PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیومدن تسکبار و آیکون ها و ....

ila
11-01-2012, 14:59
روی ویندوزم که یک بازی نصب میکنم دیگه وقتی سیستم بالا میاد هیچی رو نشون نمیده و فقط عکس بک گرانده...یعنی نه تسکبار نه آیکون ها هیچی..راست کلیلک هم نمیشه کرد
مشکل چیه و چرا اینطوری میشه؟ امکان داره ویروس باشه؟

jafarian
11-01-2012, 15:15
برنامه پایین دان کنید روی دسکتاپ سیو کنیدبعدشم اجراش کنید ببینید رفع مشکل میشه یا که پنجره task manager باز کنید بعدش به سربرگ process برین گزینه explorer.exe رو end کنید بعدش به منوی file از همین پنجره تسک منیجر برین گزینه run انتخاب کنید بعدم دسنور explorer.exe رو داخل از نوع تایپ کنید اینتر کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ila
12-01-2012, 14:50
دلیل این مشکل که پیش اومده چیه؟
بعد یه مشکل دیگه اینکه وقتی سیستمم بالا میاد تا لاگین میکنم خودش فوری لاگ آف میشه و اصلا نمیزاره سیستم بالا بیاد..دلیلش چپیه

smrh77
15-01-2012, 21:57
سلام ، ما هم دقیقاً روی 3 تا از سیستم های اداره همین مشکل را داشتیم (یعنی سیستم در مرحله آخر لود وارد صفحه سیاه رنگی می شود که فقط آیکون موس وجود دارد و هیچ کاری نمی شود انجام داد حتی تسک منیجر هم باز نمی شود تا بشود کاری کرد ).

jafarian
16-01-2012, 00:30
سلام ، ما هم دقیقاً روی 3 تا از سیستم های اداره همین مشکل را داشتیم (یعنی سیستم در مرحله آخر لود وارد صفحه سیاه رنگی می شود که فقط آیکون موس وجود دارد و هیچ کاری نمی شود انجام داد حتی تسک منیجر هم باز نمی شود تا بشود کاری کرد ).

شما از طریق safe mode بالا بیاین اینکاری که داخل سایت پایین گفته رو انجام بدین برای تکس منیجر بعدش بصورت عادی بالا بیاین ببینید تسک منیجر شما فعال شده که اون گزینه آخر داخلش تایپ کنید مشکلی داشتین بگین راهنمایی کنم سیستم خودتونم با برنامه ای که مشخص کرده اسکن کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] orum%2Faffich-629879-blank-screen-window-task-manager-disabled)

ila
16-01-2012, 01:16
از سیف مود هم بالا میام همینه..یعنی فوری لاگین و فوری لاگ اف میکینه.اصلا صفحه دسکتاب و نشون نمیده که فرصت کاری داشته باشیم