PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NTLDR is missing!کمکم کنید...

solo8
06-01-2012, 15:35
سلام خدمت دوستان عزیز....

یه چند وقتیه(طولانی!!!) اون سیستممو که روشن میکنم تا قسمت بوت هارد میرسه این ارور رو میده:

NTLDR is missing

بعدش میگه Ctrl+Alt+del رو بزنید سیستم ریستارت بشه!همش همین میشد(!!!)

دیشب در کیسو باز کردم که فن ها رو تمیز کنم حواسم نبود وقتی فن و دم و دستگاه CPU روش نبود(منظورم همون که شبیه رادیاتوره) سیستمو روشن کردم بعد 30 ثاینه خود کار خاموش شد...بعدش که هر چی روشن میکردم خودش هنوز به بوت نرسیده خاموش میشد!

بنظرتون CPU مالیده؟آخه وقتی اونطوری شد خیلی خیلی داغ شده بود!

یه سوال دیگه.آخریشه!

فک میکنم سیستم درایو سیدی رو نمشناسه! اخه توش سی دی بوتیبل میذارم و بوت رو میذارم رو همین درایو بوت میاد و یه ساعت از تو درایو سی دی صدا چرخوندن سی دی میاد و بعد 1 دقیقه میره رو بوت بعدی!یعنی نمیشناسه!

بنظرتون مشکل از کجاست؟با چند صد تا سی دی هم تست کردم! در ضمن درایو سی دی درسته!

ممنون اگه کمک کنید....

jafarian
06-01-2012, 15:44
برای مورد اول طبق کلیپ پایین از youtube پبش برین که گفته چی جوری این ارورفیکس کنید یا که سایت دوم برای مورد دوم هم اگر cpu موقعی که سیستم روشن میکنید دستتون روش بزارین داغ کنه به احتمال زیاد نسوخته شما فن cpu رو جدا کنید روی سطح cpu خمیر سلیکون مدل tx-4 بزنیدبعدشم فن درست سرجای خودش قراربدین برای مورد آخرم بطور موقت ازطریق بوت کردن فلش ویندوز روی سیستم خودتون نصب کنید بعدشم از تو ویندوز دستگاه خودتون تست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DWyT4AmjvMeI)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fshortnotes%2Ffiles%2Fntldr_missing.htm)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

solo8
07-01-2012, 00:40
اول اینکه خیلی ممنون جواب دادید...

خودش که کلا خمیر سیلکونش فک کنم تجزیه شده!

چقدر بریزم؟یعنی کامل اون سطح رو بپوشونم؟!

راستی هارد رو کلا فرمت کردم با یه سیستم دیگه گفتم روش یهو ویندوز نصب کنم!

یه سوال اینکه من ADSl ندارم برام مقدور نیست بتونم اون فیلم رو ببینم.اگه توضیح اینکه کار با برنامه ی Novicorp WinToFlash مختصره لطف کن بگو...اگر هم نمیشه که باید برم کافی نت!

بازم ممنون که جواب دادی....

jafarian
07-01-2012, 14:26
اول اینکه خیلی ممنون جواب دادید...

خودش که کلا خمیر سیلکونش فک کنم تجزیه شده!

چقدر بریزم؟یعنی کامل اون سطح رو بپوشونم؟!

راستی هارد رو کلا فرمت کردم با یه سیستم دیگه گفتم روش یهو ویندوز نصب کنم!

یه سوال اینکه من ADSl ندارم برام مقدور نیست بتونم اون فیلم رو ببینم.اگه توضیح اینکه کار با برنامه ی Novicorp WinToFlash مختصره لطف کن بگو...اگر هم نمیشه که باید برم کافی نت!

بازم ممنون که جواب دادی....

خمیرسلیکون که شما میگیری به مقدار خیلی کم روی سطح cpu باید پخش کنید یعنی کلا همه رو روی سطح cpu نزنید چون بجای اینکه خنکتر بشه cpu شما داغتر میشه برای اون سئوال دیگه هم طبق شکل عمل کنید همون مارکی هم که گفتم تهیه بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])