PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربیات استفاده از خنک کننده های لپ تاپ

younes_ysf
09-01-2012, 11:50
سلام خدمت همه دوستان
چند روز پیش میخواستم یه کول پد واسه لپ تاپم بگیرم (acer aspire 5750) ولی هرچی سرچ کردم کسی پیشنهاد خاصی نداده بود
من هم رفتم این مدل رو خریدم به قیمت 14 تومن
n2000tri ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما چندان خوب نیست چون :
1- لپتاپ روش سر میخوره و باید یجوری روش محکمش کنی
2- صداش یکم زیاده
3- فقط قسمت عقب لپ تاپ رو خنک میکنه و قسمت جلو رو نه.منظورم اینه که کل سطح زیری لپ تاپ رو پوشش نمیده
4- از لحاظ خنک کنندگی هم چون نرم افزار نداشتم نمیتونم کاراییش رو بگم.

گفتم اینو اینجا بیان کنم تا هم دوستانی که مدل های دیگه دارن بیان بگن و یا دوستانی که قصد خرید این مدل رو دارن بدونن چطوریه
از اساتید محترم هم تقاضا دارم این تاپیک یا یه تاپبک دیگه رو مختص این کار قرار بدن تا هر کس تجربیات خودش رو بگه و این طوری خیلی ها از سر درگمی بیان بیرون. با یه نگاه به عناوین تاپیک ها میبینید که خیلی ها درخواست کمک واسه خرید کول پد کردن ولی چندان جواب مناسبی در یافت نکرده

masoud71
10-01-2012, 05:06
سلام
بی انصافی کردی
خیلی هم خوبه و در راندمان سی پی یو و ..... کمک می کنه

younes_ysf
10-01-2012, 08:52
سلام
بی انصافی کردی
خیلی هم خوبه و در راندمان سی پی یو و ..... کمک می کنه

من به اون دلایلی که نوشتم گفتم خوب نیست.وگرنه پایینش نوشتم که از لحاظ کارایی تست نکردم.کاراییش هم خوب باشه ولی وقتی باید دائم مواظب باشم لپ تاپم سر نخوره بیفته خیلی ضد حاله

younes_ysf
12-01-2012, 00:39
کسی تجربه ای نداره؟ یا حوصله ندارین ؟

safa66
18-01-2012, 21:21
من به شما deepcool n8 رو پیشنهاد میکنم

amin1374
21-02-2012, 14:52
منم اشتباه شما رو کردم ولی مشکل رو حل کردم فقط کافیه از این نرمز ها زیرش بزنید یا این که درز گیر پنرجه رو به عنوان ترمز استفاده کنید ولی به قیمتش میارژه اونم با 3 فن 1 دوازده سانتی ورودی هوا و 2 هشت سانتی خروجی

Mr.Mazmamfi
22-02-2012, 20:04

سلام
من هم این همین مدل دارم ، و با 3 تا فن ، 12 تومن خریدم . (حدود یه ساله )

درسته یکی از نقاط ضعفش اینه که لیز میخوره .
من یه مقدار سلفن برداشتم ، به حالت مربعی (قطر یه سانتی متر ) در آوردم و گذاشتم ، قسمت پایین لپ تاپ و هم لپ تاپ فاصله ی بیشتری با کول پد داره و هم لیز نمیخوره .

البته باید 2 تا درست کنی
عکس کول پدم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه شسته بودمش :18:
دلیل اینکه اندازه ی سلفون های فشرده اندازه ی هم نیست ، بخاطر اینه که اینا سلفون روی شیرینی بوده ، بخاطر همین کم اومد :31:

موفق باشید .

aghaa yashar
17-06-2012, 08:25
دوستان میتونین یه سری هم به این سایت بزنین .کلی فن های متنوع واسه لب تاپ داره, من کلی حال کردم :8: final.ir
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=170&Parent=1