PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگرداندن backup

m.prodigy
08-01-2012, 23:52
1-من با استفاده از امکانات خود ویندوز یه بک اپ گرفتم(یادم نیست فقط از درایو c بود یا از کل سیستم)حالا میخوام فقط درایو c رو برگردونم به همون حالتی که موقع بک اپ گرفتن بود.چکار باید انجام بدم؟

2-من نرم افزار acronis true image رو دانلود کردم.اما الان که میخوام اجراش کنم صفحه اصلی که بالا میاد؛سریع هنگ میکنه باید از طریق تسک منیجر ببندمش و تا به حال نتونستم نتونستم رو گزینه ای کلیک کنم.مشکل از کجاست؟چکار کنم؟

jafarian
08-01-2012, 23:55
1-من با استفاده از امکانات خود ویندوز یه بک اپ گرفتم(یادم نیست فقط از درایو c بود یا از کل سیستم)حالا میخوام فقط درایو c رو برگردونم به همون حالتی که موقع بک اپ گرفتن بود.چکار باید انجام بدم؟

2-من نرم افزار acronis true image رو دانلود کردم.اما الان که میخوام اجراش کنم صفحه اصلی که بالا میاد؛سریع هنگ میکنه باید از طریق تسک منیجر ببندمش و تا به حال نتونستم نتونستم رو گزینه ای کلیک کنم.مشکل از کجاست؟چکار کنم؟

برای سئوال اولتون اگراز برنامه خود ویندوز استفاده کردین برای بک آپ طبق پست پایین برای restore کردن بک آپ پیش برین برای سئوال دوم هم از ورژن بوت برنامه استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.prodigy
09-01-2012, 21:27
واسه لینکی که گذاشتی میگه : صفحه مورد نظر یافت نشد و لطفا از انجمنهای تخصصی دیدن نمایید!!!:41:

jafarian
09-01-2012, 23:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.prodigy
18-01-2012, 14:39
فروشنده از ویندوز اورجینالم یه بک اپ گرفت(با استفاده از خود ویندوز) که 4 تا دی وی دی شد!اون موقع بک اپ گرفتن فقط درایو C موجود بود.اما بعدش پاتیشن بندی کردم و الان 4 تا درایو دارم.
حالا سوالم اینه که اگه بک اب رو ریستور کنم ایا درایو هام حذف میشن و اطلاعاتم از بین میرن؟یاا نه فقط درایو C ریستور میشه و ویندوزم میشه اورجینال؟

jafarian
18-01-2012, 14:43
شما بنظرم ازبک آپی که گرفته شده نتونید استفاده کنید چون تو ساختار پارتیشن بندی خودتون کلا تغییر ایجاد کردین ازاون بک آپی هم که گرفته شده اگر استفاده کنید قادربه بازیابی ایمیج نیستین به احتمال زیاد.