PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پاک کردن فایل

E Z I O
08-01-2012, 12:07
سلام دوستان

یه نرم افزار میخوام که باهاش بشه فایل هایی که نمیشه از تو خود ویندوز پاک کرد را پاک کنم ممنون میشم بزارین برام.

jafarian
08-01-2012, 14:46
پیشنهاد من استفاده از برنامه Unlocker یا که UnlockMe یا LockHunter یا IObit Unlocker هستش:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FSystem-Miscellaneous%2FUnlocker.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FFile-Management%2FLockHunter.shtml)

E Z I O
08-01-2012, 19:23
ممنون بابت معرفی ولی اون فایلی که من میخوام پاک کنه را پاک نمیکنه! اسم فایل اینه: Svchost.exe رفته تو فایل های ویندوز System 32 و قتی به اینترنت وصل میشم شروع میکنه آپدیت کردن به هیچ وجه هم نمیشه پاکش کرد ! ممنون میشم یه راه حل نشونم بدین

jafarian
08-01-2012, 23:05
این فایلی که شما میگین مربوط به یکی از processes ویندوز میشه واسه همین نمیتونید پاکش کنید بطور مثال شاید مربوط به آپدیت ویندوز بشه واسه همین از پهنای باند شما مصرف میکنه.

E Z I O
08-01-2012, 23:16
این فایلی که شما میگین مربوط به یکی از processes ویندوز میشه واسه همین نمیتونید پاکش کنید بطور مثال شاید مربوط به آپدیت ویندوز بشه واسه همین از پهنای باند شما مصرف میکنه.
چجوری میشه پاکش کرد؟ یا از کار انداختش؟

jafarian
08-01-2012, 23:19
پنجره تسک منیجر باز کنید به سربرگ processes برین بعدم این فایل انتخاب کنید گزینه END بزنید بنظرم من این کار نکنید چون یکی از سرویسهای ویندوز .

E Z I O
08-01-2012, 23:31
پنجره تسک منیجر باز کنید به سربرگ processes برین بعدم این فایل انتخاب کنید گزینه END بزنید بنظرم من این کار نکنید چون یکی از سرویسهای ویندوز .

نه مال ویندوز نیست مال محصولات شرکت Adobe هست!

jafarian
08-01-2012, 23:38
نه مال ویندوز نیست مال محصولات شرکت Adobe هست!

اگرمطمئن هستین که مال ادوبی هست تو تاپیک پایین مطرح کنید واسه بستن اون برنامه هم از طریق تسک منیجر طبق شکل برین بعدش دور اون قسمتی که کادر قرمز کشیدم اون برنامه رو پیدا کنید end کتید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])