PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لب تاپ چه مارکی بخرم

JafarActive
10-01-2012, 15:20
دوستان میخوام یک لب تاپ 1 الی 1.5 میلیونی بخرم
از اون سی پی یو i7 و رم 8 گیگ اینا
منتها نمیدونم چه مارکی بخرم
میشه یکی الویت بندی برام بکنه مارکهارو

البته تو نت یه جستجو کردم و دیدم مارک dell با همون مشخصات سخت افزاری خیلی ارزونتر از بقیه مارکها هست
حالا بنظرتون dell بخرم یا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من لبتاپمو برا کارهای سنگین میخوام

rasoulsamadi
10-01-2012, 17:17
همون دل قیمتش از همه بهتره

zanyar.sew
10-01-2012, 22:17
هر چی میخوای بگیر الا دل.
البته سری xps قابل تحمله. بد نیست.
وایو سری f و لنوو (تینگپد) میتونه واست مناسب باشه. چون میفرمایید سنگین.
نهایتا میتونی اسوس هم انتخاب کنی یا اچ پی.

JafarActive
11-01-2012, 08:52
کاش میشد دقیق مدلهاشو هم بگید که همون سی پی یو i7 باشه و هم رمش 8 گیگ ddr3 باشه

Farshid72
11-01-2012, 12:47
کارهای سنگین ؟؟؟
دوسته عزیز لپ تاپ اصلا واسه کارای تخصصی نیست اگه واسه کار سنگین میخوای یه سیستم LGA 1155 با CI7 ببندی خیلی به نفعت هست

fokahi110
11-01-2012, 16:45
دوست عزیز هر چی میخری دل نخر ایسر 5750 بگیری از دل 1000 بار بهتره.

Highbury
11-01-2012, 16:50
خودت لبتاب اختراع کن اما دل نگیر :دی
منظورم سری اینسپایرون دل هست

zanyar.sew
11-01-2012, 18:03
کاش میشد دقیق مدلهاشو هم بگید که همون سی پی یو i7 باشه و هم رمش 8 گیگ ddr3 باشه

دوست عزیز اول باید مشخص کنی هدفت چیه ؟
چند اینچ میخوای؟
ابعاد لپتاپ و وزن خصوصا؟
ایا رزولوشن 1366 مناسبه واست یا نخیر حتما بالاتر میخوای؟ چون دیگه دوران این رزولوشن داره به سر میاد!
باتری میتونه خیلی مهم باشه.
مهمترین ویژگی اکثرا صفحه نمایشه.
اینکه بازی میکنی؟ گیمر نباشی انتخاب خیلی راحتتر میشه.
از همه مهمتر قیمت!

JafarActive
12-01-2012, 09:11
والله من با این لبتاپ بیشتر از راه دور به پی سی های منزلم وصل میشم و قیمتی که براش مد نظر گرفتم بین 1 تا 1.5 میلیون هست
منتها میخواستم بالاترین سخت افزار رو نسبت به هزینه ای که میدم داشته باشه
باهاش گیم زیاد بازی نمیکنم شاید یه فوتبالی چیزی ولی فیلمهای اچ دی زیاد نگاه میکنم حالا 1080 اینا
ولی خب گرافیکش در حدی باشه که اگه در اینده خواستم بهش کارت اکسترنال دی وی بی نصب کنم بتونه کانالهای اچ دی رو باز کنه ولی خب کارت گرافیک در الوییت اول من نیست
و ممکن هست با نزم افراهای سنگین مثل فتوشاپ یا سونار اینا هم باهاش بعضی موقعها کار کنم
البته خروجی اچ دی ام ای هم باید داشته باشه و اگه یو اس بی 3 رو هم ساپورت کنه که عالی میشه
مسلمه صفحه نمایش هر چقدر بزرگ باشه بهتر هست
رزولیشن هم بزرگ باشه که عالی هست اگه 1920 در 1080 باشه که دیگه نور علی نور هست
شارژ باتریشض هم هر چقدر زیاد باشه که عالی هست
خلاصه در رنج قیمتی که من تعیین کردم بالاترین سخت افزار هارو داشته باشه

JafarActive
12-01-2012, 09:22
البته یادم رفت بگم راحت به اینترنت وصل بشه
چون من مغازم با خونه شاید یه 100 یاز 150 متری فاصله داشته باشه
منتها کارم طوریه که صبح از 9 اینا میرم تا 12 یا 2 شب اینا و دیگه نمیتونم برسم تو خونه تا کارهای پی سیم رو بکنم
برا همین یه لبتاپ میخوام که بتونم از اون فاصله بوسیله نت یا حالا هر چیز دیگه ای که بشه به پی سی های خونم وصل بشم تا راحت بتونم کارام رو انجام بدم
البته نمیدونم همچین چیزی امکان پذیر هست یا نیست؟

راستی قبل از این پستم یه پست دیگه هم دادم که هنوز تایید نشده و پست اصلیم هست
درضمن صفحه نمایش لب تاپ خوب باشه
تو مغازه هم که وقتی فیلم اینا نگاه کنم مطمئنا به ال سی دی 42 اینج بوسیله اچ دی ام ای وصلش خواهم کرد
بازم میگم من گیم باهاش زیاد بازی نمیکنم شاید ماهی سالی دیدی یه فوتبالی بهش نصب کردم تا بوسیله پورت اچ دی ام ایش تو ال سی دی 42 اینج بازی کنم ولی اونم ماهی سالی یبار
برا همین میگم گرافیک تو الویت اول من برا بازی نیست ولی خب بتونه راحت فیلمهای بلوری یا 1080 رو باز کنه چون فیلم بازم و فیلمهای با کیفیت زیاد میبینم

Farshid72
12-01-2012, 12:48
دوسته عزیز پس توصیه من به شما یه لپ تاپ معمولی ولو اینکه ci5 باشه با گرافیک 555 gt و البته FHD بگیرید خیلی بهتره چون شما کاربری خاصی ندارید
در ضمن توصیه میکنم که از یه دستگاه بلوری خوان اکسترنال استفاده کنید...اگرم روی لپ تاپ بود که چه بهتر

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

ASUS G77SX
MSI GT783

JafarActive
12-01-2012, 13:41
فکر کنم پست قبلی من هنوز تایید نشده که چه خصوصیاتی داشته باشه
برا همین دوباره از نو مینویسم
من با لب تاپ بیتر از راه دور بوسیله اینترنت به کامپیتورم وصل میشم
زیاد باهاش بازی انجام نمیدونم مگر فوتبال اینا که اون موقع هم لب تاپ رو به ال سی دی 42 اینج وصل میکنم
منتها باهاش فیلم اچ دی زیاد خواهم دید و بعضی موقعها فتوشاپ اینا هم باهاش کار میکنم
منتها سایز ال سی دیش هرچقدر بزرگ باشه بهتر هست و نیز رزولیشنش که 1080 باشه و نیز شاید بعضی موقعها باهاش رو نرمافزارهای اهنگسازی کار کنم اونم نه زیاد تخصوصی
چون تو خونه پی سی مخصوصش رو دارم
خلاصه کیفیت تصوصیریش خوب باشه
ولی خب گفتم سی پی یوش i7 و نیز رمش 8 گیگ باشه بهتر هست
هاردش هم هر چقدر بیشتر بهتر
رنج قیمتم نیز بین 1 تا 1.5 میلیون هست
ولی خب ممکن هست بعدا بهش کارت دی وی بی اکسترنال وصل کنم برا همین نمیخوام در باز کردن کانالهای اچ دیش مشکل داشته باشه و راحت بازش کنه
از نظر قدرت سخت افزاری میگم
خلاصه گارفیک در الویت بعدی هست برام ولی بقیه مواردش میخوام قدرتمندین سخت افزار برا پولی که در نظر گرفتم باشه
چون من یکم اینده نگرم برا همین هر چقدر در اون رنج قیمت سخت افزارش قوی باشه بهتر هست
باتریش هم که شارژ بیشتری نگه داره چه بهتر
منتها در زمینه اینترنت خوب باشه چون از راه دور میخوام به پی سی هام که تو خونه هست وصل بشم

Farshid72
12-01-2012, 18:35
اون مدل هایی که نوشتم خیلی گرون هستن پس توصیه من به شما :
gx680 msi

zanyar.sew
13-01-2012, 00:32
دوست بزرگوار این مساله که شما بخواید با خود لپتاپ فیلم ببینید یا وصل کنید به یه مانیتور خوب. درست دو نقطه مخالفن. چون در یه صورت کیفیت صفحه نمایش خیلی مهمه در صورت دیگر میتونید یه صفحه نمایش متوسط رو حتی انتخاب کنید.
رزولوشن فول ا دی میخواید. پس مهمه!
فرمودید اندازه هر چی بزرگتر بهتر. آیا میخواید قابل حمل باشه؟ مثلا میشه یه لپتاپ 16 اینچ رو هرطور شده حمل کرد( هر چند سخته)؟
در مقایسه با all in one میپرسم.
من از وایو زیاد خوشم نمیاد یعنی رو مارکهای دیگه تعصب دارم! ولی این حقیقته که یکی از بهترین اگه نگم بهترین(مسلما!) صفحه نمایش ها رو داره.
با ویژگی هایی که شما فرمودید بهترین انتخاب F235FG/B و SE17GG/B از وایو خواهد بود.
gx680 msi g لپتاپ به مراتب قویتری از این دو مدل هست. ولی به هیچ وجه کیفیت صفحه نمایش این دو مدل رو نداره.
واسه شما F235FG هم مناسبتره هم قیمتشم کمتره هم اینکه 16.4 اینچه.

mzc1993
13-01-2012, 12:06
Only asus بگیر حالشو ببر

zanyar.sew
13-01-2012, 12:46
Only asus بگیر حالشو ببر
صفحه نمایشهای اسوس نمیتونه راضیش کنه.

E.G_band
13-01-2012, 13:02
acer 5755 هم چیز خوبیه:5:

zanyar.sew
13-01-2012, 14:27
به Sony VAIO F22KFX هم فکر کن. هم رزولوشن فول اچ دیه هم اینکه core i7 2630QM یه پردازنده quad core است.

m71gh
13-01-2012, 16:42
من یه مورد فوق العاده گیر آوردم ولی هنوز کامل بررسیش نکردم.
acer travelmate 8441
وزنش فوق العادست . یک و نیم کیلو وزن داره و ده ساعت باتری . core i 7 هم هست با 6 گیگ رم . با usb3
قیمت هم 1200000
بی زحمت یه چک کنید ببینید مشکل خاصی نداره ؟

E.G_band
13-01-2012, 16:50
من یه مورد فوق العاده گیر آوردم ولی هنوز کامل بررسیش نکردم.
acer travelmate 8441
وزنش فوق العادست . یک و نیم کیلو وزن داره و ده ساعت باتری . core i 7 هم هست با 6 گیگ رم . با usb3
قیمت هم 1200000
بی زحمت یه چک کنید ببینید مشکل خاصی نداره ؟

یه لینکی یا یه کانفینگی چیزی ازش بده بررسی بشه.

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

من هرچی می گردم همچین چیزی نیست؟:41:

JafarActive
14-01-2012, 17:11
دوستان انقدر پیشنهاد دادن من بالاخره نفهمیدم کدوم مدل رو بخرم!

E.G_band
14-01-2012, 23:52
دوستان انقدر پیشنهاد دادن من بالاخره نفهمیدم کدوم مدل رو بخرم!

هر کدوم رو که دل خودت باهاشه بگیر مثلا من دلم پیش لنووy570 هست ودلم اصلا راضی نمیشه چیز دیگه بگیرم.:20:

JafarActive
16-01-2012, 10:06
دوستان بين اين چند مدل کدوم رو انتخاب کنم که با شرايط من بهتر باشه
شرايطمم اينا هست
شرايطمم اينا هستن:
صفحه نمايشگر بهتر و درصورت وجود بزرگتر
سي پي يو و رم عالي و قدرتمند نسبت به پولي که در نظر گرفتن
کارت گرافيک هم خوب باشه عيبي نداره
بلوري پلير داشته باشه چه بهتر البته زيادم مهم نيست اگه بيخودي کلي هزينه فقط بخاطر بلوري پليرش بياره بالا
رزوليشن تصويرش 1080 باشه و بتونه راحت فيلمهاي اچ دي و بلوري رو باز کنه يعني قدرتش زياد باشه تا راحت باشها کار کنه
البته گارت گرافيکش هم طوري باشه که اگه بعدا خواستم کارت اکگسترنال --- بهش وصل کنم قدرتش تا باز کردن کانالهاي اچ ديش عالي باشه و سختي نکشه تو بازکردنش
وضعيت اينترنتش خوب باشه يعني واي فاي و .... اون که مربوط به اينترنت ميشه
خلاصه نسبت به پولي که در نظر گرفتم بهترين باشه و مثلا موقع کار کردن با نرم افزارهاي سنگيني مثل فتوشاپ و ... کم نياره
کيفيت صداي خروجيش هم که به هدفن يا اسپيکر ميبرم نيز بهتر باشه چه بهتر
خلاصه من بيشتر روز با اين لب تاپ يا فيلم خواهم ديدي يا تو اينترنت خواهم بود و ميخوام راحت بکشه
عمر باطريش هم بيشتر باشه چه بهتر
البته خروجي hdmi خوبي داشته باشه تا موقع نگاه کردن فيلم به مشکل نخوره چون بيشتر مواقع بوسيله پورتش وصلش ميکنم به الي سي دي و از اونجا کارمو ميکنم
البته حد پولمو تغير دادم ميتونه بين 1 تا 1.800 هزار تومن باشه
درضمن ممنون ميشم قيمت به روز اينارو هم برام بنويسيد که ديگه خيلي واجبه و تقريبا بايد تا عصر سفارش لبتاپمو بدم يعني از بين اينا يکيشو انتخاب کنم
البته بينشون سوني يکم قيمتش بالاست ولي خب اگه به دردم ميخوره عيبي نداره ولي خب بهرت هست دوستان برام يه الويت بندي بين اينايي که ميکنم بنويسم تا بدونم نسبت به الويت بندي تصميم بگيرم
چون سونيش 3d هشت

Sony VAIO F215FX-3D
dell inspiron 5110
hp dv6 6190
asus n43 sl
asus n55 f
HP Pavilion DV6-6B
Dell XPS L502X-Touch
Dell Inspiron 5110-U
HP Pavilion DV6-6180
Dell XPS L502-K
HP Pavilion G6-i7
Acer Aspire 5750 i7
Lenovo G570 i7 ATi
ASUS K53SJ
ASUS K43SV

ميخوام نسبت به الويت بندي که شماها انجام ميديد بين اينا انتخابمو بکنم
درضمن قيمت بروز همه اين لب تاپها هم يادتون نره
دستتون طلا

JafarActive
16-01-2012, 13:22
دوستان باید تا عصر لب تاپمو انتخاب کنم از بین لب تاپهایی که در پست قبلی ذکر کردم
ممنون میشم راهنماییم کنید و قیمت بروزشون رو بگید.

shahrokh_sib
16-01-2012, 14:57
بهت پیشنهاد میکنک که دل نگیری...

لب تاپ من 6050 hp هست..

موقع خرید asus میخواستم بگیرم که نظرم عوض شد...

سونی یه کلاس خاصی داره اما من به جای تو بودم 6180 یا سونی میگرفتم

zanyar.sew
16-01-2012, 17:00
دوستان بين اين چند مدل کدوم رو انتخاب کنم که با شرايط من بهتر باشه
شرايطمم اينا هست
شرايطمم اينا هستن:
صفحه نمايشگر بهتر و درصورت وجود بزرگتر
سي پي يو و رم عالي و قدرتمند نسبت به پولي که در نظر گرفتن
کارت گرافيک هم خوب باشه عيبي نداره
بلوري پلير داشته باشه چه بهتر البته زيادم مهم نيست اگه بيخودي کلي هزينه فقط بخاطر بلوري پليرش بياره بالا
رزوليشن تصويرش 1080 باشه و بتونه راحت فيلمهاي اچ دي و بلوري رو باز کنه يعني قدرتش زياد باشه تا راحت باشها کار کنه
البته گارت گرافيکش هم طوري باشه که اگه بعدا خواستم کارت اکگسترنال --- بهش وصل کنم قدرتش تا باز کردن کانالهاي اچ ديش عالي باشه و سختي نکشه تو بازکردنش
وضعيت اينترنتش خوب باشه يعني واي فاي و .... اون که مربوط به اينترنت ميشه
خلاصه نسبت به پولي که در نظر گرفتم بهترين باشه و مثلا موقع کار کردن با نرم افزارهاي سنگيني مثل فتوشاپ و ... کم نياره
کيفيت صداي خروجيش هم که به هدفن يا اسپيکر ميبرم نيز بهتر باشه چه بهتر
خلاصه من بيشتر روز با اين لب تاپ يا فيلم خواهم ديدي يا تو اينترنت خواهم بود و ميخوام راحت بکشه
عمر باطريش هم بيشتر باشه چه بهتر
البته خروجي hdmi خوبي داشته باشه تا موقع نگاه کردن فيلم به مشکل نخوره چون بيشتر مواقع بوسيله پورتش وصلش ميکنم به الي سي دي و از اونجا کارمو ميکنم
البته حد پولمو تغير دادم ميتونه بين 1 تا 1.800 هزار تومن باشه
درضمن ممنون ميشم قيمت به روز اينارو هم برام بنويسيد که ديگه خيلي واجبه و تقريبا بايد تا عصر سفارش لبتاپمو بدم يعني از بين اينا يکيشو انتخاب کنم
البته بينشون سوني يکم قيمتش بالاست ولي خب اگه به دردم ميخوره عيبي نداره ولي خب بهرت هست دوستان برام يه الويت بندي بين اينايي که ميکنم بنويسم تا بدونم نسبت به الويت بندي تصميم بگيرم
چون سونيش 3d هشت

Sony VAIO F215FX-3D
dell inspiron 5110
hp dv6 6190
asus n43 sl
asus n55 f
HP Pavilion DV6-6B
Dell XPS L502X-Touch
Dell Inspiron 5110-U
HP Pavilion DV6-6180
Dell XPS L502-K
HP Pavilion G6-i7
Acer Aspire 5750 i7
Lenovo G570 i7 ATi
ASUS K53SJ
ASUS K43SV

ميخوام نسبت به الويت بندي که شماها انجام ميديد بين اينا انتخابمو بکنم
درضمن قيمت بروز همه اين لب تاپها هم يادتون نره
دستتون طلا

دوست گرامی اینجا دیگه دیدید.
هیشکی با دل موافق نیست.
حتی سری xps هم بیخیالش شو.
راجع به لنووهه y570 رو بزار. خیلی قویه. ولی فول اچ دی نیست. 1400$
راجع به ایسر 5750 بگم: پرفومانس تقریبا خوبی داره اما اصلا به پای لنوو y570 نمیرسه اصلا. بدنه و زیبایی هم اصلا قابل مقایسه نیستن. در حالی که تفاوت قیمت چدانی ندارن( بیشتر از لنوو گرون شده و الان تفاوتی کمی دارن)
ایسر به Acer Aspire Timeline X 5830TG فکر کن. 1450$. خیلی بهتر از 5750 است.
در ضمن 5750 دیگه تولید نمیشه داره 5752 جاشو میگیره که چندان هم تفاوتی ندارن و کمی پردازنده بهتری دارن.
با asus k53sj هم کار کردم. کلی هم بازی کردم! باهاش pes2012 2011 , fifa بازی کردم. فیلم دیدم. با cori i5 2410m , gf540. و با ایسر 4750 14 اینچ دقیقا همین مشخصات ولی نمیدونم چرا تو همین بازیهای سبک و با تنظیمات مشابه به طور کاملا محسوسی ضعیفتر بود و صفحه نمایشش هم یک نمونه 1366.768 کاملا بی کیفیته. در عین حال ظاهر خیلی بهتر و کیفیت بهتر و بدنه بهتری داره.
VPC F226FX/B حدود دو میلیون.
f224 هم هست 300 تومن ارزونتره. 224 رو که دیدم از لحاظ کیفیت صفحه نمایش و پرفومتنس شک نکن بسیار با کیفیته. از لحاظ ابعادش انگار مشکل ندارید. میمونه وزنش! واسه جابجایی بهش اهمیت بده.
بعد شما میفرمایید که با تلوزیون میخواید فیلم ببینید. در این صورت راحت میتونید از رزولوشن فول اچ دی لپتاپ بگزرید و یه لپتاپ اچ دی با وزن کمتر بگیرید.(چیزی مثل asus u41sv) در غیر اینصورت توصیه میکنم حتما فول بگیرید. خودمم این مشکلو داشتم. شمام مطمئن باش مانیتور یا ال سی دیتون فول اچ دیه.
hp dv6190 همین الان دستمه! تفاوتهای خیلی کمه با لنوو وای570 داره:
بیشتر داغ میکنه.فنش بیشتر صدا میده( یعنی خارج از تحمل من!) . بدنه بهتر داره و زیباتره. صفحه نمایشش روشنایی بهتری داره منتها در کل کیفیتش واقعا کمتره. تا حدی گرونتره. در اجرای بازیها و پرفومانس هم هیچی بیشتر از لنووهه نداره. بماند که لنوو رو میتونی با sdd بگیری و کلی کاراییش میره بالاتر.
در کل بین این دوتا همیشه بحث زیاده و لی دوتاشو کنار هم نگیری دستت انتخاب سخته و تفاوتها کم( شایدم زیادن! )
اگه میخوای با مانیتور بزرگ فیلم ببینی میتونی یه لپتاپ سبک و نازک و با کارایی خوب مثل asus u41sv هم انتخاب کنی( با ویژگیهای منحصر به فردش و در عین حال قیمت حیلی مناسب)
شمام خوب فکراتو نکردی. مخصوصا تو قسمت فول اچ دی بودن یا نبودن. تفاوت خیلی زیاده! بحث از چندین اینچ و چند کیلو اضافه یا کم شدنه!
راجع به مدلهای دیگه هیچ اطلاعی ندارم نظری نمیدم. خودم با این مدلها که گفتم خیلی کار کردم.

Farshid72
16-01-2012, 19:58
Sony VAIO F215FX-3D

alaydyn
16-01-2012, 23:03
JafarActive
آخر هر کدام را انتخاب کردی بگو ؟؟
البته من بیشتر بر ای کارهای مثل برنامه نویسی و طراحی سایت اینجور چیزا می خواهم

JafarActive
17-01-2012, 03:41
راستی دوستان این مدل Gaming GE620 شرکت msi چه جوری هست؟

JafarActive
17-01-2012, 17:43
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Farshid72
17-01-2012, 21:56
گرافیک بالایی نداره توصیه من به شما مدل gx680 هست که گرافیک 555 داره

3rdoor
25-01-2012, 01:09
من این مدل ها رو پیشنهاد می کنم از بایا به پایین اولویت بندی شده
thinkpad t410
samsung RC 520
asus n53
samsung 300v5I

m03tafa
10-07-2012, 17:45
1550 پول دارم لب تاپی میخوام که کارایی خوبی داشته باشه و بشه برای 4 5 سال نگهش داشت! یعنی مثل dell داغون نشه! از طرفی هم دمای سیستم بالا نره (مقل dell 5110 که دماش به 90 درجه هم میرسه) نظرتون در مورد hp چیه؟
HP ProBook 4530s-J

این هم مشخصات کلی و قیمتش!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اسم سایتش دیجی کالا هست! digikala
ادامه url رو بهش اضافه کنین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

em0l0veb0y
13-07-2012, 20:21
4530 که انتخاب کردی عالیه بدون کوچکترین شکی بخرش ...