PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشيو عكس و فيلم

Zozy
10-01-2012, 01:32
من مدت هاست كه يه دوربين ديجيتال دارم و به تبع آن كليييييييييييييييي عكس و فيلم كه بعضي از آنها را روي دي وي دي ذخيره كرده ام اما متاسفانه بعضي از آنها به مرورزمان بازنميشن يا ارور ميدن
خيلي از عكس هام هم روي كامپيوترم بوده كه متاسفانه پريده

الان واقعا مستاصل شدم ميخوام يه هارد اكسترنال خوب بخرم
يا يه چيزي توي همين مايه ها قيمتش زير 100 تومن باشه و كيفيتش خوب باشه

راستي يه سئوال ديگه شما نميدونيد كه آتليه هاي عكاسي و فيلمبرداري از چه چييزي واسه آرشيوشون استفاده ميكنن؟؟:question:

ata.royalfalcon
10-01-2012, 09:17
من مدت هاست كه يه دوربين ديجيتال دارم و به تبع آن كليييييييييييييييي عكس و فيلم كه بعضي از آنها را روي دي وي دي ذخيره كرده ام اما متاسفانه بعضي از آنها به مرورزمان بازنميشن يا ارور ميدن
خيلي از عكس هام هم روي كامپيوترم بوده كه متاسفانه پريده

الان واقعا مستاصل شدم ميخوام يه هارد اكسترنال خوب بخرم
يا يه چيزي توي همين مايه ها قيمتش زير 100 تومن باشه و كيفيتش خوب باشه

راستي يه سئوال ديگه شما نميدونيد كه آتليه هاي عكاسي و فيلمبرداري از چه چييزي واسه آرشيوشون استفاده ميكنن؟؟:question:

سلام
زير 100 هزارتومن هيچ هارد مناسبي پيدا نميشه . قيمت هاردها الان به طرز وحشتناكي بالاست .
اگر هارد رو زياد جابجا نميكنيد بهترين انتخاب western digital my book essential ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست كه براي يكترابايت حدوداً 170 هزارتومن هست .
اين بهترين انتخاب با حداقل بودجه هست .
اگر جابجايي زياد داريد اجباراً بايد هارد پرتابل بخريد كه پيشنهاد ميدم مدل My Passport Essential SE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخريد كه يكترابايت هست و قيمت تقريبي آن 185 هزارتومن هست .
500 گيگ آن مدل My Passport Essential ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست كه قيمت تقريبي آن 135 هزارتومن هست .

نكته : اين هاردهاي پرتابل معرفي شده بدنه ظريف و حساسي دارند كه زود خط و خش ميافتد پس براي ان كيف بخريد و ضربه وارد نكنيد . در غير اينصورت بهتره كه هاردهاي ضد ضربه خريداري كنيد مثل silicon power armor a80