PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ S | اولین گوشی اندرویدی با برندSONY,پردازنده ی دو هسته ای و دوربین12مگاپیکسلی

صفحه ها : 1 2 [3] 4

hamed1297
17-06-2012, 16:05
اون رو ندیدم فری.امروز عصر قیمت میگیرم اگه شد.

dash_mehdi
19-06-2012, 12:26
D I G I K A L A . C O M

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi30nema
19-06-2012, 13:05
D I G I K A L A . C O M

من ساعت یازده زنگ زدم دی جی کالا گفت سفیدش تموم شده فقط مشکی مونده . الانم که کلا زده موجودی تمام شد.
خدایی خیلی ارزون داره میده .

titanium_zarin
19-06-2012, 18:24
دوستان اگر با خرید اینترنتی و تلفنی مشکلی ندارید که موبایل علاالدین هرمزگان میده 780 ...من شنبه ازش قیمت گرفتم ...پلمپ هم میده !!

Mool Tee
19-06-2012, 21:10
دوستان من می خوام این گوشی رو بخرم آیا ارزش خریدن داره یا نه؟کیفیت دوربینش خوبه؟سرعت گوشی خوبه؟واسه بازی کردن خوبه؟یه نقدی بکنین

mahyarSAMSUNG
19-06-2012, 21:34
فکر نمیکردم از اس 2 سرتر باشه ... از نظر صفحه و دوربین کم نمیاره ؟

Mool Tee
19-06-2012, 23:01
دوربین 12 مگاپیکسل با صفحه فوق العاده مخصوص سونی و Bravia Engine معلومه سرتره

PersiAndroid
20-06-2012, 01:00
دوربینش که مالی نیس... صفحشم خیلی آش دهن سوزی نیس...
من باشم اس 2 دو ترجیح میدم...

Mool Tee
20-06-2012, 09:49
خوب این چیزی که شما میگید هیچ دلیل و مدرک خاصی نداره!سونی از همون اول هم روی صفحه نمایشش خیلی عالی کار می کرد و با سیستم Bravia Engine که روی گوشی هست کیفت رو خیلی عالی تر میکنه(من الان xperia ray دارم و با galaxy s 2 هم کار کردم و تجربه داشتم و الکی یه حرفی رو نمیزنم) و دوربینش که از لنز قوی که در دوربین های دیجیتال خودش استفاده میکنه روی این گوشی استفاده شده!پس صفحه و دوربین توی این گوشی واقعا فوق العاده هست!نمی دونم شاید شما رو سامسونگ تعصب دارین که از امضاتون میشه اینو فهمید.
موفق باشید:11:

Original Titan
20-06-2012, 09:54
دوربينش كه بنظر من اصلا جالب نيست
اصلا با اين گوشي حال نكردم من
صفحه نمايشش فقط حسنشه كه اونم فقط تراكم پيكسلي كه داره جالبه/
مموري هم كه نميخوره
==============================================
ناظر ديگه چيا تو خونتون داشتين ؟
مينوشتي زير امضات
بخاري نيكالا
يخچال فريزر دو درب سامسونگ
پلوپز پارس خزر ديجيتال آخرين مدل
.
..
...

Mool Tee
20-06-2012, 10:01
شما با این گوشی کار کردی؟؟؟ آخه نوشتی به نظر خوب نمیاد!

dave3232
20-06-2012, 10:57

اقا شما بدل نگیر...اینجا هرکسی واسه خودش نظر میده...
روی چه حسابی اخه میگند اس 2 سرتره!!!شما اگر با XPS کار کنید اصلا نمی تونید با صفحه نمایش S II کنار بیاید.
صفحه نمایشی که روش کوچکترین نشانی از pixel شدن حتی در ریز ترین جزئیات نیست را با S II مقایسه می کنند!!!

حتی صفحه نمایش S III هم از نظر تراکم پیکسل واقعی به این نمیرسه...( S III پنتایل هست و در هر پیکسل 1 subpixel کمتر از XPS داره)

------

در مورد دوربین هم در روز و نور کافی واقعا فوق العاده هست...
در شب کمی نویز داره که بهتر از تنظیمات دستی استفاده کنید و خودتون با توجه به شرایط تنظیمات را انجام بدید...

titanium_zarin
20-06-2012, 11:30
همین روزهاست که 4 بیاد ...
منتظر باشید ...
با بیلد نامبر 452 !!!

Mool Tee
20-06-2012, 12:09
خوب حالا دیگه Galaxy حرفی واسه زدن نداره!
من رو سونی خیلی تعصبم دارم و اگه بهم بگن Galaxy S5 رو انتخاب میکنی یا Xperia S رو من اکسپریا انتخاب می کنم!
در ضمن xperia s با s2 مقایسه میشه و s3 با xperia gx که 100% xperia s سرتره

PersiAndroid
20-06-2012, 12:55
خوب این چیزی که شما میگید هیچ دلیل و مدرک خاصی نداره!سونی از همون اول هم روی صفحه نمایشش خیلی عالی کار می کرد و با سیستم Bravia Engine که روی گوشی هست کیفت رو خیلی عالی تر میکنه(من الان xperia ray دارم و با galaxy s 2 هم کار کردم و تجربه داشتم و الکی یه حرفی رو نمیزنم) و دوربینش که از لنز قوی که در دوربین های دیجیتال خودش استفاده میکنه روی این گوشی استفاده شده!پس صفحه و دوربین توی این گوشی واقعا فوق العاده هست!نمی دونم شاید شما رو سامسونگ تعصب دارین که از امضاتون میشه اینو فهمید.
موفق باشید:11:

کاربری که نظرشون رو دادنو که زیر نقل قولشون رو میذارم خودشون از کاربرای طرفدار سونی هستند
سمپل ها و بنچمارک هایی که دیدم و همینطور یک ساعتی که باهاش کار کردم منو به این نتیجه رسوند
اگه شما مقایسه ی دو هسته ای ها ی مطرح سایت ها رو ببینین متوجه میشین که اصلا این گوشی رو تو بحث مقایسه هم لحاظ نمی کنند..
حتی تو مقایسه ی تخصصی دوربین های اندرویدی هم ازش صحبتی میون نمیاد.
البته خوشبختانه قیمت خوبی داره ولی من تو همین رده قیمت گالکسی نکسوز رو پیشنهاد میدم

در مورد براویا انجین هم باید بگم یک امکان نرم افزاری برای پردازش تصاویره و نمیشه با یک تکنولوژی مثل oled مقایسه کرد
چون هیچوقت نمیتونه کنتراست oled رو برای صفحه نمایش ایجاد کنه.
شما هم تو امضاتون مارک سونیه ! نمی دونم شاید شما رو سونی تعصب دارین که از امضاتون میشه اینو فهمید.! به قول خودتون!
تازه تو این پست اعترافم کردید:

خوب حالا دیگه Galaxy حرفی واسه زدن نداره!
من رو سونی خیلی تعصبم دارم و اگه بهم بگن Galaxy S5 رو انتخاب میکنی یا Xperia S رو من اکسپریا انتخاب می کنم!
در ضمن xperia s با s2 مقایسه میشه و s3 با xperia gx که 100% xperia s سرتره

دوربينش كه بنظر من اصلا جالب نيست
اصلا با اين گوشي حال نكردم من
صفحه نمايشش فقط حسنشه كه اونم فقط تراكم پيكسلي كه داره جالبه/
مموري هم كه نميخوره
==============================================
ناظر ديگه چيا تو خونتون داشتين ؟
مينوشتي زير امضات
بخاري نيكالا
يخچال فريزر دو درب سامسونگ
پلوپز پارس خزر ديجيتال آخرين مدل
.
..
...

در مورد بخش دوم صحبتت. مسئله به رخ کشیدن و چیزی نیس که تو اینجوری فکر کردی. تو بیشتر سایت ها کاربرا تاریخچه گجت هاشونو مینویسن.
داشتن نوکیا 6600 واسه من که ارزشی نداره ولی یه جور تاریخچه ی تجربیه از گجت ها و فون های یه شرکت . کانفیگ پی سیم و دوربینم هم به خاطر اینه که گه گاهی تو انجمن سخت افزار و عکاسی پست میدم
نمیدونم چرا باید در مورد امضام که خلاف قوانین هم نیست به یه کاربر دیگه حساب پس بدم. تو که با نظر من موافق بودی خیلی ها هم اینو در مورد عدم موفقیت اکسپریا اس میدونن
دیگه نمیدوننستی ب چیم گیر بدی به امضام گیر دادی

آره همونطور که گفتم دوستم داشت و منم یه یک ساعتی همه چیشو تست کردم.
نه فقط من رضا هم تست کرده بقیه بچه ها هم همینطور

اقا شما بدل نگیر...اینجا هرکسی واسه خودش نظر میده...
روی چه حسابی اخه میگند اس 2 سرتره!!!شما اگر با XPS کار کنید اصلا نمی تونید با صفحه نمایش S II کنار بیاید.
صفحه نمایشی که روش کوچکترین نشانی از pixel شدن حتی در ریز ترین جزئیات نیست را با S II مقایسه می کنند!!!

حتی صفحه نمایش S III هم از نظر تراکم پیکسل واقعی به این نمیرسه...( S III پنتایل هست و در هر پیکسل 1 subpixel کمتر از XPS داره)

------

در مورد دوربین هم در روز و نور کافی واقعا فوق العاده هست...
در شب کمی نویز داره که بهتر از تنظیمات دستی استفاده کنید و خودتون با توجه به شرایط تنظیمات را انجام بدید...

آره از لحاظ تراکم پیکسلی از اس 2 بهتره ولی اس 2 هم به خاطر پنتایل نبودنش به هیچ وجه پیکسلیت نمیشه حتی جی نکس و نوت هم پیکسل هاشون معلومه اما اس 2 نه
نظر شخصیم بود من اس 2 رو ترجیح میدم ولی تو این رده قیمت با توجه به کارایی نه چندان خوب دوربینش همون گالکسی نکسوز به نظر من بهتره

dash_mehdi
20-06-2012, 14:02

من خودم تو علاادين تست كردم ( تو راه روي طبقه هم كف براي تست عموم گزاشتن)
طراحيش به نظرم جالب نيست و اس2 طراحي بسيار زيبا تري داره.
دوربينش 12ـة ولي به اندازه ان8 نوكيا كيفيت نداره و حتي مي تونم بگم دوربين اس2 كه 8ـــــــه از اين بهتره.
فيلم برداري هم معموليه (البته اين چيزايي كه ميگم در رنج خودش ميگم وگرنه از يك گوشي مثلا 600 تومني خيلي بهتره)
صفحه نمايش هم باز به اس2 نميرسه
اما رابط كاربريش به نظرم جالب تر از اس2 بود
ولي من اگه بخوام يكي رو انتخاب كنم صد در صد اس2 رو انتخاب ميكنم. تازه اس2 حدود 50-60 تومن ارزون ترم هست.

mahyarSAMSUNG
20-06-2012, 17:46
حالا این دعواها رو بی خیال شین یه سوال ... چه دلیل داشته سونی این دفعه خودش وارد عمل بشه ؟ مگه با اریکسون گوشی نمیزدن ؟ جداشدن ؟ جداییشون همیشگیه ؟ اگه اره چرا جدا شدن ؟

adrenalin
20-06-2012, 18:21
حالا این دعواها رو بی خیال شین یه سوال ... چه دلیل داشته سونی این دفعه خودش وارد عمل بشه ؟ مگه با اریکسون گوشی نمیزدن ؟ جداشدن ؟ جداییشون همیشگیه ؟ اگه اره چرا جدا شدن ؟
کلا جدا شدن و سونی کامل اریکسون خرید
سونی همین جور که میدونید کل سیستم هاش یه اسم دارن دیگه :دی ولی این قسمت موبایل دو میلیتی بود سونی میخواست کلا یه سیستم یه پارچه داشته داشته باشه واسه خودش که اریکسون انداخت بیرون ولی چیپ ست های نواتور اریکسون انگاری جاشو باز کرده پیش سونی :دی
باید منتظر XGX سونی موند تا تقریبا یه حرفی واسه گفتن داشته باشه

mahyarSAMSUNG
20-06-2012, 18:57
خوب حالا میشه بگید اسم سری مویایلهاشو چی میزاره ؟ تلوزیون هاش که براویاست . سیستم صوتی هم اکسپلود و .... موبایهاشو هنوز تصمیم نگرفته چی بزاره ؟

silent-assassin
20-06-2012, 19:10
خوب حالا میشه بگید اسم سری مویایلهاشو چی میزاره ؟ تلوزیون هاش که براویاست . سیستم صوتی هم اکسپلود و .... موبایهاشو هنوز تصمیم نگرفته چی بزاره ؟

احتمالا همین XPERIA

poonel
20-06-2012, 19:16
یه مدتی Xperia S خیلی چشمو گرفته بود اما فیلمهاش رو کنار S II که دیدم، دلمو زد.

Xperia S دیزاینش و کیفیت رنگ و کنتراست صفحش به جذابی S II نیست. SII موبایل با حال تر و با کلاس تریه.

sajjad1973
20-06-2012, 20:01
احتمالا همین XPERIA

دیگه احتمالا نداره که - گذاشته xperia

چهار یا پنج مدل مختلف گوشی به اسم xperia با مارک سونی تا حالا معرفی شده - یکیش همین xperia s

titanium_zarin
21-06-2012, 12:05
دیدن این ویدیو خالی از لطف نیست :

Mool Tee
21-06-2012, 13:14
دوستان
من تو انتخاب این گوشی یااس 2 موندم.کدومو بگیرم بهتره؟کدوم با کلاس تره؟کدوم قوی تره؟

PersiAndroid
21-06-2012, 14:28
به نظر من اس 2 بگیر. گالکسی نکسوز هنوز میتونه انتخاب بهتری باشه

titanium_zarin
21-06-2012, 17:08
دوستان ورژن 4 ریلیز شده ...
همه دارن میریزن ...
بدو جای نمونی |!!
حتما چک کنید !!

adrenalin
21-06-2012, 18:39

The latest Sony experience upgrade is now available for your Xperia™ smartphone including the latest Android software version.

Keeping your Xperia™ smartphone up to date has many benefits and with this upgrade you will get new experiences and features such as:

An all-new Sony media experience with the new WALKMAN application, the Album application and the Movies application

Lock screen with improved functionality

Resizable widgets (improved personalisation)

Improved control of your mobile data consumption

Recent Apps button for a clear overview of your applications

titanium_zarin
21-06-2012, 20:00
اینم عکسهای ورژن 4 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستانی که میخوان اپ کنن اگر براشون اپ نیومده میتونن از فلش تولز بریزن !!

shahabprince
21-06-2012, 20:31
بچه ها اگه آپدیت کردین حتما درباره ی سرعت گوشی و مصرف باطری نسبت به نسخه ی 2.3 آندروید یه مقایسه انجام بدین

dave3232
22-06-2012, 11:09
کاربری که نظرشون رو دادنو که زیر نقل قولشون رو میذارم خودشون از کاربرای طرفدار سونی هستند
سمپل ها و بنچمارک هایی که دیدم و همینطور یک ساعتی که باهاش کار کردم منو به این نتیجه رسوند
اگه شما مقایسه ی دو هسته ای ها ی مطرح سایت ها رو ببینین متوجه میشین که اصلا این گوشی رو تو بحث مقایسه هم لحاظ نمی کنند..
حتی تو مقایسه ی تخصصی دوربین های اندرویدی هم ازش صحبتی میون نمیاد.
البته خوشبختانه قیمت خوبی داره ولی من تو همین رده قیمت گالکسی نکسوز رو پیشنهاد میدم

آره از لحاظ تراکم پیکسلی از اس 2 بهتره ولی اس 2 هم به خاطر پنتایل نبودنش به هیچ وجه پیکسلیت نمیشه حتی جی نکس و نوت هم پیکسل هاشون معلومه اما اس 2 نه
نظر شخصیم بود من اس 2 رو ترجیح میدم ولی تو این رده قیمت با توجه به کارایی نه چندان خوب دوربینش همون گالکسی نکسوز به نظر من بهتره

شما که خودت ماشاالله متعصب تری!! کی گفته این گوشی را در مقایسه ها نمیارند؟

این مقایسه دوربین PhoneArena :

------

پیکسلی شدن فقط به اینکه پنتایل هست یا نه برنمیگرده!! وقتی تراکم پیکسل پایین باشه کاملا مشخص هست مثل S II
3 نفر از دوستای خودم S II دارند، کاملا از این نظر از S عقب تره...کافی هست روی ایکون ها و متن ها کمی دقت کنید....

رو چه حسابی می گید به هیچ وجه پیکسلی نمیشه، مگر با تراکم پیکسل 217 میشه پیکسلی نشه!!!

------

تمام سایت های معتبر این گوشی را با اکثر گوشی ها مقایسه کردند، اکثرشون هم گفتند تا 4 واسش نیاد مقایسه عادلانه ای نیست...
هر چند در خیلی از جاها هم خیلی کم نیاورده و در بعضی موراد سرتر بوده...
من نمی دونم این حرف ها رو از کجا میارید...

تا الان هیجا نظر های به این سبک ندیده بودم!!!

----

اگرم از برندی طرفداری می کنید لااقل درست دفاع کنید....

Mool Tee
22-06-2012, 12:17
کاملا کاملا کاملا کاملا کاملا کاملا کاملا موافقم!
من خیلی تعصب دارم ولی بی دلیل از SONY. طرفداری نمی کنم!شما چون تعصب دارین بدون هیچ دلیلی میخواین سامسونگ رو بهتر جلوه بدین!مثلا من میگم دوربین 12 مگاپیکسل و فیلم برداری 1080P که خیلی عالیه!شما بدون هیچ دلیلی میگید: دوربینیش که چیز خاصی نداره و فیلمبرداریشم خوب نیست!این شد دلیل؟با عکس نشون بدین این رو با لینکی که ایشون گذاشتن میتونید ببینید که عکس هایی که با Xperia S افتاده خیلی Sharp و عالی هستند نسبت به بقیه!یعنی عالی ترینه!
میتونید این عکس رو ببینید که با Xperia S گرفته شده!

mahyarSAMSUNG
22-06-2012, 13:05
عزیزم شما مشکلت اینه که فکر میکنی یه دوربین 0.2 مگاپیکسل از یه دوربین دیگه بالاتر باشه یعنی کیفیتش بالاتره .. من 100 بار گفتم مگاپیکسل سایر عکسبرداریه هستش و اصلا تعیین کننده اصلی کیفیت نیست ... شما با همون سونی خودت توی نور خوب یه بار روی 12 و یه بار روی 3 عکس بگیر ... ببین چه فرقی باهم دارن .. هیچ فرقی نخواهن داشت .. زمانی مگاپیکسل به کمک ادم میاد که مثل بخواد عکس رو روی سایز بالا مثلا بیل برد پلات بگیره ... یا مثلا روی عکس بخوای زوم کنی و یه سری اعداد دور که توی عکس افتاده رو بخونی وگرنه در حالت معمولی مگاپیسکل بالا کار بی خودی و حجم عکس رو زیاد میکنه ... دقیقا مثل فیلم برداری فریم ریت بالا با فریم پایین ... یه فیلمی که 30 فریم گرفته شده هیچ وقتی با فیلم 20000 فریم نداره ولی زمانی فرق میکنه بخوای فیلم رو اهسته کنی( مثل زوم کردن توی عکس) اونوقت فیلم 30 فریم تصویرش کش میاد و بد میشه ولی 20000 فریمه نه ...
اینکه میگی فیلم برداری 1080 ، خوب منم باید بگم اس 2 هم 1080 هستش شما چرا یه طوری میگی که انگار این سونی فقط 1080 ؟ من مقایسه 1080 سامسونگ اس3 و oneX رو دیدم ... واقعا اچ تی سی بد گرفته بود ... حالا ماله سونی رو ندیدم و نظری هم نمیدم ...

mahyarSAMSUNG
22-06-2012, 13:05
عزیزم شما مشکلت اینه که فکر میکنی یه دوربین 0.2 مگاپیکسل از یه دوربین دیگه بالاتر باشه یعنی کیفیتش بالاتره .. من 100 بار گفتم مگاپیکسل سایر عکسبرداریه هستش و اصلا تعیین کننده اصلی کیفیت نیست ... شما با همون سونی خودت توی نور خوب یه بار روی 12 و یه بار روی 3 عکس بگیر ... ببین چه فرقی باهم دارن .. هیچ فرقی نخواهن داشت .. زمانی مگاپیکسل به کمک ادم میاد که مثل بخواد عکس رو روی سایز بالا مثلا بیل برد پلات بگیره ... یا مثلا روی عکس بخوای زوم کنی و یه سری اعداد دور که توی عکس افتاده رو بخونی وگرنه در حالت معمولی مگاپیسکل بالا کار بی خودی و حجم عکس رو زیاد میکنه ... دقیقا مثل فیلم برداری فریم ریت بالا با فریم پایین ... یه فیلمی که 30 فریم گرفته شده هیچ وقتی با فیلم 20000 فریم نداره ولی زمانی فرق میکنه بخوای فیلم رو اهسته کنی( مثل زوم کردن توی عکس) اونوقت فیلم 30 فریم تصویرش کش میاد و بد میشه ولی 20000 فریمه نه ...
اینکه میگی فیلم برداری 1080 ، خوب منم باید بگم اس 2 هم 1080 هستش شما چرا یه طوری میگی که انگار این سونی فقط 1080 ؟ من مقایسه 1080 سامسونگ اس3 و oneX رو دیدم ... واقعا اچ تی سی بد گرفته بود ... حالا ماله سونی رو ندیدم و نظری هم نمیدم ...

Mool Tee
22-06-2012, 13:12
خوب شما ببین من نمی گم چون 12 مگاپیکسله بالاتره!همون که شما گفتی هم خودش در مورد 12 یک نقطه قوت دوربینه که درواقع وقتی شما می تونی یه عددی رو توی عکسی ببینی که کیفیت بالا باشه پس همون میشه(شما هیچ وقت رو فیلم زوم نمیکنید ولی رو عکس که زوم میکنید)!شما بدون هیچ مقایسه ای دارید نظر میدید طبق همون آزمایش gsmarena انجام داده میبینید که Xperia S رو در رده اول نوشته!پس اگه اینجوریه چرا میگید دوربین xperia s خیلی مضخرفه آخه؟من نمی گم بهترینه ولی از این اعصابم خورد میشه که هیچ دلیلی وجود نداره و از روی تعصب دارید این رو میگید!من نمیگم داشتن تعصب بده!بالاخره هر کسی طرف یک برندی رو میگیره!من طرف سونی رو میگیرم شما سامسونگ رو.ولی تعصبی که الکی باشه و هیچ دلیلی واسه حرفتون وجود نداشته باشه بی خود هست!این چه نوع تعصبی هست؟!!من حرف شما رو قبول دارم عدد مگاپیکسل خیلی زیاد روی کیفیت تاثیر نداره و بیشتر لنز هست که مهم هست.مثلا یه گوشی Nokia 5 مگاپیکسله ولی خیلی عالی تر از همین موبایل ها عکس میندازه!
و در ضمن من در مورد دوربین سونی با توجه به فیلمی که دیده بودم نظر دادم و من کاری با S3 و HTC ندارم!
و همچنین به طرفدارایه سامسونگ بر نخوره. گوشی های Galaxy s2 و Galaxy s3 بهترین گوشی های بازار هستند و شکی در این نیست!
و اینکه شما نوشنی 0.2 مگاپیکسل!اصولا 4 مگاپیکسل
با 0.2 که .....

mehdi30nema
22-06-2012, 15:00

اینو منم کاملا قبول دارم . تو همین سایت فون آرنا که لینکش رو گذاشتید و دوربین شش مدل موبایل رو بررسی کرده .
تو خیلی از اینا گالکسی نکسوس که دوربینش 5 مگا پیکسل هست عکس هاش کیفیت خوبی دارند و هیچ کمبودی نسبت به اکسپریا اس یا اس 2 ندارند . ولی اگه زوم کنیم اونوقت تفاوت ها یه مقدار دیده میشن .

Mool Tee
22-06-2012, 17:35
چندا عکس مقایسه باحال که خیلی قشنگه
Xperia S vs Galaxy S3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Xperia S vs HTC One X

amir200812
22-06-2012, 19:26
واقعا فیلم برداری Xperia s در مقابل گوشی هایی مثل S3 هیچ حرفی برای گفتن نداره!

عکس برداری هم اگه خوش بین باشیم با همون 8مگاپیکسل S3 برابری میکنه!

poonel
22-06-2012, 19:53
کیفیت فیلمبرداری S II که از Xperia S هم پایین تره!

خداییش S III خیلی کیفیت فیلمش عالیـــه. کمترین نویز و بهترین شارپنس رو داره.

بععععععله انگار دیگه باید فکر خرید یه S III باشم.

Mool Tee
22-06-2012, 20:02
حالا وقتش شده تا ما یه حالی از بعضی گوشی ها بگیریم!خوب باشه کیفیت دوربین فیلم شما عالی حالا یه نگاه به این بندازین تا روی دوربینتون مانور ندین.
عکس های بالا مقایسه خوبی بود ممنون آقای POONEL ..

dave3232
22-06-2012, 20:13

عزیز این حرف شما درسته کسی هم نمیگه غلطه...
من هم لینک Phonearena را گذاشتم که مقایسه منطقی را ببینید!!
مقایسه phon4u با N8 را هم ببینید...

هیچ کس اینجا نمیگه کیفیت عکس برداری به ابعاد تصویر مربوط میشه!! ولی جزئیات به مگاپیکسل مربوط میشه!!!

منظور من این هست که عکس برداری کار ساده ای نیست...فوکوس خودکار هم دردسر های خودش را داره...
شما نباید از لنز موبایل انتظار داشته باشید در مکان های کم نور مثل دوربین های دیجیتال عکس برداری کنه...

---------

تنها مشکل دوربین S فقط در جاهای بسیار کم نور هست ( که فقط مشکل اس نیست و من تا حالا گوشی تست نکردم که تو شب با تنظیمات اتوماتیک عکس های خیلی خوبی بگیره)
به جرات می تونم بگم در روز واقعا عکس برداریش فوق العاده هست...

----------

در مورد فیلم برداری هم که گذاشتید، به نظر من تو اون لحظه اس هنوز فوکوس نکرده...
من در محیط های کم نور تر فیلم های بهتری گرفنم...

---------

فقط لطف کنید زمانی که مقایسه می کنید، بدی و خوبی و برتری و ضعف را با هم بگید...
نه اینکه فقط تخریب کنید...

Mool Tee
22-06-2012, 21:30
Galaxy s3:

Xperia S:
:Galaxy s3
Xperia S:

amir200812
22-06-2012, 21:40
کیفیت فیلمبرداری S II که از Xperia S هم پایین تره!

خداییش S III خیلی کیفیت فیلمش عالیـــه. کمترین نویز و بهترین شارپنس رو داره.

بععععععله انگار دیگه باید فکر خرید یه S III باشم.

خوب طبیعی هست که Xperia S از S2 بهتر فیلم بگیره! چون Xperia S حدود 11 ماه بعد از S2 معرفی شده!

pouyahz
22-06-2012, 21:48
خیلی خوبه.

Mool Tee
22-06-2012, 21:56
البته یک چیزی رو بگم که کیفیت دوربین به زمان عرضه زیاد مرتبط نیست و یه گوشی می تونه الان بیاد و بهتر از گوشی که 20 ماه دیگه میاد فیلم و عکس بگیره!دلیل قانع کننده ای نیست!ولی خوب میشه اینو گفت..

mahyarSAMSUNG
22-06-2012, 21:59
خوب شما ببین من نمی گم چون 12 مگاپیکسله بالاتره!همون که شما گفتی هم خودش در مورد 12 یک نقطه قوت دوربینه که درواقع وقتی شما می تونی یه عددی رو توی عکسی ببینی که کیفیت بالا باشه پس همون میشه(شما هیچ وقت رو فیلم زوم نمیکنید ولی رو عکس که زوم میکنید)!شما بدون هیچ مقایسه ای دارید نظر میدید طبق همون آزمایش gsmarena انجام داده میبینید که Xperia S رو در رده اول نوشته!پس اگه اینجوریه چرا میگید دوربین xperia s خیلی مضخرفه آخه؟من نمی گم بهترینه ولی از این اعصابم خورد میشه که هیچ دلیلی وجود نداره و از روی تعصب دارید این رو میگید!من نمیگم داشتن تعصب بده!بالاخره هر کسی طرف یک برندی رو میگیره!من طرف سونی رو میگیرم شما سامسونگ رو.ولی تعصبی که الکی باشه و هیچ دلیلی واسه حرفتون وجود نداشته باشه بی خود هست!این چه نوع تعصبی هست؟!!من حرف شما رو قبول دارم عدد مگاپیکسل خیلی زیاد روی کیفیت تاثیر نداره و بیشتر لنز هست که مهم هست.مثلا یه گوشی Nokia 5 مگاپیکسله ولی خیلی عالی تر از همین موبایل ها عکس میندازه!
و در ضمن من در مورد دوربین سونی با توجه به فیلمی که دیده بودم نظر دادم و من کاری با S3 و HTC ندارم!
و همچنین به طرفدارایه سامسونگ بر نخوره. گوشی های Galaxy s2 و Galaxy s3 بهترین گوشی های بازار هستند و شکی در این نیست!
و اینکه شما نوشنی 0.2 مگاپیکسل!اصولا 4 مگاپیکسل
با 0.2 که .....

من هیچ تعصبی ندارم ... من خودم بخوام وسیله ای رو بخرم همیشه سامسونگ میگیرم برای اینکه بهش اعتماد دارم .. به قدرتش و به نفوذی که توی شرکتهای دیگه اعم سونی داره ... ولی واقعا اگه کسی بخواد از من مشاوره خریدم بگیره همون اول ازش سوال میکنم که چه مارکی دوست داره ...
ولی واقعا 8 مگاپیکسل چیزی کمتر از 12 نداره که مثلا 8 مگ توی زوم کم بیاره ...
تا اونجایی هم که فهمیدم کسایی که گفتن دوربینش خوبی نیست از روی مقایسه ها گفتن یا این گوشی رو داشتن ... اگه همینطوری الکی از خودشون در میارن فکر کنم اونا با خودشون مشکل ندارن که ندیده چیزی رو میگن ولی از همون کا 750 یادمه سونی توی نور کم نویز شدیدی داشت در صورتی که سامسونگ توی نور کم نویز نداره ولی تصویر کمی تار تر میوفته .

این چندتا عکس به یاد ماندنی منه که با گوشی های مختلف سامسونگم گرفتم ... واقعا دوربین حرف نداره .. هم شب هم روز

Omnia HD

Omnia HD

G810 with xenon flash

Mool Tee
22-06-2012, 22:41
عکس های باحالی بود!

dash_mehdi
23-06-2012, 14:25
من مي تونم قسم بخور كه هم فيلمبرداري و هم عكس برداري نه اس3 بلكه اس2 از اكسپريا اس بهتره چون خودم تستش كردم.
مي تونيد با مراجعه به پاساژ علاعدين اكسپريا اس رو تست كنيد و 200 متر پايين ترش در بازار موبايل در نمايندگي سامسونگ انواع گوشي هاي سامسونگ از جمله نوت و اس 2 رو تست كنيد
به نظر من اين عكس ها حتي 20% هم درست نيست. عكس گلكسي اس2 اصلا تاره.

اين عكس هايي كه از تست ميزارن بعضي هاشون درسته و ملاك تست هم حداقل بايد اين باشه كه عكس با رزوليشن و سايز اصلي مقايسه بشه نه عكسي كه چند برابر كوچك تر شده.

من هم با صحبت هاي دوست عزيزم مهيار كاملا موافقم.
من تنها برندي كه بهش اعتماد 100% دارم (در موبايل ها) سامسونگه و البته اپل هم كه پوله خونتو ازت ميگيره تا بتوني بدست بگيريش.

dave3232
23-06-2012, 20:56
من مي تونم قسم بخور كه هم فيلمبرداري و هم عكس برداري نه اس3 بلكه اس2 از اكسپريا اس بهتره چون خودم تستش كردم.
مي تونيد با مراجعه به پاساژ علاعدين اكسپريا اس رو تست كنيد و 200 متر پايين ترش در بازار موبايل در نمايندگي سامسونگ انواع گوشي هاي سامسونگ از جمله نوت و اس 2 رو تست كنيد
به نظر من اين عكس ها حتي 20% هم درست نيست. عكس گلكسي اس2 اصلا تاره.

اين عكس هايي كه از تست ميزارن بعضي هاشون درسته و ملاك تست هم حداقل بايد اين باشه كه عكس با رزوليشن و سايز اصلي مقايسه بشه نه عكسي كه چند برابر كوچك تر شده.

من هم با صحبت هاي دوست عزيزم مهيار كاملا موافقم.
من تنها برندي كه بهش اعتماد 100% دارم (در موبايل ها) سامسونگه و البته اپل هم كه پوله خونتو ازت ميگيره تا بتوني بدست بگيريش.

بله خوب مشخصه، تمام سایت های معتبر اشتباه می کنند شما درست می گید!!
اصلا XPS دوربین نداره که بخواد عکس بگیره...
اشغال ترین گوشی هست که تا حالا تولید شده...
دیگه شما ببخشید...

شما همون سامسونگت را بخر...

---------

دیگه ادم می مونه چی بگه...
از همین سایت ها معیار میگیرید و قسمت هایی که گفته سامسونگ برتر هست درست هست!!
ولی جایی که میگه XPS برتر هست، مقایسه غیر استاندارد میشه!؟!

متاسفانه مشکل اینجاست که اینجا اصلا نمیشه بحث منطقی کرد...

mohsen8
23-06-2012, 21:00
اسم تایپیک رو باید گذاشت کوبیدن اکسپریا اس یکی می گه بد اونم با عکس ثابت می کنه یکی می گه خوب اینم با عکس ثابت می کنه خوب به هیچ نتیجه ای نمی رسید:13:

اندروید4 هم برای این گوشی اومد و بسی عالی شد گوشی S3 دم دست نیست پس نمی تونم بگم کیفیت دوربینش نسبت به اس چطوره ولی همین s خودم واقعا عکسهای خوبی می گیره مخصوصا رنگ بندی خیلی طبیعی هست.

در شب هم با s2 مقایسه کردم خودم نه صاحب s2 گفت اکسپریا اس بهتره کلا عکس در شب به خاطر سنسور اکسمور نسبت به بقیه گوشیها بهتر همه رو هم روی اندروید4 تست کنید که بهتر بتونید کیفیت رو ببینید چون بهتر شده

حالا شما برید مغازها دو تا عکس بگیرید و مقایسه کنید

Mool Tee
24-06-2012, 13:03
(نقطه بین load رو پاک کنین)
بد نیست به این نگاه کنید.یک سری افرادی فکر میکنن فقط سامسونگ هست که موبایل میزنه و همه ی برند ها یک سری احمقن و آقا اصلا سامسونگ بهترین برند جهان هیچ برندی بهش نمیرسه دلتون خنک شد؟
نمی دونم شما های غیر منطقی رو چجوری میشه رازی کرد؟سایت phonearena نوشته بود Xpeira s بهترینه حالا نمی دونم اگه شما بیشتر بلدین اونارو ببخشید
تا الان سعی میکردم خودم رو منطقی نگاه دارم ولی دیگه اعصاب نمونده!.

دیگه شما ببخشید...

dave جون با حرفت کلی حال کردم دمت گرم!
من تصمیم گرفته بودم Nexus بخرم ولی با حرفهایی که بعضی از طرفدارای بی منطق میزنن فهمیدم که SAMSUNG خوبی نسبت به Sony نداره(بعضی از محصولاتش البته داره) و فقط طرفداراش هستند که این رو می خوان به اثبات برسونن که سامسونگ بهترین برنده!
تا چند ماه دیگه پوزه سامسونگ توسط Sony خاک مالی میشه با گوشی که داره میده بیرون:Sony Xperia GX
و مهمترین جمله:اگه احتیاج به تصاویر حقیقی و معتبر دارین که نشون بده Xperia S هم در شب و هم در روز (بی مدرک حرفی رو نمی زنم) به دلیل سنسور ExMor بهتر از S3 هست به دو پست بالاتر و به سایت Phonearena مراجعه کنید!قطعا اون ها کارشناسان خیلی عالی هستند و اگه بعضیا فک می کنن از اونا بهترن خوب برین ازشون شکایت کنن و مجبورشون کنین با دوربین دیجیتال SONY عکس بندازن و به جای (از این 16 مگاپیکسلا) s3 بزارن اینجوری بهتره!(جنبه شوخی)

amir200812
24-06-2012, 13:17
دیگه شما ببخشید...

این سخنان 100% تایید شده هست! خلاصه ای از گوشی XPS!:27:

شوخی کردما! کسی جددی نگیره!

اخه چقدر بحث میکنید؟ بیخیال دیگه، کسی دوست داره XPS بخره، هر کس هم دوس داره S3! تمام شد و رفت!

Mool Tee
24-06-2012, 13:41
امیرجان درسته سامسونگ برند خوبیه ولی بعضیا فک میکنن چون یه برندی رو دوست دارند میتونند یه برند دیگرو (منظورم سامسونگ و سونی نیستا) عین ..... زیر پاشون له کنن.من از این اعصابم بهم میریزه

Mool Tee
24-06-2012, 13:42
ای بابا از دست این سرور پی سی ورلد هی هنگ میزنه!عجب!

Mool Tee
24-06-2012, 21:27
به نظر شما این گوشی بزرگه؟ برای اندازه دست خوبه؟

amir200812
25-06-2012, 03:55
به نظر شما این گوشی بزرگه؟ برای اندازه دست خوبه؟

جواب این سوال نسبی هست!
برای من که NOTE دارم، خیلی کوچیک هست! ولی ممکنه برای یکنفر دیگه بزرگ باشه...

Mool Tee
25-06-2012, 09:35
یاعــــلی میگی NOTE برات کوچیکه؟می خوای یه موبایل بسازن اندازه کامیون اختصاصی بدن به تو؟:31::46:

amir200812
25-06-2012, 10:10
یاعــــلی میگی NOTE برات کوچیکه؟می خوای یه موبایل بسازن اندازه کامیون اختصاصی بدن به تو؟:31::46:

نه بابا! منظورم این این بود که من NOTE دارم، Xperia S بنظرم خیلی کوچیک هست!

shahabprince
25-06-2012, 10:27
بچه ها به آندورید 4 آپدیت کردید گوشی رو؟
یکم از خوبی هاش بگید اگه آپدیت کردید مخصوصا سرعت گوشی

amir200812
25-06-2012, 10:58
بچه ها به آندورید 4 آپدیت کردید گوشی رو؟
یکم از خوبی هاش بگید اگه آپدیت کردید مخصوصا سرعت گوشی

کلا اندروید 4 خیلی بهینه تر از 2.3 برای 2 هسته ای ها عمل میکنه!

*تجربه خودم در مورد NOTE این هست که با 2.3.6 امتیاز حدود 3800 میگیرفت ولی با اندروید 4 تا 4200 هم امتیاز میگیره!(one X حدود 4800 هست)

Mool Tee
25-06-2012, 11:15
طریقه آپدیت گوشی چه جوریه؟فک کنم با همون برنامه PC Companion باید آپدیتش کرد درسته؟بعد اگه گوشی رو آپدیت کنیم سرعتش که کم نمیشه؟
راستی قیمت این گوشی مثلا تو بازار موبایل یا علاءدین الان چنده؟تا پنج شنبه قیمتش افزایش پیدا میکنه یا نه؟آخه یکی از دوستانم می خواد اینو بخره واسه همین سوال کردم!؟

adrenalin
25-06-2012, 11:22
آپدیت فعلا برای تمام کشورها نیومده
نسخه فلش تولز این اپدیت اومده میشه فلش کرد

Mool Tee
25-06-2012, 12:09
طریقه آپدیت گوشی چه جوریه؟فک کنم با همون برنامه PC Companion باید آپدیتش کرد درسته؟بعد اگه گوشی رو آپدیت کنیم سرعتش که کم نمیشه؟
راستی قیمت این گوشی مثلا تو بازار موبایل یا علاءدین الان چنده؟تا پنج شنبه قیمتش افزایش پیدا میکنه یا نه؟آخه یکی از دوستانم می خواد اینو بخره واسه همین سوال کردم!؟
یکه جواب بده زود تر لطفا :دی
راستی این قضیه فلش کردن یعنی چی؟

poonel
25-06-2012, 16:16
Xperia s برای وصل شدن به کامپیوتر نیاز به نصب نرم افزار روی کامپیوتر داره؟ مثل PC Suit؟

یا اینکه هر موقع با USB وصلش کردیم مثل یه فلش مموری بدون هر گونه نرم افزار، می تونیم محتویات و عکس ها و آهنگ ها رو ببینیم و از PC به حافظه موبایل و بالعکس انتقال بدیم؟

به نظرتون مشکیش قشنگتره یا سفیدش؟

کیفیت ساختش نسبت به گلکسی های سامسونگ بهتره یا بدتر؟ نسبت به خش و ضربه مقاوم تره یا نه؟

dash_mehdi
25-06-2012, 18:46
Xperia s برای وصل شدن به کامپیوتر نیاز به نصب نرم افزار روی کامپیوتر داره؟ مثل PC Suit؟

یا اینکه هر موقع با USB وصلش کردیم مثل یه فلش مموری بدون هر گونه نرم افزار، می تونیم محتویات و عکس ها و آهنگ ها رو ببینیم و از PC به حافظه موبایل و بالعکس انتقال بدیم؟

به نظرتون مشکیش قشنگتره یا سفیدش؟

کیفیت ساختش نسبت به گلکسی های سامسونگ بهتره یا بدتر؟ نسبت به خش و ضربه مقاوم تره یا نه؟

هيچ گوشي اي براي اتصال به كامپيوتر به برنامه خاصي نياز نداره و برنامه صرفا براي مديريت بهتره.
براي يه مرد مشكي قطعا بهتره ولي كلا من مشكيشو ميپسندم.

كيفيت ساختش هم خوبه.
مقاومتشو نمي دونم اما در ويدئويي كه من از گلكسي اس2 ديدم براي تست مقاومتش معركه بود و حتي يك خش هم ور نداشت و فك كنم مقاومتش به اس2 نرسه.

Mool Tee
25-06-2012, 19:09
خیر.مقاومت گوشی فوق العاده هست و با اس 2 برابری میکنه البته شاید بیشتر از اس 2 هم باشه چون جنس هر دو از پلاستیک هست و طبق گفته یکی از از فروشنده های علاءدین Xperia S لحاظ مقاومت از اس 2 بهتره ولی به پای اس 3 نمیرسه! من خودم این بهم ثابت شده چون برادرم اس 2 داشت ولی یبار از دستش افتاد و صفحش ترک خورد ولی خوب هنوز کار میکرد بعد از چند روز یدفعه سوخت و دلیلش هم نمی دونستن چیه!؟ من خودم تا حالا 2 بار این گوشی از دستم افتاده ولی اتفاقی نیوفتاده!فک کنم گوشی تا 1 ماه دیگه جنازه بشه!
خوب این عادلانه نیست که xperia s رو با اس 3 مقایسه کنید!!!باید با اس 2 مقایسه بشه! شما هنوز سونی رو دسته کم گرفتید!این اولین گوشی بود که از خودش بعد از جدایی از اریکسون ول داد و ببینین بعدش چی میشه!!!!سونی داره یه گوشیه خیلی خفن میده بیرون :
بد نیست به این گوشه کهکشانی نگاهی بیاندازید:
راستی دوستان کسی میدونه Arco S دقیقا کی میاد.دارم میمیرم از انتظار

hamed1297
25-06-2012, 19:56
راستی این قضیه فلش کردن یعنی چی؟
برنامه ای هست به نام flash tools که کارهای زیادی اینجام میده.
یکی از قابلیتهاش اینه که فایل آپدیت رو که فرمت FTF هست رو به کمک این برنامه میتونید برزید روی گوشی.یجورایی آفلاین گوشی رو آپدیت کنی.

hoomi_gta
28-06-2012, 21:16
من آپدیت جدید و با فلش تولز ریختم فوق العادس مخصوصا با آنلاکر تشخیص چهرش خیلی حال کردم چقدرم هوشمنده

.:PAR3A:.
29-06-2012, 13:33
من آپدیت جدید و با فلش تولز ریختم فوق العادس مخصوصا با آنلاکر تشخیص چهرش خیلی حال کردم چقدرم هوشمنده
عملکرد دکمه های پایین صفحه بهتر شده؟!

hoomi_gta
29-06-2012, 15:17
عملکرد دکمه های پایین صفحه بهتر شده؟!

شدیدا محسوس بهتر شده. خیلی روون تر و راحت تر شده

SPY.07
01-07-2012, 21:38
چرا انقد قیمتا رفته بالا ؟!
بالای 900 میدن دیجی کالا و آل دیجتال ...
من منتظر بودم بیاد زیر 800 :41:

Ali_Best
01-07-2012, 21:54
دیگه منتظر قیمت های یک ماه پیش نباید بود
کاهش شاید به میزان کمی باشه مگه اینکه دولت مثل چند ماه پیش یه مسکن بزنه به اقتصاد (درمان مقطعی)

mehdi30nema
02-07-2012, 10:43
دو هفته پیش دی جی کالا میداد 770 الان شده 900 .
واقعا تو این مملکت همه چی برعکسه .

gorgin83
03-07-2012, 10:39
شادي بازيكنان اسپانيا بعد از ورود به كشورشون ....

گوشيش آشنا نيست؟

mnik7
03-07-2012, 15:14
آره انگار سونی اس هستش ولی اون چیه وسط گوشی ؟؟؟سونی اس از اینا نداشت
.......چه حالی می کنند خوش به حالشون هیچی به اندازه شادیشون براشون باحال نیست:39:

mnik7
03-07-2012, 15:20
خیر.مقاومت گوشی فوق العاده هست و با اس 2 برابری میکنه البته شاید بیشتر از اس 2 هم باشه چون جنس هر دو از پلاستیک هست و طبق گفته یکی از از فروشنده های علاءدین Xperia S لحاظ مقاومت از اس 2 بهتره ولی به پای اس 3 نمیرسه! من خودم این بهم ثابت شده چون برادرم اس 2 داشت ولی یبار از دستش افتاد و صفحش ترک خورد ولی خوب هنوز کار میکرد بعد از چند روز یدفعه سوخت و دلیلش هم نمی دونستن چیه!؟ من خودم تا حالا 2 بار این گوشی از دستم افتاده ولی اتفاقی نیوفتاده!فک کنم گوشی تا 1 ماه دیگه جنازه بشه!
خوب این عادلانه نیست که xperia s رو با اس 3 مقایسه کنید!!!باید با اس 2 مقایسه بشه! شما هنوز سونی رو دسته کم گرفتید!این اولین گوشی بود که از خودش بعد از جدایی از اریکسون ول داد و ببینین بعدش چی میشه!!!!سونی داره یه گوشیه خیلی خفن میده بیرون :
بد نیست به این گوشه کهکشانی نگاهی بیاندازید:
راستی دوستان کسی میدونه Arco S دقیقا کی میاد.دارم میمیرم از انتظار

منم خفن منتظرشم نمیاد که لامصب از بی گوشی مردیم تازه وایسادیم این بیاد میگن یکی دیکه میاد بهتر ...حوصله داری یه چیز میگیرم خوب و کارمون راه بیفته والا با این نوناشون
راستی ARCO S نیست ACRO S هست منم اول میگفتم ARCO S :31:

mnik7
03-07-2012, 15:27
بچه ها من نمونه عکسای گ اس 3 رودیدم خیلی قشنگه
سونی اس عکساش جطوره کسی نمونه عکسی ازش داره ؟
دورین سونی اس باید از گ اس 3 بهتر باشه درسته؟؟؟؟؟:19:

poonel
03-07-2012, 16:09
دوربین Xperia S اصلاً به پای S III نمیرسه.

دوربین Xperia S تو شب خیلی نویز داره و خیلی افتضاحه.

فیلمبرداریشم تو شفافیت و شارپنس ضعیف تر از S III هست.

فیلمبرداری S III واقعاً فوق العاده است. حتی از نظر جزئیات و شارپنس، بهتر از فیلمبرداری بعضی دوربین های حرفه ای SLR فول اچ دی هم هست!

نمونه عکس و فیلم Xperia S

hoomi_gta
03-07-2012, 19:19
آره انگار سونی اس هستش ولی اون چیه وسط گوشی ؟؟؟سونی اس از اینا نداشت
.......چه حالی می کنند خوش به حالشون هیچی به اندازه شادیشون براشون باحال نیست:39:
احتمالا اوپراتور گوشیشه مثلا ودافون یا o2 . اونجا اینجوریه که خیلی ارزون با خرید سرویس های اوپراتور ها گوشی میگیرن

titanium_zarin
04-07-2012, 10:21
بازی جدید و با کیفیتی اومده که دیتاشم 90 مگ هست ...از دستش ندید !!
روی گوشی تست شده !!

apoosh
05-07-2012, 19:39
دوستان عزیز یک مقاله در سایت آی تی رسان (it resan) در ارتباط با مقایسه نمایشگرهای اچ دی گلکسی اس ۳، اپتیموس ۴ ایکس اچ دی و اکسپریا اس درج شده که می‌تونید برید ببینید
متاسفانه نمی‌دونم چرا لینک رو که می گذارم اسم سایت رو برمی‌داره و تنها راه چاره ورود مستقیم هست!
لطفا نظرات خوبتان را هم بدین

SPY.07
05-07-2012, 21:08
دوستانی که از کاستوم رام استفاده میکنن، به اندازه کافی واسه این گوشی کاستوم رام هست ؟ یعنی قدرت انتخاب داریم یا نه :31:
یه سوال دیگه اینکه تفاوت با رام رسمی خیلی محسوسه یا نه ؟ تو مصرف باتری و سرعت و اینا ...

h!tman
05-07-2012, 21:40
رام رسمی های سونی به طور قطع میتونم بگم هیچوقت خوب نبودن
احتمالا کاستوم ها بهترند
اینم دولاپمنتش
به اندازه s2 یا نوت و نکسس نیست
ولی همینشم خیلیه!

titanium_zarin
05-07-2012, 22:59
ولی 4 سونی روی این گوشی فوق العاده هست !!
یه چیزی در حد نکسس !!

h!tman
06-07-2012, 00:30
به نظرم خوب نیست. اینقدر ایراد داشت که وقتی کمی برطرفش کردن آدم احساس میکنه دنیا رو بهش دادن :دی
مشکل فکوس و تاچ سه نقطش و ریپ زدن لانچرش و ...

dave3232
06-07-2012, 01:16
به نظرم خوب نیست. اینقدر ایراد داشت که وقتی کمی برطرفش کردن آدم احساس میکنه دنیا رو بهش دادن :دی
مشکل فکوس و تاچ سه نقطش و ریپ زدن لانچرش و ...

شما با این گوشی کار کردید؟ شما رام 4 این گوشی را تست کردید؟

من نمی دونم لگ زدن به خود سیستم عامل اندروید برمیگرده و به سونی و...ربطی نداره...
شما هرکاری کنید و قوی ترین سخت افزار را هم داشته باشید باز هم لگ خواهید داشت، چون اندروید طوری طراحی شده که UI در اولویت پردازنده نیست و تمام پردازش ها با اولوبت یکسان انجام میشند!

برای اینکه متوجه منظورم بشید کافی هست یک ایفون و یک گوشی اندرویدی را کنار هم بگذارید و فرضا برید در مرورگر، شما وقتی تو ایفون صفحه را موقع لود تاچ کنی لود صفحه متوقف میشه و UI در اولوبت قرار میگیره!
ولی در گوشی اندرویدی این طور نیست هم صفحه لود میشه و هم شما اسکرول می کنید!

هرکی هم بگه گوشی اندرویدی اش لگ نداره دروغ محض گفته...وگرنه اسم پروژه Android 4.1 را butter نمی گذاشت....

بحز تاچ سه نقطه که الان واقعا عالی شده، من هیچ کدام از مشکلاتی که می گید را نداشتم...
یکی از دوستانم که خودش نکسس داشته می گفت با گذاشتن live wallpaper نکسس شدید لگ میزده ولی S اصلا این طور نیست و خیلی بهتر عمل می کنه، نمیگم لگ نداره...

بیشتر کسانی ک مشکل لگ در لانچر را دارند دلیلش استفاده از ویدجت های غیر سازگار هست! دولوپرها باید نرم افزارهاشون را با رام ها سازگار کنند نه سونی!!

نتایج بنچمارک ها را هم ببینید، کاملا مشخص هست که رام های سونی واقعا از نهایت توان سخت افزار گوشی استفاده می کنند!!
کافی هست به GSMArena یک سر بزنید و مقایسه با گوشی های دیگه با سخت افزار مشابه را ببینید...

خود گوگل وقتی GNex را ارائه کرد کلی باگ عجیب غریب داست...
یا همین اپدیت ICS سامسونگ برای نوت و S II خواهش اینقدر طرفدارانه قضاوت نکنید...

h!tman
06-07-2012, 09:47
من 2.3این رو تست کردم و اینی که گفتم مشکلات 2.3 بود!
اتفاقا پر باگ ترین رام توی سری جدید سونی رو همین ایکس اس داشته ! 2هفته بعد از ارائه برای بعضی کشور ها آپدیت میده که مشکلات حل شه! مثل مشکل لانچرش.
کلا نه تنها یوزر اینترفیس 2.3لگ داشت ! (من رو دیوایس خودم 2.3.6 دارم بدون لگ. لانچر هم نریختم و تاچویز هست.)
روز اولی که XS رو تست کردم واقعا گفتم سونی باید به همون آرک میچسبید. چون واقعا حس دو هسته ای رو بهم نداد
صفحات اول این تاپیک هم نگاه کنید یک ریویوی مختصر گذاشتم.
حتی مهدی هم به محض این که خرید فروخت!
پروژه باتر یا همون بافر هم کارکرد موازی جی پی یو و سی پی یوئه. این برای استفاده از توان دستگاه برای فرم دهی حتی در منو هاست. که طبیعتا یکی! یکی از استفاده هاش برطرف شدن لگ احتمالیه.
هنوز هم معتقدم یکی از بدترین رام های رسمی رو سونی میده. توی آپدیت 4 تمام تک هسته ای هاش داد همه در اومده! در حالی که دیوایسی مثل گلکسی ایس که جزو گوشی های ضعیف به شمار میره یا گوشی مثل موتو دیفای.آندروید 4 موجود که یک آندروید دولاپری هست نه رسمی. شاهد روونی بیشتری هستیم. با تمامی Gapss ها و بدون باگ تقریبا!
قضاوت من طرفدارانه نیست! ولی جالب اینه که من 6ماه پیش . دقیقا یک ماه بعد از عرضه ICS روی گلکسی اس2 سیانوژن بدون باگ نصب کرده بودم! تا 1.5هم اور کرده بودم و مصرف باطری هم عالی بود. رام رسمی gs2 رو هم دیدم. مشکلش کجاست؟ تاچویز به رونی کار میکنه (خوشبختانه!!!!!!!!)
اما بحث بنچمارک رو آوردید. اول اینکه ICS از منابع بیشتری استفاده میکنه و روی ICS بنجمارک کاهش پیدا میکنه
اما روی Gingerbread
درسته.سونی از همه جهت از HTC بهتر عمل میکنه چون سنسیشن یک مچ کردن احمقانه قطعات بود و اچ تی سی زیر بار هم نرفت!!!!
اما طبیعتا یک چیپ قدرتمندی مثل این باید هم اینطور عمل کنه.
دقت کنید! عملکرد سی پی یو و جی پی یو مربوط به بهینه سازی سونی میشه! نه رام سونی.
درایور های تعریف شده و برنامه نویسی سی پی یوی اکسپریا اس اینجا نشان دهنده قدرت برنامه نویسی سونی هست. نه بخشی که براش رام مینویسن
در هر صورت . اکسپریا اس در آپدیت مثل این که بهتر شده و البته! کسی منکر این نمیشه که گوشی خوبیه. ولی بحث ما سر رام های سونی و مشکلاتی بود که داشت! مثل همون نکسس که شما فرمودین.

dave3232
06-07-2012, 11:42
من 2.3این رو تست کردم و اینی که گفتم مشکلات 2.3 بود!
اتفاقا پر باگ ترین رام توی سری جدید سونی رو همین ایکس اس داشته ! 2هفته بعد از ارائه برای بعضی کشور ها آپدیت میده که مشکلات حل شه! مثل مشکل لانچرش.
کلا نه تنها یوزر اینترفیس 2.3لگ داشت ! (من رو دیوایس خودم 2.3.6 دارم بدون لگ. لانچر هم نریختم و تاچویز هست.)
روز اولی که XS رو تست کردم واقعا گفتم سونی باید به همون آرک میچسبید. چون واقعا حس دو هسته ای رو بهم نداد
صفحات اول این تاپیک هم نگاه کنید یک ریویوی مختصر گذاشتم.
حتی مهدی هم به محض این که خرید فروخت!
پروژه باتر یا همون بافر هم کارکرد موازی جی پی یو و سی پی یوئه. این برای استفاده از توان دستگاه برای فرم دهی حتی در منو هاست. که طبیعتا یکی! یکی از استفاده هاش برطرف شدن لگ احتمالیه.
هنوز هم معتقدم یکی از بدترین رام های رسمی رو سونی میده. توی آپدیت 4 تمام تک هسته ای هاش داد همه در اومده! در حالی که دیوایسی مثل گلکسی ایس که جزو گوشی های ضعیف به شمار میره یا گوشی مثل موتو دیفای.آندروید 4 موجود که یک آندروید دولاپری هست نه رسمی. شاهد روونی بیشتری هستیم. با تمامی Gapss ها و بدون باگ تقریبا!
قضاوت من طرفدارانه نیست! ولی جالب اینه که من 6ماه پیش . دقیقا یک ماه بعد از عرضه ICS روی گلکسی اس2 سیانوژن بدون باگ نصب کرده بودم! تا 1.5هم اور کرده بودم و مصرف باطری هم عالی بود. رام رسمی gs2 رو هم دیدم. مشکلش کجاست؟ تاچویز به رونی کار میکنه (خوشبختانه!!!!!!!!)
اما بحث بنچمارک رو آوردید. اول اینکه ICS از منابع بیشتری استفاده میکنه و روی ICS بنجمارک کاهش پیدا میکنه
اما روی Gingerbread
درسته.سونی از همه جهت از HTC بهتر عمل میکنه چون سنسیشن یک مچ کردن احمقانه قطعات بود و اچ تی سی زیر بار هم نرفت!!!!
اما طبیعتا یک چیپ قدرتمندی مثل این باید هم اینطور عمل کنه.
دقت کنید! عملکرد سی پی یو و جی پی یو مربوط به بهینه سازی سونی میشه! نه رام سونی.
درایور های تعریف شده و برنامه نویسی سی پی یوی اکسپریا اس اینجا نشان دهنده قدرت برنامه نویسی سونی هست. نه بخشی که براش رام مینویسن
در هر صورت . اکسپریا اس در آپدیت مثل این که بهتر شده و البته! کسی منکر این نمیشه که گوشی خوبیه. ولی بحث ما سر رام های سونی و مشکلاتی بود که داشت! مثل همون نکسس که شما فرمودین.

من هم دقیقا منظورم بنچمارک های GB بود و نه ICS !!!
دقیقا برعکس شما من قبل از خرید XS گوشی Atrix را داشتم، از همه لحاظ XS سره...

در مورد باگ خطرناک رام های سامسونگ هم برید منابع معتبر را ببینید..مثل XDA

این یکی دیگه از اون حرفا بود!! کرنل+رام کار سونی بوده و درنتیجه اگر رام خوب عمل می کنه، نتیجه عملکرد هماهنگ همه ایناست!!
اینجوری نیست که رام یک بخش مجزا باشه...
اگر منظورتون UI هست، اون بحثش جداست و به نظر من UI سونی در عین حالی که سبکه، زیبایی خاص خودش را داره...

من الان دقیقا نفهمیدم یعنی شما می گید برنامه نویسی و دولوپ رام کار متفاوتی هست؟

جالبه بدونید که اندروید 4 که گوگل داده برای چیپ های Texas بهینه شده، و رامی که سونی داده تقریبا کار خودش هست!

اینکه یک نفر به محض اینکه گوشی را میخره می فروشه دلیل نمیشه گوشی مشکل داشته باشه!!!
من تا حالا کلی گوشی عوض کردم و دوستانم هم انواع گوشی ها مختلف را داشتند...ولی با این گوشی خیلی حال می کنم!

تاچ وایز سامسونگ هم واقعا یکی از ساده ترین و سبک ترین UI هاست...دلیلش روونی شون هم همینه!!
کلی با گوشی S II کار کردم ولی واقعا UI بچه گونه ای داره...

---------

مشکل دقیقا اینجاست که بحث رام های کاستوم و رسمی کاملا جداست!!
من از رام های کاستوم زیادی استفاده کردم ولی همشون بلا اشتثنا بعد از 1 ماه دچار مشکل شدند ولی رام های رسمی این طور نیستند!!

h!tman
06-07-2012, 12:08
کرنل دستوراتیه که شما به سخت افزار میدید.چیزی که قابل دیدن یا قابل لمس نیستند.اما مچ کردن قطعات و بهینه سازی قطعات بحثی جداست. ربطی به کرنل نداره بلکه مربوط به شرکت کوالکوم و برنامه نویس های سونی هست. یک مشت ترانزیستور رو یکجا جمع نکردن بهش بگن cpu بعدم بگن کار کن :دی
برنامه ریزی نیاز داره . چیزی که در سطح بالا در رشته سخت افزار تا حدی آموزش داده میشه.
برای نشان دادن بهتر موضوع
Benchmark Pi نیترو HD رو نگاه کنید

همینطور لینپک

همونطور که میبینید از XS عملکرد ضعیفتری داره .
همون چیپ سنسیشن و XS

من هم دقیقا منظورم بنچمارک های GB بود و نه ICS !!!
دقیقا برعکس شما من قبل از خرید XS گوشی Atrix را داشتم، از همه لحاظ XS سره...
اتریکس در تئوری خوبه! اما چیپست ، چیپست موفقی نبوده و برای همین هم شما میگید Xs سرتره.بله خوب سرتر هست! اون فقط مشکل اچ تی سی بوده که مچ کردن قطعات رو به خوبی انجام نداده و اون نتیجه افتضاح رو داده(پارسا !؟:دی)

همیشه سورس آندروید 4 وقتی منتشر میشه قسمت کرنل نویسی به عهده شرکت هاست. حتی خود سامسونگ که نکسس رو ارائه داده برای اجرای روی سخت افزار گوشی هاش مجبور به دولاپ دوبارست!
همین الانم برای دانلود هست سورس . بدم خدمتتون ؟:دی(حس گشتن لینک نیست :( )
اما بحث در مورد تاچ ویز سلیقه ای هست.من خودم سادگی رو به نداشتن لگ کاملا ترجیح میدم.! یوزر اینترفیس Xperia S در جینجر برد مشکل داشت و لگ زیادی هم داشت.شاید من به روونی تاچ ویز عادت کرده بودم و برام توی چشم بود. در خصوص اندروید 4خبر ندارم به چه شکلی شده

====
در مورد کاستوم هم سلیقه ایه . من به شخصه کاستوم هایی رو تست کردم که 4تای رام رسمی بودن
روی ARc.Xperia Mini. و Ray(فقط سونی ها رو نام بردم .)
رام های رسمی مخصوصا رام های سونی همیشه پر مصرف. کند و ضعیف هستند. چیزی که توی رام های موتورولا نیست!

Original Titan
06-07-2012, 13:11
------------------------

سوني رام هاي رسميش بي عيب نيست ولي جزو كم عيب ترين هاست
از لحاظ بهنيه سازي بهترين كار رو از سخت افزارش ميكشه
نمونه بارزش اختلاف بين اكسپريا اس و سنسيشن هست

--------------------

dave3232
06-07-2012, 16:27
کرنل دستوراتیه که شما به سخت افزار میدید.چیزی که قابل دیدن یا قابل لمس نیستند.اما مچ کردن قطعات و بهینه سازی قطعات بحثی جداست. ربطی به کرنل نداره بلکه مربوط به شرکت کوالکوم و برنامه نویس های سونی هست. یک مشت ترانزیستور رو یکجا جمع نکردن بهش بگن cpu بعدم بگن کار کن :دی
برنامه ریزی نیاز داره . چیزی که در سطح بالا در رشته سخت افزار تا حدی آموزش داده میشه.
برای نشان دادن بهتر موضوع
Benchmark Pi نیترو HD رو نگاه کنید

همینطور لینپک

همونطور که میبینید از XS عملکرد ضعیفتری داره .
همون چیپ سنسیشن و XS

اتریکس در تئوری خوبه! اما چیپست ، چیپست موفقی نبوده و برای همین هم شما میگید Xs سرتره.بله خوب سرتر هست! اون فقط مشکل اچ تی سی بوده که مچ کردن قطعات رو به خوبی انجام نداده و اون نتیجه افتضاح رو داده(پارسا !؟:دی)

همیشه سورس آندروید 4 وقتی منتشر میشه قسمت کرنل نویسی به عهده شرکت هاست. حتی خود سامسونگ که نکسس رو ارائه داده برای اجرای روی سخت افزار گوشی هاش مجبور به دولاپ دوبارست!
همین الانم برای دانلود هست سورس . بدم خدمتتون ؟:دی(حس گشتن لینک نیست :( )
اما بحث در مورد تاچ ویز سلیقه ای هست.من خودم سادگی رو به نداشتن لگ کاملا ترجیح میدم.! یوزر اینترفیس Xperia S در جینجر برد مشکل داشت و لگ زیادی هم داشت.شاید من به روونی تاچ ویز عادت کرده بودم و برام توی چشم بود. در خصوص اندروید 4خبر ندارم به چه شکلی شده

====
در مورد کاستوم هم سلیقه ایه . من به شخصه کاستوم هایی رو تست کردم که 4تای رام رسمی بودن
روی ARc.Xperia Mini. و Ray(فقط سونی ها رو نام بردم .)
رام های رسمی مخصوصا رام های سونی همیشه پر مصرف. کند و ضعیف هستند. چیزی که توی رام های موتورولا نیست!

اختیار دارید دیگه...رام های موتورولا سبکه؟!!

شما یکبار با موتو بلور و رام CM9 را روی گوشی اتریکس تست کنید، قطعا متوجه می شید!!

دیگه بعد از کلی ور رفتن با گوشی های مختلف و pc ....اینقدر اطلاعات دارم که بدونم کشکی نیست، این کارها :31:
این بحثی هم که میگید بیشتر مربوط به درایور هاست که شرکت های مثل سونی انچنان روشون کار خاصی انجام نمی دند!!
سورس ها توسط تولیدکنندگان ارائه میشه!!

بحث مچ کردن قطعات هم به خود شرکت ها برمیگرده که سونی واقعا در این زمینه کارش عالی هست....

خوب دقیقا بحث اینجاست که کرنل کاملا جدا از رام نیست...باید با رام هماهنگ باشه...
مثل همون قضیه x10 دولوپرهاش کاری کردن با کرنل اندروید 2.1 رام های GB را بالا بیاره!!

پایداری یک رام که فقط به روونی نیست!!
بازم میگم امکان نداره یک گوشی اندرویدی لگ نداشته باشه...فقط این لگ بسته به سنگینی UI اختصاصی کمتر و بیشتر داره...
فقط نگید GS II فلانه و...خودم با GS II کاردم...

h!tman
06-07-2012, 16:30
عزیز میخواید ادامه بحث در پروفایلم باشه تا بعضی از دوستان بهشون فشار نیاد و هر چی دلشون میخواد نگن :)

dave3232
06-07-2012, 19:35
عزیز میخواید ادامه بحث در پروفایلم باشه تا بعضی از دوستان بهشون فشار نیاد و هر چی دلشون میخواد نگن :)

فرقی نمیکنه واسه من...
شما اگر نظری داشتید در پروفایلم بگید...

البته من خیلی اینجا انلاین نیستم...روز به روز داره..یک موقع هستم یکدفعه کلا نیستم..:31:

.:PAR3A:.
06-07-2012, 21:41
همینطور خوندم رفتم جلو بستم صفحه های قبلو ، حوصله نقل قول نیست. :دی
ولی رضا ، نظر من هم اینه که رام های رسمی سونی از مثلا سامسونگ یا نکسس ها کم باگ تره ! هر چند GB های XS تا حدی تهوع آور بودن ، ولی مثلا من GS رو روی رام رسمی نمیتونم تحمل کنم ، ولی آرک رو مشکلی ندارم. :دی هر چند وقتی بریم سراغ کاستوم GS ــو ور میدارم. :/
بحث UI و این حرفا رو هم بزاریم کنار بهتره ، داریم راجع به اندروید صحبت میکنیم ، نه Symbian S60 ، خیلی راحت میتونین یه لانچر خوب و استیبل مثل نووا بریزین و تست کنین ، اونجاست که تفاوت مشخص میشه.

h!tman
06-07-2012, 21:52
از اول گفتم ICS سونی رو ندیدم. ولی GB های سونی بد بودند!
هرچند ics های تک هسته هاش هم تعریفی ندارند!. توی کلوپ گوشیشون ن بپرسید میفهمید چی میگم

adrenalin
07-07-2012, 11:25
امروز سورس کدهای ایس کریم توسط سونی برای XS منتشر شد
اینجوری دست توسعه دهنده ها باز تر شده

Sony Mobile has today released ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) the open source code for the Xperia S Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich firmware (6.1.A.0.452). This will contain all of the necessary files needed for a budding third-party developer to build a kernel and eventually their own ROM for the Xperia S. Let’s hope this acts as a spring board for more ICS ROMs on the Xperia S.

Open source archive for build 6.1.A.0.452 Open source download for Xperia™ S (Ice Cream Sandwich); software version 6.1.A.0.452.

Download File ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Open source archive for build 6.1.A.0.452 (132 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

apoosh
18-07-2012, 12:29
آقا یه مقایسه بین سه مدل اکسپریا اس، یو و پی در سایت آی تی رسان هست که به دلیل محدودیت در گذاشتن لینک نمی‌شه اینجا گذاشت! گفتم بگم تا خودتون برید ببینید

w w w . i t r e s a n . c o m

hamed1297
20-07-2012, 15:07
دوستان که این گوشی رو دارن اگه اهل کاستوم رام هستید رام MIUI نسخه 4.0.4 امروز ارائه شده.

rgh2
30-07-2012, 11:50
دوستان رو اين گوشي چطوري ميشه فولدر بندي كرد؟؟؟(تو application)
و شماره گير سريع كجا ست ميشه؟؟
در آندروید 4.0.4

hamed_korn
04-08-2012, 03:52
سلام
دوستان کسی خواست xperia s مشکی بفروشه به من پیغام بده.
ممنون

clau
04-08-2012, 10:54
سلام کسایی که xperia sدارن لطف کنن بگن کیفیت دوربین این گوشی در فیلمبرداری و عکس چطوره ؟راستی قیمت این گوشی از یک موبایل فروش سوال کردم گفت بدون گارانتی 800 نسخه اینترنشنالش 810 نسخه اینترنشنال :18:دیگه چه صیغه ای هستش؟

titanium_zarin
04-08-2012, 11:41
سلام کسایی که xperia sدارن لطف کنن بگن کیفیت دوربین این گوشی در فیلمبرداری و عکس چطوره ؟راستی قیمت این گوشی از یک موبایل فروش سوال کردم گفت بدون گارانتی 800 نسخه اینترنشنالش 810 نسخه اینترنشنال :18:دیگه چه صیغه ای هستش؟

فیلمبرداری فغوق اعاده خوبه ...
عکاسی خوبه ولی خب نویز داره ...شاید 12 هم نباشه !!
به نظر من کیفیت 9 مگا بیشتر از 12 هست ...

در مورد اون فروشنده هم چیزی ندارم بگم :دی

The Black Dahlia
04-08-2012, 15:55
ببخشید فقط میکرو سیمکارت می خوره؟
میشه از همینا که ایرانسل تو سایتش میفروشه استفاده کرد؟

mostafa_360
04-08-2012, 16:32
سلام دوستان اگر به دنبال برترین گوشی سونی هستید از خرید اکسپریا اس خودداری کنید. اخیرآ سونی از نسخه ی Xperia T یا همان LT30i Mint برای بازارهای جهانی رونمایی کرده که مشخصات Xperia GX رو داره و به نظر گوشی فوق العاده ای است. صفحه ی 4.3 اینچ اچ دی،پردازنده ی دو هسته ای Krait،گرافیک Adreno 225،بلوتوث نسخه ی چهارم و اندروید ساندویچ بستنی نوید یک گوشی رویایی را می دهد. اینجا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
04-08-2012, 18:22
سلام کسایی که xperia sدارن لطف کنن بگن کیفیت دوربین این گوشی در فیلمبرداری و عکس چطوره ؟راستی قیمت این گوشی از یک موبایل فروش سوال کردم گفت بدون گارانتی 800 نسخه اینترنشنالش 810 نسخه اینترنشنال دیگه چه صیغه ای هستش؟

کلا گوشی های سونی 3 نسخه دارن:مثلا
xperia S a/xperia S i/Xperia S c

a:برای آمریکا هست.c برای بازار چین , i هم نسخه اینترنشنال.کلا هرچی تو بازار ایران وجود داره اینترنشناله.کلا چرت گفته:دی

The Black Dahlia
04-08-2012, 18:39

آقا کسی جواب منو نمی ده؟
می خوام همین الان برم یا یدونه بخرم یا همینو که دارم ببرم

Ali_Best
04-08-2012, 20:05
آقا کسی جواب منو نمی ده؟
می خوام همین الان برم یا یدونه بخرم یا همینو که دارم ببرم
این مسئله مهمی نیست دوست من
سیم کارت معمولی هم داشته باشی با سیم کاتر میشه تبدیل به میکرو سیم کنند برات
سیم کاتر هم اغلب فروشنده های موبایل یا تعمیراتی ها دارند

titanium_zarin
04-08-2012, 20:39

فقط میگکرو میخوره ...
میتونید بدید بیرون براتون ببرن یا از ایرانسل بخرید !!

hamed1297
06-08-2012, 20:17
ای خدااا.امروز 900 بود....کاش دیشب از دیجی کالا خریده بودیم :(

clau
07-08-2012, 04:19
ای خدااا.امروز 900 بود....کاش دیشب از دیجی کالا خریده بودیم :(
xperia s شد 900 تومان با گارانتیش 900 بود؟ من همین 2-3روز قبل پرسیده بودم بدون گارانتیش 800
خوش به حال کسایی که از دیجی کالا خریدن این گوشی دیروز بدون گارانتیش رو با تخفیف زده بودن 754تومان

hamed999
11-08-2012, 13:36
دوستانی که این گوشی رودارن بیان و مارو از نگرانی در بیارن
اخه از هر کی میپرسی میگه دوربینش افتضاحه
یعنی دوربینش در حد گالکسی اس 2 که 8 مگا هست هم نیست ؟ یا در حد همین ویواز ؟ عکسبرداری رو میگما

کیفیت و بلندی صدا تو مکامله واسپیکر چه قدر هست ؟

Punisher_2008
11-08-2012, 13:45
دوستانی که این گوشی رودارن بیان و مارو از نگرانی در بیارن
اخه از هر کی میپرسی میگه دوربینش افتضاحه
یعنی دوربینش در حد گالکسی اس 2 که 8 مگا هست هم نیست ؟ یا در حد همین ویواز ؟ عکسبرداری رو میگما

کیفیت و بلندی صدا تو مکامله واسپیکر چه قدر هست ؟

سلام..
دوست عزیز نزدیک به 1ماهه این گوشی رو دارم.
دوربینش مثل هامون Arc S هست حتی نوع سنسورشم هم از هامون نوع هست.
فقط رزولیشن بالاتر رفته در نتیجه جزئیات بسیار بیشتری ثبت میکنه.

در کل دوربین بسیار خوبی داره.

صدای مکالمش عالیه.
صدای اسپیکرش خیل خوبه. قابلیت xLUDE هم داره.
Beats هم براش پورت شده:دی

موفق باشید

Retired User
11-08-2012, 16:15
چی شد یه دفعه اینقدر ارزون شد؟(به خاطر ion ؟ )
من میخواستم نکسوس بخرم حالا اینقدر ارزون شده مردد شدم

hamed1297
11-08-2012, 18:45
کجا ارزون شده دوست عزیز؟من 3-4 روز پیش قیمت کردم شده 900.کمه؟
شما چه قیمتی سراغ داری؟

Punisher_2008
11-08-2012, 20:06
چی شد یه دفعه اینقدر ارزون شد؟(به خاطر ion ؟ )
من میخواستم نکسوس بخرم حالا اینقدر ارزون شده مردد شدم
سلام..
داداش قیمتش تغیری نکرده..
Half Pack قیمتش حدود 810 تا 840 هست...
Full Pack هم حدود 880 تومن...

hamed1297
11-08-2012, 20:12
دلار که جهش داشت و رسید به 2200 روی قیمت گوشی هم تاثیر داشت.پس باز برگشته پایین؟امیدوارم.

Retired User
11-08-2012, 22:11
والا زمانی که نکسوس 800 بود این 950 بود
الان نکسوس 860 اه و این 840
دیجی کالا
اگه این افت قیمت نیست پس چیه

Punisher_2008
11-08-2012, 22:19
والا زمانی که نکسوس 800 بود این 950 بود
الان نکسوس 860 اه و این 840
دیجی کالا
اگه این افت قیمت نیست پس چیه

دوست عزیزم...
Galaxy Nexsus الان 830 تا 900 هست
قبلا نکسوس 760 750 بود.. الان بالا رفته.. یادمه چند ماه پیش برای دوستم رنگ سفیدشو 710 خریدم....

فردا قیمت اکسپریا اس رو میگیرم..

Punisher_2008
11-08-2012, 22:39
مقایسه نمایشگر Xperia S با Galaxy S3

Retired User
11-08-2012, 22:41
دوست عزیزم...
Galaxy Nexsus الان 830 تا 900 هست
قبلا نکسوس 760 750 بود.. الان بالا رفته.. یادمه چند ماه پیش برای دوستم رنگ سفیدشو 710 خریدم....

فردا قیمت اکسپریا اس رو میگیرم..
بله 750 یک ماه پیش بوده
شما از کجا 710 خریدی؟
ممکنه دوباره برگرده به این قیمت به نظرت ؟
این مملکت ما حساب کتاب نداره
----
حرف منو نمیگیری
دو هفته پیش xperia s 32 هم از اس 2 و هم از نکسوس گرونتر بود
حالا از جفتش ارزونتره
من دلیل اینو میخوام که به خاطر ion هست یا چیز دیگه

Punisher_2008
11-08-2012, 22:49
بله 750 یک ماه پیش بوده
شما از کجا 710 خریدی؟
ممکنه دوباره برگرده به این قیمت به نظرت ؟
این مملکت ما حساب کتاب نداره
----
حرف منو نمیگیری
دو هفته پیش xperia s 32 هم از اس 2 و هم از نکسوس گرونتر بود
حالا از جفتش ارزونتره
من دلیل اینو میخوام که به خاطر ion هست یا چیز دیگه

سلام..
دوست عزیزم..
اس 2 که کلا چون قدیمیه زیاد دیگه تولید نمیشه..
فقط دلار نیست.. تقاضای بالا و تولید کم باعث گرونی میشه..

نکسوس رو اون اوایل خریدم.. چند ماه پیش . بندرعباس..

Xperia S و ONE X الان تو بازار زیاده.. مطمئن خیلی هاشون خرید قبله برای همین بالا نرفته. کمتر از 1 ماه پیش one x سفید تایوانی رو 1میلیون 10 تومان خریدم..

The Black Dahlia
11-08-2012, 22:50
سلام
ببخشید playstore واسه من اصلا باز نمیشه
چیز پی ان هم میزارم بازم نمی آد همین جور رو loading می مونه
اینترنتم هم سرعتش خوبه
کاردیگه ای باید بکنم؟

Ali_Best
11-08-2012, 23:04
سلام
ببخشید playstore واسه من اصلا باز نمیشه
چیز پی ان هم میزارم بازم نمی آد همین جور رو loading می مونه
اینترنتم هم سرعتش خوبه
کاردیگه ای باید بکنم؟
گوگل از اپراتور میشناسه مال ایرانی!
بذار روی ایرپلین مود

یا یه برنامه فیک اپراتور نصب کن که اپراتور رو ظاهرا تغییر بدی مثل:
market enabler

Punisher_2008
11-08-2012, 23:31
سلام..
دوست عزیزم..
اس 2 که کلا چون قدیمیه زیاد دیگه تولید نمیشه..
فقط دلار نیست.. تقاضای بالا و تولید کم باعث گرونی میشه..

نکسوس رو اون اوایل خریدم.. چند ماه پیش . بندرعباس..

Xperia S و ONE X الان تو بازار زیاده.. مطمئن خیلی هاشون خرید قبله برای همین بالا نرفته. کمتر از 1 ماه پیش one x سفید تایوانی رو 1میلیون 10 تومان خریدم..

سلام..
الان از دوستام که مسئول تاپیک قیمتها در سایت همسایه هست پرسیدم..

21/5/91

Galaxy Nexsus قیمت 800 تومن. کف 790 ( بدون گارانتی)
Xperia S هم 880 تومان( قیمت کف) بدون گارانتی

-----------------------------------------------------------
دوستانی که قصد خرید گارد برای این گوشی دارند .ئبنده گارد اصلی و با کیفیت بسیار بالا دارم.فقط مشکیش موجوده.
برای عکس و قیمت پ.خ بدید.

adrenalin
12-08-2012, 11:35
سلام اگه اشتباه نکنم دیشب ال دیجیتال داشتم میدیم قیمت XS زده بود 840

adrenalin
12-08-2012, 18:56
New firmware has been certified for the Sony Xperia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) S, version 6.1.A.2.34 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) was certified yesterday. The version number is a small departure from the last firmware certified (6.1.A.0.454), leading some to speculate that this may be Android 4.1 Jelly Bean. We believe this will be another Android 4.0.4 ICS firmware update, but we’ll have to wait to see to find out exactly what improvements it brings. The Japanese equivalent of the Xperia S, the Xperia NX (SO-02D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) has also had new firmware certified with version number 6.1.F.0.91 popping up on PTCRB. This same firmware has also been certified for the water resistant Xperia acro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) HD (SO-03D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) in Japan.

hamed1297
12-08-2012, 20:21
فکر کنم با معرفی مدل بعدی این گوشی 29 آگوست و به بار اومدن ARCO S قیمتش بره توی سرازیری افت.

The Black Dahlia
12-08-2012, 22:10
ببخشید واسه استفاده از market enabler باید گوشی رو روت کنی؟
راستی رو هدست گوشی یه نمایشگر هست کسی میدونه واسه چیه؟
tnx

Ali_Best
12-08-2012, 22:19
ببخشید واسه استفاده از market enabler باید گوشی رو روت کنی؟
راستی رو هدست گوشی یه نمایشگر هست کسی میدونه واسه چیه؟
tnx
جواب سوال اول + هست

The Black Dahlia
12-08-2012, 22:23
جواب سوال اول + هست

خب اینو تقریبا میدونستم گلم
هرچی تو فروم فرنگی و ایرونی گشتم قضیه هدستو نفهمیدم:11:

Punisher_2008
12-08-2012, 22:59
فکر کنم با معرفی مدل بعدی این گوشی 29 آگوست و به بار اومدن ARCO S قیمتش بره توی سرازیری افت.
سلام..
من بعید میدونم زیر 800 بیاد حالا حالاها.. زیاد افت کنه 780 750...
Arco S دوست عزیز دقیقا مشخصات همین S داره فقط ضد اب و ضد ضربه شده....
هیچیزی عجیبی نداره که بخواید روی قیمت این تاثیر بزاره..

مدل بعدی اکسپریا با چیپست Snapdragon S4 هست اون بیاد قیمتش مثل one X و... خواهد بود..

hamed1297
12-08-2012, 23:49
هرچی تو فروم فرنگی و ایرونی گشتم قضیه هدستو نفهمیدم
یه عکس ازش میگذارید؟

سلام..
من بعید میدونم زیر 800 بیاد حالا حالاها.. زیاد افت کنه 780 750...
Arco S دوست عزیز دقیقا مشخصات همین S داره فقط ضد اب و ضد ضربه شده....
هیچیزی عجیبی نداره که بخواید روی قیمت این تاثیر بزاره..

مدل بعدی اکسپریا با چیپست Snapdragon S4 هست اون بیاد قیمتش مثل one X و... خواهد بود..
ولی بی تاثیرم نیست.لعنتی دلار باز رفت بالا وگرنه شاید زیر 700 هم میشد.

Punisher_2008
13-08-2012, 00:51
یه عکس ازش میگذارید؟

ولی بی تاثیرم نیست.لعنتی دلار باز رفت بالا وگرنه شاید زیر 700 هم میشد.
دوست عزیزم خیلی بعیده این قیمت بیاد..
نگاهی به Sensetion XE و اس 2 و... بندازید.... خیلی از ورودشون میگذره..

قیمت دلار هنوز یک هفته هم نشده که تا این حد بالا رفته..
هامون موقع که قیمت دلار از این پایینتر بود قیمت گوشی هامون 800 به بالا میچرخید بعضی از دوستان تا 790 هم خریداری کرده بودند البته بدون کابل hdmi و برچسب ال سی دی .
کابل HDMI اصلی این گوشی قیمتش حدود 20 تونه.. داخل جلد گوشی یک برچسب ال سی دی درجه 1 هم هست که دسته کم 16 تومن قیمتشه..

الان قیمت کف کف این گوشی 880 هست اما اکثریبت جاها فروششون 900 یا بالاتر هست.....

دلار پاینتر بیاد مثل قیمت قبلی میشه...

hamed1297
13-08-2012, 03:52
من شیراز 750 سراغ داشتم قبل از این.پک کامل.به هر حال زیاد مهم نیست این 40-50 تومنا...
بینیم چی میشه بالاخره.

The Black Dahlia
13-08-2012, 12:56
[QUOTE=hamed1297;7155000]یه عکس ازش میگذارید؟
بفرما برادر اینم عکس
:40:

hamed1297
13-08-2012, 15:19
چه جالب.خوب وقتی به گوشی وصل میشه هیچ عکس العملی دیده نمیشه؟
شاید از توی سایت سونی و از روی مدل هدست بشه مشخصات و ویژگیش رو در آورد

The Black Dahlia
13-08-2012, 15:36
چه جالب.خوب وقتی به گوشی وصل میشه هیچ عکس العملی دیده نمیشه؟
شاید از توی سایت سونی و از روی مدل هدست بشه مشخصات و ویژگیش رو در آورد

نه هیچی دیده نمی شه
خیلی ممنون گلم همین الان تو xperia forum خود سونی می پرسم...:40::10:

The Black Dahlia
14-08-2012, 00:58
آقا انگار این اصلا نمایشگر نیست!

hamed1297
14-08-2012, 03:54
احتمالا قرار بوده بشه ولی به اندازه کافی رشد نکرده:دی
کیفیتش چطوره؟

The Black Dahlia
17-08-2012, 08:04
احتمالا قرار بوده بشه ولی به اندازه کافی رشد نکرده:دی
کیفیتش چطوره؟

شرمنده دیر جواب دادم:10:
این دانلود رایگان مگه واسه آدم زندگی میزاره!

کیفیت هدفونش خوبه .از n96 و 5800 خدابیامرز که بهتره.

راستی کسی میدونه کابل hdmi جداش چنده ؟
یه جا تو این دهاتمون پرسیدم می گفت 50 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واسه یه مشت پلاستیک بازیافتی که توش مس گذاشتن!!!!!!!!!!!!!!!

hamed1297
17-08-2012, 11:19
شرمنده دیر جواب دادم

خیلی هم خوب.کابل خیلی کمتره این حرفاس.نهایت 20 تومن باشه.چه خبره 50 تومن!!!!

بچه های تهران قیمت جدید این گوشی رو دارید؟کجای تهران میتونم قیمت مناسب و مطمئن گیر بیارم؟علاالدین بهتره یا بازار موبایل؟

Punisher_2008
17-08-2012, 11:22
شرمنده دیر جواب دادم:10:

سلام..
امضای منو ببین:دی
من دارم..
50 تومن!!! چه خبره :دی

ولی من وقتی خریدم خود گوشی HDMI داشت...

Punisher_2008
17-08-2012, 12:26
سلام..
دوستان چند بنچمارک از این گوشی با اخرین ورژن رسمی ( همینی که چند روز پیش ریلیز شد) بدون اورکلاک و دستکاری و..

hamed1297
18-08-2012, 12:19
بچه های تهران قیمت جدید این گوشی رو دارید؟کجای تهران میتونم قیمت مناسب و مطمئن گیر بیارم؟علاالدین بهتره یا بازار موبایل؟

بچه ها دی جی کالا میده 829000 تومان....توی تهران قیمت مناسب کجا گیرم میاد؟

Punisher_2008
18-08-2012, 13:37
بچه ها دی جی کالا میده 829000 تومان....توی تهران قیمت مناسب کجا گیرم میاد؟
سلام..
به نظر من قیمتش عالیه!!!!!
اینجا همش 880 860 به بالا میچرخه!!!!!

از همین دیکجی کالا بخرید.. حتما خرید قبلش هست..

گارانتی در ایران= کشک...

hamed1297
18-08-2012, 13:52
فقط توی محتویات پک شک دارم نقصی داشته باشه.محتویاتش چی هست؟
طبقه 5-6 علاالدین برم یا همینو بگیرم؟:)

bas ali
18-08-2012, 14:02
همین هفته پیش دیجی کالا توی فروش ویژه اش داشت 758 میفروختش .
الان بازار 810 هم پیدا میکنی . بنظرم داره کمی گرون میفروشه .
----------
من خودم هم بین نکسوس و اکسپریا اس موندم کدوم رو بخرم .
خودم نظرم روی نکسوس هست ولی همونطور که میدونین اکثر نکسوس ها دارای یک کد 8 رقمی هستند که فقط با ریست فکتوری میتونین بفهمین کد دار هستن یا نه
و توی شهر ما هم کسی این تست رو قبول نمیکنه که ازش بخرم و اصلا هم درموردش نمیدونن . فقط یک فروشنده میدونست که گفت توی این شهر نمیتونی کدش رو پیدا کنی و یا باید کلی این طرف و اونطرف بگردی !!!
بنابراین احتمالا من همین اکسپریا اس رو بگیرم .

Punisher_2008
18-08-2012, 14:05
فقط توی محتویات پک شک دارم نقصی داشته باشه.محتویاتش چی هست؟
طبقه 5-6 علاالدین برم یا همینو بگیرم؟:)
سلام..
Half pack
گوشی
هندسفری
شارژر دو تیکه
کابل HDMI
برچسب ال سی دی

FULL PACK
تگهای nfc و شارژر فندکی هم داره.

bas ali
18-08-2012, 14:23
سلام..
Half pack
گوشی
هندسفری
شارژر دو تیکه
کابل HDMI
برچسب ال سی دی

FULL PACK
تگهای nfc و شارژر فندکی هم داره.

تگ nfc چی هستش ؟

Punisher_2008
18-08-2012, 14:26
همین هفته پیش دیجی کالا توی فروش ویژه اش داشت 758 میفروختش .
الان بازار 810 هم پیدا میکنی . بنظرم داره کمی گرون میفروشه .
----------
من خودم هم بین نکسوس و اکسپریا اس موندم کدوم رو بخرم .
خودم نظرم روی نکسوس هست ولی همونطور که میدونین اکثر نکسوس ها دارای یک کد 8 رقمی هستند که فقط با ریست فکتوری میتونین بفهمین کد دار هستن یا نه
و توی شهر ما هم کسی این تست رو قبول نمیکنه که ازش بخرم و اصلا هم درموردش نمیدونن . فقط یک فروشنده میدونست که گفت توی این شهر نمیتونی کدش رو پیدا کنی و یا باید کلی این طرف و اونطرف بگردی !!!
بنابراین احتمالا من همین اکسپریا اس رو بگیرم .

نکسوس گوشی عالی هست..
اما به نظر من الان که قیمتش مثل اکسپریا اس شده ارزش خریدش کمتر شده..
من چند ماه پیش نکسوس رو واسه دوستم 710 خریدم....همیشه هم دستمه چون طرف رفیق فابریکمه..

اما بخوایم مقایسه کنیم.

برتری های نکسوس نسبت به اکسپریا اس:

ساپورت رسمی قویتر(چون گوشی گوگله)
نمایشگر بزرگتر و نمایش رنگها جذابتر.

اکسپریا اس:
نمایشگر با تراکم پیکسل بالاتر و رنگهای طبیعیتر
دوربین قویتر
سخت افزار قویتر ( در بنچمارکها کاملا برتر)
پورت HDMI
بدنه با کیفیتر
حافظه داخلی 2 برابر بیشتر!
صدای بهتر
باطری بهتر.

Punisher_2008
18-08-2012, 14:30
تگ nfc چی هستش ؟

سلام.
در ایران کارایی نداره زیاد..
مثل کیف پول الکترونیکی و مجازیه..

داخل گوگل سرج بزن...

Halft pack بخرید.. 50 تومن ارزش نداره..

توجه که هالف پک پورت HDMI داره که فروشندها بر میدارند. قیمت پورت hdmi اصلی این گوشی 20 تومنه!!!!!!
بعدشم دقت کنید شارژ این گوشی که سونی قرار داده مخصوصه که با 10 دقیقه شارژ 60 دقیقه میشه حرف زد قیمتش حدود 36 تومنه.باز هم بارها دیدم اینو با شارژر 12 تومنی عوض میکنند..

یکی از دلایلی که بعضی ها ارزونتر میدن همینه.. از پک گوشی میزنند ..

hamed1297
18-08-2012, 14:55
سلام.

داخل گوگل سرج بزن...

خود NFC کاربرد زیادی از لحاظ خرید و اینا نداره ولی تگ ها خیلی کاربردی هستنا

هر کدوم رو یکجا میگذاری و تنظیمات مورد نیاز اون محل رو براش ست میکنی.بعد راحت بدون کار کردن با گوشی و فقط با نزدیک کردن به تگ ها اون تنظیمات رو اعمال کنی.مثلا بزاری سر کار و اونجا که رسیدی رینگ تون قطع بشه و وایفای روشن بشه و ....

bas ali
18-08-2012, 14:56
سلام.

داخل گوگل سرج بزن...

Halft pack بخرید.. 50 تومن ارزش نداره..

توجه که هالف پک پورت HDMI داره که فروشندها بر میدارند. قیمت پورت hdmi اصلی این گوشی 20 تومنه!!!!!!
بعدشم دقت کنید شارژ این گوشی که سونی قرار داده مخصوصه که با 10 دقیقه شارژ 60 دقیقه میشه حرف زد قیمتش حدود 36 تومنه.باز هم بارها دیدم اینو با شارژر 12 تومنی عوض میکنند..

یکی از دلایلی که بعضی ها ارزونتر میدن همینه.. از پک گوشی میزنند ..

من تا یک قدمی خرید نکسوس رفتم ولی این کد هشت رقمی من رو پشیمون کرد چون کسی قبول نمیکرد چکش کنم و نخریدمش . و کدش هم پیدا نمیشد
هر چند در مورد صفحه نمایشش نمیشه گفت بزرگتره چون دکمه های نرم افزاریش اون 0.3 اینچ بزرگتریش رو از بین میبره . توی یوتیوب دقیقا مقایسه کرده این دو تا رو بغل به بغل
و هیچ تفاوقت اندازه ای مشاهده نمیشه . مگه اینکه با نرم افزار اون دوتا دکمه را بردارن که دردسر خودش رو داره
فقط تنها ترسم از اکسپریا اینه که بعدا دیگه ساپورت نشه.
در مورد شارژر گوشی از کجا باید فهمید که اصل هست یا نه ؟
با تشکر

hamed1297
18-08-2012, 15:17
ساپورت که جلی بین که 100 درصد براش میاد...معمولا گوشی های آندروئید تا 2 تا ورژن آپدیت میشن.نسخه 4 که الان واسش اومده نسخه 4.1 یا همون جلی بین هم حتما واسش میاد.

این ظاهره شارژره:

54615

hamed1297
18-08-2012, 19:02
یه خبر توپ....قرار شده نسخه ای از آندروئید به نام "Vanilla Android" برای این گوشی ارائه بشه.ویژگی این نسخه اینه که تقریبا گوشی میشه مثل نکسوس...میشه آندروئید خالص....بدون اینترفیس اختصاصی شرکت....دلیلش:

"it's a powerful current GSM device, with an unlockable bootloader, from a manufacturer that has always been very friendly to AOSP."

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _experiment_-news-4669.php

adrenalin
18-08-2012, 20:40
البته یه چیزی من اضافه کنم در مورد شارژر این عکسی حامد جان گذاشتن تو سری اول این جور شارژر بوده بعد سونی شارژرهای جدید گذاشته تو پک ها با این شارژرهای جدید گوشی زود تر شارژ میشه

ehsan_
18-08-2012, 22:04
سلام
دوستان یا به روز رسانی این گوشی به اندروید 4 دوربینش بهتره میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من توی قسمت ویژه تست دوربین گوشی ها توی سایت gsmarena هرچقدر بررسی می کنم می بینم بازم 12 مگاپیکسلی این گوشی در حد 8 مگاپیکسلی هاست و حتی از بعضی از 8 مگاپیکسلی مثل دوربین S III و HTC One S ضعیفتره ! توی تصویر زوم شده لبه ی خطوط تاره و توی فیلم برداری تصویر به زردی گرایش داره

دوستانی که می خوان این گوشی رو بخرن فریب تبلیغات نمایشگر سونی رو نخورید نمایشگر این گوشی فقط در رزولیشن خوبه اما در بقیه موارد ضعیفه و نور و رنگ مصنوعی داره
به این عکس ها که کیفیت نمایشگر رو در زاوایای مختلف نشون میده توجه کنید توجه کنید(سمت چپی xperia s وسطی galaxy S III وسمت راستی LG omtimus 4X HD (
اول آدرس بین حروف 6 تا * هست وقتی ادرس رو توی نوار مرورگر کپی کردین این 6 تا * رو پاک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*t*r*e*s*a*n.com/2678/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-hd-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7.html)(امان از دست نسخه جدید سایت p30world :19:(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*t*r*e*s*a*n.com/2678/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-hd-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7.html

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*t*r*e*s*a*n.com/2678/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-hd-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7.html)

Punisher_2008
18-08-2012, 22:15
سلام
من توی قسمت ویژه تست دوربین گوشی ها توی سایت gsmarena هرچقدر بررسی می کنم می بینم بازم 12 مگاپیکسلی این گوشی در حد 8 مگاپیکسلی هاست و حتی از بعضی از 8 مگاپیکسلی مثل دوربین S III و HTC One S ضعیفتره ! توی تصویر زوم شده لبه ی خطوط تاره و توی فیلم برداری تصویر به زردی گرایش داره
سلام..
دوست عزیز دوربین این گوشی کیفیت دقیقا مثل ارک هست حتی نوع سنسورشم هامونه.
فقط رزولیشنش بالاتر رفته برای همین تصاویر با جزئیات بیشتر رو ثبت میکنه.

در کل دوربین خوبی داره . من که مشکلی باهاش ندارم.

فیلم برداریش که خیلی خوبه!...

کیفیت دوربینش در حد s3 نیست....S3 کیفیت دوربینش عالیه.. دادشم S3 داره..
XPERIA S تو مایهای هامون ONE X هست..

باید قبول کردم..سامسونگ هم در S2 و هم در S3 در دوربین واقعا سنگ تموم گذاشت..:40:

در کل دوربین خوبی داره . من که مشکلی باهاش ندارم.

فیلم برداریش که خیلی خوبه!...

Punisher_2008
18-08-2012, 22:35
سلام

دوستانی که می خوان این گوشی رو بخرن فریب تبلیغات نمایشگر سونی رو نخورید نمایشگر این گوشی فقط در رزولیشن خوبه اما در بقیه موارد ضعیفه و نور و رنگ مصنوعی داره
به این عکس ها که کیفیت نمایشگر رو در زاوایای مختلف نشون میده توجه کنید توجه کنید(سمت چپی xperia s وسطی galaxy S III وسمت راستی LG omtimus 4X HD (
اول آدرس بین حروف 6 تا * هست وقتی ادرس رو توی نوار مرورگر کپی کردین این 6 تا * رو پاک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*t*r*e*s*a*n.com/2678/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-hd-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7.html)(امان از دست نسخه جدید سایت p30world :19:(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*t*r*e*s*a*n.com/2678/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-hd-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7.html

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*t*r*e*s*a*n.com/2678/%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-hd-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7.html)

سلام..

داداشی از هرکی بپرسی میگه رنگهای SUPER AMOLED اغراق امیز هست و رنگهای نمایشگر های سونی طبیعی هستند! شما دارید دقیقا برعکس میگید..:18:
نمایشگر سونی کمتر از نمایشگر رقیباش نبوده..
من خودم اکسپریا اس دارم دادشمم هم اس 3.. بارها مقایسه کردیم. در بعضی عکسها اسکپریا اس بهتره و بعضی عکسها اس 3 ( بستگی به رنگبندی و.. داره)

اینجارو ببین:

ehsan_
18-08-2012, 22:37
سلام..

داداشی از هرکی بپرسی میگه رنگهای SUPER AMOLED اغراق امیز هست و رنگهای نمایشگر های سونی طبیعی هستند! شما دارید دقیقا برعکس میگید..:18:
نمایشگر سونی کمتر از نمایشگر رقیباش نبوده..
من خودم اکسپریا اس دارم دادشمم هم اس 3.. بارها مقایسه کردیم. در بعضی عکسها اسکپریا اس بهتره و بعضی عکسها اس 3 ( بستگی به رنگبندی و.. داره)

اینجارو ببین:

داداش اون لینکی که دادمو حتما ببین متوجه میشی جی می گم

Punisher_2008
18-08-2012, 22:47
داداش اون لینکی که دادمو حتما ببین متوجه میشی جی می گم
سلام..
خیلی عالی بود..
دقیقا همین چیزی بود که من گفتم..
اگه دقت کنید در هر عکس یک گوشی برنده بود.. به خاطر طیف رنگبندی..
مثلا نمایشگر های super amoled در نشان دادن رنگهای سفید بسیار ضعیف هستند و به ابی میکشونه... !!
در عوضش در نمایش رنگهای مشکی و تیره هیچ رقیبی نداره!
بزرگترین ضعف نمایشگر های سونی زاویه دید ضعیفشون هست..که در تمام عکسها بیداد میکنه..

البته یک نکته نور نمایشگر SUPER AMOLED کمه و نور نمایشگر های LCD زیاد.. این باعث میشه وقتی روی حداکثر قرار میگره چون نور SUPER AMOLED کمتره رنگها بهتر منتقل بشه. عکس زیر گویا این موضوع هست:

کلا رنگها در نمایشگر SUPER AMOLED جذاب و شارپ هستند.....
نمایشگری که سونی روی گوشیهاش میزاره دقیقا مثل تلوزیون هاش از نوع reality هست..
بعضی ها رنگبندی طبیعی نمایشگر هار reality رو میپسند بعضی ها رنگ بندی شارپ و جذاب نمایشگر super amoled....

شما هم یک سری به اون لینک بنده بزنید..

ehsan_
18-08-2012, 23:04
مقایسه ی خوبی بود البته یک مشکل اساسی داشت اون هم اینکه دوربین استفاده شده دوربین مناسبی نبوده و تصاویر هم باید جدا جدا با زاویه یکسان گرفته می شدن و کنار هم قرار می گرفتن
اما در حاشیه کار من هر 2 گوشی اس 3 و سونی اکسپریا اس رو از نزدیک دیدم ولی از نظر من گلکسی به اندازه ای بزرگتر میومد اما توی این تصویر از نظر اندازه تفاوتی زیادی با هم ندارن که برام جالب بود

Punisher_2008
19-08-2012, 11:12
گوگل سونی Xperia S را نیز همانند گوشیهای سری Nexus پشتیبانی می کند

امروز یک دلیل بسیار خوبی برای دارندگان گوشی Xperia S برای لبخند زدن وجود دارد. گوگل یک آزمایشی که Android vanilla را به همراه دارد بر روی پرچمدار فعلی سونی آغاز کرده است. Jean-Baptiste Query ملقب به JBQ مدیر فنی پروژه های منبع باز گوگل خبر های خوبی ارائه داده است.

با توجه به گفته های JBQ ،انتخاب سونی Xperia S تنها به عنوان یک سمبل از گوشیهای سونی بوده است: این یک محصول قدرتمند تحت GSM ،همراه با امکان باز کردن بوتلودر، از یک تولید کننده است که همیشه رابطه دوستانه ای با AOSP داشته است، می باشد.البته سونی یک نقش مهمی در این پروژه دارد ولی با توجه به سابقه خوب این شرکت در مشارکت با AOSP ما به یک موضوعی مشکوک شدیم.

مطمئنا این پروژه گوگل موظف است که سونی Xperia S را همپای خانواده Nexus پشتیبانی کند که این امر باعث قدرتمندتر شدن این گوشی می شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا Xperia Nexus در راه است؟!!
در آینده مشخص خواهد شد ;)

ترجمه از موبایلستان.
منابع:
phonearena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
gsmarena ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _experiment_-news-4669.php)
xperiablog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MMM52
20-08-2012, 18:06
اگه این کار انجام بشه فوق العاده میشه و فروشش به شدت افزایش پیدا کنه....

+

من تا حالا اکسپریا اس نقره ای ندیدم...

این عکس اس هست یا مال پیه؟!

یعنی ما داریم؟!!!!:8::8::8:

Punisher_2008
20-08-2012, 18:47
اگه این کار انجام بشه فوق العاده میشه و فروشش به شدت افزایش پیدا کنه....

+

من تا حالا اکسپریا اس نقره ای ندیدم...

این عکس اس هست یا مال پیه؟!

یعنی ما داریم؟!!!!:8::8::8:
سلام..

این گوشی خودش فروش خوبی داشته...
معمولا گوشی هایی که در اسیا فروش خوبی داشته باشند خیلی سریع به طور رسمی توسط MIUI ساپورت میشند که شامل این گوشی هم شده..
اگه اینطوری گوگل هم ساپورتش کنه دیگه عالی میشه..

این عکس اکسپریا اس هست..
نقره هم داره..

مشکیش خوشگلتر از همه هست. به خصوص اون نوار پایین خیلی بیشتر تو چشم میاد.
در عوضش یکم به ضربه ... حساسه بخوره نشون میده داخل سفید دیگه ضربه بخوره نشون نمیده.

titanium_zarin
28-08-2012, 10:45
اپ کردم به ورژن جدید ... با PCC

اینم شات :

توی عکس اولی دو تا برنامه ای که اضافه شده رو در اخر میبینید !!
دومی هم برای اپدیت ورژن گذاشتم !!

مثل اینکه مشکلات برنامه مرتفع شده همه دوستان چک کنند ...

روون شدن حرکت بین منوها و صفحه ها رو میبینم ...
دکمه های لمسی فوق العاده بهتر شدن !!
اگه موقع لمش دکمه ها ویبره رو فعال کرده باشید ویبره خیلی به نسبت قبل قوی تر میزنه !!

titanium_zarin
28-08-2012, 14:12
این لیست تغییرات تا الان !!

Faster "Fast Capture"
No bluetooth stutter
faster widget drawer loading
Onavo Extend works
New Wisepilot for xperia
Phone is Smoothier
Dots are much more sensitive, (I Love the phone now because of this !!!)
Bravia engine working great
Phone is butter smooth (More and more than the S3)
Battery life is amazing
Camera lauch and camera capture is very fast
Album app lauch is faster also the setting.apk
More free ram about +40MB
Touch buttons are so sensitive(like my xperia active eventhough I have 2 screen protectors)
No a little lag after 10hrs of flash till now
In infinite view email has a new icon

من مشکل وای فای نداشتم و ندارم !!

titanium_zarin
28-08-2012, 14:16
اینم نظرات دو نفر دیگه از کاربران xda ... نیاز به ترجمه نیست ... واضح هست همه چیز :

- WiFi is not better for me, but i never had problems. the range was always ok. the signal was better with 2.3.7.
- camera is as fast as always and does always start. i have never had problems with that.
- bravia engine works also.
- i also never recognized BT problems ... using it always for my car, a speaker and my smartwatch.
- the list of all available widgets is now really fast. before i had to wait some seconds until he showed me the complete list. now its close to instantly available.
- ICS seems to be faster than the latest GB release now.

my observations using the NL fw:
- New app called "Citizen's Warning"
- Calendar widget doesn't redraw anymore - it does, but significantly less
- feels smoother and more responsive
- Capacitive buttons are much more responsive
- Contacts app is a bit faster
- Sms app is supa-dupa fast for now
- WiFi got really strong, I'm on full signal since the update, haven't lost a single bar, liking it
- Data drop problem seems to be fixed as well (i'll keep an eye on this)

titanium_zarin
28-08-2012, 16:40
دوستان مصرف باطری خیلی خیلی بهتر شده !!
تاچ کلا روونتر شده !!
رم بیشتر خالی میمونه !!
به نظرم بازیها سریعتر اجرا میشن !!
کلا توصیه میکنم اپدیت کنید !!

sansa
28-08-2012, 19:54
من یه HD TV خریدم گوشی نخریدم .
:31::31::31::31:
ودیو مستند imax under the sea 1080p bluray 7.1GB mkv

adrenalin
28-08-2012, 20:17
من یه HD TV خریدم گوشی نخریدم .
:31::31::31::31:
ودیو مستند imax under the sea 1080p bluray 7.1GB mkv

درستشم همینه :دی
دوست عزیز آدم وقتی که این همه پول پای یه گوشی میده باید از امکاناتش استفاده وگر نه یه گوشی معمولی تر کار ادمو واسه زنگ و SMS راه میندازه :7:

shahabprince
28-08-2012, 20:27
ای جونم چه کیفیتی
داداش این فیلمرو میتونی برام پست کنی؟
عجب چیزیه

mehdi30nema
28-08-2012, 20:53
دوستان مصرف باطری خیلی خیلی بهتر شده !!
تاچ کلا روونتر شده !!
رم بیشتر خالی میمونه !!
به نظرم بازیها سریعتر اجرا میشن !!
کلا توصیه میکنم اپدیت کنید !!

مثل اینکه تغییرات خیلی خوبی داده شده ، راستی در مورد وای فای چی شده ؟ بهتر شده ؟ چون یادمه قبلا خیلی مشکل داشت

titanium_zarin
28-08-2012, 20:57
مثل اینکه تغییرات خیلی خوبی داده شده ، راستی در مورد وای فای چی شده ؟ بهتر شده ؟ چون یادمه قبلا خیلی مشکل داشت

به هبه ...
حال شما ؟؟
اقا الان توی موبایلستان هم همین مشکل رو با یکی از مدیران دارم ...
من از اول مشکل وای فای نداشتم خوشبختانه ...
اما میتونم بگم قدرت دریافت سیگنال خیلی خیلی بهتر شده ...
من قبلا همیشه یه خط خالی میموند از وای فای ...امروز دقیقا همون جای همیشگی نشستم و تست کردم همه خطها پر شده ...
توی xda هم بعضیا گفتن خیلی بهتر شده و بعضی هم گفتن که تغییر چندانی نکرده ...
من که خیلی راضیم ...
مخصوصا به خاطر چهار چیز :
1.رونت شدن گوشی
2.باطری گوشی
3.دکمه های لمسی که عالی شدن
4.رم گوشی دیگه یهو پر نمیشه !!

The Black Dahlia
30-08-2012, 21:57
کمک فوری!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

ببخشید الان دو روزه که صفحه نمایش گوشیم یه جوری شده
وقتی رنگ های روشن مث سبز و آبی و قرمز تمام صفحه رو پر می کنن
احساس می کنم یه خط هایی تو صفحه معلوم میشن
مخصوصا برنامه astro اون صفحه آبی رنگ پشتش که برا بار اول میاد
انگار که صفحه داره می لرزه
وقتی رنگ سفید یا سیاه رو صفحه باشه هیچی احساس نمیشه
تو ویدیو ها هم هیچی نمی بینم
ولی تو موزیک پلیر صفحه پشتش که به رنگ آلبوم آرته باز از این خط های ریز ظاهر میشن
باید خیلی دقت کنید تا معلوم باشن....اگه لطف کنید رو گوشی خودتون هم دقت کنید شاید من اشتباه کنم
تا اونجایی که یادمه تو جینجر این جوری نبود شاید به ics که آپ کردم این جوری شده باشه
آخرین ورژن روش نصبه یه بار هم با pcc repair کردم چیزی تغییر نکرد
روشنایی رو حد آخرشه و گوشی هیچ ضربه ای هم نخورده اگه میشه کمک کنید چون گارانتی نداره

اولین گجت سونی هست که می خرم و یه چیزیش شده
توروخدا کمک کنید!:41:

hamed1297
30-08-2012, 23:21
کی آپدیت کردی به ICS؟؟
اونی که اخیرا ارائه شده رو ریختی؟اگه نه به اون آپدیت کن،ایشاله درست میشه.

The Black Dahlia
31-08-2012, 17:22
کی آپدیت کردی به ICS؟؟
اونی که اخیرا ارائه شده رو ریختی؟اگه نه به اون آپدیت کن،ایشاله درست میشه.

نشد داداش، نشد!

mehdi30nema
31-08-2012, 20:27
به هبه ...
حال شما ؟؟
اقا الان توی موبایلستان هم همین مشکل رو با یکی از مدیران دارم ...
من از اول مشکل وای فای نداشتم خوشبختانه ...
اما میتونم بگم قدرت دریافت سیگنال خیلی خیلی بهتر شده ...
من قبلا همیشه یه خط خالی میموند از وای فای ...امروز دقیقا همون جای همیشگی نشستم و تست کردم همه خطها پر شده ...
توی xda هم بعضیا گفتن خیلی بهتر شده و بعضی هم گفتن که تغییر چندانی نکرده ...
من که خیلی راضیم ...
مخصوصا به خاطر چهار چیز :
1.رونت شدن گوشی
2.باطری گوشی
3.دکمه های لمسی که عالی شدن
4.رم گوشی دیگه یهو پر نمیشه !!

ممنون توضیحات خیلی کاملی دادی ،
به هر حال این گوشی یکی از گزینه های خریده گوشی آینده من هست و از اونجا که وای فای خیلی برام مهمه به خاطر این سوال پرسیدم .
ولی با این حال تو همون موبایلستان هم خیلی دیدم که دوستان از مشکلات وای فای گفتن و اینکه بعد از آپدیت به 4 مجبورن گوشی رو فرمت کنن تا دوباره وای فای وصل بشه .

Punisher_2008
31-08-2012, 23:23
به هر حال این گوشی یکی از گزینه های خریده گوشی آینده من هست و از اونجا که وای فای خیلی برام مهمه به خاطر این سوال پرسیدم .
ولی با این حال تو همون موبایلستان هم خیلی دیدم که دوستان از مشکلات وای فای گفتن و اینکه بعد از آپدیت به 4 مجبورن گوشی رو فرمت کنن تا دوباره وای فای وصل بشه .
سلام..
من این گوشی رو داشتم.
بعد از اپدیت به اندروید 4.0.4 رسمی و حتی کاستوم رام های مشکل wi-fi رو نداشتم...

titanium_zarin
01-09-2012, 12:08

سلام..
من این گوشی رو داشتم.
بعد از اپدیت به اندروید 4.0.4 رسمی و حتی کاستوم رام های مشکل wi-fi رو نداشتم...

خب این دوستمون که جواب دادن ...
ببینید من واقعا از سرعت سیگنال وای فای راضیم ..
دوستانی که میگن مشکل دارن میدونی چکار میکنن ؟؟
میان وای فای رو وصل میکنن بعد انتن موبایل رو میبرن ایرپلن بعد که از ایرپلن در میارن وای فای مشکل میخوره ...
من اینجوری هم مشکلی نداشتم ولی یه نکته :
من میگم این مشکل هست ولی اخه گوشی برای نت رفتنه که ایرپلن مدش کنم یا برای زنگ زدن ؟؟
شما گوشی گرفتی در عین حال نت هم بری ...
میخوام بگم بعضی ایرادات یه خورده الکی گرفته میشه !!

در ضمن اگر برای اینده داری تصمیم میگیری به نظر من ارکو اس بگیر !!

Simply.Arash
02-09-2012, 13:06
ببخشید من با pcc به این ics جدیده آپ کردم ولی ورژن خودم زیاد باگ داره
میشه با flashtool یه بار دیگه همون ورژن جدید رو بریزم روش؟
اگه میشه لطف کنید آخرین فرمور اورجینال(روت نشده) رو برام بزارید.

Ami R 940
05-09-2012, 16:11
آقا چرا ایکس پریا اس نمی تونه فول اچ دی مثل بچه آدم رون پخش کنه//همش لگ میزنه وافت فریم داره..تصویر کنده...

پلیر هم فابریک گوشی و ام ایک امتحان کردم فایده نداره...

آندروید 4.4 روشه.

hamed1297
05-09-2012, 19:11
با چه فرمتی؟پلیر MX رو تست کنید.

hamed1297
05-09-2012, 19:18
ببخشید من با pcc به این ics جدیده آپ کردم ولی ورژن خودم زیاد باگ داره
میشه با flashtool یه بار دیگه همون ورژن جدید رو بریزم روش؟
اگه میشه لطف کنید آخرین فرمور اورجینال(روت نشده) رو برام بزارید.

یه سر به اینجا بزنید.

پیشنهاد میدم رام miui رو هم تست کنید.

The Black Dahlia
09-09-2012, 08:12
آقا خبری از jelly bean نیس؟
این ics دیگه داره خیلی خسته کننده میشه !
راستی کسی آدرس سایتی نداره پک اندروید بفروشه..
یه جا دیدم 14 dvd رو 18 تومن میداد ولی تموم کرده بود
اگه میشه یه لینک برام بزارید
tnx:7: :v:

FA6161
10-09-2012, 11:07
دیشب گوشی رو زدم تو شارز امروز روشن نمی شه گوشی 3 هفتس خریدم

titanium_zarin
10-09-2012, 11:13

دکمه پاور و ولوم بالا رو نگه دار ...
اول یه ویبره میزنه بعد از 10 ثانیه سه تا ...
بعد ول کن دکمه ها رو ...
بعد هم روشنش کن !!

Punisher_2008
11-09-2012, 20:58
دکمه پاور و ولوم بالا رو نگه دار ...
اول یه ویبره میزنه بعد از 10 ثانیه سه تا ...
بعد ول کن دکمه ها رو ...
بعد هم روشنش کن !!
سلام..
اگه با اینکار حل نشد گوشی Dead شده.. فریمور رو با flash tools فلش کن.
یادمه قبلا این مشکل رو وقتی neo داشتم برام پیش امد.

hoomi_gta
11-09-2012, 23:07

برای من هم اینجوری شد یه مدت بذار گوشیت تو شارژ باشه درست میشه باطری شارژ خالی کرده . من یه مدت وصلش کردم به کامپیوتر روشن شد!!!

The Black Dahlia
12-09-2012, 06:03
دقت کرده باشین تاچش واسه بعضی بازی قدیمیا کار نمیکنه
اشکال از ics هه یا ???Aderno

Sent from my XPERIA S using Tapatalk 2

MMM52
12-09-2012, 07:45
آقا خبری از jelly bean نیس؟
این ics دیگه داره خیلی خسته کننده میشه !
راستی کسی آدرس سایتی نداره پک اندروید بفروشه..
یه جا دیدم 14 dvd رو 18 تومن میداد ولی تموم کرده بود
اگه میشه یه لینک برام بزارید
tnx:7: :v:

امیدوارم تبلیغ محسوب نشه....!

سایت اندرویدها 15 دی وی دی میده 19900 اگه هم انلاین پرداخت کنی هزینه پستی رایگانه...

من اول اندرویدیها ثبت کردم 7 دی وی دی میداد 20 تومن پستچی هم دو روز پیش اومد در رو باز نکردم دیگه الان باید برگشت خورده باشه...

+

دوستان تو 4.0.4 هنوز یکم مشکل تاچ هست...

شما هم اینطوره...؟

titanium_zarin
12-09-2012, 10:14
من که هیچ مشکل تاچی ندارم !!

biostar
14-09-2012, 19:17
سلام دوستان

شاید مجبور شم گالاکسی نوت م رو با یه اکسپریا اس عوض کنم..

نظرتون رو راجب این گوشی بگید..

گارانتی مشکل صفحه زرد رو قبول میکنه؟
رام چقدر برای این گوشی میاد؟
ساپورت سیانوژن و MIUI از این گوشی چجوری هست؟

و هر چیز دیگه ...

همه هم نظر بدن !

Ami R 940
16-09-2012, 13:24
میشه محافظ صفحه که فابریک کاخونه رو گوشی هست رو کند؟؟ کسی امتحان کرده ؟؟

titanium_zarin
16-09-2012, 16:59
میشه محافظ صفحه که فابریک کاخونه رو گوشی هست رو کند؟؟ کسی امتحان کرده ؟؟
اونوقت واسه چی ؟؟
شدنش میشه ولی مگه اینکه بخوای دو روزه بندازیش دور

سلام دوستان

شاید مجبور شم گالاکسی نوت م رو با یه اکسپریا اس عوض کنم..

نظرتون رو راجب این گوشی بگید..

گارانتی مشکل صفحه زرد رو قبول میکنه؟
رام چقدر برای این گوشی میاد؟
ساپورت سیانوژن و MIUI از این گوشی چجوری هست؟

و هر چیز دیگه ...

همه هم نظر بدن !

اگه من به تو دیگه توی خصوصی چیزی گفتم !!
نامرد :دی
:|
چرا گوشی بخری که مشکل زردی صفحه داشته باشه ؟؟ دقت کن درست بخر :
ببین پشت گوشی رو بر میداری که سیم رو بزاری ...یه کاغذ هست که بارکد روش نوشته ...بالا نگاه کنی میبینی نوشته lt26i
زیر اون نباید نوشته باشه aabc ...اوندو تا اولی aa نباشه !! تمام !!
رام الان خیلی نیت ...
سیانوژن اعلام کرده به طور رسمی پشتیبان گوشی هست !!
گوگل هم اعلام کرده برای این گوشی اندروید وانیلی یا همون خالص رو میده !!

biostar
16-09-2012, 18:57
اونوقت واسه چی ؟؟
شدنش میشه ولی مگه اینکه بخوای دو روزه بندازیش دور

اگه من به تو دیگه توی خصوصی چیزی گفتم !!
نامرد :دی
:|
چرا گوشی بخری که مشکل زردی صفحه داشته باشه ؟؟ دقت کن درست بخر :
ببین پشت گوشی رو بر میداری که سیم رو بزاری ...یه کاغذ هست که بارکد روش نوشته ...بالا نگاه کنی میبینی نوشته lt26i
زیر اون نباید نوشته باشه aabc ...اوندو تا اولی aa نباشه !! تمام !!
رام الان خیلی نیت ...
سیانوژن اعلام کرده به طور رسمی پشتیبان گوشی هست !!
گوگل هم اعلام کرده برای این گوشی اندروید وانیلی یا همون خالص رو میده !!

توی خصوصی؟ هان؟ چیزی نیمده ها :دی
دیگه خریدم :دی

میگم ! احساس می کنم روش یه محافظ صفحه هست .. نه؟ نکنمش دیگه؟ نیازی به محافظ صفحه اضافی که نداره دیگه؟
از کیفیتش خوشم اومد..

جنس بدنش گالاکسی نوت رو میخوره !!!

زیر lt26 نوشته adfc منظورت همین 4 رقمیه هست یا اون سزیال بزرگه؟

titanium_zarin
16-09-2012, 20:45
توی خصوصی؟ هان؟ چیزی نیمده ها :دی
دیگه خریدم :دی

میگم ! احساس می کنم روش یه محافظ صفحه هست .. نه؟ نکنمش دیگه؟ نیازی به محافظ صفحه اضافی که نداره دیگه؟
از کیفیتش خوشم اومد..

جنس بدنش گالاکسی نوت رو میخوره !!!

زیر lt26 نوشته adfc منظورت همین 4 رقمیه هست یا اون سزیال بزرگه؟
حرومت :دی

اقا مبارک ...
مطمن باش عالیه ...
اون کد هم درسته ...و معلومه جز تولیدات اخری هست !!
اون رو داره روی صفحه ولی بهتره یه محافظ هم بچسبونی که عمری شه !!

biostar
16-09-2012, 20:50
حرومت :دی

اقا مبارک ...
مطمن باش عالیه ...
اون کد هم درسته ...و معلومه جز تولیدات اخری هست !!
اون رو داره روی صفحه ولی بهتره یه محافظ هم بچسبونی که عمری شه !!

عمری .. :دی
نه نهایت 2 ماه دارمش بسمه :دی

حالا واقعا محافظ صفحس یا خود صفحس ؟ کرم افتاده تو بدنم که بکنمش :دی

M@hdi-B
16-09-2012, 21:42
علی ترک بازی درمیاری چرا؟ رو محافظ صفحه یکی دیگه بچسبونه؟:دی

نه آقا جون نه بکنش(اعراب نداره چپه نخونید:دی) نه یکی دیگه روش بچسبون .. همینو درست استفاده کنی حالا حالاها کار میده

راستی مبارکه ولی من بودم آکرو اس می خریدم خیلی خره :دی

titanium_zarin
16-09-2012, 22:50
علی ترک بازی درمیاری چرا؟ رو محافظ صفحه یکی دیگه بچسبونه؟:دی

نه آقا جون نه بکنش(اعراب نداره چپه نخونید:دی) نه یکی دیگه روش بچسبون .. همینو درست استفاده کنی حالا حالاها کار میده

راستی مبارکه ولی من بودم آکرو اس می خریدم خیلی خره :دی

کی گفت خودت رو قاطی کنی ؟؟
برو فلوتت رو بزن :دی

مهدی منظور من میدونی چیه ؟؟
ببین خود گوشیهای سونی یه ورقه نازک از محافظ هست روش و یه محافظ هم توی جعبه ...
اون اولی مثل تاچ میمونه ...
گرفتی ؟؟
یعنی اولش شاید نبینیش اصلا !!

M@hdi-B
17-09-2012, 06:36
یه جوری حرف می زنی انگاری تا حالا سونی نداشتم :دی

والا یادمه برچسب ایکس10 ام یه گوشش بلند شده بود وقتی خواستم بکنمش :دی به زور کنده شد وقتی هم کنده شد یه جوری صدا می داد فکر می کردی فیلم عکاسیه(منظورم اینه خیلی ضخیم بود)

اگر اینم از همون جنس باشه خوبه مگه اینکه نازکتر باشه .. در کل هر چی تو میگی :دی تسلیم

Ami R 940
17-09-2012, 09:36
چون برچسب پر خط و خش شده...واس این می خوام بکنمش..اما هر کاری میکنم کنده نمیشه مثل پوست سگ سفته..:d کسی امتحان کرده بکنتش

Punisher_2008
17-09-2012, 12:56
چون برچسب پر خط و خش شده...واس این می خوام بکنمش..اما هر کاری میکنم کنده نمیشه مثل پوست سگ سفته..:d کسی امتحان کرده بکنتش
سلام..
من وقتی این گوشی رو داشتم یکبار برچسبشو عوض کردم. از اون قسمت بالایی کنار دوبین ویدیوکال میشه بلندش کرد. مواظب باش روی نمایشگر خش نندازی..

biostar
17-09-2012, 23:24
از دوربین گوشی راضی هستید؟

Punisher_2008
18-09-2012, 00:11
از دوربین گوشی راضی هستید؟

دوربین این گوشی دقیقا مثل ارک اس هست. حتی نوع و مدل سنسورشم هم همونه فقط رزولیشن بالاتر رفته. mp بالاتر رفته. عکسها با جزئیات بسیار بیشتری و بهتر ثبت میکنه.
البته افزایش مگاپیکسل خودش باعث افزایش نویز میشه.
کیفیت دوربینش خیلی خوبه. ولی در حد n8 و.. نیست. در کل دوربین بسیار خوبی داره.
گذشته از دوربین گوشی فوق العاده ای هست. نزدیک به 1ماه داشتمش از هر نظر ازش راضی بودم.

biostar
18-09-2012, 12:34
دوربین این گوشی دقیقا مثل ارک اس هست. حتی نوع و مدل سنسورشم هم همونه فقط رزولیشن بالاتر رفته. mp بالاتر رفته. عکسها با جزئیات بسیار بیشتری و بهتر ثبت میکنه.
البته افزایش مگاپیکسل خودش باعث افزایش نویز میشه.
کیفیت دوربینش خیلی خوبه. ولی در حد n8 و.. نیست. در کل دوربین بسیار خوبی داره.
گذشته از دوربین گوشی فوق العاده ای هست. نزدیک به 1ماه داشتمش از هر نظر ازش راضی بودم.

من احساس می کنم نویز تصویر خیلی زیاده..
اون چیزی که می خوام نیست..

Original Titan
21-09-2012, 13:26
يه پست بديم ببينيم آواتارمون چي بود :31:

چه خبر؟
دنيا دست كيه؟
اين گوشي الان چند شده؟

ehsan_
21-09-2012, 16:59
سلام
اونهایی که این گوشی رو دارن سریع برن توی فضای باز با نور کافی یک عکس خوب بگیرن ببیننن که حجمش چقدر هست بیان اعلام کنن
همچنین عکس هایی که قبلا گرفتن رو بررسی کنن

سایت gsmarena چندتا تا عکس جدید در شرایط ایده ال با Xperia t که 13 مگاپیکسله گرفته حجمشون حدود 3 مگ هستند

PersiAndroid
21-09-2012, 23:02
56719
امشب با فامیل بیرون بودیم دختر خالم دستش بند بود میخواس یه چیزیو بلند کنه واسه چند ثانیه سعی کرد گوشیو بزاره تو دهنش و با دندوناش نگه داره :D
در حد زیادم فشار نیورد که مخصوصا فشار بیاره فقط در حد نگه داشتنش بعد که جعبه رو گذاشت زمین گوشیو برداشت دیدم شکسته ال سی دیش!
واقعا خیلی مزخرف بود آخه مگه چی بود؟! که بشکنه... تا حالا صد بار گوشی های تاچم خورده زمین حتی شده از صفحه روی یه نوک سنگ بیفته
حتی دیدم رو گوشیهای تاچ گوریلا گلس با چکش کلید و اینا ضربه میزنن نمیشکنه... بعد که چک کردم تو جی اس ام آرنا دیدم گوریلا گلس ننوشته
فک کنم واسه این انقد راحت شکسته که گوریلا گلس نیس
خدایی نگاش کنین با یه فشاره کوچیک تا کجاش شکسته

کسی خبر داره تاچ و ال سی دی چنده؟ جداس >؟ با همه؟ چون ال سی دی سالمه ولی این شیشه روش شکسته تاچم کامل کار می کنه

M@hdi-B
22-09-2012, 07:11
قابل توجه بعضیها :دی خودش می دونه کیو میگم :دی

hamed1297
22-09-2012, 15:30
شما وقتی یه جسم سنگین رو بلند کنی همزمان ناخود آگاه فشار میاری توی همچین حالتی.میگی نه تست کن:دی
ولی خیلی ستمه.ایشاله درست میشه.

Sent from my X10i using Tapatalk 2

PersiAndroid
22-09-2012, 18:11
جسم سنگین کجا بود :P
جعبه سبک بود چون چیزی داخلش نبود نهایت 5 کیلو . فقط چون لباسش جیب نداشت با دندون گرفت :D

biostar
23-09-2012, 00:51
جسم سنگین کجا بود :P
جعبه سبک بود چون چیزی داخلش نبود نهایت 5 کیلو . فقط چون لباسش جیب نداشت با دندون گرفت :D

تاچ و LCD با هم حدود 160 تومن خرجشه..

اگر تاچ سالم باشه (کار کردنش دلیل سالمیش نیست) هزینش از این هم کمتر میشه...

ولی من یک مقاله می خوندم که سونی از گوریلا استفاده نکرده اما از تکنولوژی خودش استفاده کرده برای صفحه نمایش ، اما راجب قدرتش نمی دونم..

تو نت هم گشتم ، کسی شکایت و گله ی خاصی از این موضوع نکرده بوده

اما جالبه صفحه نمایش گوشی به خاطر یه گاز بشکنه :دی

PersiAndroid
23-09-2012, 16:25
آره امروز از دختر خالم دقیق پرسیدم فقط گویا از یه قمقمه میخوسته آب بریزه تو یه لیوان فشارم در حد نگه داشتنش بوده
از یکه از تعمیر کارا که دوستم بود پرسیدم که چون تاچ کار می کنه و ال سی دی سالمه فک کنم فقط باید تاچ عوض شه
اونم پرسید گفت تاچ و ال سی دی با همه و قیمت خرید 480 تومنه!
شما کجا پرسیدی که میگن 160... ممنون میشم اگه لطف کنی و بگی...

mnik7
23-09-2012, 21:06
شاید فشار بیشتر از اونچیزی بوده که میگه
البته از اون قسمتی که با دندون گرفته گوشی هم به خاطر ابعادش لنگر انداخته فشار بیشتر شده
من خودم یه گوشی بیخود چینی تو خونه دارم از قسمت بالاش با دندون فشار دادم با یه فشار کم چیزیش نشد ولی وقتی فشار خیلی بیشتری وارد کردم یه صدایی شنیدم دیگه بی خیال شدم(جدی میگم تست کردم)
حالا با این تفاسیر فکر نمیکنم فشار کمی بوده
ولی شاید همینطوره که شما میگی بوده ولی در کل خیلی زور میگه 480 به خدا
بچه ها کسی اطلاع نداره اکسپریا T گوریلا گلسه یا نه ؟
یه ویدیو ازش دیدم معرفش اشاره کرد گوریلا گلس ولی در مشخصاتش ندیدم اشاره بشه

biostar
23-09-2012, 23:55
آره امروز از دختر خالم دقیق پرسیدم فقط گویا از یه قمقمه میخوسته آب بریزه تو یه لیوان فشارم در حد نگه داشتنش بوده
از یکه از تعمیر کارا که دوستم بود پرسیدم که چون تاچ کار می کنه و ال سی دی سالمه فک کنم فقط باید تاچ عوض شه
اونم پرسید گفت تاچ و ال سی دی با همه و قیمت خرید 480 تومنه!
شما کجا پرسیدی که میگن 160... ممنون میشم اگه لطف کنی و بگی...

از اصفهان..

نبابا 480 دیگه چه خبره !!!
تو فروم PersianTools تعمیرکار زیاد هست... از اونها هم بپرس

ولی همین حدود 160 باید بشه بقیه شهر ها..

biostar
23-09-2012, 23:57
البته از اون قسمتی که با دندون گرفته گوشی هم به خاطر ابعادش لنگر انداخته فشار بیشتر شده
من خودم یه گوشی بیخود چینی تو خونه دارم از قسمت بالاش با دندون فشار دادم با یه فشار کم چیزیش نشد ولی وقتی فشار خیلی بیشتری وارد کردم یه صدایی شنیدم دیگه بی خیال شدم(جدی میگم تست کردم)

سونی glass هاشو خودش میسازه...
برای xperia T و حتی سری ضد آب هم همینه

PersiAndroid
24-09-2012, 12:25

فک کن سعی کنی نگه داری چقد فشار میاری! تا اینکه به قصد شکستن فشار بیاری کلا مشکل از کیفیت ساخته

از اصفهان..

نبابا 480 دیگه چه خبره !!!
تو فروم PersianTools تعمیرکار زیاد هست... از اونها هم بپرس

ولی همین حدود 160 باید بشه بقیه شهر ها..

نهایتا واست پول می فرستم بخری...
کل شیراز و گشتم اصلا هیچکدوم این قطعه هنوز واسشون نیومده بود...

The Black Dahlia
21-10-2012, 13:29
سلام

گرد و خاک تاپیکو ورداشتم تا بگم سونی گفته تا فصل اول سال آینده همه گوشی های xperia 2012 از جمله این گوشی 4.1 میشن :-)
یعنی فوقش سه چار ماه دیگه :D

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2

mehdi30nema
21-10-2012, 22:33
دوستان به کمکتون نیاز دارم ، یه اکسپریا اس دست دوم تمیز گیرم اومده که فروشنده 950 تومان میده . اول اینکه میشه بگید اصلا این قیمت خوبه یا نه ؟ ارزش داره الان 950 پول این گوشی رابدم ؟

چند تا سوال هم دارم :
1 - این گوشی رنگش مشکی هست ، آیا امکان داره رنگ قاب گوشی به مرور از بین بره .
2 - یه چیزایی در مورد مشکلات وای فای این گوشی شنیده بدم که خیلی قطع و وصل میشه ، آیا صحت داره ؟ چون من خیلی با وای فای کار میکنم .
3- آندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 که برای این گوشی اومده مشکل و باگی نداره ؟
4 - از نظر شارژ نگه داشتن اوضاع گوشی چه طور هست ؟

با تشکر

The Black Dahlia
22-10-2012, 16:21
دوستان به کمکتون نیاز دارم ، یه اکسپریا اس دست دوم تمیز گیرم اومده که فروشنده 950 تومان میده . اول اینکه میشه بگید اصلا این قیمت خوبه یا نه ؟ ارزش داره الان 950 پول این گوشی رابدم ؟

چند تا سوال هم دارم :
1 - این گوشی رنگش مشکی هست ، آیا امکان داره رنگ قاب گوشی به مرور از بین بره .
2 - یه چیزایی در مورد مشکلات وای فای این گوشی شنیده بدم که خیلی قطع و وصل میشه ، آیا صحت داره ؟ چون من خیلی با وای فای کار میکنم .
3- آندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 که برای این گوشی اومده مشکل و باگی نداره ؟
4 - از نظر شارژ نگه داشتن اوضاع گوشی چه طور هست ؟

با تشکر

سلام گلم

بهترین دو هسته ای ها htc one s و همین گوشی هستند...
دیگه بستگی به خودت داره کدومشو دوس داشته باشی...
البته این با کلاس تره و خوشگل تر
من سفید دارم رنگش که تا الان نرفته سیاهو نمیدونم
قیمتشم که یه 100 150 بزاری روش شاید نوش گیرت بیاد اگه می خوای دست دو بخری سعی کن از سری اولیا نباشه
وای فای اصلان واسه من مشکل نداشته واسه دوستان هم فک نکنم....
اندروید 4 واسش اومده 4.1 هم تا چن ماه دیگه داره میاد مشکلی هم نداره...

mehdi30nema
24-10-2012, 22:21
منم بالاخره گلکسی اسم را با این گوشی عوض کردم ، گوشی که منم گرفتم امروز دستم رسید ، با این که یک ماه کارکرده هست ولی خیلی تمیزه . بعد از یه کم کار کردن با گوشی چند مورد هست که در موردشون سوال دارم :

1 - کدی که پشت گوشی نوشته abab هست ، این کد خوبه دیگه ؟ مشکل زردی و ... که نداره ؟
2 - احساس میکنم درب پشت گوشی به محکمی گوشی های سامسونگ نیست ، به مرور و با زیاد باز و بسته کردن ، ممکنه درب گوشی لق بشه ؟
3 - گوشی هیچ برنامه و بازی روش نصب نبود ( فقط برنامه های اصلی نصب بودن ) ، نیازی هست که ریست فکتوری کنم ؟ و اگه نیاز هست چه طوری باید ریست فکتوری کنم ؟
4 - الان وای فای رو روشن کردم ولی اصلا مودمم را حتی پیدا هم نمیکنه ، فکر میکنید مشکل از چیه ؟

فعلا همین سوالات تو ذهنم هست که احتمالا بازم برام سوا پیش میاد که ازتون میپرسم .

با تشکر

biostar
24-10-2012, 22:56
منم بالاخره گلکسی اسم را با این گوشی عوض کردم ، گوشی که منم گرفتم امروز دستم رسید ، با این که یک ماه کارکرده هست ولی خیلی تمیزه . بعد از یه کم کار کردن با گوشی چند مورد هست که در موردشون سوال دارم :

1 - کدی که پشت گوشی نوشته abab هست ، این کد خوبه دیگه ؟ مشکل زردی و ... که نداره ؟
2 - احساس میکنم درب پشت گوشی به محکمی گوشی های سامسونگ نیست ، به مرور و با زیاد باز و بسته کردن ، ممکنه درب گوشی لق بشه ؟
3 - گوشی هیچ برنامه و بازی روش نصب نبود ( فقط برنامه های اصلی نصب بودن ) ، نیازی هست که ریست فکتوری کنم ؟ و اگه نیاز هست چه طوری باید ریست فکتوری کنم ؟
4 - الان وای فای رو روشن کردم ولی اصلا مودمم را حتی پیدا هم نمیکنه ، فکر میکنید مشکل از چیه ؟

فعلا همین سوالات تو ذهنم هست که احتمالا بازم برام سوا پیش میاد که ازتون میپرسم .

با تشکر

1 مشکل زردی نداره
2. والا بنظرم قاب پشتش از اس 3 هم با کیفیت تر و محکم تره ، قاب پشت سامسونگ ها زود میشکنه اما این قرص و محکمه
3.ریست فکتوری نیازی نیست .. اگر هم بخوای کنی در تنظیمات setting هست.
4.یه سری رام ها مشکل نشناختن وای فای رو دارند ، گوشی رو کرنل یا رام رو عوض کنید مشکل بر طرف میشه... البته با wipe کردن هم بعضا حل میشه

mehdi30nema
25-10-2012, 09:52
1 مشکل زردی نداره
2. والا بنظرم قاب پشتش از اس 3 هم با کیفیت تر و محکم تره ، قاب پشت سامسونگ ها زود میشکنه اما این قرص و محکمه
3.ریست فکتوری نیازی نیست .. اگر هم بخوای کنی در تنظیمات setting هست.
4.یه سری رام ها مشکل نشناختن وای فای رو دارند ، گوشی رو کرنل یا رام رو عوض کنید مشکل بر طرف میشه... البته با wipe کردن هم بعضا حل میشه

آقا ممنون ،
این مشکل وای فای خیلی روی مخم هست ، الان هر چی مودم نزدیکیه خونمون هست رو میشناسه ولی مودم خودم رو نمیشناسه ، من اصلا هم از کرنل و رام و ... گوشی های سونی هیچی نمیدونم ، چون قبلا گلکسی داشتم . الن باید چی کار کنم ؟
یه چیزه دیگه ، این گوشی تسک منیجر نداره مثل گوشی های سامسونگ که بشه برنامه های باز رو بست و مقدار رم مصرفی را ببینم ؟

The Black Dahlia
25-10-2012, 10:37
آقا ممنون ،
این مشکل وای فای خیلی روی مخم هست ، الان هر چی مودم نزدیکیه خونمون هست رو میشناسه ولی مودم خودم رو نمیشناسه ، من اصلا هم از کرنل و رام و ... گوشی های سونی هیچی نمیدونم ، چون قبلا گلکسی داشتم . الن باید چی کار کنم ؟
یه چیزه دیگه ، این گوشی تسک منیجر نداره مثل گوشی های سامسونگ که بشه برنامه های باز رو بست و مقدار رم مصرفی را ببینم ؟

برا رام بهترین و جدید ترینش nl generic 6.1.a.2.45 هست که اندروید 4 ره.... از فروم xda دانلود کن با flashtools بریز حله

تست منیجرم : sittings -apps - running

یه شورتکات از apps بزار تو صفحه خونت اونم حله ...

مودم وایرلست چیه ؟

mehdi30nema
25-10-2012, 10:56
برا رام بهترین و جدید ترینش nl generic 6.1.a.2.45 هست که اندروید 4 ره.... از فروم xda دانلود کن با flashtools بریز حله

تست منیجرم : sittings -apps - running

یه شورتکات از apps بزار تو صفحه خونت اونم حله ...

مودم وایرلست چیه ؟

ممنون

مودمم tp link هست .

The Black Dahlia
25-10-2012, 18:06
ممنون

مودمم tp link هست .

من tplink 8901 دارم راحت می خونتش
یه ریست بکن گوشیو درس می شه داش ...

mehdi30nema
25-10-2012, 20:44
من tplink 8901 دارم راحت می خونتش
یه ریست بکن گوشیو درس می شه داش ...

در مورد مودم باید بگم ، من امروز وای فای گوشی را تو محل کارم امتحان کردم و از دو تا مودمی که داریم یکیشون پیغام Authentining problem یا یه همچین چیزی میداد ولی با اون یکی خیلی راحت به اینترنت وصل شد و کلی وب گردی هم کردم ولی الان بازم توی خونه امتحان میکنم ولی باز هم مودم خونه را حتی شناسایی هم نمیکنه .

دو تا سوال دیگه هم دارم :

1 - این پیش بینی لغات توی محیط اس ام اس را چه جوری از بین ببرم ؟ هم فارسی هم انگلیسی هر چی میخام بنویسم خودش یه چیزه دیگه پیش بینی میکنه و مینویسه ، هر چی تو ستینگ گشتم چیزی پیدا نکردم .

2 - در مورد رم هم سوال دارم ، الان حدوده 330 مگ پر دارم و 300 مگ خالی ، ولی وقتی دکمه home را نگه میدارم و همه برنامه های باز را میبندم بازم همون 330 مگ پر میمونه و کم نمیشه . در این رابطه نظری ندارید ؟

با تشکر

The Black Dahlia
26-10-2012, 12:14
در مورد مودم باید بگم ، من امروز وای فای گوشی را تو محل کارم امتحان کردم و از دو تا مودمی که داریم یکیشون پیغام Authentining problem یا یه همچین چیزی میداد ولی با اون یکی خیلی راحت به اینترنت وصل شد و کلی وب گردی هم کردم ولی الان بازم توی خونه امتحان میکنم ولی باز هم مودم خونه را حتی شناسایی هم نمیکنه .

دو تا سوال دیگه هم دارم :

1 - این پیش بینی لغات توی محیط اس ام اس را چه جوری از بین ببرم ؟ هم فارسی هم انگلیسی هر چی میخام بنویسم خودش یه چیزه دیگه پیش بینی میکنه و مینویسه ، هر چی تو ستینگ گشتم چیزی پیدا نکردم .

2 - در مورد رم هم سوال دارم ، الان حدوده 330 مگ پر دارم و 300 مگ خالی ، ولی وقتی دکمه home را نگه میدارم و همه برنامه های باز را میبندم بازم همون 330 مگ پر میمونه و کم نمیشه . در این رابطه نظری ندارید ؟

با تشکر

سلام داداش :sq_25:

در مورد وای فای فک کنم اشکال از مودمته ....

واسه پیشبینی : sittings-language & input - Xperia keybord-word suggestion

گزینه 3 یا 4 رو انتخاب کن

در مورد رم:
این گرفتن دکمه home و بردن برنامه ها ، اونارو کاملا نمی بنده فقط از تو لیست پاکشون می کنه
تنها راه همون رفتن به apps - running هستش :sq_20:

h!tman
26-10-2012, 14:52
دیروز دوباره Xperia S رفیقم رو گرفتم! هر چی رام کاستوم زدیم. کرنل جدید،کرنل قدیم ، رام رسمی،همه ورژن های اندروید.
ولی به نظرم بهبود مشکل تاچ سه نقطش در حد 20-30% بیشتر نیست !
گوشیش هم کلا خط خطی بود .با این که کلا تو کاور بوده و محافظ داشته .
یــــنی چی بگم ..:|

Punisher_2008
26-10-2012, 15:15
دیروز دوباره Xperia S رفیقم رو گرفتم! هر چی رام کاستوم زدیم. کرنل جدید،کرنل قدیم ، رام رسمی،همه ورژن های اندروید.
سلام..
من که این گوشی رو نزدیک به یک ماه داشتم عالی بود..
اون قسمت پایین اوایل داخل اندروید 2.3.7 واقعا افتضاح بود ولی به 4.0.4 اپدیت کردم اوکی شد.
ولی در کل اون قسمت پایین برای بار اول یکم مشکله برای کاربر چون یکم دقت میخواد. ولی خیلی سریع بهش عادت میکنید..
من که باهاش خیلی سریع کارمیکردم..

خط و خش؟!!!! کیفیت بدنش خیلی خوب بود! من گاردم انداخته بودم روش. وقتی فروختمش طرف کیف میکرد.. مثل اک بود!

Agame.Arash
26-10-2012, 15:53

سری جدیدا همین جوری بودن
قابشو باز کن ببین کد 4رقمیش چیه

mehdi30nema
26-10-2012, 19:00
من رمم همیشه بین 250 تا 280 خالی هست ، این طبیعیه ؟

یه چیزه دیگه ، برای سایلنت کردن همیشه باید بریم تو ستینگ ؟ مثل گوشی های سامسونگ تو نوتیفیکیشن بار چیزی نداره ؟

hamed1297
26-10-2012, 19:07
من رمم همیشه بین 250 تا 280 خالی هست ، این طبیعیه ؟

یه چیزه دیگه ، برای سایلنت کردن همیشه باید بریم تو ستینگ ؟ مثل گوشی های سامسونگ تو نوتیفیکیشن بار چیزی نداره ؟

واسه سایلنت کردن از ویجت پاور میتونی استفاده کنید یه برنامه هم هست به نام notification toggle که اونم کار همون رو میکنه

Sent from my X10i using Tapatalk 2

h!tman
26-10-2012, 19:09
سلام..
من که این گوشی رو نزدیک به یک ماه داشتم عالی بود..
اون قسمت پایین اوایل داخل اندروید 2.3.7 واقعا افتضاح بود ولی به 4.0.4 اپدیت کردم اوکی شد.
ولی در کل اون قسمت پایین برای بار اول یکم مشکله برای کاربر چون یکم دقت میخواد. ولی خیلی سریع بهش عادت میکنید..
من که باهاش خیلی سریع کارمیکردم..

خط و خش؟!!!! کیفیت بدنش خیلی خوب بود! من گاردم انداخته بودم روش. وقتی فروختمش طرف کیف میکرد.. مثل اک بود!
من همون اول که اومده بود باش کار کردم .اون موقع که اون قسمت ها انگار آنالوگ بودن :))
ولی بازم آپ کردیم 20-30درصد بهتر شد. آخرم گوشی رو زدم زیر بقلش گفتم برو:دی

dan1al
26-10-2012, 22:34
سلام به همگی کمکم کنید لطفا من برای گوشیم که xperia s sony باشه توی screen lock اش پسوورد گذاشتم ولی نمیدونم الان چجوری پاکش کنم !
please help!:41:

biostar
26-10-2012, 23:02
سلام به همگی کمکم کنید لطفا من برای گوشیم که xperia s sony باشه توی screen lock اش پسوورد گذاشتم ولی نمیدونم الان چجوری پاکش کنم !
please help!:41:

روته ؟ آنلاک؟

اگه هست واپ باید کنی !!!
البته کل برنامه هات میپره

mehdi30nema
27-10-2012, 09:50
بچه ها مصرف باتری این گوشی خیلی بالا نیست ؟
من دیشب فول شارژ کردم و در عرض سه ساعت 5 درصد کم شد . بعد یک ساعت با هدفون فیلم دیدم تو گوشی که 22 درصد هم کم شد . به نظرتون خیلی زیاد نیست ؟

راستی این شارزهایی که میگن تو نیم ساعت گوشی را شارژ میکنه چه جور شارژرهایی هستند و کجا میشه پیداشون کرد ؟

Agame.Arash
27-10-2012, 23:31
امروز واسه اولین بار از رادیوش استفاده کردم
راستی همین جوری فهمیدم وقتی به رادیو گوش میدی دو تا انگشتتو بزاری رو صفخه حش خش میکنه
بعد وقتی ورشون داری درس میشه!:D

mehdi30nema
28-10-2012, 11:20
بچه ها این وایرلس گوشی من خیلی رو اعصابه . امروز روی یه مودم دیگه امتحان کردم و مودم را شناخت ولی وقتی پسورد میزنم وصل نمیشه .
الان از وقتی که گوشی را خریدم روی چهار پنج تا مودم امتحان کردم ولی فقط روی یکی تونستم وصل بشم .

چی کار کنم ؟

Agame.Arash
28-10-2012, 12:32
بچه ها این وایرلس گوشی من خیلی رو اعصابه . امروز روی یه مودم دیگه امتحان کردم و مودم را شناخت ولی وقتی پسورد میزنم وصل نمیشه .
الان از وقتی که گوشی را خریدم روی چهار پنج تا مودم امتحان کردم ولی فقط روی یکی تونستم وصل بشم .

چی کار کنم ؟

قبلا هم یه بار بت گفتم گلم رام رو که عوض کنی درس میشه
بهترین ورژن هم GENERIC NL هست که رام رسمیه ...

mehdi30nema
28-10-2012, 22:23
قبلا هم یه بار بت گفتم گلم رام رو که عوض کنی درس میشه
بهترین ورژن هم GENERIC NL هست که رام رسمیه ...

اخه مسئله اينجاست كه من اصلا از عوض كردن رام هاي سوني هىچى نمىدونم . کسى مىتونه کمک کنه ؟ راستى گوشى را رىست کنم درست نمىشه ؟
ي

Agame.Arash
29-10-2012, 01:52
اخه مسئله اينجاست كه من اصلا از عوض كردن رام هاي سوني هىچى نمىدونم . کسى مىتونه کمک کنه ؟ راستى گوشى را رىست کنم درست نمىشه ؟
ي

برو اینجا مدل گوشیتو انتخاب کن وارد فروم شو اگه مشکل داشتی بگو آموزش کاملو با لینک فریمور برات میزارم
Sonymobile.com

mehdi30nema
29-10-2012, 08:02
برو اینجا مدل گوشیتو انتخاب کن وارد فروم شو اگه مشکل داشتی بگو آموزش کاملو با لینک فریمور برات میزارم
Sonymobile.com

من الان با دقت مشخصات گوشیم را دیدم ، رامی که روش هست همین رامی هست که اشاره کردید . پس نیاز نیست دیگه رام عوض کنم ؟

Agame.Arash
29-10-2012, 12:24
من الان با دقت مشخصات گوشیم را دیدم ، رامی که روش هست همین رامی هست که اشاره کردید . پس نیاز نیست دیگه رام عوض کنم ؟

تا اونجایی که میدونم تعویض رام تنها راه فیکس شدن مشکل وایفای تو این گوشیه
حتی تمام کسایی هم که تو فروم ها ی دیگه مث xda همین مشکلو داشتن با تعویض رام درس شده
بهتره همون رام رو دوباره نصب کنی یا اگه نشد generic sa هم رام خوبیه

mehdi30nema
29-10-2012, 20:56
تا اونجایی که میدونم تعویض رام تنها راه فیکس شدن مشکل وایفای تو این گوشیه
حتی تمام کسایی هم که تو فروم ها ی دیگه مث xda همین مشکلو داشتن با تعویض رام درس شده
بهتره همون رام رو دوباره نصب کنی یا اگه نشد generic sa هم رام خوبیه

الان مودمم را ریست کردم و اسم و پسوردش را عوض کردم و بالاخره بعد از یک هفته گوشیم مودم را شناخت و تونستم به نت وصل شم .
ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن .

Agame.Arash
30-10-2012, 17:27
دوستانی که تازه این گوشی رو خریدن یادشون باشه app هاتون رو فقط تو حافظه خود گوشی نصب کنید که زیاد کرش نکنه
البته دیتا و اینا تو همون هارد
من الان 400 تا app و بازی دارم تو حافظه خود گوشی فقط 500 مگ گرفته

دوستانی هم که می خوان این گوشی رو بخرن یادشون باشه که 16 گیگش هم کافیه من 32 دارم الان یه عالمه جا اضاف اوردم !

mehdi30nema
09-11-2012, 18:33
امروز یه اتفاق عجیب برای گوشیم افتاد ،

امروز رفته بودم بیرون و شلوار جینی که پوشیده بودم یه مقدار تنگ بود و گوشی به سختی توی جیبم جا میشد .
خلاصه همی چی درست بود تا اینکه گوشی را بعد از دو سه ساعت از جیبم درآوردم تا زنگ بزنم که دیدم بدون این که من بخام مثل اینکه در اثر فشار در جیبم خود به خود صفحه sound در منوی setting باز شده و انگار با ده تا انگشت دارن روی صفحه میزنن ، همه چی داشت کلیک میشد .( بدون اینکه من کلیک کنم )
هر کاری کردم از اون صفحه بیرون نیومد و خاموش هم نمیشد که با گرفتن کلید پاور و هوم گوشی را خاموش کردم و بعد دوباره روشنش کردم .
الان همه چی درسته و همه نرم افزار هایی که نصب کردم کار میکنم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم گوشی یه جوری شده و یه کم کند شده .
البته اینم بگم که وای فای گوشی هم تا همین چند دقیقه پیش قاطی بود و مثلا وقتی روشن میکرمش دیگه خاموش نمیشد ، که اونم با یکی دوبار خاموش روشن کردن گوشی درست شد .

حالا به نظرتون گوشی را ریست فکتوری کنم ؟

biostar
09-11-2012, 19:14
امروز یه اتفاق عجیب برای گوشیم افتاد ،

امروز رفته بودم بیرون و شلوار جینی که پوشیده بودم یه مقدار تنگ بود و گوشی به سختی توی جیبم جا میشد .
خلاصه همی چی درست بود تا اینکه گوشی را بعد از دو سه ساعت از جیبم درآوردم تا زنگ بزنم که دیدم بدون این که من بخام مثل اینکه در اثر فشار در جیبم خود به خود صفحه sound در منوی setting باز شده و انگار با ده تا انگشت دارن روی صفحه میزنن ، همه چی داشت کلیک میشد .( بدون اینکه من کلیک کنم )
هر کاری کردم از اون صفحه بیرون نیومد و خاموش هم نمیشد که با گرفتن کلید پاور و هوم گوشی را خاموش کردم و بعد دوباره روشنش کردم .
الان همه چی درسته و همه نرم افزار هایی که نصب کردم کار میکنم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم گوشی یه جوری شده و یه کم کند شده .
البته اینم بگم که وای فای گوشی هم تا همین چند دقیقه پیش قاطی بود و مثلا وقتی روشن میکرمش دیگه خاموش نمیشد ، که اونم با یکی دوبار خاموش روشن کردن گوشی درست شد .

حالا به نظرتون گوشی را ریست فکتوری کنم ؟

این مشکل برای من هم پیش می اومد
فکتوری ریست کن ، یا اگر گوشی روت شده کافیه cache و dalvik cache رو وایپ کنی

مشکل از باگ رام هست...

Kav3h
11-11-2012, 18:26
Sony Xperia S vs. Sony Xperia SL
کدوم مدل پیشنهاد می‌شه؟

hamed1297
11-11-2012, 22:55
خوب به نظرم مطمئنا اس ال چون ارتقا پیدا کرده اس هست.