PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی زنانه با دوربین خوب

mamalikhan65
09-01-2012, 22:59
سلام بر و بچ عزیز
یه گوشی برا مامانم میخوام بخرم.قیمت تا 200چوق.ترجیحا کلاسیک باشه تا کشویی.آخرین گزینه تاشو هست.
دوربینش خیلی مهمه خوب باشه 3مگ به بالا.فلاش داشت هم خیلی بهتره(نمیدونم چقدر داشتن فلش توی عکس گرفتن میتونه مهم باشه)
برای اس ام اس زدن هم دگمه هاش ردیف باشن
رنگش هم سبز نارنجی یا زرشکی یا خلاصه رنگ قشنگ باشه
البته کارایی اش مهم تره
تو برند ها هم اولویت با سونی اریکسونه چون الان هم داره.
تاچ هم میگن استفاده ازش راحت نیست ولی باز ممنون میشم راهنماییم کنید

AMIR REZAs
10-01-2012, 12:35
اگر کاراییش براتون خیلی مهمه باید از تاچ استفاده کنید . چون سیستم عامل اندروید فقط گوشی های لمسی رو پشتیبانی میکنه . و قیمت هاشون هم دور و ور 220 -250 هم میتونی پیدا کنی

اما اگر کارایی و سیستم عاملش برات مهم نیست گوشی
Sony Ericsson Hazel

رو پیشنهاد میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad196
10-01-2012, 14:00
سلام من گوشی سونی اریکسون c903 رنگ قرمز رو پیشنهاد می کنم. دوربینش هم عالیه . راستش قیمتشو نمی دونم . رنگ قرمزش فقط زنونست. خیلی هم قرمز قشنگه.

mamalikhan65
10-01-2012, 18:57
اگر کاراییش براتون خیلی مهمه باید از تاچ استفاده کنید . چون سیستم عامل اندروید فقط گوشی های لمسی رو پشتیبانی میکنه . و قیمت هاشون هم دور و ور 220 -250 هم میتونی پیدا کنی

اما اگر کارایی و سیستم عاملش برات مهم نیست گوشی
Sony Ericsson Hazel

رو پیشنهاد میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %3Fid%3D2075)
والا شک دارم مامانم بتونه راحت باهاش کار کنه اگه لمسی باشه.خودم هم نداشتم که بتونم قضاوت کنم.هازل یکم یقور نیست؟بعدشم رنگ قرمزش خیلی جیقه اگه ملایم تر بود مثله صورتی سبز بهتر بود.تایپش چجوره راحته؟

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

سلام من گوشی سونی اریکسون c903 رنگ قرمز رو پیشنهاد می کنم. دوربینش هم عالیه . راستش قیمتشو نمی دونم . رنگ قرمزش فقط زنونست. خیلی هم قرمز قشنگه.
فک کنم هازل بهتر باشه از لحاظ امکانات قیافشم یکیه

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

یه گوشی فیت ااس ام اس با دوربین خوب زیر 200 خوشکل هم باشه همین.کلاسیک هم باشه بهتره

FA6161
11-01-2012, 21:01
من txt pro پیشنهاد می کنم گوشی خوبیه چون کیبرد داره اس ام اس باهاش راحته
Asha 303 گوشی خوبیه ببین خوشت میاد
X3-02 Touch and خوبه