PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینو چه جوری درست میکنن؟

landscape
07-01-2012, 21:09
سلام دوستان...این طرح ها رو چه جوری میتونم درست کنم؟

هم در مورد فرم و شکلش و هم رانگش که چه جوری حالت shade داره؟ یا شایدم گرادیانت باشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] u.jpg)

HAGBORN
07-01-2012, 22:17
سلام دوستان...این طرح ها رو چه جوری میتونم درست کنم؟

هم در مورد فرم و شکلش و هم رانگش که چه جوری حالت shade داره؟ یا شایدم گرادیانت باشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] u.jpg)

خوب این وکتورها رو با برنامه های ایلوستریتور و یا کورل درست میکنند و برای طراحی آنها نیاز به طراحیه قوی و آشنایی کامل با برنامه های ذکر شده هست
رنگشون هم در ابتدا با گرادیانت و بعد opasity رو میارن پایین

landscape
08-01-2012, 16:15
دوستان من شدیدا به این شکل طرح احتیاج دارم، الان این مال یه سایت ایرانیه، میدونید ازگجا میتونم گیر بیارم، یا اگه احیانا این یا شبیهشو داشته باشین،برام بذارین، یک دنیا ممنون میشم

اینا براشن، یا shape یا vector?

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4.jpg)

mohammadrm
08-01-2012, 18:10
هم میتونن شیپ باشن هم میتون براش باشن ولی من میگم وکتورشو دانلود کن که اگه یه موقع خواستی تغییراتی بدی و یا به هر نحوی تغییری درش ایجاد کنی مشکلی برات پیش نیاد .
تو گوگل براش و یا وکتور گل و بوته رو سرچ کن