PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رایت روی سی دی های 800 مگی و بالاتر

mir@
30-06-2006, 16:05
سلام
چه جوری میشه با nero روی سی دی های 800 و 870 مگا بایتی رایت کرد؟ من هرکاری کردم میگه که ظرفیت سیدی کمه. (مثلا در configure زمان رو از 80 به 120 تغییر دادم ولی افاقه نکرد) هم ورژن 6 و هم 7 رو امتحان کردم.
به من بگویید چه کنم .

( اگه سوال تکراریه معذرت می خوام ولی خیلی گشتم و چیزی پیدا نکردم.)

hoseinquest
30-06-2006, 18:22
سلام. سوال كه تكراري هست ولي
شما بايد مثلا در نرو اكسپرس مرحله نهايي رايت گزينه allow to ..... را تيك دار كنيد
و در نرو هم بايد قابليت overburn را فعال كنيد

mir@
03-07-2006, 15:56
سلام. سوال كه تكراري هست ولي
شما بايد مثلا در نرو اكسپرس مرحله نهايي رايت گزينه allow to ..... را تيك دار كنيد
و در نرو هم بايد قابليت overburn را فعال كنيد

سلام
من نمی خوام از Overburn استفاده کنم چون خود CD 800 meg ظرفیت داره. نیازی به over burn نیست. چه طور این ظرفیت رو به نرو حالی کنم؟
لطفاً کمک

mahsoft
03-07-2006, 16:43
دوست عزیز ایا واقعن رایتر شما این ظرفیت رو پشتیبانی میکنه
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

mir@
04-07-2006, 04:28
دوست عزیز ایا واقعن رایتر شما این ظرفیت رو پشتیبانی میکنه
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

سلام بزرگوار
از کجا بفهمم؟

mehdi936
04-07-2006, 08:41
سلام دوست عزيز. براي اين كه بفهمي آيا اين قابليت رئ داره يا نه بعد از باز كردن صفحه رايت كليد هاي تركيبي ctrl+r رو فشار بده در صفحه اي كه باز ميشه اگه جلوي قسمت اور برنينگ، ساپورت نوشته بود معلوم ميشه كه رايترت اين قابليت رو داره. نظر يادت نره.
وب سايت من : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsoft
04-07-2006, 09:02
سلام دوست عزيز. براي اين كه بفهمي آيا اين قابليت رئ داره يا نه بعد از باز كردن صفحه رايت كليد هاي تركيبي ctrl+r رو فشار بده در صفحه اي كه باز ميشه اگه جلوي قسمت اور برنينگ، ساپورت نوشته بود معلوم ميشه كه رايترت اين قابليت رو داره. نظر يادت نره.
وب سايت من : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون مهدی 936 خوب توضیح دادی

mir@
04-07-2006, 10:22

سلام جناب یزدانی
ببینید روی خود CD با مارک Melody نوشته که 870 مگ جا داره. و من
نمی خوام از overburn استفاده کنم
آیا راهی برای رایت معمولی روی این ظرفیت وجود داره یا خیر؟ یا حتما باید overburn بشه؟مارک رایتر ASUS است. ممکنه رایتر از 700 مگ بیشتر رو نشناسه؟
با تقدیم احترامات

DarkWizard
05-07-2006, 17:18
من یه بار با همین مارک رایتر روی همین سیدی های مارک Melody نزدیک 860 مگ رایت کردم.تا اونجا که یادم میاد در قسمت configuration قسمت red marker و yellow marker مقدارشون رو افزایش دادم و ... اما فکر کنم باید overburn باشه وگرنه مشکل پیدا میکنید.