PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nero Burning Rom یا Ashampoo Burning Studio ???

S0R3N4
08-01-2012, 02:11
سلام دوستان
خسته نباشید
من اصلا کاری به قابلیت های مالتی مدیا ی هیچ کدوم ندارم
فقط میخوام که با بهترین دقت و کیفیت بتونن CD/DVD رایت کنن...همین
حالا بین این 2 کدوم یک رو توصیه میکنید و چرا؟؟
من در حال حاضر از Nero Burning Rom استفاده میکنم...ولی اصلا متوجه نمیشم به چه دلیل این نرم افزار این قدر کند بالا میاد...؟؟؟آخه مگه قراره آپولو هوا کنه اینقدر طول میکشه بالا بیاد؟؟با این که سیستم قوی دارم ولی این مشکل سنگین بودنش یه مقدار ازار دهنده هست...
اوضاع Ashampoo چه جوریاست؟؟
ممنونم

jafarian
08-01-2012, 14:22
از برنامه BurnAware Professional هم میتونید استفاده کنید هم حجمش کمه هم کاراییش خیلی زیاده نخواستین گزینه آشامپو انتخاب خوبیه من روی سیستم جفت دارم :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin666
08-01-2012, 17:58
به نظر من Nero یکی از نرم افزارهای خوب و اولین انتخاب برای رایت کردن هست
ولی اگر من باشم به هیچ وجه از این برنامه استفاده نمیکنم چون این برنامه هم رایت میکنه هم هزاران کار دیگه که شاید
اصلا شما بقیه اون موارد رو انجام ندید و فقط باعث میشه هم سیستم کند بالا بیاد هم نرم افزار سنگینی هست و هم فضای خیلی زیادی رو اشغال میکنه !!!

بهترین برنامه برای رایت شک نکنید Ashampoo Burning Studio هست

S0R3N4
12-01-2012, 16:19
من که الان Nero Burning Rom نصب دارم رو سیستم که بازم سنگینه!!!یعنی بدون نرم افزار های اضافی Nero و فقط نرم افزار رایت nero ...

yasermoh
14-01-2012, 01:44
بهترین برنامه Ashampoo هست. من چند سالی هست از نرو استفاده نمی کنم.

S0R3N4
17-01-2012, 03:40
دوستان
ولی هنوز هیچکی جواب سوال منو نداد....
چرا این Nero Burning ROM سنگینه؟؟؟؟

taksavaar
18-01-2012, 00:34
از نرو micro استفاده کن.من که استفاده می کنم سبکه مشکلی ندارم.به عنوان کسی که با رایت سی دی و دی وی دی زیاد سر و کار دارم و هردو رو امتحان کردم می تونم به جرات بگم ashampoo به نرو نمی رسه از نظر کیفیت و دقت رایت

S0R3N4
18-01-2012, 04:02
از نرو micro استفاده کن.من که استفاده می کنم سبکه مشکلی ندارم.به عنوان کسی که با رایت سی دی و دی وی دی زیاد سر و کار دارم و هردو رو امتحان کردم می تونم به جرات بگم ashampoo به نرو نمی رسه از نظر کیفیت و دقت رایت
میشه بگی مزیت های Nero نسبت به Ashampoo چیه؟؟
این دقتی که ازش گفتی دقیقا چیه؟؟

به قسمت سرویس ویندوز خودتون برین طبق سایت اول گزینه IMAPI CD-Burning COM service باید disable کنید یا که از سایت دوم استفاده کنید یا سوم مشکلی بود بگین راهنمایی کنم.

این کاری که گفتی دقیقا چیه؟؟میشه توضیح بدی چی میشه که سبک میشه؟؟

M0RTEZA_R
18-01-2012, 10:03
به نظر من اشامپو با نرو از نظر کیفیت فرق نداره.سرعت رایت مهمه و اینکه ببالاخره نرو حجم زیادی از سی پی یو رو میگیره .

taksavaar
18-01-2012, 13:41
به نظر من اشامپو با نرو از نظر کیفیت فرق نداره.سرعت رایت مهمه و اینکه ببالاخره نرو حجم زیادی از سی پی یو رو میگیره .
واسه یه کاربر خونگی ممکنه فرقی نداشته باشه اما مطمئنن خیلی با هم فرق دارن.مثلا اگه بخوای یه سی دی رو رایت کنی و مثل ما از روش هزارتا با دستگاه بزنی اونوقت فرق خودشون رو نشون میدن.بارها شده که سی دی که با ashampoo زدیم تو دستگاه خوب خونده نشده و کلی سی دی رو سوزونده.اما با نرو هیچوقت این مشکل پیش نمیاد.جایی که اینجوری کیفیت مهمه یا دستگاه حساسه فرقشون رو نشون میدن.تجربشو دارم که میگم.