PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن کامپیوتر بعد از ریستارت خودکار

Lord Farshad
07-01-2012, 14:19
درود.

من یه مشکل عجیبی دارم؛ اینکه اگر کامپیوتر رو ریستارت کنم یا یه برنامه ای ویندوز رو ریستارت کنه؛ سیستم ریستارت میشه و بعد دیگه اتفاققی نمیافته ( یعنی به صفحه بوت نمیره) و همینطور صفحه سیاه میمونه تا خودم کامپیوتر رو با دکمه ریستارت، ریستارتش کنم و بعد قشنگ همه چیز مثل اول میشه ولی مشکل کماکان هست ( یعنی بعد از ریستارت سیستم)
ویندوز 7 آپدیت شده به سرویس پک 1 ومشکل از برنامه خاصی فکر نمیکنم باشه.
نورتون 2012 آپدیت شده روی سیستم دارم و ویروس نیست؛ قبلا هم پیش اومده و ریستور کردن سیستم، تعویض ویندوز و یا برگردوندن بایوس ها به دیفالت و ... هم کاری واسه نکرده و وقتی پیش بیاد دیگه این مشکل هست.

ممنون میشم اگر کمکم کنید.

jafarian
07-01-2012, 15:02
بایوس مین آپدیت کنید کابلهای هارد خودتون چنج کنید کابل هارد dvd rom کلا جدا کنید اگر کارتی هم تو اسلات pci دارین بطورموقت درش بیارین درایوهای خودتونم با برنامه Defraggler کلا دیفرگ کنید سیدی ویندوز خودتونم چنج کنید از آخر همچنین ویندوز بعدش بدونی که ویندوز به سرویس پک آپدین کنید و بدونی که برنامه اضافی نصب کنید یعنی خام ویندوز بالا بیارین تست کنید بعد جوابش بدین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
09-01-2012, 07:41
پاور سیستمتون ضعیفه به احتمال 99 درصد.
تمامی قطعات سیستم رو به غیر از قطعات اصلی (هارد - رم (اگر چند تا دارید فقط یکیشو بزارید) - پردازنده و گرافیک) رو جدا کنید.
تمام فنها رو بکشید.
سیستم رو روشن کنید و بعد ریستارت کنید ببینید بازم مشکل هست؟
اگر بود بگین و اگر مشکل رفع شد بایو یک پاور قوی تر مناسب برای سیستمتون تهیه کنید چون این مشکل میتونه در آینده به سیستم آسیب بزنه.

majidli
23-01-2012, 12:11
راضیم ازت گارداش