PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برنامه ریزی برای اجرا یا بستن نرم افزارها

GHAGHALEELEE
09-01-2012, 09:02
سلام دوووووووستان
نرم افزاری برای برنامه ریزی اجرا یا بستن نرم افزارها وجود داره؟مثلا بهش بگم ساعت X برنامه NERO رو اجرا کن یا ساعت Y برنامه افیس رو ببند
مرسی

jafarian
09-01-2012, 14:11
برای اجرای برنامه سرساعت معین ازبرنامه خود ویندوز به اسم Task Scheduler استفاده میتونید بکنید تاپیک پایینم ببینید به احتمال زیاد بکارتون بیاد:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfan.B
09-01-2012, 17:28
سلام دوووووووستان
نرم افزاری برای برنامه ریزی اجرا یا بستن نرم افزارها وجود داره؟مثلا بهش بگم ساعت X برنامه NERO رو اجرا کن یا ساعت Y برنامه افیس رو ببند
مرسی
نيما جان شما براي چه كاري مي خواي؟
منم يه مدت دنبال يه همچين برنامه اي بودم اون مورد دلخواهي كه مد نظرم بود رو پيدا نكردم. چون نمي شد به صورت ساعتي تكرار بشه.
اين برنامه رو تست كن ببين به كارت مياد :

AnyTask 5.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@ Jafarian :

مهدي جان شما اون دو برنامه اي كه معرفي كردي قابليت تكرار در ساعت هاي مختلف رو داره يا مثل task scheduler ويندوز فقط تكرار روزانه داره؟
تشكر پيشاپيش.

GHAGHALEELEE
09-01-2012, 23:00
نيما جان شما براي چه كاري مي خواي؟
منم يه مدت دنبال يه همچين برنامه اي بودم اون مورد دلخواهي كه مد نظرم بود رو پيدا نكردم. چون نمي شد به صورت ساعتي تكرار بشه.
اين برنامه رو تست كن ببين به كارت مياد :

AnyTask 5.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@ Jafarian :

مهدي جان شما اون دو برنامه اي كه معرفي كردي قابليت تكرار در ساعت هاي مختلف رو داره يا مثل task scheduler ويندوز فقط تكرار روزانه داره؟
تشكر پيشاپيش.

سلام عرفان.من واسه اجرای dvbviewer میخوام.اگه خونه نباشم سر ساعت خاص رکورد کنه.چون خودش نمیتونه اتومات اجرا شه فقط میتونه اتومات رکورد کنه

jafarian
09-01-2012, 23:05
همین برنامه رو به Task Scheduler معرفی کنید که مثلا سر این زمان اجرا بشه بعدشم ازتو خود برنامه زمان رکورد تایید کنید دو تا برنامه دیگه هم تو اون تاپیک گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Erfan.B
09-01-2012, 23:51
سلام عرفان.من واسه اجرای dvbviewer میخوام.اگه خونه نباشم سر ساعت خاص رکورد کنه.چون خودش نمیتونه اتومات اجرا شه فقط میتونه اتومات رکورد کنه

نيما همين task scheduler كارت رو راه ميندازه. آموزشش رو هم مهدي جان زحمت كشيده گذاشته.

GHAGHALEELEE
10-01-2012, 08:36
بابا دستتون درد نکنه:11:.خداییش پی سی وورد به شماها باید افتخار کنه:8: