2- برنامه ای بنویسید که مجموع اعداد اول بین 3 تا n را محاسبه و چاپ کند.

3- برنامه ای بنویسید که n عدد از ورودی گرفته و اعدادی را که رقم یکان آن ها برابر 3 است را نمایش دهد.

4- برنامه ای بنویسید که حاصل عبارت! S = x - (x^2 )/2! + (x^3 )/3! +..... + (x^n) /n را محاسبه و چاپ کند.

دوستان یه راهنمایی بکنید. من از زبان c زیاد سر در نمیارم.

ممنون

soroosh_cz
11-01-2012, 19:13
سلام

من دانشجوی کامپیوتر نیستم ولی درس برنامه نویس کامپیوتر به زبان c داریم و باید به امید خدا پاسش کنیم.

این استاد ما 4 تا سوال گفته که احتمال داره از اینا امتحان ترم رو بگیره و این سوالا که شاید هرکدوم چند تا خط

بیشتر نباشه ایناست :

1- برنامه ای بنویسید که دو عدد از ورودی گرفته و مجموع اعداد زوج بین آن ها را چاپ کند.

2- برنامه ای بنویسید که مجموع اعداد اول بین 3 تا n را محاسبه و چاپ کند.

3- برنامه ای بنویسید که n عدد از ورودی گرفته و اعدادی را که رقم یکان آن ها برابر 3 است را نمایش دهد.

4- برنامه ای بنویسید که حاصل عبارت! S = x - (x^2 )/2! + (x^3 )/3! +..... + (x^n) /n را محاسبه و چاپ کند.

دوستان یه راهنمایی بکنید. من از زبان c زیاد سر در نمیارم.

ممنون

C یا ++C؟ اگه دومیه من همه رو یه ثانیه بنویسم.

S E V E N
12-01-2012, 13:24
سلام

c هستش عزیز. چند تا مثال حل شده داده چند تا هم حل نشده. از اینا امتحان می گیره. بچه ها نشستن اون حل شده ها رو حفظ کردن.

این حل نشده ها رو هم جوابشو نداریم حفظشون کنیم.