PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با security چند فايل در ntfs ---> كمك

mhentezari
30-06-2006, 00:49
سلام
من روي ويندوز قبليم چند تا فايل از تلويزيون كپچر كرده بودم و يكي از درايو هام كه ntfs بود گذاشته بودم. بعد ويندوزم خراب شد و اونو عوضش كردم. حالا هر چي ميرم سراغ اونها و مي خوام هر كاري كه بكنم مثل كپي، ضاك كردن و حتي ديدنشون مبگه : access is denied

بعد از كلي اين ور و اون ور كردن فهميدم موضوع از security ايراد داره. يعني وقتي مرفتم توي properties فايله و بعدش در security ميگه كه :
you dont have permission to view or edit the current permission settin for (esm e file) but you can take ownership or change auditing setting

بعدش ok رو كه ميزنم(فقط همين رو داره) و صفحه به صورت زيره. ميبينيد كه همه كترل ها خاموش هستند براي همين هم نميشه هيچ كاري با اين فايل كرد در ضمن در قسمت group or user names هم هيچي نيست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خداييش كمك كنيد ديگه!

mhentezari
30-06-2006, 23:57
بابا يكي كمك كنه جون هر كي كه دوست داريد
17 گيگ من بدون دسترسي بلوكه شده!

M.B.Asadi
01-07-2006, 23:06
لوگ آف بكن بعد تو صحفه ي لوگ آف alt ctrl del رو با هم بزن .بعد تو قسمت نام كاربر بنويس administrator بعد برو تو ببين اجرا ميشه

mhentezari
02-07-2006, 00:13
دوست عزيز. ممنون از شما كه باز يك كمك كردي

عرض كنم خودم هم يك بار به اين فكر افتادم اما نمي دونم چرا وقتي alt ctrl del رو ميزنم خبري نميشه! قبلا ميشد ها ولي الان نميشه از شانس خوب ما. راه ديگري براي لوگ كردن به ادمين هست؟

DarkWizard
02-07-2006, 02:51
mhentezari جان شما احیانآ قبل از عوض کردن ویندوزتون برای اطمینان اونا رو با برنامه هایی مثل PS Security قفل نکردید ؟!

hossein.cr
02-07-2006, 05:10
قبل از ایجاد تاپیک جستجو کردم ودیدم دوست دیگه ای همین مشکل رو داره .....
منم حدود 4G ازفایلهای بی زبونم رو خودم غیرقابل دسترس کردم و
فراموش کردم قبل ازاینکه ویندوز رو فرمت کنم این فایلها رو که شامل تمام پسوردها و لینکهام و... میشه رو قابل دسترس کنم
خلاصه بگم شانس اوردم که پسس یوزرم رو تو اینجا داشتم تا از یکی کمک بطلبم....
.......
dark wizard عزيز
اين قضيه ربط به هيچ نرم افزاري ندارد ومربوط به قابليت اكس پي در NTFS هست به این صورت که....
اگه دایرکتوری ویندوز NTFS باشه میشه پوشه کاربری خود را محدود کرد طوری که فقط خود کاربر
از طریق وارد شدن به یوزر می تونه به اونا دسترسی پیدا کنه...
کافیه که به قسمت propertise پوشه یوزر رفته و در قسمت sharing اون پوشه رو private کنید
تا احدی نتونه از اون تو سر در بیاره ...
حالاخودمم ....
لطفا یکی یه راهی جلو پام بزاره تمام زندگیم تو 4 سال گذشته ازدستم پرید!!!!!!!!!!؟؟

mhentezari
02-07-2006, 13:23
mhentezari جان شما احیانآ قبل از عوض کردن ویندوزتون برای اطمینان اونا رو با برنامه هایی مثل PS Security قفل نکردید ؟!

نه، من معمولا از اين كارا نميكنم. فكر نميكنم.
حتي نمي دونم چرا دسترسيش محدود شده. من بعيد ميدونم چنين كاري كرده باشم.
حالا به هر حال بايد چيكار كرد تا درست بشه.
من حتي الان با folder guard هم امتحان كردم. نشد!

DarkWizard
02-07-2006, 17:38
hossein.cr جان ! بله! میدونم..فقط یه حدس بود.. :rolleye:

DarkWizard
02-07-2006, 17:48
mhentezari جان فکر کنم با برنامه ی پارتیشن مجیک بشه دوباره فرمت nfts رو بدون از دست رفتن اطلاعات به fat32 تبدیل کرد تا دسترسیتون امکان پذیر بشه..

siiina2
02-07-2006, 19:23
سلام دوست من.
ميتوني از نرم افزار advanced EFS data recovery استفاده كني.
من هم مشكلي مثل اين رو قبلا داشتم. براي اطلاعات بيشتر به تاپيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كن.

موفق باشي. يا علي.

M.B.Asadi
02-07-2006, 19:31
به صورت safe mode وارد سيستم شو اونجوري شايد بشه يه كاري كرد.اونجوري بايد به صورت administrator وارد بشه.

hossein.cr
03-07-2006, 04:08
mhentezari جان فکر کنم با برنامه ی پارتیشن مجیک بشه دوباره فرمت nfts رو بدون از دست رفتن اطلاعات به fat32 تبدیل کرد تا دسترسیتون امکان پذیر بشه..

DarkWizard عزيز
من فكرميكنم اين راه جواب بده...
بايدامتحان كنم البته برای اخرین راه چون یه ریسک ...

hossein.cr
03-07-2006, 04:41
سلام دوست من.
ميتوني از نرم افزار advanced EFS data recovery استفاده كني.
من هم مشكلي مثل اين رو قبلا داشتم. براي اطلاعات بيشتر به تاپيك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه كن.

موفق باشي. يا علي.
دوست عزيز
نرم افزاراولي رو امتحان كردم براي من كه جواب نداد
وفكرنميكنم اين قبيل نرم افزارها بتونن دراين موردكاري انجام بدن
چون من ويندوزقبلي رو پاك كردم روشم يكي ديگه نصب كردم بنابراين recovery جواب نمیده

hossein.cr
04-07-2006, 03:38
darkwizard عزیز
مشکل من حل شد...
از راهنماییت ممنون.
ایشالا بتو نم جبران کنم
باتشکر...

mhentezari
04-07-2006, 15:10
سلام
من الان روي اون درايوم يك ويندوز ويستا هم دارم
بازم ميتونم تبديلش كنم به fat32 ؟

DarkWizard
05-07-2006, 22:25
hossein.cr جان قابلی نداشت..انجام وظیفه بود.
mhentezari اگه هم بشه از اون طریق تبدیلش کرد فکر نکنم اطلاعات درایوتون محفوظ بمونه.
چرا از همین پارتیشن مجیک استفاده نمیکنید ؟ این دوستمون هم که مشکل شما رو داشتن از این طریق جواب گرفتن.

mhentezari
05-07-2006, 23:36
منم منظورم از طريق پارتيشن مجيك بود.
مي خوام ببينم سيستمم بهم نريزه

DarkWizard
06-07-2006, 12:20
اینم خودش یه ریسکه ! بهتره به عنوان آخرین راه مد نظرتون قرار بدید.