PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن آیکون صدا

smohsen
07-01-2012, 18:42
سلام دوستان
آیکون صدا تو ویندوز xp ناپدید شده!
تو کنترل پنل تو قسمت sound تیک مربوط به آیکون وجود داره! اما آیکون نمیاد
اطلاعات این صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم به کاربردم
اما برنگشت!
راهی به ذهنتون نمیرسه؟

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

در ضمن از وقتی اون ناپدید شده دکمه های کم کردن صدا روی کیبورد هم از کار افتادن!

Ghaioom
07-01-2012, 19:18
با سلام

شما صدا رو یه بار کامل پاک و نصب کن ببین چطوری میشه.

موفق باشید.

smohsen
07-01-2012, 20:24
اینکارم کرده بودم اما تفاوتی نکرد

jafarian
08-01-2012, 00:26
فایل رجیستری پایین دان کنید روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم اجراش کنید هر چی پیغام داد تایید کنید از آخرم سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید فیکس شده آیکن صدای شما:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smohsen
08-01-2012, 11:41
نه متاسفانه ریستارت هم کردم بعد اعمال شدن اما باز برنگشت
خیلی اعصاب خورد کنه
برا کم کردن صدا تو ویندوز باید برم تو کنترل پنل و اونجا قسمت sound رو باز کنم و کم کنم !

jafarian
08-01-2012, 14:53
توهم سایت مایکروسافت دو تا روش گذاشته یکی اولیش ازطریق تایپ دستور mmsys.cpl داخل منوی RUN روش دومش هم از طریق سیدی xp فیکس کردن فایل sndvol32.exe طبق روشی که گفته اینو انجام بدین به احتمال زیاد رفع مشکل باید بشه فقط باید سیدی xp خودتون داشته باشین.

smohsen
08-01-2012, 16:06
تو پست اول اینک همون قسمت از سایت مایکروسافت رو هم گذاشتم که انجامش هم دادم اما کمک نکرد!

jafarian
08-01-2012, 16:46
روش سایت پایینم تست کنید ببینید جواب میگیرین .

smohsen
08-01-2012, 17:35
نه این که نمی تونه کمک کنه
چون این مشکل من به خاطر کم کاری سی پی یو نیست:دی

tajrobenik
08-01-2012, 20:51
یوزر جدید بسازید ...
صدا رو آنی استال کنید ... دو باره نصب کنید ...

jafarian
09-01-2012, 00:04
فایل پایین ابتدادان کنید بعدش روی فایل دابل کلیک کنید هر چی پیغام داد تایید کنید وقتی که سیستم ریست شد بالا اومد پنجره cmd ویندوزباز کنید دو تا فرمان پایین از همینجا کپی بگیرین با موس بعدشم داخل اون پنجره paste کنید با موس واسه هرکدوم هم جدا اینتر بزنید بعدم به احتمال زیاد آیکون صدای شما برگرده.

taskkill /f /im explorer.exe

explorer.exe

smohsen
09-01-2012, 11:33
فایل پایین ابتدادان کنید بعدش روی فایل دابل کلیک کنید هر چی پیغام داد تایید کنید وقتی که سیستم ریست شد بالا اومد پنجره cmd ویندوزباز کنید دو تا فرمان پایین از همینجا کپی بگیرین با موس بعدشم داخل اون پنجره paste کنید با موس واسه هرکدوم هم جدا اینتر بزنید بعدم به احتمال زیاد آیکون صدای شما برگرده.

taskkill /f /im explorer.exe

explorer.exe

نه اینم نشد
قضیه به اکسپلورر و این چیزا نیست
چون همونطور که گفتم از وقتی آیکون رفته دکمه های کم کردن صدا روی کیبورد هم از کار افتاده یه چیزی میس شده این وسط!
حتی کلا درایورها رو پاک و دوباره نصب کردم! معلوم نیست چه مرگشه
امکان تعویض ویندوز یا عوض کردن یوزر هم نیست بعضی برنامه ها برا همین یوزرن و امکان نصب رو یوزر دیگه فعلا ندارم

jafarian
09-01-2012, 15:05
منوی run سیستم اجارکنید دستور sfc /scannow داخلش تایپ اینترکنید البته قبلش سیدی xp رو داخل دستگاه بزارین بعدش کارش تموم شد تیک آیکن صدا رو ازداخل کنترل پنل بردارین ازنوع بزارین تایید و اوکی کنید ببینید فیکس میشه اگر بازم مشکل داشت ویندوزخودتون repair کنید آخر سرم رجیستری ویندوز با برنامه پایین فیکس کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fnfxbq4qhb6suzby%231)

smohsen
09-01-2012, 16:36
منوی run سیستم اجارکنید دستور sfc /scannow داخلش تایپ اینترکنید البته قبلش سیدی xp رو داخل دستگاه بزارین بعدش کارش تموم شد تیک آیکن صدا رو ازداخل کنترل پنل بردارین ازنوع بزارین تایید و اوکی کنید ببینید فیکس میشه اگر بازم مشکل داشت ویندوزخودتون repair کنید آخر سرم رجیستری ویندوز با برنامه پایین فیکس کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fnfxbq4qhb6suzby%231)

دوتاشون جواب ندادند
ریپیر رو فعلا نمی تونم انجام بدم ولی احتمالا آخرین راه همینه هرچند بعیده جواب بده
چون قبل از ریپیر این کارها که تا الان انجام دادم همشون حکایت همین ریپیر هستن!
اصلا به ذهنم خطور نمی کنه که چه مرگشه !

jafarian
09-01-2012, 23:55
فایل رجیستری پایین دان کنید روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم روش کلیک راست گزینه merge انتخاب کنید هر چی پیغام داد تایید کنید بعد سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید فیکس شده بازم اگر درست نشد از سایت دوم استفاده کنید.

smohsen
10-01-2012, 00:38
فایل رجیستری پایین دان کنید روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم روش کلیک راست گزینه merge انتخاب کنید هر چی پیغام داد تایید کنید بعد سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید فیکس شده بازم اگر درست نشد از سایت دوم استفاده کنید.

فک کنم فایل رجیستری رو قبلا زده بودم تو موارد قبلی همین کار هم انجام شده بود اما بازم زدم کار نکرد
اون سایت یاهو راهکار مبتدیانه ای بود یعنی اولین کاری که انجام داده بودم همین بود

jafarian
10-01-2012, 23:24
طبق پست شماره دو فروم پایین با کپی کردن فایل مورد نظر تو پوشه system 32 تست کنید ببینید رفع مشکل میشه.

smohsen
11-01-2012, 14:22
طبق پست شماره دو فروم پایین با کپی کردن فایل مورد نظر تو پوشه system 32 تست کنید ببینید رفع مشکل میشه.

اینم موثر نیست
چون قبلا تو راه حال های قبلی این فایل جایگزین شده