PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا الکل صنعتی قابلیت میکروب کشی داره؟

faded
05-01-2012, 18:13
آیا الکل های صنعتی قابلیت میکروب کشی رو دارن؟

sanaz.joon
05-01-2012, 19:03
بله همچین خاصیتی داره

hummer_1990
05-01-2012, 20:47
آیا الکل های صنعتی قابلیت میکروب کشی رو دارن؟

موادی که برای صنعتی سازی الکل بهش میزنن تغییری در فرمول اصلی الکل ایجاد نمیکنه و فقط باعث غیر قابل شرب شدن الکل میشه بنابرین الکل صنعتی هم میتونه میکروب کشی کنه ولی خب اگه از الکل طبی استفاده بشه بهتره.

قبلا الکل های طبی کاملا خالص بود ولی الان حتی داخل الکل های طبی هم مقدار کمی تلخ کننده ( BITREX یکی از تلخترین مواد شناخته شده تاکنون ) میزنن که یه وقت کسی هوس خوردنشو نکنه.:31:

faded
06-01-2012, 12:39
موادی که برای صنعتی سازی الکل بهش میزنن تغییری در فرمول اصلی الکل ایجاد نمیکنه و فقط باعث غیر قابل شرب شدن الکل میشه بنابرین الکل صنعتی هم میتونه میکروب کشی کنه ولی خب اگه از الکل طبی استفاده بشه بهتره.

قبلا الکل های طبی کاملا خالص بود ولی الان حتی داخل الکل های طبی هم مقدار کمی تلخ کننده ( BITREX یکی از تلخترین مواد شناخته شده تاکنون ) میزنن که یه وقت کسی هوس خوردنشو نکنه.:31:
من میخوام یه وسیله چوبی که غیر قابل شستشو با اب هستش رو کاملا ضد عفونی کنم برای همین به چیزی نیاز دارم که هم میکروب کش قوی باشه هم زیاد باشه برای همین فکرم به الکل صنعتی رسید الکل طبی نیاز به نسخه داره بعدشم داروخانه خیلی کم میده در ضمن اون وسیله شدیدا الوده شده:41: