PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ارتباط ویندوز 7 با هندزفری بلوتوث

hiva_59
07-01-2012, 12:44
سلام
من یک دستگاه هندزفری بلوتوث استریو مدل sonyericsson MW600 دارم که هر کاری میکنم نمیتونم از طریق لپتاپم که windows 7 روی اون نصبه، باهاش ارتباط برقرار کنم. البته ظاهراً با نرم افزار blue soleil مشکلم حل میشه اما متاسفانه هیچ کرک درست و حسابی از نسخه های جدید اونو پیدا نکردم.
از دوستان تقاضای کمک و ارائه راه حل دارم.

saeed774
08-01-2012, 14:26
داخل تنظیمات بلوتوث که کنار ساعت ویندوز آیکونش هست ، اجازه دسترسی وسایل به لپ تاپت رو دادی ؟
روی آیکون بلوتوث در کنار ساعت ویندوز راست کلیک کن و Open Setting رو بزن بعد مطابق شکل زیر تیک گزینه مربوطه رو بزن و ok کن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiva_59
09-01-2012, 07:57
همه گزینه ها فعال هستن
مشکل از یه جای دیگست که نمیدونم کجاست!

saeed774
09-01-2012, 14:32
من کرک نرم افزار رو برات آپ کردم . ولی فایل اکتیو کننده رو چون در ساختار فایل تغییر ایجاد می کنه ممکنه آنتی ویروس ، ویروس تشخیصش بده ، قبل از اکسترکت کردن فایل ، آنتی ویروس رو موقتا غیرفعال کن و مطابق فایل Read Me داخل اون عمل کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiva_59
10-01-2012, 14:09
ممنون
برنامه blue soleil رو بالاخر ه بطور کامل نصب کردم اما باز هم نمیتونه هندزفری رو تشخیص بده.

saeed774
10-01-2012, 14:31
این هندزفری شما با چه دستگاهی قبلا ست شده ؟ منظورم اینه که الان با موبایلی که استفاده میکنین ، ست هست و ازش با موبایل استفاده میکنین ؟
اگه هندزفری با دستگاهی ست باشه ، بنابه دلایل امنیتی دیگه اجازه دسترسی و شناسایی به دستگاها و موبایلای دیگه رو نمیده .
شما باید هندزفری رو ریست کنین و بعد اقدام به شناسوندن اون به سایر دستگاها بکنین . برای هندزفری های سونی اریکسون اصولا در بغلش باید همزمان دو کلید صدا زیاد و کم کن رو با هم بمدت مثلا 5 ثانیه فشار بدی تا چراغ روی هندزفری روشن بشه یا چشمک بزنه .

بعد اینکار ، ریست میشه و شناسایی میشه .

saeed774
10-01-2012, 14:37
البته من تا جایی که یادم بود ، هندز های سونی اریکسون این شکلی ریست میشدن ولی شما بهتره به دفترچه راهنمای هندزفری نگاه کنی اگر روشی که من گفتم عملی نشد .

hiva_59
11-01-2012, 07:27
این مدل از هندز فری قابلیت pair شدن با سه دستگاه رو داره که من تا حالا فقط اونو با گوشی موبایل خودم pair کردم، پس برای دو دستگاه دیگه هم جا داره. مشکل از لپتابه چرا که وقتی هندزفری رو روشن میکنم اصلا لپتاپم نمیتونه اونو پیدا کنه.

saeed774
11-01-2012, 19:41
شما بلوتوث موبایل رو با لپ تاپ امتحان کردی ؟ اونو میشناسه؟ والله دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه

hiva_59
12-01-2012, 07:57
بله دوست عزیز مشکلی در ارتباط خود موبایل با لپتاپم ندارم.
متاسفانه بقیه دوستان کم لطفی میکنن و وارد بحث نمیشن
در هر صورت ممنون از توجهتون