PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه متد ?top notch VS american files

hbm_7052
08-01-2012, 10:17
با سلام
من تا سطح IL2 یعنی کتاب 2B با متد top notch خوندم حالا موسسه به علت نداشت دانشجو برای top notch کتاب 3A مارو مجبور کرده با متد american files 3 در سطح 3َA در کلاس شرکت کنیم راستش من یه جلسه رفتم سر این کلاس اما اصلا خوشم نیامد به نظرم یه جورای زبان اکادمی درس میده تا مکالمه حالا ماندم چکار کنم برم یه موسسه دیکه بخونم یا همین رو ادامه بدم ممنون میشم راهنماییم کتید

darkmindms
08-01-2012, 11:36
من راستش top notch رو کار نکردم ولی ترم پیش کتاب دوم American english file رو تو موسسه ایرانمهر به صورت نیمه خصوصی گذروندم و سطح رضایتم از این کتاب طوری بود که بلافاصله برای کتاب سوم هم ثبت نام کردم و الان یه جلسه از این کتاب هم برگزار شده. نکات مثبتی که این کتاب داره اینه که باتوجه به سال چاپ و جدید بودنش خیلی با نوع مکالمات یا محاوره ی امروز نزدیکه و من اینو از اونجایی فهمیدم که هر نکته یا اصطلاحی تو این کتاب دیدم توی دیالوگ فیلم های Hollywood هم خیلی شنیدم. برخلاف نظر شما از نظر من با توجه به اصطلاحات کاربردی و زیادی که تو بخش Speaking این کتاب هست بیشتر تمرکز این کتاب روی مکالمه هست. ولی در نهایت باید بگم که خود شما بهتر میدونین که کتاب یک ابزاره و شاید نحوه ی ارائه کتاب توسط استاد مهمتر از خود کتاب باشه. در کل من به شما پیشنهاد میکنم قبل از ورود به کلاس خودتون قسمت های مختلف کتاب رو بررسی کنین تا شناخت خوبی نسبت به این کتاب پیدا کنین.. :46:

hbm_7052
08-01-2012, 13:12
منم ایران مهر میره اتفافا شما کدوم شعبه میرید؟

darkmindms
08-01-2012, 14:56
چه جالب
من شعبه هفت تیر میرم... شما چی؟

hbm_7052
09-01-2012, 07:30
چه جالب
من شعبه هفت تیر میرم... شما چی؟

من شعبه میدون اتقلاب میرم چون به مترو نزدیکه انتخاب کردم اما دیروز که با یکی از اشنا ها که مدرس زبان در موسسه ها و دانشگاه هست مشورت میکردم ایشان هم تا÷ تاچ رو توصیه میکردن حالا موندم چکار کنم
یه چیز هم در مورد ایران مهر بگرم اولا که اساتیدش همه دختر هست و به نظرم کیفیتش در سطوح بالا اصلا جالب نیست !!
نمیدنم نظر شما چیه ؟

darkmindms
09-01-2012, 11:05
من شعبه میدون اتقلاب میرم چون به مترو نزدیکه انتخاب کردم اما دیروز که با یکی از اشنا ها که مدرس زبان در موسسه ها و دانشگاه هست مشورت میکردم ایشان هم تا÷ تاچ رو توصیه میکردن حالا موندم چکار کنم
یه چیز هم در مورد ایران مهر بگرم اولا که اساتیدش همه دختر هست و به نظرم کیفیتش در سطوح بالا اصلا جالب نیست !!
نمیدنم نظر شما چیه ؟
والا من از اساتیدش راضیم. ضمنا شعبه به شعبه فرق میکنه مثلا توی هفت تیر تعداد استادای مرد با تعداد استادای زن برابری میکنه. البته من زیاد با این قضیه موافق نیستم که استادای مرد الزاما سطحشون بالاتره. ترم قبلی استاد من یه خانم بود که سطح کارش بینظیر بود که به دلیل قطع همکاری با ایرانمهر این ترم یه آقا که از ترم پیش میشناختمش استادم شد و از ایشونم راضیم. در کل اون معیارهایی که برای من تو آموزش زبان مهمه رو ایرانمهر داره برآورده میکنه ولی خب شاید معیارهای شما متفاوت باشه.