PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب شدن بوت ویندوز سون

SHAHAB-P30
06-01-2012, 17:35
من یه ویندوز 7 داشتم و بعد سیستم عامل آندروید توی میهن دانلود بود نصبیدم. بعد بوت اولیه ویندوز عوض شد و قبل از بوت ویندوز بوت آندروید میومد . بعد رفتم توی ویندوز و فایلهایی که مال آندروید بود رو پاک کردم . حالا بوت ویندوزم خراب شده و وقتی میخواد بالا بیاد Error 15 میده . باید چی کار کنم

خودم میدونم با عوض کردن ویندوز 100 % درست میشه ولی نمیخوام ویندوز عوض کنم .

البته با یه روشی میتونم بیام تو ویندوز اونم این که روی اون یکی هاردم یه ویندوز نصب کردم و بعد رفتم توی ویندوز و با Easy bcd بوت رو تصحیح کردم بعد الآن میتونم بیام تو ویندوز ولی اگه هارد دوم رو در بیارم دوباره بوت خراب میشه و Error 15 میده.

چجوری میشه بوت ویندوز رو بدون رفتن تو ویندوز درست کرد :19:

saeed_136915
06-01-2012, 17:37
سلام سیستم رو با دی وی دی ویندوز بوت کنین و از اونجا یه بار Repair کنین

SHAHAB-P30
06-01-2012, 17:48
سلام سیستم رو با دی وی دی ویندوز بوت کنین و از اونجا یه بار Repair کنین

این کار رو هم کردم .نشد .:41:

GHOST RECON
06-01-2012, 23:33
سيستم رو با دي وي دي خود ويندوز بوت كن بعد نصب ويندوز 7 رو انتخاب كن تو مرحله اي كه يه دكمه به اسم install now ظاهر ميشه در وسط صفحه از اون نوشته هاي پايين سمت چپ صفحه گزينه system repair رو انتخاب كن بعد مراحل روبرو جلو و گزينه command prompt رو انتخاب كن بعد اينا رو وارد كن
bootrec/fixboot
bootrec/fixmbr

SHAHAB-P30
07-01-2012, 18:29
سيستم رو با دي وي دي خود ويندوز بوت كن بعد نصب ويندوز 7 رو انتخاب كن تو مرحله اي كه يه دكمه به اسم install now ظاهر ميشه در وسط صفحه از اون نوشته هاي پايين سمت چپ صفحه گزينه system repair رو انتخاب كن بعد مراحل روبرو جلو و گزينه command prompt رو انتخاب كن بعد اينا رو وارد كن
bootrec/fixboot
bootrec/fixmbr

ایول درست شد. خیلی ممنون.