PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي خارج كردن explorer.exe از processes

mohammad_h
30-06-2006, 15:37
سلام به همه خوانندگان این تاپیک
من میخام وقتی که ویندوز بالا میاد explorer.exe اجرا نشه یا بعد از اجرا شدن خارج بشه. البته از طریق task manager میشه این کار رو کرد ولی من میخام که به طور خودکار خارج شه.
اگه کسی راهی سراغ داشت لطف کنه بگه. هر راهی بود.
منتظرم
ممنون

mehdi_7070
30-06-2006, 15:58
بايد از نرم افزارهاي مديريت بوت استفاده كني .
كارشون مديريت فايلهايي هست كه در هنگام بوت اجرا مي شوند ...
من اسمش الان توي ذهنم نيست .
فكر كنم با جستجو بتوني پيدا كني . اگه نشد ، چاره اش يك درخواست توي انجمن درخواست نرم افزار ;)

mohammad_h
30-06-2006, 17:01
مهدی جون ممنون از راهنماییتون
اگه از طریق داس یا رجیستری بشه بهتره. البته اگه این امکان وجود داشته باشه.
حالا من یه درخواست هم توي انجمن درخواست نرم افزار میدم.

IVAN
30-06-2006, 17:51
غير ممكنه.چون explorer.exe يكي از اجزاي اصلي ويندوزه كه با بالا اومدن ويندوز اون هم به طور خودكار بالا مياد.جهت تست يه بار وقتي تو ويندوز هستي از تاسك منيجر explorer.exe رو end process بكن.ببين چي ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_h
30-06-2006, 19:20
غير ممكنه.چون explorer.exe يكي از اجزاي اصلي ويندوزه كه با بالا اومدن ويندوز اون هم به طور خودكار بالا مياد.جهت تست يه بار وقتي تو ويندوز هستي از تاسك منيجر explorer.exe رو end process بكن.ببين چي ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون از راهنماییتون
من که تو پست اول گفتم از طریق Task manager میشه.من میخام به طور خودکار انجام شه.

mohsenduty
30-06-2006, 19:33
کسی می دونه تو ویندوز ایکس پی چطوری میشه مدیر شد

Dash Ashki
30-06-2006, 19:42
اونوقت دیگه سیستمت هنگ میکنه...وبایستی ریست کنی ..به قول دوستمونivan یه بار امتحان کن ببین چی میشه

mhentezari
30-06-2006, 23:58
حالا چطور به اين فكر افتادي؟

mehdi_7070
01-07-2006, 09:25
کسی می دونه تو ویندوز ایکس پی چطوری میشه مدیر شد
شما براي گرفتن جواب سوالتون يك تاپيك جداگانه بزنيد و بعد توضيح كامل توي همون تاپيك بدهيد كه منظورتون چي هست ؟!

اگه از طریق داس یا رجیستری بشه بهتره. البته اگه این امکان وجود داشته باشه.
براي اين كار من روشي را غير از استفاده از نرم افزار بلد نيستم ... شايد از طريق رجيستري بشه . البته نرم افزار كه راحت تر هست و بهتر نتيجه مي گيري .
تونستي نرم افزار را پيدا كني يا نه ؟

با تشكر ـ مهدي :)

mohammad_h
01-07-2006, 12:27
براي اين كار من روشي را غير از استفاده از نرم افزار بلد نيستم ... شايد از طريق رجيستري بشه . البته نرم افزار كه راحت تر هست و بهتر نتيجه مي گيري .
تونستي نرم افزار را پيدا كني يا نه ؟

با تشكر ـ مهدي :)

مهدی جون من توی انجمن درخواست نرم افزار درخواست کردم ولی کسی جواب نداد.
ازت ممنون میشم اگه خودت برام یکی جور کنی.خیلی ضروریه

UN4given
01-07-2006, 15:08
اونوقت دیگه سیستمت هنگ میکنه...وبایستی ریست کنی ..به قول دوستمونivan یه بار امتحان کن ببین چی میشه

من شنیدم از run میشه دوباره اجراش کرد که مجبور به بووت نشی ولی خودم امتحان نکردم

IVAN
05-07-2006, 11:05
من شنیدم از run میشه دوباره اجراش کرد که مجبور به بووت نشی ولی خودم امتحان نکردم
خوب معلومه دوست عزيز.شما تو run بنويس explorer.exe و اينتر بزن تا سيستم به حالت عدي برگرده.ولي باز يه مشكلاتي پيش مياد . بايستي سيستم رو رستارت كني تا مثل قبل بشه :happy:

mohammad_h
09-07-2006, 15:09
پس پی شد؟
کسی نمی دونست؟

spy4all
09-07-2006, 15:18
اگه بتوني از طريق داس يا هر چيز ديگه explorer را از پوشه ي ويندوز پاك كني مشكل حل.

Gangster_Benington
09-07-2006, 15:31
یه چنین چیزی غیر ممکنه
explorer.exe جزو پیکربندی ویندوزه و به هیچ وجه در هنگام اجرای ویندوز امکان نبودنش نیست
یعنی ویندوز بدون اکسپلورر کار نمی کنه همین!

mohammad_h
09-07-2006, 20:20
یه چنین چیزی غیر ممکنه
explorer.exe جزو پیکربندی ویندوزه و به هیچ وجه در هنگام اجرای ویندوز امکان نبودنش نیست
یعنی ویندوز بدون اکسپلورر کار نمی کنه همین!

سلام دوست عزیز
من یادم نمیاد گفته باشم که میخام از ویندوز استفاده کنم.
من میخام برنامه دیگه ای روو اجرا کنم که اصلا کاری به ویندوز نداره.