PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه تغییر لیبل درایو ویندوز 7

parvizb7
07-01-2012, 14:06
دوستان قبلا رو درایوهام لیبل گذاشته بودم حالا ویندوز رو آپدیت کردم اسم درایوها به حالت اول یعنی همون local disk برگشته و هر کاری میکنم عوض نمیشه.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

jafarian
07-01-2012, 14:19
روی درایو خودتون کلیک کنید بعدشم کلید f2 رو بزنید بعدش اسمش تغییر بدین ببینید چنج میشه یا که روی درایو خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم از تپ general تو قسمت کادر خالی اسمی رو که میخواین وارد کنید بعدم تایید اوکی کنید:20:

parvizb7
08-01-2012, 06:48
روی درایو خودتون کلیک کنید بعدشم کلید f2 رو بزنید بعدش اسمش تغییر بدین ببینید چنج میشه یا که روی درایو خودتون کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم از تپ general تو قسمت کادر خالی اسمی رو که میخواین وارد کنید بعدم تایید اوکی کنید:20:

مرسی دوست عزیز بابت جوابتون.اما واقعا به نظرتون یعنی من اینو نمیدونستم. سوالمو دوباره بخونین متوجه بشین عزیز.

jafarian
08-01-2012, 15:20
گزینه cmd رو توسرچ منوی استارت وارد کنید بعدش روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم طبق شکل فرمان label C: Mداخلش برای درایو مورد نظر تایپ کنید بجای M اسمی که میخواین به درایو اختصاص بدین وارد کنید اینتر کنید بعدش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aloo00che
20-02-2012, 01:38
دوست عزیز من فقط تونستم ویندوز C اینجوری عوض کنم.
بقیه درایو ها نشد.
راهنمایی کنید.
jafarian
20-02-2012, 01:41
دوست عزیز من فقط تونستم ویندوز C اینجوری عوض کنم.
بقیه درایو ها نشد.
راهنمایی کنید.
واسه مابقی درایوها هم بجای c وارد کنید d بطور مثال.

aloo00che
20-02-2012, 01:51
دستت دردنکنه
خنگ که نیستم
این کارو کردم نشد.
بعضی ها میگن باید فرمت کنی ولی من نمیتونم درایومو فرمت کنم.
اسم درایو ها تو Disk Management نشون میده ولی داخل My Computer نشون نمیده
با تشکر

pcsoft
20-02-2012, 06:07
سلام
بخاطر پوشه Autorun.inf هست. ببینید اگر این پوشه رو دارین. اول تیک فعال بودن این پوشه رو(اگر با برنامه ای این پوشه رو ساختین از داخل برنامه) بردارین تیکش رو و اگر هم قبلا ساخته شده که هیچ.
با برنامه ای مثل Unlocker پاکش کنین(برای هر درایو جداگانه) و بعد ریستارت کنید تا مشکل حل بشه.

fanoostalaei
20-02-2012, 11:04
دوست عزیز با این نرم افزار میتونید هر کاری که خواستید بکنید

EASEUS Partition Master 9.1.0 Professional Edition

jafarian
20-02-2012, 14:33
دستت دردنکنه
خنگ که نیستم
این کارو کردم نشد.
بعضی ها میگن باید فرمت کنی ولی من نمیتونم درایومو فرمت کنم.
اسم درایو ها تو Disk Management نشون میده ولی داخل My Computer نشون نمیده
با تشکر

من فکر کردم شما فقط درایو c رو زدین بازم عذرمیخوام شما اینکار کنید سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور powershell تایپ کنید روی گزینه اول کلیک راست بعدشم گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه آبی رنگی که بعد باز میشه طبق شکلی که گذاشتم متن پایین کپی کنید داخل اون پنجره فقط طبق شکل تو قسمت درایو خودتون مشخص کنید بطور مثال F تو قسمت دو هم اسم درایو که میخواین بزارین مشخص کنید اینکار قبل ازاینکه فرمان داخل پنجره کپی کنید مشخص کنیداگرمشکلی بود بگین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])