PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای گرفتن ایمیج از DVD دارای قفل

amirpers
08-01-2012, 15:20
دوستان من یه مجموعه آموزشی از یه شرکت معروف خریدم که متاسفانه مثل خیلی دفعات دیگه (اصلا ظاهرا سابقه این شرکت خرابه) یکی از این دی وی دی ها کار نمی کنه.
چون دی وی دی قفل داره و وقتی بازش می کنم هم چیز خاصی نشون نمیده که این حجم 4 گیگی مال چیه ، نمی تونم رو هارد کپیش کنم تا ببینم اجرا میشه یا نه.
می خوام یه نرم افزاری بهم معرفی کنید تا بتونم از روی این دی وی دی قفل دار یه ایمیج رو هارد تهیه کنم و ببینم اجرا میشه یا اینکه باید دی وی دی رو بفرستم براشون که این کار خیلی سخته چون من الان شهرستان هستم.

دی وی دیش به صورت مالتیمدیاست و فکر میکنم به صورت dxr رمزگذاری شده. البته هیچ فایل یا فولدر خاصی رو روی دی وی دی نشون نمیده و هیدن هستش.

jafarian
08-01-2012, 16:38
برنامه های تاپیک پایین ببینید بکارتون میاد:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpers
08-01-2012, 17:50
دارم اون برنامه ها رو امتحان می کنم. ببینم چی میشه.
از ظهر تا حالا وقتم رو گرفته و اعصابم رو خورد.
فقط دو تا برنامه CloneCD و AnyReader موفق شدند یه کارهایی بکنند که البته من قطعشون کردم و نذاشتم ادامه بدند چون خیلی کند بودند.

amirpers
08-01-2012, 19:02
GiliSoft DVD Region CSS Decryption رو امتحان کردم.
کار نکرد. این برنامه برای دی وی دی های فیلمه فکر کنم.

Erfan.B
09-01-2012, 19:54
دوستان من یه مجموعه آموزشی از یه شرکت معروف خریدم که متاسفانه مثل خیلی دفعات دیگه (اصلا ظاهرا سابقه این شرکت خرابه) یکی از این دی وی دی ها کار نمی کنه.
چون دی وی دی قفل داره و وقتی بازش می کنم هم چیز خاصی نشون نمیده که این حجم 4 گیگی مال چیه ، نمی تونم رو هارد کپیش کنم تا ببینم اجرا میشه یا نه.
می خوام یه نرم افزاری بهم معرفی کنید تا بتونم از روی این دی وی دی قفل دار یه ایمیج رو هارد تهیه کنم و ببینم اجرا میشه یا اینکه باید دی وی دی رو بفرستم براشون که این کار خیلی سخته چون من الان شهرستان هستم.

دی وی دیش به صورت مالتیمدیاست و فکر میکنم به صورت dxr رمزگذاری شده. البته هیچ فایل یا فولدر خاصی رو روی دی وی دی نشون نمیده و هیدن هستش.
دوست من اگه اين نرم افزار ها نشد بعضي وقت ها iso buster هم جواب مي ده امتحانش كن ضرري نداره شايد كارت راه افتاد :46:
خدمت شما :

دانلود IsoBuster 2.8.5 Build 2.8.5.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفــــق باشــــي :46: