PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نبود Unprotect درایو در Folder Lock Professional

DJ POLESTAR
10-01-2012, 23:15
سلام دوستان

شما رو بخدا کمک کنید، زندگیم رو هوا مونده!!!

من این برنامه نکبت رو مدتهاست که استفاده میکردم... طرز کارشم اینطوری بود که فولدری که میخواستیم بقول Protect کنیم روش راست کلیک کرده و پسورد و تکرار پسورد رو میدادیم و براحتی کل اطلاعات اون فولدر از داخلش محو میشد و حتی پاک نمیشد! ولی امروز اقدام به پروتکت کردن یکی از درایوهام کردم که حالا هرچی میکنم اصلا این به حالت اولیه بر نمیگرده... یعنی اصلا چیزی به اسم آنپروتکت درایو نداره!!!
ولی حجم درایوم رو درست نشون میده... ولی وقتی میرم داخلش هیچی نیست که کاره این نرم افزاره...

کسی چیزی نمیدونه، شما رو بخدا کمک کنید، یکی از مهمترین درایوهای لپتاپم قلفیده!

MichaelQwerty
12-01-2012, 18:54
سلام
درایو رو رکاوری کن شاید تونستی اطلاعت دریو روبرگردونی

AhmadReza.
26-01-2012, 16:10
سلام
از منم همینطوری شده دوتا از درایوهام هیچی توشون نیست ولی جمش مثل قبلا تا وسط هاش پره...ویندوزمم سون هست
تو رو خدا یکی کمک کنه ......................من دیگه غلط بکنم بیخودی به درایوهام ور برم...
کمکککککککککککککککک....

Mohammad King
26-01-2012, 16:18
من تست نکردم ببینید کار میکنه:

ابتدا به منوي استارت رفته و به بخشAccessesoriesبرويد وسپس به بخشSystem tools روي Back up كليك كنيد وnext را زده و در پنجره بعد گزينه ي چهارم(Let me choose what to back up) را انتخاب و بعد next در پنجره بعد drive رمزگذاري شده را انتخاب كنيد, next را زده,در پنجره بعد روي Browse كليك كرده و drive كه ميخواهيد فايل بك آپ در آن ذخيره شود را انتخاب كرده و next را بزنيد و در پنجره آخر هم finish.اين كار ممكن است چند دقيقه طول بكشد .بعد از اين كه بك آپ گرفته شد فايل بك آپ گرفته شده را باز كرده وnext را زده و گزينه Restore رو انتخاب كرده و در مرحله بعد روي فايل بك آپ كليك كرده درايو بك آپ گرفته شده را نشان خواهد داد روي درايو دو بار كليك كنيد محتويات درايو نشان داده خواهد شد ,معمولا فايل هاي قفل شده داخل پوشه اي به نام Thumbs.ms هستند, روي Thumbs.ms دو بار كليك كنيد,در ادامه پوشه هاي داخل Thumbs.ms را پشت سر هم باز كنيد تا به فايل قفل شده ي خود برسيد, بعد از ژيدا كردن فايل هاي قفل شده ي خود آنها را تيك دار كرده و گزينه ي next را بزنيد,در پنجره ي بعد بر روي Advanced كليك كنيد, در پنجره باز شده در قسمت Restore file to: گزينه ي single folder را انتخاب كنيد,بر روي Browse كليك كنيد و درايوي كه ميخواهيد فايل هاي شما در آن ذخيره شوند را انتخاب كنيد توجه داشته باشيد كه نبايد درايوي كه قبلا قفل بوده را انتخاب كنيد چون فايل هايتان باز نخواهد گشت لطفا درايوي ديگر انتخاب كرده و next را بزنيد در قسمت بعد گزينه ي Replace existing files را انتخاب و next را بزنيد در قسمت بعد همه ي گزينه ها تيك دار باشند به جز گزينه ي دوم يعني گزينه ي(Restore junction points, but not the folders and file data they reference) انتخاب نشود, بعد روي next كليك كرده و در نهايت finish.تمام .فايل هاي شما برگشت.با تشكر از دوستان.حتما جواب ميده دوستان,شك نكنيد, در ضمن اين روش براي ويندوز اكس پي هست.لطف كنيد اين مطلب را با نام خودم ايوب روستايي دانشجوي كارشناسي برق صنعتي منتشر كنيد وگرنه اصلا راضي نيستم.اگر راضی بودید لطفا یک email بزنید.
نقل از ایوب.

mani_fa
31-07-2012, 21:06
سلام دوستان

شما رو بخدا کمک کنید، زندگیم رو هوا مونده!!!

من این برنامه نکبت رو مدتهاست که استفاده میکردم... طرز کارشم اینطوری بود که فولدری که میخواستیم بقول Protect کنیم روش راست کلیک کرده و پسورد و تکرار پسورد رو میدادیم و براحتی کل اطلاعات اون فولدر از داخلش محو میشد و حتی پاک نمیشد! ولی امروز اقدام به پروتکت کردن یکی از درایوهام کردم که حالا هرچی میکنم اصلا این به حالت اولیه بر نمیگرده... یعنی اصلا چیزی به اسم آنپروتکت درایو نداره!!!
ولی حجم درایوم رو درست نشون میده... ولی وقتی میرم داخلش هیچی نیست که کاره این نرم افزاره...

کسی چیزی نمیدونه، شما رو بخدا کمک کنید، یکی از مهمترین درایوهای لپتاپم قلفیده!

سلام
فایل اجرایی برنامه ی قفل (folder lock professional) رو تو درایوی که قفل کردین کپی و اجرا کنین، پسورد رو وارد کنین و ادامه ی ماجرا ....