PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : write protect شدن ویندوز XP

arash-me
09-01-2012, 13:48
سلام.من هر فلشی یا رم مبایلی که میزنم به کامپیوتر میزنه :THE DISK IS WRITE PROTECTED
ولی رو همین کامپیوتر رو یه ویندوز دیگش بدون مشکل فایلا را کپی میکنه!:19:اگه میشه یه کمکی بکنین که وسط امتحانا نشینم ویندوز نصب کنم!اون ویندوزه که رایت پروتکت نمیزنه هم GENIUS میده!!!
ولی مشکل اصلی WRITE PROTECT شدنه ویندوزمه

jafarian
09-01-2012, 14:19
طبق پست اول برین یا تاپیک دوم که ازطریق رجیستری گذاشته:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash-me
09-01-2012, 14:46
از طریق رجیستری رفتم ولی هنوز رایت پروتکته!فقط کپی کردنو امتحان کردم چون وقتی مموری سالمه چرا فرمتش کنم؟یا حتما باید فرمت کنم همشونا؟

jafarian
09-01-2012, 15:01
سایت پایین ببینید اگررفع مشکل نشد تاپیک دوم ببینید مشکلتون اونجا مطرح کنید.

meysamhaji
09-01-2012, 22:27
دوست عزیز کامپیوترهایی که بیشتر از یک وین روشون نصبه تو قسمت فلش آزار و اذیت می کنن و فرمت کردن دیسک رو در خواست میدن شما از ریجیستری درخواست فرمت رو کنسل کن تا بازش کنه همین.

tajrobenik
10-01-2012, 14:52
یوزر جدید نصب کنید !

arash-me
11-01-2012, 11:31
دوست عزیز کامپیوترهایی که بیشتر از یک وین روشون نصبه تو قسمت فلش آزار و اذیت می کنن و فرمت کردن دیسک رو در خواست میدن شما از ریجیستری درخواست فرمت رو کنسل کن تا بازش کنه همین.

چه جوری؟:18::18:

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

یوزر جدید نصب کنید !

با یوزر نشد

arash-me
11-01-2012, 11:36
بابا یه دیسک و یه فلش یا مموری که نیس!هر چی مموری خارجی به کامپوتر وصل میکنم حتی اونایی که قبلا وصل نکرده بودم را write protect میده!اونوقت من کدومو فرمت کنم؟

arash-me
12-01-2012, 09:22
کسی نیست جواب بده؟

jafarian
12-01-2012, 14:27
به وسیله برنامه HP USB Disk Storage Format Tool فلش خودتون فرمت کنید به وسیله سایت دوم طبق شکل که توضیح داده کلید مورد نظر تو رجیستری مقدارش 0 قرار بدین بازم اگر رفع مشکل نشد روش سایت 3 تست کنید مشکلی بود تو هرکدوم بگین باز راهنمایی کنم .

mortezzkhan
10-02-2012, 20:39
سلام.من هر فلشی یا رم مبایلی که میزنم به کامپیوتر میزنه :THE DISK IS WRITE PROTECTED
ولی رو همین کامپیوتر رو یه ویندوز دیگش بدون مشکل فایلا را کپی میکنه!:19:اگه میشه یه کمکی بکنین که وسط امتحانا نشینم ویندوز نصب کنم!اون ویندوزه که رایت پروتکت نمیزنه هم GENIUS میده!!!
ولی مشکل اصلی WRITE PROTECT شدنه ویندوزمه

دوست عزیز این مشکل ویندوز نیست ، مشکل فلشت هستش ، باید یه بار فرمتش کنی درست میشه :46: