PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا شانه هاي ليزري مو در جلوگيري از ريزش مو تاثير گذار هستند؟

morteza_ss
06-01-2012, 20:23
سلام به همه دوستان
از همه عزيزان دعوت ميشه تا هر اطلاعي كه در مورد شانه هاي ليزري (رويش مجدد مو و جلوگيري از ريزش مو) دارند رو در اختار همگان قرار دهند تا در مورد اين محصول جديد اطلاعات بيشتري كسب كنيم كه آيا واقعا تاثير گذار هست؟

تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين محصول دارنده گواهینامه سازمان بهداشت و داروی آمریکا (FDA) هست اما از اينكه كدام شركت سازنده بهتر هست و انواع قيمت آن چيزي نميدونم.
و چون به تبليغات نميشه اعتماد كرد از شما دوستان خواهش ميكنم تا اگر اين محصول را خريداري كرده ايد نظر خودتان را در موردش بيان كنيد.
از متخصص پوست و مو هم كه پرسيدم به دليل جديد بودن اين محصول اطلاعي نداشتند.
فقط ميخوام بدونم كساني هستند كه استفاده كرده باشن و جواب گرفته باشند؟
(اين پست تبليغ نيست)

aria_electric_fars
07-01-2012, 13:33
نه بابا

اینا همشون الکیه اومدن یه لامپی گذاشتن و می گن این کار رو می کنه شما هم باور کردید ؟؟!!

kkevinloren2006
07-01-2012, 13:35
من شنیدم این شانه تاییدیه fda امریکا داره یعنی چیز بیخودی نمیتونه باشه

sourena
07-01-2012, 13:36
شک نکن که سرکاریه!

من خودم کچلم! جوون هم هستم ....

روی سر مهم نیست چی باشه .... توش مهمه ! :دی فکر توش باش به جای روش :دی

milad_heartsick
07-01-2012, 15:05
نمیدونم مکانیزمش چطوره ولی اگه باعث جریان پیدا کردن بیشتر خون در مویرگهای پوست سر باشه میتونه کمک کنه البته اونم بستگی به نوع ریزش داره اولین قدم تو درمان ریزش مو پیدا کردن دلیل اونه
هیچ کدوم از محصولات و داروهای ضد ریزش جنبه ی درمانی ندارن بلکه ریزش مو رو به تاخیر میندازن و با قطع دارو دوباره ریزش از سر گرفته میشه
من یه مدت خیلی پیگیر دارو و .... بودم البته من ریزش ندارم ماله من نازکی موی سر هست که بعدا تبدیل به طاسی میشه ولی معلوم نیست کی:41: (امیدوارم به این زودی ها نباشه)

AMIR-AIRGUNNER
07-01-2012, 16:24
اخه اون لیزر چه تاثیری میتونه داشته باشه ؟!
و اینکه مطمئنا تو مراکز پزشکی و درمانی پوست و مو باید تا حالا استفاده میشد
((یعنی یهو اختراع شده و اومده واسه بازار تا افراد عادی استفاده کنن ؟! ))

برادر من هم ریزش مو داشت که دکتر گفت کمبود زینک (روی) باعث ریزش مو تو خیلی از افراد میشه
و قرص های مکمل زینک (روی) واقعا تاثیر مثبتی داشتن

narotu
07-01-2012, 16:43
اینا تبلیغاته و به نظر من کمتر از 1 درصد میتونه تاثیر داشته باشه

morteza_ss
08-01-2012, 02:09
تنها چيزي كه برام عجيبه اينه كه تاییدیه fda امریکا داره و يادمه پارسال كه اومده بود قيمتش بالاي 200دلار بود و فقط توي سايتاي خارجي ميشد مطالبي ازش پيدا كرد. و حالا با قيمت 30 يا 40 هزارتومان توي ايران پيدا ميشه و ادعاي معجزه داره!

morteza_ss
08-01-2012, 02:25
احتمالا ليزر باعث خنثي شدن هورمون DHT كه عامل اصلي ريزش مو هست ميشه اما چگونه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين يكي از اون سايت هاي خارجي هست اي اين محصول رو توليد ميكنه .دو سال گارانتي و ... و نوشته 93 درصد تاثير گذار بوده!

Mehran-King
08-01-2012, 22:02
دوست عزیز با سلام اینجور شونه ها از ریزش مو جلوگیری نمیکنن که هیچ بلکه باعث ریزش مو هم میشن! بهتره از اینجور چیزا استفاده نکنین اگه واقعا به فکر سلامتی موهاتون هستین سعی کنین موهاتونو با آب سرد هرازچند روزی شست و شو دهین اگه با یه شامپو خوب همراه باشه خیلی خوبه! از ژل به حد نیاز استفاده بشه ، ژل زیاد باعث ریزش مو نمیشه ولی موهاتونو نازک میکنه نکته خیلی مهم اینکه موهاتونو به پشت شونه نزنین! چون باعث اختلال در ریشه موهاتون میشه سعی کنین همونطور که هست شونه بزنین

سلامت و تندرست باشین.

aria_electric_fars
08-01-2012, 23:32
سلام جنرال مهران

فکر کنم این چیزایی که می گید اشتباه باشه !!!

من شنیدم که نباید موها رو با آب خیلی گرم شستشو داد ولی تعجبم شما می گید با آب گرم بشورید!!!
لازم به ذکر است که ژل زدن زیاد باعث نرسیدن اکسیژن به کف سر و پیاز مو می شه و بهتره وقتی ژل می زنید لااقل به مو بزنید نه کف سر که باعث نرسیدن اکسیژن به پیاز مو بشه
در مورد شانه کردن مو هم درست نمی دونم اینی که می گید درست هست یا نه ولی یه توصیه هم دارم و اونم اینه که تا می تونید موهاتون رو کوتاه نگه دارید و نزارید خیلی بلند بشه

این دستگاهها هم الکی هستن و خیالتون راحت که جواب نمی ده !!!

با تشکر

Mehran-King
09-01-2012, 12:34
سلام جنرال مهران

فکر کنم این چیزایی که می گید اشتباه باشه !!!

من شنیدم که نباید موها رو با آب خیلی گرم شستشو داد ولی تعجبم شما می گید با آب گرم بشورید!!!
لازم به ذکر است که ژل زدن زیاد باعث نرسیدن اکسیژن به کف سر و پیاز مو می شه و بهتره وقتی ژل می زنید لااقل به مو بزنید نه کف سر که باعث نرسیدن اکسیژن به پیاز مو بشه
در مورد شانه کردن مو هم درست نمی دونم اینی که می گید درست هست یا نه ولی یه توصیه هم دارم و اونم اینه که تا می تونید موهاتون رو کوتاه نگه دارید و نزارید خیلی بلند بشه

این دستگاهها هم الکی هستن و خیالتون راحت که جواب نمی ده !!!

با تشکر

چرا اشتباهه؟ من خودم با آب گرم می شورم :دی

:دی موهای سرم بلندن آخه نمیشه مدل داد اگه کوچیک باشه:46:

morteza_ss
10-01-2012, 00:15
در مورد نحوه شستن مو ها و استفاده از ژل ها و ديگر لوازم آرايشي مو و جلوگيري از ريزش مو اطلاعات و تجربيات خيلي خوبي دارم كه حتما توي يه تاپيك كه به موضوعش بياد خواهم گفت.
يه زماني ميگفتن كچلي درمان نداره ، اما حالا ميبينيم كه هزار راه وجود داره كه از ريزش موهامون جلوگيري كنه يا حتي كاري كنيم كه باعث رويش مجدد موهامون بشه.
وقتي فيناسترايد اومد كسي باورش نميشد كه يه قرص باعث رشد مجدد موهاي ما آقايون بشه يا در مورد ماينوكسيديل...اما حالا ميبينيم كه افراد زيادي توي دنيا از فيناستراد و ... استفاده ميكنن و سلامت موهاشون برگشته.
حالا شايد اين شونه ليزري هم واقعا تاثير داشته باشه،شايد عملكردي مثل ماينوكسيديل يا فيناسترايد داشته باشه . تصور كنيد اگر واقعا اين شانه ليزري حقيقت داشته باشه ، در كنار فيناسترايد ممكنه حتي يك نخ از موهاي شما هم نريزه

Greedy
21-02-2012, 17:50
ماساژور سر شاندرمن چطور ؟ اینم تو مایه های شانه لیزری باید باشه

Mehran-King
22-02-2012, 22:33
ماساژور سر شاندرمن چطور ؟ اینم تو مایه های شانه لیزری باید باشه

اینا همشون دستگاه های خوبی هستن ولی تبلیغ میشه! و خوب نیست اینجا بحث بشه

پ.ن:گوگل:10:

Greedy
23-02-2012, 11:02
اینا همشون دستگاه های خوبی هستن ولی تبلیغ میشه! و خوب نیست اینجا بحث بشه

پ.ن:گوگل:10:

این دیگه از اون حرفا بود :دی
اینجا مگه صدا و سیما و روزنامه همشهری و . .. هست که تبلیغ محسوب میشه اینا ؟!
اینجا همه داریم به هم محصولات مختلف توصیه میکنیم اگه خوبه و همش در حال تبلیغیم
حالا واسه این شد تبلیغ ممنوع؟!

Mehran-King
23-02-2012, 13:00
این دیگه از اون حرفا بود :دی
اینجا مگه صدا و سیما و روزنامه همشهری و . .. هست که تبلیغ محسوب میشه اینا ؟!
اینجا همه داریم به هم محصولات مختلف توصیه میکنیم اگه خوبه و همش در حال تبلیغیم
حالا واسه این شد تبلیغ ممنوع؟!
سلام دوست عزیز! من نمیگم قوانین سایت میگه و اینکه چون تجربه به اندازه کافی تو انجمن ها دارم اینو گفتم ، موفق باشین.:11:

Greedy
23-02-2012, 13:15
سلام دوست عزیز! من نمیگم قوانین سایت میگه و اینکه چون تجربه به اندازه کافی تو انجمن ها دارم اینو گفتم ، موفق باشین.:11:

سلام عزیز اینطور که میگی نیست
اگر به گفته شما باشه که الان هیچ تاپیکی وجود نداشت اینجا چون همش تبلیغ هست تبلیغ انواع شامپوها و صابون ها و ...

Mehran-King
23-02-2012, 13:20
سلام عزیز اینطور که میگی نیست
اگر به گفته شما باشه که الان هیچ تاپیکی وجود نداشت اینجا چون همش تبلیغ هست تبلیغ انواع شامپوها و صابون ها و ...
نمیدونم شایدم حق با شماست ولی یه بار من همینجا گفتم از این محصول استفاده کنین روز بعدش همون پستم پاک شد دلیلشم نوشته بود تبلیغ! حالا دیگه نمیدونم!:41:

morteza_ss
23-12-2014, 16:52
ممنون از همه دوستان با نظرات ارزشمندشون که ما رو یاری رسوندند.
همان طور که میبینید مدت زمان زیادی گذشته و ما تقریبا داریم به 2015نزدیک میشیم کسی هم پیدا نشد که بگه شخصا از این محصول شونه لیزری استفاده کرده باشه.
منم اونقدر خرج و مخارج دانشگاه واسم موند که حتی یه اتو مو هم نتونستم بگیرم چه برسه به شونه لیزری آمریکایی.

همچنین شرکت سازنده این محصول ورژن های جدید تری از این شونه بیرون داده که قیمت بالاتری نسبت به گذشته دارند.

(راستی یه توصیه خیلی مهم: سرتون رو هر روز بشویید. شامپو اصلا مهم نیست.)

nayebifar
25-07-2015, 13:19
ممنون از همه دوستان با نظرات ارزشمندشون که ما رو یاری رسوندند.
همان طور که میبینید مدت زمان زیادی گذشته و ما تقریبا داریم به 2015نزدیک میشیم کسی هم پیدا نشد که بگه شخصا از این محصول شونه لیزری استفاده کرده باشه.
منم اونقدر خرج و مخارج دانشگاه واسم موند که حتی یه اتو مو هم نتونستم بگیرم چه برسه به شونه لیزری آمریکایی.

همچنین شرکت سازنده این محصول ورژن های جدید تری از این شونه بیرون داده که قیمت بالاتری نسبت به گذشته دارند.

(راستی یه توصیه خیلی مهم: سرتون رو هر روز بشویید. شامپو اصلا مهم نیست.)

سلام به همگی

من با توجه به جایی که قبلا در اون کار میکردم اطلاعاتی دارمسلام به همگی

من با توجه به جایی که قبلا در اون کار میکردم اطلاعاتی دارم که لازم هست با شما در میان بگذارم

1- اینکه گفته بشه لیزر کلاه برداریه یا چیزهایی شبیه به این باید بحث بشه. یکی اینکه لیزر و بخصوص لیزر کم توان (یعنی همین لیزرهایی که اساسا شما بحث میکنید) اثر بلند مدت میگذارند. یعنی شما در جلسه اول و دوم یک جواب خوب میگیرید ولی جواب اصلی به تعویق میافته تا جلسات 10 به بعد. ضمن اینکه این بدبینی به کاربرد لیزر در پزشکی رو مدیون نامردی پزشکان عزیز به بیمارانشون هستیم. من خودم شاهد بودم که یک پزشک در اصفهان با دستگاه لیزر سوخته به بهانه اینکه این نور نامرئی هست الکی از مریضهاش پول میگرفت (و جالب بود که بیماران با قدرت تلقین خوب میشدند). البته بیشتر دستگاه های لیزر پزشکی مربوط به لیزر های نامرئی هستند ولی یادتون باشه بهترین جواب در مورد ریزش مو رو لیزرهایی دارند که ترکیب نور قرمز و مادون قرمز هستند(دقت کنید لیزر و اساساً نور به صرف اینکه قرمز هست کافی نیست و باید طول موج و توان مناسب هم داشته باشه)(نور لیزر حتی اگر کم توان باشد با گرم کردنبافت بدن نشان میدهد که در حال تابش است. احتمالا اگر گرم نشد باید شک کنید و ازپزشک معالج بخواهید توان لیزر را برای شما اندازه گرفته و نشان شما بدهد)
2- پاسخ احساسی به این سوال که این شانه ها تاثیر دارند یا خیر نباید ملاک انتخاب قرار بگیره. بله همه مون از تبلیغات صدمه خوردیم. ولی علم لیزر پزشکی رو نمیشه با کلاه برداری های داخل کشور زیر سوال برد.
3- در تاثیر ترکیب نور قرمز و مادون قرمز روی مو هیچ شکی وجود ندارد. تازه چون بحث مو هست از تاثیرات دیگر این نور روی مثلا درد یا زخمهایی مثل زخم بستر یا زخمهای دیگر بیش از این حرفی نمیزنم. همینقدر بدونید که این نور باعث تحریک ریشه های مو میشه و خون رسانی رو بیشتر میکنه. ضمن اینکه شما قطعا مراقبت بیشتری از مو خواهید کرد به این شکل که موی تمیز رو در معرض این دستگاه قرار میدهید و این یعنی یک ترکیب عالی از خونرسانی و اکسیژن.
4- باید فرق بین نور لیزر و نور LED رو بدانیم. نور لیزر ویژگیهای بسیار خوبی در لیزرپزشکی دارند ولی این دستگاههایی که برای مو ارائه میشوند بهیچوجه لیزر نیستند و نباید هم باشند. چرا که در بسیاری از موارد مشاهده کرده بودم که بیمارانی که از لیزر کم توان برای سر خود استفاده کرده بودند متاسفانه دچار عارضه های سردرد شدند (به صورت موقت). به همین دلیل استفاده از لیزر در این دستگاهها توجیه پزشکی و حتی اقتصادی ندارد. هر دیود لیزر با قیمتی حداقل 200 هزار تومان قطعا روی این دستگاهها قرار نخواهد گرفت. حال آنکه روی این دستگاهها تعداد زیادی دیود قرار داده شده است. پس از دید پزشکی بهترین جواب دیودهای LED می باشد. باید توجه داشته باشید فرکانس تابش، طول موج دیود، توان تابش، پروتکل پزشکی تابش نیز مهم است و نمیتوان براحتی و بدون احتیاط از آن استفاده کرد.
5- من در مورد ریزش مو با یک بیماری صحبت کردم. چون خودم شک داشتم. خلاصه به من گفت جلوی ریزش مو را گرفته و بسیار هم راضی بوده. اما ایشان از یک دستگاه ریزش مو تولید داخل استفاده کرده بودند و تحت نظارت پزشک قرار داشتند.
باز هم اگر موردی بود من در خدمتم

shabnam1986
26-07-2015, 20:37
نظرتون درباره PRP چیه؟

nayebifar
26-07-2015, 21:03
نظرتون درباره PRP چیه؟

روش PRP رو اطلاعی ندارم
فقط میدونم گرونتره
شما با یک دستگاه 1.5 میلیونی میتونید یک عمر به خودتون و دیگران کمک کنید
ولی PRP شما رو وابسته به پزشک میکنه
یعنی دیگه خودتون نمیتونید هروقت صلاح دیدید استفاده کنید
با دستگاه لیزر(البته LED) شما هرشب منظم استفاده میکنید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

morteza_ss
18-05-2022, 22:54
سلام به همگی

من با توجه به جایی که قبلا در اون کار میکردم اطلاعاتی دارمسلام به همگی

من با توجه به جایی که قبلا در اون کار میکردم اطلاعاتی دارم که لازم هست با شما در میان بگذارم

1- اینکه گفته بشه لیزر کلاه برداریه یا چیزهایی شبیه به این باید بحث بشه. یکی اینکه لیزر و بخصوص لیزر کم توان (یعنی همین لیزرهایی که اساسا شما بحث میکنید) اثر بلند مدت میگذارند. یعنی شما در جلسه اول و دوم یک جواب خوب میگیرید ولی جواب اصلی به تعویق میافته تا جلسات 10 به بعد. ضمن اینکه این بدبینی به کاربرد لیزر در پزشکی رو مدیون نامردی پزشکان عزیز به بیمارانشون هستیم. من خودم شاهد بودم که یک پزشک در اصفهان با دستگاه لیزر سوخته به بهانه اینکه این نور نامرئی هست الکی از مریضهاش پول میگرفت (و جالب بود که بیماران با قدرت تلقین خوب میشدند). البته بیشتر دستگاه های لیزر پزشکی مربوط به لیزر های نامرئی هستند ولی یادتون باشه بهترین جواب در مورد ریزش مو رو لیزرهایی دارند که ترکیب نور قرمز و مادون قرمز هستند(دقت کنید لیزر و اساساً نور به صرف اینکه قرمز هست کافی نیست و باید طول موج و توان مناسب هم داشته باشه)(نور لیزر حتی اگر کم توان باشد با گرم کردنبافت بدن نشان میدهد که در حال تابش است. احتمالا اگر گرم نشد باید شک کنید و ازپزشک معالج بخواهید توان لیزر را برای شما اندازه گرفته و نشان شما بدهد)
2- پاسخ احساسی به این سوال که این شانه ها تاثیر دارند یا خیر نباید ملاک انتخاب قرار بگیره. بله همه مون از تبلیغات صدمه خوردیم. ولی علم لیزر پزشکی رو نمیشه با کلاه برداری های داخل کشور زیر سوال برد.
3- در تاثیر ترکیب نور قرمز و مادون قرمز روی مو هیچ شکی وجود ندارد. تازه چون بحث مو هست از تاثیرات دیگر این نور روی مثلا درد یا زخمهایی مثل زخم بستر یا زخمهای دیگر بیش از این حرفی نمیزنم. همینقدر بدونید که این نور باعث تحریک ریشه های مو میشه و خون رسانی رو بیشتر میکنه. ضمن اینکه شما قطعا مراقبت بیشتری از مو خواهید کرد به این شکل که موی تمیز رو در معرض این دستگاه قرار میدهید و این یعنی یک ترکیب عالی از خونرسانی و اکسیژن.
4- باید فرق بین نور لیزر و نور LED رو بدانیم. نور لیزر ویژگیهای بسیار خوبی در لیزرپزشکی دارند ولی این دستگاههایی که برای مو ارائه میشوند بهیچوجه لیزر نیستند و نباید هم باشند. چرا که در بسیاری از موارد مشاهده کرده بودم که بیمارانی که از لیزر کم توان برای سر خود استفاده کرده بودند متاسفانه دچار عارضه های سردرد شدند (به صورت موقت). به همین دلیل استفاده از لیزر در این دستگاهها توجیه پزشکی و حتی اقتصادی ندارد. هر دیود لیزر با قیمتی حداقل 200 هزار تومان قطعا روی این دستگاهها قرار نخواهد گرفت. حال آنکه روی این دستگاهها تعداد زیادی دیود قرار داده شده است. پس از دید پزشکی بهترین جواب دیودهای LED می باشد. باید توجه داشته باشید فرکانس تابش، طول موج دیود، توان تابش، پروتکل پزشکی تابش نیز مهم است و نمیتوان براحتی و بدون احتیاط از آن استفاده کرد.
5- من در مورد ریزش مو با یک بیماری صحبت کردم. چون خودم شک داشتم. خلاصه به من گفت جلوی ریزش مو را گرفته و بسیار هم راضی بوده. اما ایشان از یک دستگاه ریزش مو تولید داخل استفاده کرده بودند و تحت نظارت پزشک قرار داشتند.
باز هم اگر موردی بود من در خدمتم

فوق العاده بود ، تشکر، بعد از این همه سال به صورت اتفاقی اومدم و پاسخ ها را دیدم

minoo854
21-10-2023, 18:24
قرص فیتو اصل گیر بیارین خوبه. فقط ویتامین نداره. انواع روغن های گیاهی مثل سبوس برنج، جوانه گندم، روغن گل آفتابگردان و.... برای تقویت موها توش پیدا می کنین. برعکس مکملهای دیگه گنده نیست و راحت میشه قورت داد. یه طعم کاکائویی هم داره. من اصلشو از سایت لوماسیس خریدم.