PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بعد از بوت کردن سیستم

lovely_killer
10-01-2012, 00:19
با سلام خدمت اساتید عزیز
دوستان من یک ویندوز اندروید مخصوص کامپیوتر دانلود کردم بوتش کردم روی فلش . و روی ویندوز 7 ای که داشتم اجرا کردم.ولی زیاد از بوت سر در نمیارم و واسه اجرا کردنش کلی گزینه ها رو امتحان کردم. الان یه مشکلی واسه بوتم به وجود اومده که اصلا ویندوز 7 من رو بالا نمیاره و فقط ویندوز اندروید رو میاره که اونم توی ویندوز نمیره.فقط تا روی لوگو میره و هیچ اتفاقی نمیوفته.مشکل اصلی اینه که من بوت رو چه یا فلش چه با هارد دیسک چه با هر گزینه ی دیگه ای اجرا میکنم. همون ویندوز اندروید رو میاره و اصلا خبری از ویندوز 7 من نیست.:41:

لطفا راهنماییم کنید.چکار باید بکنم؟:13:

باتشکر :11:

GHOST RECON
10-01-2012, 12:33
سيستم رو با دي وي دي خود ويندوز بوت كن بعد نصب ويندوز 7 رو انتخاب كن تو مرحله اي كه يه دكمه به اسم install now ظاهر ميشه در وسط صفحه از اون نوشته هاي پايين سمت چپ صفحه گزينه system repair رو انتخاب كن بعد مراحل روبرو جلو و گزينه command prompt رو انتخاب كن بعد اينا رو وارد كن
bootrec/fixboot
bootrec/fixmbr

lovely_killer
10-01-2012, 13:40
سلام

ممنون از پاسختون دوست من. :11:

متاسفانه من به سی دی ویندوزی که روی سیستمم نصب هست ,دسترسی ندارم.ویندوز رو اونجایی که ازش سیستم رو خریدم نصب کرده. خودم ویندوز 7 دارم. ولی با اون فرق داره و مسلما جواب نمیده درسته؟:20:

راه دیگه ای نیست که بوت رو درست کنم؟

khelane
10-01-2012, 15:30
خب برو پیش یه دوستی اشنایی یه ویندوز هفت گیر بیار و قال قضیه رو بکن عزیز خوشبختانه اینجا ایرانه و این چیزا خیلی زیاد با قیمت نچندان زیاد میتونی پیدا کنی
وایی اگه تو امریکا یا کشورهای که قانون کپی رایت زندگی میکردی چی میکردی:31:
موفق باشی

GHOST RECON
10-01-2012, 21:55
با همون cd ويندوز 7 اي كه داري اين كارو بكن ايشالله جواب ميده

lovely_killer
21-01-2012, 21:17
سلام

خیلی ممنون از دوستانی که راهنماییم کردن. من ویندوز 7 های مختلفی رو امتحان کردم ولی جواب نداد. رفتم همون سی دی ویندوز رو از جایی که سیستم خریده بودم گرفتم بازم نشد چون ویندوز رو آپدیت کرده بودم :31:. دیگه شانسی تو اون قسمت که repair رو انتخاب میکنی, گزینه ی image روکه منظور backup هست زدم و از اونجا تونستم گزینه ای که گفتین رو پیدا کنم و دستورات رو وارد کنم و بالاخره ویندوزم درست شد :8::31:

حالا من با چه برنامه ای میتونم یه back up خوب و کامل از ویندوزم بگیرم که اگه خراب شد از اون استفاده کنم؟ :13:

با تشکر :11:

jafarian
22-01-2012, 01:12
پیشنهاد من فقط استفاده از برنامه acronis true image برای اینکار که ازلینک اول ورژن plus میتونید دان کنید آموزششم از سایت دوم میتونید دان کنید که کامل بصورت pdf توضیح داده شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lovely_killer
24-01-2012, 01:59
پیشنهاد من فقط استفاده از برنامه acronis true image برای اینکار که ازلینک اول ورژن plus میتونید دان کنید آموزششم از سایت دوم میتونید دان کنید که کامل بصورت pdf توضیح داده شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون دانلودش کردم ولی فایل اجرایی نداره. iso هست. چطوری اجراش کنم؟ :13:

GHOST RECON
24-01-2012, 19:20
بايد به وسيله يه برنامه مثل nero يا ashampoo burning studio رايتش كني رو يه سي دي